ABC ubytováníABC ubytování cestování
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
Informace
Název služby: Statek Bernard - Centrum tradičních řemesel
  Vložit do výběru
Typ služby: Volnočasové aktivity

Země: Česká republika
Kraj: Karlovarský kraj - Karlovarsko
Oblast: Karlovy Vary a okolí

Web: www.statek-bernard.cz
E-mail: info.bernard@seznam.cz
Telefon: +420 352 629 722
Mobil: +420 737 136 766
FAX:


Kód služby: CZ-233
Pošlete odkaz:
Fotografie
Statek Bernard – Centrum tradičních řemesel Karlovarsko
Statek Bernard – Centrum tradičních řemesel u Karlových Varů
Statek Bernard – Centrum tradičních řemesel Karlovarsko
Statek Bernard – Centrum tradičních řemesel u Karlových Varů

Statek Bernard - Centrum tradičních řemesel, Královské Poříčí

Statek Bernard – Centrum tradičních řemesel a Zábavné centrum řeky Ohře. To je spousta zábavy, zážitků, ale i hodinové rychlokurzy a kurzy několikadenní, po kterých získáte v řemesle základní zručnost. Centrum tradičních řemesel v Královském Poříčí leží 10 minut autem od Karlových Varů. Statek Bernard, to je také ubytování pro rodiny s dětmi na Karlovarsku. Tento útulný penzion u Karlových Varů má navíc ideální polohu a to jak pro výlety, tak pro aktivní dovolenou. V blízkém okolí se nacházejí významné památky i přírodní zajímavosti a také spousta cyklostezek (dovolená pro cyklisty na Karlovarsku). Statek Bernard si oblíbili i snoubenci jako místo, odkud se vydají na společnou cestu životem (tj. svatby Karlovarsko).

Od srpna 2011 je na statku Bernard novinkou ojedinělá expozice Zábavného centra řeky Ohře. Pomocí interaktivních modelů Vám jsou představeny zajímavosti z celého toku řeky. Na obrovském modelu Ohře jsou umístěny dotykové obrazovky s videospoty na kterých zhlédnete více než 80 zajímavostí jak z německé, tak z české strany. Expozice je inspirativním zdrojem informací také pro děti, neboť je prezentována přístupnou a zábavnou formou. Modely všech mostů, dolů, staveb a jezů jsou interaktivní (interaktivní výstava u Karlových Varů), sami si tedy zvolíte, jak moc chcete být o dané atrakci informováni. Získáte zde navíc spoustu zajímavých tipů na výlety do okolí nejen v Čechách, ale i v německém příhraničí.

Statek Bernard – Centrum tradičních řemesel na Karlovarsku
Statek Bernard – Centrum tradičních řemesel Karlovy Vary

© 2004-2024   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 292     rss: novinky akce   výměna odkazů