ABC ubytováníABC ubytování cestování
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
Informace
Název služby: Statek Bernard - Centrum tradičních řemesel
  Vložit do výběru
Typ služby: Volnočasové aktivity

Země: Česká republika
Kraj: Karlovarský kraj - Karlovarsko
Oblast: Karlovy Vary a okolí

Web: www.statek-bernard.cz
E-mail: info.bernard@seznam.cz
Telefon: +420 352 629 722
Mobil: +420 737 136 766
FAX:


Kód služby: CZ-233
Pošlete odkaz:
Fotografie
Statek Bernard – Centrum tradičních řemesel Karlovarsko
Statek Bernard – Centrum tradičních řemesel u Karlových Varů
Statek Bernard – Centrum tradičních řemesel Karlovarsko
Statek Bernard – Centrum tradičních řemesel u Karlových Varů

Statek Bernard - Centrum tradičních řemesel, Královské Poříčí

Statek Bernard – Centrum tradičních řemesel a Zábavné centrum řeky Ohře. To je spousta zábavy, zážitků, ale i hodinové rychlokurzy a kurzy několikadenní, po kterých získáte v řemesle základní zručnost. Centrum tradičních řemesel v Královském Poříčí leží 10 minut autem od Karlových Varů. Statek Bernard, to je také ubytování pro rodiny s dětmi na Karlovarsku. Tento útulný penzion u Karlových Varů má navíc ideální polohu a to jak pro výlety, tak pro aktivní dovolenou. V blízkém okolí se nacházejí významné památky i přírodní zajímavosti a také spousta cyklostezek (dovolená pro cyklisty na Karlovarsku). Statek Bernard si oblíbili i snoubenci jako místo, odkud se vydají na společnou cestu životem (tj. svatby Karlovarsko).

Od srpna 2011 je na statku Bernard novinkou ojedinělá expozice Zábavného centra řeky Ohře. Pomocí interaktivních modelů Vám jsou představeny zajímavosti z celého toku řeky. Na obrovském modelu Ohře jsou umístěny dotykové obrazovky s videospoty na kterých zhlédnete více než 80 zajímavostí jak z německé, tak z české strany. Expozice je inspirativním zdrojem informací také pro děti, neboť je prezentována přístupnou a zábavnou formou. Modely všech mostů, dolů, staveb a jezů jsou interaktivní (interaktivní výstava u Karlových Varů), sami si tedy zvolíte, jak moc chcete být o dané atrakci informováni. Získáte zde navíc spoustu zajímavých tipů na výlety do okolí nejen v Čechách, ale i v německém příhraničí.

Statek Bernard – Centrum tradičních řemesel na Karlovarsku
Statek Bernard – Centrum tradičních řemesel Karlovy Vary

Statek Bernard - centrum tradičních řemesel
Statek Bernard - dovolená pro rodiny s dětmi Karlovy Vary
Uprostřed krajiny povrchových dolů a hnědého uhlí najdete idylickou oázu klidu, místo jako z pohádky – Statek Bernard. Pojďte si k nám připomenout, jak se kdysi na statku žilo, jaká se chovala zvířata a jak se dařilo tradičnímu řemeslu.
Při vstupu na Statek vás přivítá malebné nádvoří. Potůčky s mlýnky, rybníčky s rybkami, nejrůznější druhy okrasných květin a samozřejmě bylinky jen dokreslují starosvětský ráz celého komplexu.
A pokud hledáte chytrou zábavu pro celou rodinu nebo pro celou školní třídu, jste tu správně!
Zveme k návštěvě interaktivního Fotomuzea řemesel - chcete poznat život našich předků a dobře se u toho bavit? Nabízíme Vám prohlídku moderně a hravě pojatého Fotomuzea řemesel. Společně s průvodcem navštívíte zemědělskou expozici, dozvíte se, jak se zpracovávalo mléko, obilí nebo mouka, jak probíhala zabíjačka anebo si zkusíte sami obilí pomocí cepu vymlátit. Obdivovat můžete také sbírku historických kočárů, včetně panských barokních saní a nablýskané viktorky. A u toho všeho se fotografujete! Pomocí našich fotokulis, rekvizit a komiksových bublin vytvoříte ta nejvtipnější selfíčka pro své přátele.
S dětmi se zabavíte v Herničce Kostičce - vstupte do království volné zábavy, kostiček a tvůrčího hraní. Stavějte si, soutěžte, bavte se nebo si jen užijte klidovou relaxační zónu. V naší herně najdou chytrou zábavu všechny věkové kategorie, zkušení i začínající stavaři.
zookoutku na Statku Bernard si návštěvníci mohou prohlédnout několik domácích zvířat – chováme zde ovce, kozy, prase, králíky, slepice, oslíky, husy a také morče.
 
 
© 2004-2023   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 206     rss: novinky akce   výměna odkazů