ABC ubytováníABC ubytování cestování
Informace
Statek Bernard - centrum tradičních řemesel
  Vložit do výběru
Země: Česká republika
Kraj: Karlovarský kraj - Karlovarsko
Oblast: Karlovy Vary a okolí
Lokalita: Královské Poříčí
GPS: 50°11'43.115"N 12°40'25.448"E

Web: www.statek-bernard.cz
E-mail: statek.bernard@seznam.cz
Telefon:
Mobil: +420 737 136 766
FAX:

Typ objektu: penzion
Kapacita: 31
Počet ložnic: 13
Kat.: ***

Cena za osobu a den od: 450 Kč
Cena za osobu a týden od: 3150 Kč
Cena za osobu a den od: 18 EUR
Cena za osobu a týden od: 126 EUR

Kód objektu: CZ-057  
Pošlete odkaz:

Fotografie
Statek Bernard - dovolená pro rodiny s dětmi Karlovy Vary
Statek Bernard - romantické pobyty Karlovy Vary
ubytování na statku Karlovy Vary a okolí
penzion s restaurací Karlovy Vary a okolí
ubytování cyklistů Karlovy Vary
ubytování firem Karlovy Vary
dovolená pro pěší turisty Karlovy Vary
ubytování rodin s malými dětmi Karlovy Vary a okolí
ubytování pro velké skupiny Karlovy Vary a okolí
ubytování pro jednotlivce Karlovy Vary a okolí
Statek Bernard - ubytování na statku Karlovy Vary a okolí
Statek Bernard - víkendové pobyty Karlovy Vary
Statek Bernard - romantické pobyty Karlovy Vary
prodloužené víkendové pobyty Karlovy Vary a okolí
ozdravné pobyty Karlovy Vary
pobyty pro seniory v Karlových Varech a okolí
dovolená pro seniory Karlovy Vary a okolí

Statek Bernard - centrum tradičních řemesel, Královské Poříčí

Statek s tradičními řemesly Karlovarský kraj

Statek Bernard v Královském Poříčí kromě příjemného rodinného ubytování na venkově (Ubytování na statku Karlovy Vary a okolí) nedaleko Karlových Varů nabízí možnost seznámit se s tradičními řemesly. Jsou pro Vás připraveny řemeslné dílničky a kurzy (dílna vonných svící, truhlárna, dílna designu, apatyka) nebo moderní expozice Fotomuzea řemesel. Kromě toho, že se zde dozvíte mnohé o životě na venkově, zemědělství a zvycích našich předků, máte jedinečnou možnost se u nás vyfotit s tematickými fotokulisami a rekvizitami. Pošlete svým přátelům selfie, jak pečete chleba, řezničíte na zabijačce nebo se vezete v kočáře.

Na statku se také nachází Penzion Statek Bernard, kde můžete využít třináct pokojů (1-4 lůžkové a apartmán). Každý pokoj disponuje vlastním sociálním zařízením, chladničkou a TV. Kromě ubytování nabízíme vynikající českou kuchyni v naší restauraci (Penzion s restaurací Karlovy Vary a okolí), restaurace má k dispozici 65 míst. Dále nabízíme možnost posezení v salónku, který je vhodný svojí kapacitou (až 80 míst) pro oslavy, svatby, svatební hostiny, školení, přednášky, oslavy životních jubileí, oslavy promocí, teambuildingy, coffee-breaky, semináře, společenské večírky, obchodní jednání, výroční akce, rozvojové programy, sympózia a prožitkové kurzy v Karlových Varech a okolí. Svůj pobyt si můžete zpestřit návštěvou zábavně-naučného Centra řeky Ohře nebo se pokochat aktuální výstavou v naší galerii výtvarného umění. Pro Vaše nejmenší je k dispozici dětský koutek a minizoo s hospodářskými zvířaty.

Ubytování je dále vhodné pro: ubytování cyklistů, ubytování firem, dovolená pro pěší turisty, ubytování rodin s malými dětmi, ubytování velkých skupin a ubytování pro jednotlivce Karlovy Vary a okolí. Statek Bernard je také vhodný pro: romantické pobyty, víkendové pobyty, prodloužené víkendové pobyty, ozdravné pobyty a pobyty pro seniory v Karlových Varech a okolí.

CykloturistikaSvatbyInternetBěžecké lyžováníRestauraceVhodné pro dětiWC, sprcha na pokojiTV na pokojiSemináře, školeníParkování uzavřenéPes povolenOslavy, večírkyJízda na koni

Statek Bernard - ubytování firem Karlovy Vary a okolí
Statek Bernard - ubytování firem Karlovy Vary a okolí
Statek Bernard - vyzkoušení si tradiční řemesla Karlovarsko
Statek Bernard - vyzkoušení si tradiční řemesla Karlovarsko
Statek Bernard - vyzkoušení si tradiční řemesla Karlovarsko
Statek Bernard - vyzkoušení si tradiční řemesla Karlovarsko
dovolená pro rodiny s dětmi Karlovy Vary a okolí
dovolená pro turisty Karlovy Vary

Mohlo by Vás zajímat
Královské Poříčí Statek Bernard - Centrum tradičních řemesel
Statek Bernard – Centrum tradičních řemesel Karlovarsko

Statek Bernard – Centrum tradičních řemesel a Zábavné centrum řeky Ohře. To je spousta zábavy, zážitků, ale i hodinové rychlokurzy a kurzy několikadenní, po kterých získáte v řemesle základní zručnost. Centrum tradičních řemesel v Královském Poříčí leží 10 minut autem od Karlových Varů. Statek Bernard, to je také ubytování pro rodiny s dětmi na Karlovarsku. Tento útulný penzion u Karlových Varů má navíc ideální polohu a to jak pro výlety, tak pro aktivní dovolenou. V blízkém okolí se nacházejí významné památky i přírodní zajímavosti a také spousta cyklostezek (dovolená pro cyklisty na Karlovarsku). Statek Bernard si oblíbili i snoubenci jako místo, odkud se vydají na společnou cestu životem (tj. svatby Karlovarsko).

České Budějovice AGENTURA CHATA TOUR s.r.o.
Chata Radava - ORLÍK - Jižní Čechy

Agentura Chata Tour s.r.o. zajišťuje pronájem rekreačních chat a chalup pro tuzemské i zahraniční hosty. Dipsonuje širokou nabídkou prověřených rekreačních objektů. Chaty k pronájmu a chalupy k pronájmu nabízí nejen v České republice, ale také v zahraniční a to v Chorvatsku, Rakousku, Slovensku, Kypru, Slovinsku, Rumunsku, Itálii, Maďarsku u Balatonu nebo exotické Indonésii na Bali. Najdete zde vhodné objekty pro pobyty rodin s dětmi, chaty a chalupy u vody, chaty a chalupy v přírodě, chaty a chalupy na horách, chaty a chalupy s bazénem v atraktivních oblastech České republiky - jižní Čechy (Šumava, Orlík, Lipno - kde je také možný pronájem hausbótu), jižní Morava, Český Ráj a další.

 
Zvole nad Pernštejnem Western Šiklův mlýn
Western - Šiklův mlýn - Zvole nad Pernštejnem

Vítejte ve westernovém městečku Šiklův mlýn, v největším přírodním zábavným areálu v ČR! Tento nevšední zážitek si mohou vychutnat všichni bez rozdílu věku, náš bohatý program je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i firmy či větší skupiny na Vysočině. Každý letní týden pro Vás připravujeme atraktivní program s vrcholem týdne mimořádnou sobotní akcí. Zajistíme Vám rovněž ubytování, školní výlety či tématické letní a senior tábory na Vysočině.

Dvůr Králové Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové
Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem

Naše krásná zoologická zahrada poskytuje celoročně útočiště nejen 2 500 zvířatům ve více jak 16 pavilonech a řadě dalších expozic, ale díky svému hotelu i Vám všem, kteří si chcete atmosféru Afriky užít déle a intenzivněji. Jen si představte ty zážitky. Po firemním školení se vydat např. na Večerní safari, projet se terénním autem mezi zvířaty nebo se s průvodcem projít po zoo. Navíc se na Vaší dovolené můžete stát na 1 den ošetřovatelem a krmit šelmy, umývat slona či si pohladit žirafu... U nás budete mít ke zvířatům daleko blíž, než jste kdy snili a ony se Vám jistě odmění řadou nezapomenutelných zážitků...

 
 
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
© 2004-2020   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 161     rss: novinky akce   výměna odkazů