ABC ubytováníABC ubytování cestování
Informace
Statek Bernard - centrum tradičních řemesel
  Vložit do výběru
Země: Česká republika
Kraj: Karlovarský kraj - Karlovarsko
Oblast: Karlovy Vary a okolí
Lokalita: Královské Poříčí
GPS: 50°11'43.115"N 12°40'25.448"E

Web: www.statek-bernard.cz
E-mail: statek.bernard@seznam.cz
Telefon:
Mobil: +420 737 136 766
FAX:

Typ objektu: penzion
Kapacita: 31
Počet ložnic: 13
Kat.: ***

Cena za osobu a den od: 450 Kč
Cena za osobu a týden od: 3150 Kč
Cena za osobu a den od: 18 EUR
Cena za osobu a týden od: 126 EUR

Kód objektu: CZ-057  
Pošlete odkaz:

Fotografie
Statek Bernard - dovolená pro rodiny s dětmi Karlovy Vary
Statek Bernard - romantické pobyty Karlovy Vary
ubytování na statku Karlovy Vary a okolí
penzion s restaurací Karlovy Vary a okolí
ubytování cyklistů Karlovy Vary
ubytování firem Karlovy Vary
dovolená pro pěší turisty Karlovy Vary
ubytování rodin s malými dětmi Karlovy Vary a okolí
ubytování pro velké skupiny Karlovy Vary a okolí
ubytování pro jednotlivce Karlovy Vary a okolí
Statek Bernard - ubytování na statku Karlovy Vary a okolí
Statek Bernard - víkendové pobyty Karlovy Vary
Statek Bernard - romantické pobyty Karlovy Vary
prodloužené víkendové pobyty Karlovy Vary a okolí
ozdravné pobyty Karlovy Vary
pobyty pro seniory v Karlových Varech a okolí
dovolená pro seniory Karlovy Vary a okolí

Statek Bernard - centrum tradičních řemesel, Královské Poříčí

Statek s tradičními řemesly Karlovarský kraj

Statek Bernard v Královském Poříčí kromě příjemného rodinného ubytování na venkově (Ubytování na statku Karlovy Vary a okolí) nedaleko Karlových Varů nabízí možnost seznámit se s tradičními řemesly. Jsou pro Vás připraveny řemeslné dílničky a kurzy (dílna vonných svící, truhlárna, dílna designu, apatyka) nebo moderní expozice Fotomuzea řemesel. Kromě toho, že se zde dozvíte mnohé o životě na venkově, zemědělství a zvycích našich předků, máte jedinečnou možnost se u nás vyfotit s tematickými fotokulisami a rekvizitami. Pošlete svým přátelům selfie, jak pečete chleba, řezničíte na zabijačce nebo se vezete v kočáře.

Máte chuť odpočinout si od ruchu města? Díky víkendovému pobytu na Statku Bernard si báječně zarelaxujete. Nezáleží na tom, jestli si chcete udělat romantický víkend ve dvou nebo strávit společné chvíle s rodinou.

Na statku se také nachází Penzion Statek Bernard, kde můžete využít třináct pokojů (1-4 lůžkové a apartmán). Každý pokoj disponuje vlastním sociálním zařízením, chladničkou a TV. Kromě ubytování nabízíme vynikající českou kuchyni v naší restauraci (Penzion s restaurací Karlovy Vary a okolí), restaurace má k dispozici 65 míst. Dále nabízíme možnost posezení v salónku, který je vhodný svojí kapacitou (až 80 míst) pro oslavy, svatby, svatební hostiny, školení, přednášky, oslavy životních jubileí, oslavy promocí, teambuildingy, coffee-breaky, semináře, společenské večírky, obchodní jednání, výroční akce, rozvojové programy, sympózia a prožitkové kurzy v Karlových Varech a okolí. Svůj pobyt si můžete zpestřit návštěvou zábavně-naučného Centra řeky Ohře nebo se pokochat aktuální výstavou v naší galerii výtvarného umění. Pro Vaše nejmenší je k dispozici dětský koutek a minizoo s hospodářskými zvířaty.

Ubytování je dále vhodné pro: ubytování cyklistů, ubytování firem, dovolená pro pěší turisty, ubytování rodin s malými dětmi, ubytování velkých skupin a ubytování pro jednotlivce Karlovy Vary a okolí. Statek Bernard je také vhodný pro: romantické pobyty, víkendové pobyty, prodloužené víkendové pobyty, ozdravné pobyty a pobyty pro seniory v Karlových Varech a okolí.

CykloturistikaSvatbyInternetBěžecké lyžováníRestauraceVhodné pro dětiWC, sprcha na pokojiTV na pokojiSemináře, školeníParkování uzavřenéPes povolenOslavy, večírkyJízda na koni

Statek Bernard - ubytování firem Karlovy Vary a okolí
Statek Bernard - ubytování firem Karlovy Vary a okolí
Statek Bernard - vyzkoušení si tradiční řemesla Karlovarsko
Statek Bernard - vyzkoušení si tradiční řemesla Karlovarsko
Statek Bernard - vyzkoušení si tradiční řemesla Karlovarsko
Statek Bernard - vyzkoušení si tradiční řemesla Karlovarsko
dovolená pro rodiny s dětmi Karlovy Vary a okolí
dovolená pro turisty Karlovy Vary

Mohlo by Vás zajímat
Královské Poříčí Statek Bernard - Centrum tradičních řemesel
Statek Bernard – Centrum tradičních řemesel Karlovarsko

Statek Bernard – Centrum tradičních řemesel a Zábavné centrum řeky Ohře. To je spousta zábavy, zážitků, ale i hodinové rychlokurzy a kurzy několikadenní, po kterých získáte v řemesle základní zručnost. Centrum tradičních řemesel v Královském Poříčí leží 10 minut autem od Karlových Varů. Statek Bernard, to je také ubytování pro rodiny s dětmi na Karlovarsku. Tento útulný penzion u Karlových Varů má navíc ideální polohu a to jak pro výlety, tak pro aktivní dovolenou. V blízkém okolí se nacházejí významné památky i přírodní zajímavosti a také spousta cyklostezek (dovolená pro cyklisty na Karlovarsku). Statek Bernard si oblíbili i snoubenci jako místo, odkud se vydají na společnou cestu životem (tj. svatby Karlovarsko).

České Budějovice AGENTURA CHATA TOUR s.r.o.
Chata Radava - ORLÍK - Jižní Čechy

Agentura Chata Tour s.r.o. zajišťuje pronájem rekreačních chat a chalup pro tuzemské i zahraniční hosty. Dipsonuje širokou nabídkou prověřených rekreačních objektů. Chaty k pronájmu a chalupy k pronájmu nabízí nejen v České republice, ale také v zahraniční a to v Chorvatsku, Rakousku, Slovensku, Kypru, Slovinsku, Rumunsku, Itálii, Maďarsku u Balatonu nebo exotické Indonésii na Bali. Najdete zde vhodné objekty pro pobyty rodin s dětmi, chaty a chalupy u vody, chaty a chalupy v přírodě, chaty a chalupy na horách, chaty a chalupy s bazénem v atraktivních oblastech České republiky - jižní Čechy (Šumava, Orlík, Lipno - kde je také možný pronájem hausbótu), jižní Morava, Český Ráj a další.

 
Zvole nad Pernštejnem Western Šiklův mlýn
Western - Šiklův mlýn - Zvole nad Pernštejnem

Vítejte ve westernovém městečku Šiklův mlýn, v největším přírodním zábavným areálu v ČR! Tento nevšední zážitek si mohou vychutnat všichni bez rozdílu věku, náš bohatý program je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i firmy či větší skupiny na Vysočině. Každý letní týden pro Vás připravujeme atraktivní program s vrcholem týdne mimořádnou sobotní akcí. Zajistíme Vám rovněž ubytování, školní výlety či tématické letní a senior tábory na Vysočině.

Dvůr Králové Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové
Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem

Naše krásná zoologická zahrada poskytuje celoročně útočiště nejen 2 500 zvířatům ve více jak 16 pavilonech a řadě dalších expozic, ale díky svému hotelu i Vám všem, kteří si chcete atmosféru Afriky užít déle a intenzivněji. Jen si představte ty zážitky. Po firemním školení se vydat např. na Večerní safari, projet se terénním autem mezi zvířaty nebo se s průvodcem projít po zoo. Navíc se na Vaší dovolené můžete stát na 1 den ošetřovatelem a krmit šelmy, umývat slona či si pohladit žirafu... U nás budete mít ke zvířatům daleko blíž, než jste kdy snili a ony se Vám jistě odmění řadou nezapomenutelných zážitků...

 
 
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
© 2004-2021   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 61     rss: novinky akce   výměna odkazů