ABC ubytováníABC ubytování cestování
Mapa CR
Hotel Racek
Hluboká nad Vltavou
Horná Planá
Hotel Lužnice

Ubytování České Budějovice – hotely – penziony – apartmány

Město České Budějovice, které je v současnosti správním i kulturním centrem Jihočeského kraje, nabízí svým návštěvníkům kromě příjemného ubytování také řadu možností využití volného času. Po prohlídce řady historických památek města a jeho okolí můžete posedět v jedné z mnoha restaurací či pivnic a vychutnat si Budějovický Budvar nebo výbornou jihočeskou kuchyni. Kulturní akce v Českých Budějovicích to jsou nejen koncerty, kina, divadelní představení (Jihočeské divadlo), ale i výstavy v Jihočeském muzeu nebo nevšední události jako Vodní hry na Malši. Ubytování v Českých Budějovicích poskytuje řada příjemných penzionů a hotelů – ať již přímo v centru, nebo v okolí města. Na objektech je možné zajistit nejenom nocleh a stravování během Vaší dovolené v jižních Čechách, ale také zorganizovat firemní akce v Českých Budějovicích.   pokračování...

kraj: jižní Čechy - Jihočeský kraj
oblast: České Budějovice
web: www.jihoceska-salas.cz/
e-mail: info@jihoceska-salas.cz
telefon: 776 291 131
mobil: 773 996 671
cena za osobu a den od: 560 Kč
code: CZ-710
  Vložit do výběru

Rezervace pobytu & Zobrazit detail

Penzion Salaš (rodinná dovolená v jižních Čechách) nabízí komfortní ubytování v jednom dvoulůžkovém pokoji s možností dvou přistýlek, jednom třílůžkovém pokoji s možností jedné přistýlky, dvou třílůžkových pokojích a jednom kompletně vybaveném apartmánu s kuchyňským koutem, samostatnou ložnicí se dvěma lůžky a s možností 2 přistýlek (ubytování v penzionu u Českých Budějovic). Celková kapacita penzionu je 18 lůžek. 

Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a TV. Na hosty penzionu čeká hned několik možností sportovního vyžití (ubytování pro cyklisty České Budějovice a okolí). Zdarma je k dispozici koupací jezírko, travnaté hřiště na míčové hry, badminton, malý fotbálek a kroket. Za poplatek finská sauna (wellnes České Budějovice a okolí). Pro hosty je k dispozici pergola s otevřeným krbem, kterou je možné použít k soukromému grilování (grilování v penzionu u Českých Budějovic).

Na děti pak v okolí penzionu čeká indiánské týpí s možností přespání, venkovní ohniště, dětské hřiště s trampolínou, houpačkami velkým pískovištěm s klouzačkou a dětským domečkem ve stylu penzionu (kvalitní ubytování pro rodiny s dětmi u Českých Budějovic).

Čakovec
České Budějovice Český Krumlov Hluboká nad Vltavou Lipno pronájem chaty a chalupy České Budějovice
Počet objektů: 1
Podrobné vyhledávání
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
© 2004-2024   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 241     rss: novinky akce   výměna odkazů