ABC ubytováníABC ubytování cestování
Informace
Penzion Jihočeská Salaš
  Vložit do výběru
Země: Česká republika
Kraj: jižní Čechy - Jihočeský kraj
Oblast: České Budějovice
Lokalita: Čakovec
GPS: 48°58'03.7"N 14°19'23.8"E

Web: www.jihoceska-salas.cz/
E-mail: info@jihoceska-salas.cz
Telefon: 776 291 131
Mobil: 773 996 671
FAX:

Typ objektu: penzion
Kapacita: 18
Počet ložnic: 5
Kat.: **

Cena za osobu a den od: 560 Kč
Cena za osobu a týden od: 3920 Kč
Cena za osobu a den od: 22 EUR
Cena za osobu a týden od: 154 EUR

Kód objektu: CZ-710  
Pošlete odkaz:
Fotografie
rodinná dovolená v jižních Čechách
ubytování pro cyklisty České Budějovice a okolí
ubytování v penzionu u Českých Budějovic
wellnes České Budějovice a okolí

Penzion Jihočeská Salaš, Čakovec

Rodinné ubytování se saunou u Českých Budějovic

Penzion Salaš (rodinná dovolená v jižních Čechách) nabízí komfortní ubytování v jednom dvoulůžkovém pokoji s možností dvou přistýlek, jednom třílůžkovém pokoji s možností jedné přistýlky, dvou třílůžkových pokojích a jednom kompletně vybaveném apartmánu s kuchyňským koutem, samostatnou ložnicí se dvěma lůžky a s možností 2 přistýlek (ubytování v penzionu u Českých Budějovic). Celková kapacita penzionu je 18 lůžek. 

Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a TV. Na hosty penzionu čeká hned několik možností sportovního vyžití (ubytování pro cyklisty České Budějovice a okolí). Zdarma je k dispozici koupací jezírko, travnaté hřiště na míčové hry, badminton, malý fotbálek a kroket. Za poplatek finská sauna (wellnes České Budějovice a okolí). Pro hosty je k dispozici pergola s otevřeným krbem, kterou je možné použít k soukromému grilování (grilování v penzionu u Českých Budějovic).

Na děti pak v okolí penzionu čeká indiánské týpí s možností přespání, venkovní ohniště, dětské hřiště s trampolínou, houpačkami velkým pískovištěm s klouzačkou a dětským domečkem ve stylu penzionu (kvalitní ubytování pro rodiny s dětmi u Českých Budějovic).

V penzionu se nachází také nekuřácká restaurace, která nabízí příjemné posezení a pro děti je zde dětský koutek (penzion s restaurací České Budějovice a okolí). Venkovní terasa nabízí krásný výhled do okolní přírody. V těsné blízkosti terasy je velké pískoviště s klouzačkou (dovolená pro rodiny s dětmi České Budějovice a okolí)

Restaurace nabízí klidné a stylové prostředí malebné vesničky v CHKO Blanský les. Je tak ideálním prostředím pro pořádání svateb, rodinných oslav či firemní akcí (svatby, firemní akce v penzionu České Budějovice a okolí).

Milovníci vína si přijdou na své při výběru kvalitních tuzemských vín. Posedět můžete také ve vinárně, nebo si dát po pohárku ve sklípku. Pořádají se zde řízené degustace vín, které jsou možné pouze na objednávku (ubytování s ochutnávkou vína České Budějovice a okolí).

TenisVinné sklepySvatbyNekuřáciRybařeníWC, sprcha na pokojiTV na pokojiVhodné pro dětiRestauraceInternetBazén - jezírkoOslavy, večírkySaunaParkování uzavřenéSemináře, školeníZahradní restauraceCykloturistika

grilování v penzionu u Českých Budějovic
kvalitní ubytování pro rodiny s dětmi u Českých Budějovic
dovolená pro rodiny s dětmi České Budějovice a okolí
penzion s restaurací České Budějovice a okolí
svatby, firemní akce v penzionu České Budějovice a okolí
ubytování s ochutnávkou vína České Budějovice a okolí
ubytování pro turisty České Budějovice a okolí
ubytování pro seniory České Budějovice a okolí
ubytování pro rodiny s dětmi České Budějovice a okolí
ubytování pro páry České Budějovice a okolí
ubytování pro jednotlivce České Budějovice a okolí
romantická dovolená České Budějovice a okolí
ubytování pro cyklisty České Budějovice a okolí

Mohlo by Vás zajímat
České Budějovice AGENTURA CHATA TOUR s.r.o.
Chata Radava - ORLÍK - Jižní Čechy

Agentura Chata Tour s.r.o. zajišťuje pronájem rekreačních chat a chalup pro tuzemské i zahraniční hosty. Dipsonuje širokou nabídkou prověřených rekreačních objektů. Chaty k pronájmu a chalupy k pronájmu nabízí nejen v České republice, ale také v zahraniční a to v Chorvatsku, Rakousku, Slovensku, Kypru, Slovinsku, Rumunsku, Itálii, Maďarsku u Balatonu nebo exotické Indonésii na Bali. Najdete zde vhodné objekty pro pobyty rodin s dětmi, chaty a chalupy u vody, chaty a chalupy v přírodě, chaty a chalupy na horách, chaty a chalupy s bazénem v atraktivních oblastech České republiky - jižní Čechy (Šumava, Orlík, Lipno - kde je také možný pronájem hausbótu), jižní Morava, Český Ráj a další.

Hluboká nad Vltavou Zoo - Ohrada Hluboká nad Vltavou
Zoo Ohrada - Hluboká nad Vltavou - Medvěd hnědý

Areál Zoo Ohrada se rozprostírá v kouzelném prostředí mezi loveckým zámkem Ohrada a Munickým rybníkem v blízkosti města Hluboká nad Vltavou. Pro návštěvníky je připravena pestrá expozice zvířat České republiky, Evropy a mírného pásu Asie. Nechybí ani představitelé drobnějších druhů ryze exotických zvířat z jiných kontinentů. Nabízíme rovněž bohaté programy pro školy všech stupňů,v letní sezoně můžete s dětmi navštívit i divadelní představení se zvířecí tématikou. Přijeďte si k nám odpočinout a zároveň se dozvědět něco více o zázracích přírody.

 
Zvole nad Pernštejnem Western Šiklův mlýn
Western - Šiklův mlýn - Zvole nad Pernštejnem

Vítejte ve westernovém městečku Šiklův mlýn, v největším přírodním zábavným areálu v ČR! Tento nevšední zážitek si mohou vychutnat všichni bez rozdílu věku, náš bohatý program je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i firmy či větší skupiny na Vysočině. Každý letní týden pro Vás připravujeme atraktivní program s vrcholem týdne mimořádnou sobotní akcí. Zajistíme Vám rovněž ubytování, školní výlety či tématické letní a senior tábory na Vysočině.

Dvůr Králové Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové
Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem

Naše krásná zoologická zahrada poskytuje celoročně útočiště nejen 2 500 zvířatům ve více jak 16 pavilonech a řadě dalších expozic, ale díky svému hotelu i Vám všem, kteří si chcete atmosféru Afriky užít déle a intenzivněji. Jen si představte ty zážitky. Po firemním školení se vydat např. na Večerní safari, projet se terénním autem mezi zvířaty nebo se s průvodcem projít po zoo. Navíc se na Vaší dovolené můžete stát na 1 den ošetřovatelem a krmit šelmy, umývat slona či si pohladit žirafu... U nás budete mít ke zvířatům daleko blíž, než jste kdy snili a ony se Vám jistě odmění řadou nezapomenutelných zážitků...

 
 
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
© 2004-2024   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 185     rss: novinky akce   výměna odkazů