ABC ubytováníABC ubytování cestování
Mapa CR
Hotel Racek
Hluboká nad Vltavou
Ubytování v soukromí - U Procházků
Jihočeská Salaš
Horná Planá
Slavkov
Hotel Lužnice

Ubytování v Táboře a okolí - hotely, penziony, firemní akce

Tábor ležící na řece Lužnici je po Českých Budějovicích druhým největším jihočeským městem. Byl založen husity v roce 1420 a historie dýchá na návštěvníky ze všech jeho koutů – Žižkovo náměstí s gotickou radnicí, která slouží jako vstup k expozicím Husitského muzea a do podzemních chodeb - táborské katakomby, věž Kotnov s Bechyňskou branou, a řada dalších. Ubytování v Táboře a okolí zajišťují jak hotely připravené postarat se o Vaše firemní akce, kongresy a pracovní setkání, tak romantické penziony nejen pro rodiny s dětmi. Město Tábor je také důležitým kulturním centrem (Divadlo Oskara Nedbala, Husitské muzeum, tradiční historické slavnosti Táborská setkání,…).   pokračování...

kraj: jižní Čechy - Jihočeský kraj
oblast: Tábor
web: www.hotel-luznice.cz/
e-mail: info@hotel-luznice.cz
telefon: 383131111
mobil: 730855255
cena za osobu a den od: 1100 Kč
code: CZ-715
  Vložit do výběru

Rezervace pobytu & Zobrazit detail
Hotel Lužnice je nově zrekonstruovaný hotel, který se nachází v centru města Planá nad Lužnicí. Hotel disponuje 27 klimatizovanými pokoji s celkovou kapacitou 52 lůžek (ubytování v centru města Táborsko).
Klientům je také k dispozici monitorované parkoviště s kapacitou cca 25 míst. Parkování na tomto parkovišti je pro hotelové hosty zdarma (hotel s vlastním parkováním Tábor a okolí).
V objektu hotelu se také nachází nekuřácká restaurace, pivnice a venkovní terasa s překrásným výhledem na řeku Lužnici. Restaurace s pivnicí nabízí stálý jídelní lístek a během dne také výhodné polední menu (firemní akce a školení v hotelu Planá nad Lužnicí). Restaurace je plně klimatizovaná a nabídne posezení až pro 50 osob. Celý areál hotelu, restaurace a pivnice se nachází v centru města u romantické a klidné řeky Lužnice. V prostorách restaurace a celého hotelu je pro vaše pohodlí samozřejmostí zdarma Wi-Fi připojení (ubytování v hotelu s restaurací Planá nad Lužnicí).

Platit u nás můžete nejen hotově, platební kartou VISA a EC/MC, ale i stravenkami Ticket Restaurant-Edenred, Cheque Déjeuner a Sodexo Gastro Pass.

V jednom ze 4 konferenčních salonků je možné uskutečnit různé kulturní a společenské akce. V celém hotelu je také hostům poskytnut bezplatný přístup k internetu (WIFI) (akce, večírky, oslavy v hotelu Planá nad Lužnicí).

 

Planá nad Lužnicí
České Budějovice Český Krumlov Hluboká nad Vltavou Lipno Tábor pronájem chaty a chalupy Tábor
Počet objektů: 1
Podrobné vyhledávání
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
© 2004-2022   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 182     rss: novinky akce   výměna odkazů