ABC ubytováníABC ubytování cestování
Mapa CR

Lázeňské ubytování, lázeňské hotely, lázeňské penziony, ubytování lázně, wellness hotely

Dopřejte si zaslouženou relaxaci a odpočinek v některém z objektů z našeho katalogu. Lázeňské hotely a lázeňské penziony poskytují kromě komfortního ubytování i lázeňské balíčky zahrnující nejrůznější procedury, koupele, masáže a další lázeňské služby - lázeňské pobyty pro dva, lázeňské pobyty pro seniory, lázeňské pobyty pro ženy a další. Ubytování v lázních je možné během celého roku a vybrat si můžete ubytování v různých oblastech České republiky - lázeňské pobyty Karovy Vary, lázeňské pobyty Poděbrady, lázeňské pobyty Mariánské lázně, lázeňské pobyty Františkovy Lázně a další.

kraj: střední Čechy Středočeský kraj
oblast: Poděbrady a okolí
web: www.lazne-podebrady.cz
e-mail: ck@lazne-podebrady.cz
telefon: +420 385 510 192
code: CZ-099
  Vložit do výběru

Rezervace pobytu & Zobrazit detail

Lázně Poděbrady jsou vyhlášené především svou specializací na léčbu nemocných převážně s chorobami srdce a cév (Léčby srdce ubytování lázně Střední Čechy) - Lázeňské pobyty ve středních Čechách. Svým klientům poskytujeme vysoce kvalitní služby s použitím nejmodernějších metod i postupů, přičemž klademe důraz i na příjemné zázemí a individuální a vysoce profesionální přístup (Ozdravné pobyty pro seniory střední Čechy). Specializujeme se rovněž na léčbu pacientů s cukrovkou a nemocných s postižením pohybového aparátu (Lázeňské procedury střední Čechy). Nabízíme celou škálu lázeňských procedur: rehabilitace, balneo procedury, přísadové koupele, alternativní masáže a pohybové rehabilitace ve Středočeském kraji. Naše lázeňské domy Vám poskytnou široký výběr ubytování v zařízeních hotelového typu v kategorii 3* a 4*, kde se budete cítit jako doma (Ubytování v lázních Poděbrady).

Františkovy Lázně a okolí Poděbrady a okolí
Počet objektů: 1
Podrobné vyhledávání
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
© 2004-2024   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 125     rss: novinky akce   výměna odkazů