ABC ubytováníABC ubytování cestování
Mapa CR

Lázeňské ubytování, lázeňské hotely, lázeňské penziony, ubytování lázně, wellness hotely

Dopřejte si zaslouženou relaxaci a odpočinek v některém z objektů z našeho katalogu. Lázeňské hotely a lázeňské penziony poskytují kromě komfortního ubytování i lázeňské balíčky zahrnující nejrůznější procedury, koupele, masáže a další lázeňské služby - lázeňské pobyty pro dva, lázeňské pobyty pro seniory, lázeňské pobyty pro ženy a další. Ubytování v lázních je možné během celého roku a vybrat si můžete ubytování v různých oblastech České republiky - lázeňské pobyty Karovy Vary, lázeňské pobyty Poděbrady, lázeňské pobyty Mariánské lázně, lázeňské pobyty Františkovy Lázně a další.

kraj: Karlovarský kraj - Karlovarsko
oblast: Františkovy Lázně a okolí
web: www.penzioneduard.cz
e-mail: info@penzioneduard.cz
telefon: +420 730 136 919
mobil: +420 774 431 464
cena za osobu a den od: 700 Kč
code: CZ-494
  Vložit do výběru

Rezervace pobytu & Zobrazit detail

Rodinná restaurace a penzion Eduard se nachází ve Františkových Lázních u hlavní silnice na výjezdu do Chebu (ubytování v rodinném penzionu Františkovy Lázně a okolí). Penzion je umístěn pouhých 300 metrů od centra a oblíbené kolonády ve Františkových Lázních a tak jsou lázně a léčebné prameny skutečně na dosah (ubytování v blízkosti centra Františkovy Lázně). Wellness služby jako slatinné zábaly a koupele, uhličité koupele, plynové injekce, fyzikální terapie, magnetoterapie a další procedury je možné s ochotným personálem předem domluvit v partnerských provozovnách (wellness dovolená Františkovy Lázně a okolí). Rybáři jistě ocení možnost rybolovu na dobře zarybněném soukromém rybníku, kde lze provozovat lov ryb na udici, odpočinout si a relaxovat (ubytování pro rybáře Františkovy Lázně a okolí). Rybník se nachází 5 km od penzionu směrem na Vojtanov a rybolov je zpoplatněn částkou 200,-Kč, přičemž žádnou jinou povolenku již není nutné pořizovat (dovolená pro rybáře Karlovarsko). Ulovené ryby lze nechat připravit v restauraci (rybářská dovolená Karlovarsko).

Františkovy Lázně a okolí Poděbrady a okolí
Počet objektů: 1
Podrobné vyhledávání
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
© 2004-2024   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 103     rss: novinky akce   výměna odkazů