ABC ubytováníABC ubytování cestování
Informace
Restaurace a penzion Eduard
  Vložit do výběru
Země: Česká republika
Kraj: Karlovarský kraj - Karlovarsko
Oblast: Františkovy Lázně a okolí
Lokalita: Františkovy lázně
GPS: 50°06'46.6"N 12°21'04.8"E

Web: www.penzioneduard.cz
E-mail: info@penzioneduard.cz
Telefon: +420 730 136 919
Mobil: +420 774 431 464
FAX:

Typ objektu: penzion
Kapacita: 33
Počet ložnic: 13
Kat.: ***

Cena za osobu a den od: 700 Kč

Kód objektu: CZ-494  
Pošlete odkaz:

Fotografie
ubytování v rodinném penzionu Františkovy Lázně a okolí
ubytování v blízkosti centra Františkovy Lázně
wellness dovolená Františkovy Lázně a okolí
ubytování pro rybáře Františkovy Lázně a okolí

Restaurace a penzion Eduard, Františkovy lázně

Rodinné ubytování s restaurací u centra Františkových Lázní

Rodinná restaurace a penzion Eduard se nachází ve Františkových Lázních u hlavní silnice na výjezdu do Chebu (ubytování v rodinném penzionu Františkovy Lázně a okolí). Penzion je umístěn pouhých 300 metrů od centra a oblíbené kolonády ve Františkových Lázních a tak jsou lázně a léčebné prameny skutečně na dosah (ubytování v blízkosti centra Františkovy Lázně). Wellness služby jako slatinné zábaly a koupele, uhličité koupele, plynové injekce, fyzikální terapie, magnetoterapie a další procedury je možné s ochotným personálem předem domluvit v partnerských provozovnách (wellness dovolená Františkovy Lázně a okolí). Rybáři jistě ocení možnost rybolovu na dobře zarybněném soukromém rybníku, kde lze provozovat lov ryb na udici, odpočinout si a relaxovat (ubytování pro rybáře Františkovy Lázně a okolí). Rybník se nachází 5 km od penzionu směrem na Vojtanov a rybolov je zpoplatněn částkou 200,-Kč, přičemž žádnou jinou povolenku již není nutné pořizovat (dovolená pro rybáře Karlovarsko). Ulovené ryby lze nechat připravit v restauraci (rybářská dovolená Karlovarsko).

Nejmenší české lázně jsou jedním z pilířů Západočeského lázeňského trojúhelníku. Jejich poloha blízko hranice se SRN a nedaleko historického Chebu z nich dělá velmi přitažlivou turistickou destinaci.

Ubytování je poskytováno v jedno, dvou, tří lůžkových pokojích a také v apartmánu pro 2 osoby (ubytování pro skupiny i jednotlivce Františkovy Lázně a okolí). Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, samozřejmostí je pak TV + SAT a bezplatné WI-FI připojení (kvalitní levné ubytování rodinného typu Františkovy Lázně a okolí). Parkování je možné zajistit na vlastním pozemku před vchodem do penzionu Eduard (penzion s parkovištěm Františkovy Lázně a okolí). Stravování je zajištěno v restaurace s venkovní zahrádkou, která nabízí příjemné prostředí a výbornou kuchyni (ubytování se stravou Františkovy Lázně a okolí). Jídelníček lze upravit pro bezlepkovou dietu (ubytování s bezlepkovou stravou Františkovy Lázně a okolí). Hostům je k dispozici parkoviště hned vedle restaurace. Prostory penzionu i restaurace jsou nekuřácké (rodinná dovolená Karlovarsko).

Restaurace a penzion Eduard je vhodný pro pro turisty, cyklisty, rybáře, seniory, rodiny s dětmi, skupiny, páry i jednotlivce.

CykloturistikaSvatbyNekuřáciLázně - 100 mRybařeníWC, sprcha na pokojiTV na pokojiVhodné pro dětiRestauraceFitness - 500 mBezbariérový přístupGolf - 5 kmOslavy, večírkyParkování uzavřenéZahradní restauracePes povolenTenis - 500 m

dovolená pro rybáře Karlovarsko
rybářská dovolená Karlovarsko
ubytování pro skupiny i jednotlivce Františkovy Lázně
kvalitní levné ubytování rodinného typu Františkovy Lázně
penzion s parkovištěm Františkovy Lázně a okolí
ubytování se stravou Františkovy Lázně a okolí
ubytování s bezlepkovou stravou Františkovy Lázně a okolí
rodinná dovolená Karlovarsko
ubytování pro turisty Františkovy Lázně
ubytování pro cyklisty Františkovy Lázně
ubytování pro seniory Františkovy Lázně

K ozdobám Františkových Lázní patří také lesopark Amerika. S dětmi se zase můžete vydat za vodními hrátkami do Aquafora.
V blízkém okolí města Cheb je též mnoho zajímavých míst s bohatou historií, která stojí za návštěvu.
Mohlo by Vás zajímat
Královské Poříčí Statek Bernard - Centrum tradičních řemesel
Statek Bernard – Centrum tradičních řemesel Karlovarsko

Statek Bernard – Centrum tradičních řemesel a Zábavné centrum řeky Ohře. To je spousta zábavy, zážitků, ale i hodinové rychlokurzy a kurzy několikadenní, po kterých získáte v řemesle základní zručnost. Centrum tradičních řemesel v Královském Poříčí leží 10 minut autem od Karlových Varů. Statek Bernard, to je také ubytování pro rodiny s dětmi na Karlovarsku. Tento útulný penzion u Karlových Varů má navíc ideální polohu a to jak pro výlety, tak pro aktivní dovolenou. V blízkém okolí se nacházejí významné památky i přírodní zajímavosti a také spousta cyklostezek (dovolená pro cyklisty na Karlovarsku). Statek Bernard si oblíbili i snoubenci jako místo, odkud se vydají na společnou cestu životem (tj. svatby Karlovarsko).

České Budějovice AGENTURA CHATA TOUR s.r.o.
Chata Radava - ORLÍK - Jižní Čechy

Agentura Chata Tour s.r.o. zajišťuje pronájem rekreačních chat a chalup pro tuzemské i zahraniční hosty. Dipsonuje širokou nabídkou prověřených rekreačních objektů. Chaty k pronájmu a chalupy k pronájmu nabízí nejen v České republice, ale také v zahraniční a to v Chorvatsku, Rakousku, Slovensku, Kypru, Slovinsku, Rumunsku, Itálii, Maďarsku u Balatonu nebo exotické Indonésii na Bali. Najdete zde vhodné objekty pro pobyty rodin s dětmi, chaty a chalupy u vody, chaty a chalupy v přírodě, chaty a chalupy na horách, chaty a chalupy s bazénem v atraktivních oblastech České republiky - jižní Čechy (Šumava, Orlík, Lipno - kde je také možný pronájem hausbótu), jižní Morava, Český Ráj a další.

 
Zvole nad Pernštejnem Western Šiklův mlýn
Western - Šiklův mlýn - Zvole nad Pernštejnem

Vítejte ve westernovém městečku Šiklův mlýn, v největším přírodním zábavným areálu v ČR! Tento nevšední zážitek si mohou vychutnat všichni bez rozdílu věku, náš bohatý program je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i firmy či větší skupiny na Vysočině. Každý letní týden pro Vás připravujeme atraktivní program s vrcholem týdne mimořádnou sobotní akcí. Zajistíme Vám rovněž ubytování, školní výlety či tématické letní a senior tábory na Vysočině.

Dvůr Králové Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové
Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem

Naše krásná zoologická zahrada poskytuje celoročně útočiště nejen 2 500 zvířatům ve více jak 16 pavilonech a řadě dalších expozic, ale díky svému hotelu i Vám všem, kteří si chcete atmosféru Afriky užít déle a intenzivněji. Jen si představte ty zážitky. Po firemním školení se vydat např. na Večerní safari, projet se terénním autem mezi zvířaty nebo se s průvodcem projít po zoo. Navíc se na Vaší dovolené můžete stát na 1 den ošetřovatelem a krmit šelmy, umývat slona či si pohladit žirafu... U nás budete mít ke zvířatům daleko blíž, než jste kdy snili a ony se Vám jistě odmění řadou nezapomenutelných zážitků...

 
 
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
© 2004-2024   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 183     rss: novinky akce   výměna odkazů