ABC ubytováníABC ubytování cestování
Informace
Hotel Garni Vildštejn
  Vložit do výběru
Země: Česká republika
Kraj: Karlovarský kraj - Karlovarsko
Oblast: Františkovy Lázně a okolí
Lokalita: Skalná
GPS: 50°10'12.738"N 12°21'32.942"E

Web: http://www.abc-hotel.cz/cz/
E-mail: info@abc-hotel.cz
Telefon: +420 385 510 191
Mobil:
FAX:

Typ objektu: hotel
Kapacita: 62
Počet ložnic: 29 pokojů a 2 apartmány
Kat.: ***

Cena za osobu a den od: 310 Kč

Kód objektu: CZ-151  
Pošlete odkaz:

Fotografie
kvalitní levné ubytování Františkovy Lázně
aktivní dovolená Skalná
ubytování pro sportovní kluby Františkovy Lázně
zázemí pro rodiny s dětmi Františkovy Lázně

Hotel Garni Vildštejn, Skalná

Rodinné ubytování v hotelu pro skupiny Karlovy Vary a okolí

Hotel Garni Vildštejn poskytuje kvalitní a útulné ubytování v okolí Františkových Lázní (5 km) a Chebu (15 km) nedaleko od hraničních přechodů se SRN (kvalitní levné ubytování Františkovy Lázně). Obec Skalná s vodním románským hradem Vildštejn z 12. století nabízí ideální podmínky pro aktivní vyžit - aktivní dovolená Skalná. Moderní sportovní hala s posilovnou, fotbalové hřiště i tenisové kurty jsou rozhodující při výběru ubytování pro sportovní kluby Františkovy Lázně. Hotel zároveň poskytuje příjemné zázemí pro rodiny s dětmi Františkovy Lázně, v blízkém okolí pak hosté naleznou bohaté kulturní památky, jako hrady Seeberg, Loket či Chebský hrad. Aktivní dovolená, cykloturistika i okolní příroda jsou důvody, proč na dovolenou právě k nám. V okolí krásné přírody se nacházejí značené cyklostezky a cyklotrasy, které zaujmou cyklisty (Dovolená pro cyklisty Františkovy Lázně) a spousty značených tras pro pěší turisty (ubytování pro pěší turisty Františkovy lázně). Kapacita objektu je 62 lůžek.

Hotel Garni nabízí ubytování v jedno, dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, Sat TV a WIFI připojením.  Hotelovým hostům je k dispozici společná TV, SAT, internet, kulečník, posilovna a uzamykatelné parkoviště v areálu hotelu. Ubytování s vlastní restaurací o kapacitě 195 míst je vhodné pro: firemní akceseminářepřednáškyškolenírodinné oslavy a večírkyteambuildingysvatbysvatební hostinyškolní srazyoslavy životních jubileí oslavy promocí ve Františkových Lázních. Kromě ubytování hotel také nabízí wellness služby (wellness služby ubytování Františkovy Lázně) saunu, whirpool, kosmetika, pedikůra a manikůra, masáže (profesionální masáže Františkovy Lázně).

Hotel zároveň sousedí s Penzionem Kirch. Obě budovy mají společnou zahradu. Penzion nabízí ubytování ve dvoulůžkových až čtyřlůžkových pokojích (kvalitní ubytování Františkovy Lázně a okolí). Penzion je také vhodný pro ubytování vozíčkářů, kteří mohou využít ubytování v bezbariérových apartmánech s kuchyňkou. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou a WC a televizorem. Wifi připojení je zde samozřejmostí (ubytování s internetem Františkovy Lázně). Za jedinečným degustačním zážitkem mohou hosté zavítat do Hospůdky na chaloupce, která je zaměřena především na poctivou českou kuchyni (zážitková gastronomie Františkovy Lázně). V Hospůdce si na své přijdou také děti, vyznavači lehkých jídel nebo ti, kteří si chtějí posedět u skleničky dobrého vína či šálku kávy.

Zážitková gastronomie Karlovarský kraj, ubytování s vlastním vařením Františkovy lázně, teambuildingy Františkovy Lázně, wellness ubytování Karlovarský kraj, ubytování v penzionu s vlastním vařením Františkovy Lázně, apartmány pro vozíčkáře na Karlovarsku. 

Bezbariérový přístupZahradní restauraceWC, sprcha na pokojiTV na pokojiSvatbySemináře, školeníSaunaRybařeníRestauracePes povolenParkování uzavřenéOslavy, večírkyNekuřáciInternetFitnessCykloturistikaBěžecké lyžování

Dovolená pro cyklisty Františkovy Lázně
kvalitní ubytování Františkovy Lázně a okolí
ubytování s internetem Františkovy Lázně
zážitková gastronomie Františkovy Lázně
teambuildingy Františkovy Lázně
wellness ubytování Karlovarský kraj
zázemí pro rodiny s dětmi Františkovy Lázně
ubytování v penzionu s vlastním vařením Františkovy Lázně
firemní akce Františkovy Lázně
profesionální masáže Františkovy Lázně
 ubytování s vlastním vařením Františkovy Lázně a okolí
wellness služby ubytování Františkovy Lázně
apartmány pro vozíčkáře na Karlovarsku
ubytování s uzamykatelným parkovištěm Františkovy Lázně
semináře Františkovy Lázně
 rodinné oslavy Františkovy Lázně
svatební hostiny Františkovy Lázně

Mohlo by Vás zajímat
Královské Poříčí Statek Bernard - Centrum tradičních řemesel
Statek Bernard – Centrum tradičních řemesel Karlovarsko

Statek Bernard – Centrum tradičních řemesel a Zábavné centrum řeky Ohře. To je spousta zábavy, zážitků, ale i hodinové rychlokurzy a kurzy několikadenní, po kterých získáte v řemesle základní zručnost. Centrum tradičních řemesel v Královském Poříčí leží 10 minut autem od Karlových Varů. Statek Bernard, to je také ubytování pro rodiny s dětmi na Karlovarsku. Tento útulný penzion u Karlových Varů má navíc ideální polohu a to jak pro výlety, tak pro aktivní dovolenou. V blízkém okolí se nacházejí významné památky i přírodní zajímavosti a také spousta cyklostezek (dovolená pro cyklisty na Karlovarsku). Statek Bernard si oblíbili i snoubenci jako místo, odkud se vydají na společnou cestu životem (tj. svatby Karlovarsko).

České Budějovice AGENTURA CHATA TOUR s.r.o.
Chata Radava - ORLÍK - Jižní Čechy

Agentura Chata Tour s.r.o. zajišťuje pronájem rekreačních chat a chalup pro tuzemské i zahraniční hosty. Dipsonuje širokou nabídkou prověřených rekreačních objektů. Chaty k pronájmu a chalupy k pronájmu nabízí nejen v České republice, ale také v zahraniční a to v Chorvatsku, Rakousku, Slovensku, Kypru, Slovinsku, Rumunsku, Itálii, Maďarsku u Balatonu nebo exotické Indonésii na Bali. Najdete zde vhodné objekty pro pobyty rodin s dětmi, chaty a chalupy u vody, chaty a chalupy v přírodě, chaty a chalupy na horách, chaty a chalupy s bazénem v atraktivních oblastech České republiky - jižní Čechy (Šumava, Orlík, Lipno - kde je také možný pronájem hausbótu), jižní Morava, Český Ráj a další.

 
Zvole nad Pernštejnem Western Šiklův mlýn
Western - Šiklův mlýn - Zvole nad Pernštejnem

Vítejte ve westernovém městečku Šiklův mlýn, v největším přírodním zábavným areálu v ČR! Tento nevšední zážitek si mohou vychutnat všichni bez rozdílu věku, náš bohatý program je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i firmy či větší skupiny na Vysočině. Každý letní týden pro Vás připravujeme atraktivní program s vrcholem týdne mimořádnou sobotní akcí. Zajistíme Vám rovněž ubytování, školní výlety či tématické letní a senior tábory na Vysočině.

Dvůr Králové Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové
Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem

Naše krásná zoologická zahrada poskytuje celoročně útočiště nejen 2 500 zvířatům ve více jak 16 pavilonech a řadě dalších expozic, ale díky svému hotelu i Vám všem, kteří si chcete atmosféru Afriky užít déle a intenzivněji. Jen si představte ty zážitky. Po firemním školení se vydat např. na Večerní safari, projet se terénním autem mezi zvířaty nebo se s průvodcem projít po zoo. Navíc se na Vaší dovolené můžete stát na 1 den ošetřovatelem a krmit šelmy, umývat slona či si pohladit žirafu... U nás budete mít ke zvířatům daleko blíž, než jste kdy snili a ony se Vám jistě odmění řadou nezapomenutelných zážitků...

 
 
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
© 2004-2024   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 241     rss: novinky akce   výměna odkazů