ABC ubytováníABC ubytování cestování
Informace
Hotel Rozvoj
  Vložit do výběru
Země: Česká republika
Kraj: Plzeňský kraj - Plzeňsko
Oblast: Klatovy a okolí
Lokalita: Klatovy
GPS: 49°23'46.467"N 13°18'11.124"E

Web: www.hotel-rozvoj.cz
E-mail: hotel.rozvoj@ktnet.cz
Telefon: +420 376 311 609
Mobil:
FAX: +420 376 315 442

Typ objektu: hotel
Kapacita: 60
Počet ložnic: 24
Kat.: ***

Cena za osobu a den od: 400 Kč
Cena za osobu a týden od: 2800 Kč
Cena za osobu a den od: 17 EUR
Cena za osobu a týden od: 122 EUR

Kód objektu: CZ-081  
Pošlete odkaz:
Fotografie
Hotel Rozvoj - hotely Klatovy
Hotel Rozvoj - kvalitní levné ubytování Klatovy
Hotel Rozvoj - ubytování v Klatovech
Hotel Rozvoj - restaurace

Hotel Rozvoj, Klatovy

Firemní akce a semináře Plzeňský kraj

Hotel u historického centra města Klatovy se nachází na klidném místě plném zeleně (ubytování v hotelu Klatovy a okolí). Poloha hotelu Rozvoj je ideálním výchozím bodem pro poznávání jihozápadních Čech a pro cykloturistiku (ubytování pro cyklisty Klatovy a okolí). Hotel je vhodný pro pořádání různých akcí jako jsou společenské večírky, rauty s vlastní výrobou, svatby, živá hudba s tancem, výroční akce, obchodní jednání, školení, konference a firemní akce v Klatovech. K dispozici je konferenční sál s kapacitou 120 míst, s promítacím plátnem a kompletním ozvučením (firemní akce a oslavy Klatovsko). Skupiny mohou využít celodenní programy, výlety a taneční večery (ubytování pro skupiny Klatovy a okolí). Nabízíme také možnost pořádání svatebních oslav v hotelu na Klatovsku. Svatební hostiny jsou připravovány podle přání a představ zákazníka, přičemž pokoj pro novomanželskou svatební noc nabízíme za zvýhodněné ceny.

Návštěvníci mohou využít v letních měsících hotelovou zahradu s terasou a jezírkem s kapry Koi.

Hotel Rozvoj Vám nabídne 24 jedno až třílůžkové pokoje a 1 hotelový apartmán s vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem, telefonem, kabelovou televizí a připojením WiFi (ubytování v apartmánu Klatovy a okolí), a kromě toho bezbarierový přístup k objektu (bezbariérové ubytování Klatovy a okolí). V létě můžete využít zahradu s terasou a jezírkem s kapry Koi (penzion s terasou Klatovy a okolí). Parkoviště u hotelu je monitorované kamerou (hotel s hlídaným parkovištěm Klatovy a okolí). Hotelová restaurace má kapacitu 100 míst, k dispozici jsou také 2 salónky a stylově zařízená pivnice (pivnice v Klatovech). Na jídelním lístku najdete speciality české kuchyně a speciality hotelu (hotel s restaurací Klatovy a okolí).

Hotel Rozvoj, tj. příjemná dovolená s dětmi v Klatovech, ubytování pro cyklisty a prostory pro firemní akce, večírky a svatby na Klatovsku v Plzeňském kraji.

InternetZahradní restauraceWC, sprcha na pokojiVhodné pro dětiTV na pokojiSvatbySemináře, školeníRestauracePes povolenParkování uzavřenéOslavy, večírkyCykloturistikaBezbariérový přístup

Hotel Rozvoj - svatby v Klatovech a okolí
Hotel Rozvoj - dovolená s dětmi na Klatovsku

Mohlo by Vás zajímat
Plzeň Zoologická a botanická zahrada města Plzně
Zoo Plzeň

Pro všechny milovníky fauny i flóry, pro rodiny s dětmi i školám: Vítejte v Zoologické a botanické zahradě města Plzně! Nevíte, kam vyrazit s rodinou v neděli odpoledne? Nenapadá Vás, čím si zpestřit dovolenou v západočeském regionu? Vydejte se s námi po stopách divokých i krotkých zvířat, vstupte s námi do života hmyzu, poznejte krásné a cizokrajné květiny i rozmanitosti vodního a obojživelného světa. To vše je možno vidět v rámci naší expozice na plzeňském Lochotíně.

Zadov Lanové Centrum Proud Zadov
Lanové Centrum Proud Zadov Zadov

Lanové centrum je jedinečnou záležitostí svého druhu. Přispívá k pohybu, napomáhá koncentraci, odbourává strach z výšek, posiluje týmovou práci i důvěru ve druhého člověka. V České republice se nachází celkem 9 těchto center, jsou otevřeny široké veřejnosti, školám i firmám. Našeho programu se mohou zúčastnit jak malé děti, tak i celé rodiny s dětmi či větší skupiny. Zaručujeme Vám nevšední zážitek, na který budete dlouho vzpomínat a snad se i vrátíte zpět.

 
České Budějovice AGENTURA CHATA TOUR s.r.o.
Chata Radava - ORLÍK - Jižní Čechy

Agentura Chata Tour s.r.o. zajišťuje pronájem rekreačních chat a chalup pro tuzemské i zahraniční hosty. Dipsonuje širokou nabídkou prověřených rekreačních objektů. Chaty k pronájmu a chalupy k pronájmu nabízí nejen v České republice, ale také v zahraniční a to v Chorvatsku, Rakousku, Slovensku, Kypru, Slovinsku, Rumunsku, Itálii, Maďarsku u Balatonu nebo exotické Indonésii na Bali. Najdete zde vhodné objekty pro pobyty rodin s dětmi, chaty a chalupy u vody, chaty a chalupy v přírodě, chaty a chalupy na horách, chaty a chalupy s bazénem v atraktivních oblastech České republiky - jižní Čechy (Šumava, Orlík, Lipno - kde je také možný pronájem hausbótu), jižní Morava, Český Ráj a další.

Zvole nad Pernštejnem Western Šiklův mlýn
Western - Šiklův mlýn - Zvole nad Pernštejnem

Vítejte ve westernovém městečku Šiklův mlýn, v největším přírodním zábavným areálu v ČR! Tento nevšední zážitek si mohou vychutnat všichni bez rozdílu věku, náš bohatý program je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i firmy či větší skupiny na Vysočině. Každý letní týden pro Vás připravujeme atraktivní program s vrcholem týdne mimořádnou sobotní akcí. Zajistíme Vám rovněž ubytování, školní výlety či tématické letní a senior tábory na Vysočině.

 
Dvůr Králové Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové
Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem

Naše krásná zoologická zahrada poskytuje celoročně útočiště nejen 2 500 zvířatům ve více jak 16 pavilonech a řadě dalších expozic, ale díky svému hotelu i Vám všem, kteří si chcete atmosféru Afriky užít déle a intenzivněji. Jen si představte ty zážitky. Po firemním školení se vydat např. na Večerní safari, projet se terénním autem mezi zvířaty nebo se s průvodcem projít po zoo. Navíc se na Vaší dovolené můžete stát na 1 den ošetřovatelem a krmit šelmy, umývat slona či si pohladit žirafu... U nás budete mít ke zvířatům daleko blíž, než jste kdy snili a ony se Vám jistě odmění řadou nezapomenutelných zážitků...

 
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
© 2004-2024   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 247     rss: novinky akce   výměna odkazů