ABC ubytováníABC ubytování cestování
Informace
Ubytování v soukromí
  Vložit do výběru
Země: Česká republika
Kraj: Liberecký kraj - Liberecko
Oblast: Krkonoše - LBK
Lokalita: Vítkovice v Krkonoších
GPS: 50°40'54.090"N 15°32'36.133"E

Web: www.kinchata.eu
E-mail: pavelkindl@seznam.cz
Telefon:
Mobil: 603 814 604, 731 336 202
FAX:

Typ objektu: horská chata
Kapacita: 17
Počet ložnic: 3
Kat.: **

Cena za osobu a den od: 150 Kč
Cena za osobu a týden od: 1050 Kč
Cena za osobu a den od: 6 EUR
Cena za osobu a týden od: 42 EUR

Kód objektu: CZ-056  
Pošlete odkaz:

Fotografie
Ubytování v soukromí Krkonoše
Cykloturistika s ubytováním Krkonoše
Pěší turistika s ubytováním Krkonoše
Horská chata u lesa Krkonoše

Ubytování v soukromí, Vítkovice v Krkonoších

Dovolená v soukromí pro skupiny v Krkonoších

Vítáme Vás v obci Vítkovice v Krkonoších, kde se nachází Ubytování v soukromí (Ubytování v soukromí Krkonoše). Stylová dvojchalupa leží na polosamotě u lesa s výhledem na Zlaté návrší, Dvoračky a Kotel (Horská chata u lesa Krkonoše). Pro hosty je k dispozici zastřešená velká terasa, která poskytne pohodlí k večernímu posezení. Ubytování je postavené na místě původní chalupy, která na počátku století vyhořela. Na tomto místě vznikl nový objekt, který je postavený ve stylu krkonošských chalup, ke kterému byla přistavěna část k pronájmu. Chalupa je ideálním místem pro pěší turistiku (Pěší turistika s ubytováním Krkonoše), a cykloturistiku (Cykloturistika s ubytováním Krkonoše)Aktivní dovolená Vítkovice v Krkonoších. V zimě je ve Vítkovicích k dispozici Ski areál se 4 vleky a v okolí několik dalších lyžařských středisek. Ski areál a střediska nabízí lyžování pro děti, začátečníky i pro pokročilé lyžaře v Krkonoších (Dovolená pro lyžaře Krkonoše a okolí). Běžkaři rádi využijí upravených běžkařských tratí (Ubytování pro běžkaře Krkonoše a okolí).

Rezervujte si ubytování ve stylové horské dvojchalupě s dechberoucím výhledem do okolí obce Vítkovice v Krkonoších. Chalupa se nachází na polosamotě u lesa, v blízkosti lyžařských vleků!

Kapacita objektu je 17 lůžek. Doporučený počet osob je 13 ve 3 ložnicích a 2 studiích nad ložnicemi se společným sociálním zařízením, dále vstupní místnost využitelná při plném obsazení jako společenská místnost - TV a sezení. V přízemí se dále nachází velká společná místnost s posezením a vybavenou kuchyní, myčkou a sporákem - možná jsou 2 lůžka a rozkládací gauč. Ložnice v patře jsou nabízeny: 3+0, 3+2, 3+2+kk - v jedné místnosti je malý kuchyňský kout s kompletním vybavením a elektrickým dvojvařičem. U chalupy se nachází zahradní bazén s možností elektrického vyhřívání, které je za poplatek (Dovolená s bazénem Krkonoše a okolí).

Hosté mají možnost zapůjčení zahradních her, kuželky či závěsná koule na ruské kuželky, klasické kuželky nebo petanque. Veřejné parkoviště se nachází u hlavní silnice, které je vzdáleno 1 km od chaty. Pro dojetí k objektu v zimě je nutné použít sněhové řetězy. Horská chata je vhodná pro ubytování skupin, ubytování jednotlivců, ubytování rodin, ubytování pro cyklisty, ubytování pěších turistů, ubytování rodin s malými dětmi, ubytování pro děti, ubytování firem a teambuildingy v Krkonoších.

CykloturistikaSkibus - 0,1 KmVhodné pro dětiRestaurace - 0,1 KmInternetBěžecké lyžováníLyžařský vlek - 1,5 KmBazénOslavy, večírkyPes povolenJízda na koni - 1,5 Km

ubytování firem v Krkonoších
teambuildingy v Krkonoších
Dovolená pro páry Krkonoše a okolí
Romantická dovolená v Krkonoších
Dovolená pro cyklisty Krkonoše
ubytování pro seniory Krkonoše a okolí
 Aktivní dovolená Vítkovice v Krkonoších
Dovolená pro rodiny s dětmi v Krkonoších
Ubytování v soukromí - Ubytování poblíž vleku Krkonoše

Mohlo by Vás zajímat
Liberec Zoo - Liberec
Zoo Liberec - tygr bílý

Zoologická zahrada v Liberci je nejstarší zahradou na bývalém území Československa. Byla založena r. 1919 a v současné době se může pochlubit takřka 170 druhy zvířat o celkovém počtu bezmála 1000 jedinců. Kromě široké expozice v jednotlivých specifických pavilonech (pavilon žiraf, slonů, šelem, opů či tropů) zajišťujeme výukové programy pro školy a naleznete zde i širokou nabídku ekologických výchovných programů. V dolní části zahrady se v letních měsících můžete nechat povozit vláčkem, oblíbená je rovněž kontaktní ZOO, kde si mohou návštěvníci některé druhy zvířat přímo pohladit nebo nakrmit.

České Budějovice AGENTURA CHATA TOUR s.r.o.
Chata Radava - ORLÍK - Jižní Čechy

Agentura Chata Tour s.r.o. zajišťuje pronájem rekreačních chat a chalup pro tuzemské i zahraniční hosty. Dipsonuje širokou nabídkou prověřených rekreačních objektů. Chaty k pronájmu a chalupy k pronájmu nabízí nejen v České republice, ale také v zahraniční a to v Chorvatsku, Rakousku, Slovensku, Kypru, Slovinsku, Rumunsku, Itálii, Maďarsku u Balatonu nebo exotické Indonésii na Bali. Najdete zde vhodné objekty pro pobyty rodin s dětmi, chaty a chalupy u vody, chaty a chalupy v přírodě, chaty a chalupy na horách, chaty a chalupy s bazénem v atraktivních oblastech České republiky - jižní Čechy (Šumava, Orlík, Lipno - kde je také možný pronájem hausbótu), jižní Morava, Český Ráj a další.

 
Zvole nad Pernštejnem Western Šiklův mlýn
Western - Šiklův mlýn - Zvole nad Pernštejnem

Vítejte ve westernovém městečku Šiklův mlýn, v největším přírodním zábavným areálu v ČR! Tento nevšední zážitek si mohou vychutnat všichni bez rozdílu věku, náš bohatý program je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i firmy či větší skupiny na Vysočině. Každý letní týden pro Vás připravujeme atraktivní program s vrcholem týdne mimořádnou sobotní akcí. Zajistíme Vám rovněž ubytování, školní výlety či tématické letní a senior tábory na Vysočině.

Dvůr Králové Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové
Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem

Naše krásná zoologická zahrada poskytuje celoročně útočiště nejen 2 500 zvířatům ve více jak 16 pavilonech a řadě dalších expozic, ale díky svému hotelu i Vám všem, kteří si chcete atmosféru Afriky užít déle a intenzivněji. Jen si představte ty zážitky. Po firemním školení se vydat např. na Večerní safari, projet se terénním autem mezi zvířaty nebo se s průvodcem projít po zoo. Navíc se na Vaší dovolené můžete stát na 1 den ošetřovatelem a krmit šelmy, umývat slona či si pohladit žirafu... U nás budete mít ke zvířatům daleko blíž, než jste kdy snili a ony se Vám jistě odmění řadou nezapomenutelných zážitků...

 
 
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
© 2004-2024   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 259     rss: novinky akce   výměna odkazů