ABC ubytováníABC ubytování cestování
Informace
Penzion U Marušky
  Vložit do výběru
Země: Česká republika
Kraj: Liberecký kraj - Liberecko
Oblast: Český ráj
Lokalita: Turnov
GPS: 50°32'60.0"N 15°12'55.5"E

Web: www.umarusky.cz
E-mail: umarusky@atlas.cz
Telefon:
Mobil: +420 603 461 551
FAX:

Typ objektu: penzion
Kapacita: 50
Počet ložnic: 13
Kat.: ***

Cena za osobu a den od: 400 Kč
Cena za osobu a týden od: 2800 Kč
Cena za osobu a den od: 16 EUR
Cena za osobu a týden od: 112 EUR

Kód objektu: CZ-760  
Pošlete odkaz:
Fotografie
kvalitní levné ubytování Liberecký kraj
ubytování pro rodiny s dětmi Turnov a okolí
ubytování pro seniory Turnov a okolí
pobyt pro jednotlivce Liberecký kraj

Penzion U Marušky, Turnov

Kvalitní ubytování v Českém ráji

Penzion U Marušky se nachází 6 km od Turnova směrem na Jičín, poblíž Hruboskalského skalního města, zámku Hrubá Skála (2 km), hradu Valdštejn a lázní Sedmihorky v nádherné rekreační oblasti nazývané Český ráj (kvalitní levné ubytování Liberecký kraj). Penzion U Marušky je na dohled od dominanty Českého ráje, hradu Trosky, tudíž vhodným místem pro pěší turisty, seniory, cyklisty, rodiny s dětmi, firemní pracovníky, krátkodobé i dlouhodobé pobyty, jednotlivce i skupiny (ubytování pro rodiny s dětmi Turnov a okolí). Je skvěle situován, díky tomu je velice dobrá pěší dostupnost k mnoha památkám i přírodním krásám Českého ráje.
 
Výjimečnost těchto turisticky neobyčejně atraktivních oblastí tkví také v tom, že se jedná o pískovcová města různého stáří (ubytování pro seniory Turnov a okolí). V tomto romantickém kraji ležícím na středním toku Jizery se snoubí rozmanitost přírodních krás s bohatými historickými památkami -  hrady, zámky, lidovou architekturu (pobyt pro jednotlivce Liberecký kraj).
 

Penzion U Marušky nabízí ubytování ve 2-5 lůžkových pokojích, 2 vícepokojových apartmánech-bytech. Každý pokoj je vybaven sprchou, WC, TV a  Wi-fi připojením, které je na pokojích zdarma (ubytování s připojením k internetu Český ráj). Na patře je k dispozici společenská kuchyňka, lednice, sporák, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice a základní nádobí, které je možné i na požádání doplnit (ubytování s možností parkování Turnov a okolí). Parkování i pro BUS, dodávky je přímo pod okny Penzionu U Marušky. Úschovna kol je možná po dohodě (ubytování pro cyklisty Český ráj). K večernímu posezení bude od května pro rodiny s dětmi a menší skupiny k dispozici společenská místnost v přízemí s kapacitou 25 osob (pobyt pro skupiny Turnov a okolí). Ve spolupráci se sousedním, 100 m vzdáleným penzionem je možné ubytovací kapacitu navýšit až na 60 osob.

Vaše domácí mazlíčky nemusíte nechávat doma (ubytování s domácím mazlíčkem Turnov a okolí). K ubytování je možnost bohaté snídaně, která je podávána ve formě rautu a švédských stolů (ubytování s restaurací Český ráj).

Restaurace je jinak uzavřena! Pro zájezdy, školy v přírodě, skupiny 20 osob a více, firemní školení, akce teambuilding  je možné domluvit plnou penzi nebo polopenzi, včetně balíčků na cestu. 

Uvaří Vám cokoliv z české a italské kuchyně (hotová jídla, minutky, steaky, těstoviny, velké zeleninové saláty, tatarský biftek, kachnu, husu, vepřová kolena…), zkrátka na co si jen vzpomenete a budete mít chuť (pobyt pro turisty Český ráj). Ani jakákoliv dieta není problém (dovolená pro páry Český ráj). Pro jednotlivce jsou v obci otevřeny další 3 restaurace, kde je možné se dobře najíst, nejbližší 150 m s venkovním posezením a volně přístupným hřištěm se jmenuje Motorest Zavadilka (romantická dovolená Turnov a okolí). V obci Sedmihorky vzdálené 1,6 km od Penzionu U Marušky jsou další restaurace: Bowling Sedmihorky a Motel Even. Vlaková zastávka HRUBÁ SKÁLA  je vzdálená 150 m, BUS Karlovice-Radvánovice (aktivní dovolená Český ráj). V obci vzdálené 80 m jsou dva dobře zásobené obchody s potravinami (víkendové pobyty Turnov a okolí). Malí návštěvníci určitě ocení 300 m vzdálený velký přírodní dětský areál ŠŤASTNÁ ZEMĚ, který je pro cílovou skupinu dětí ve věku 3-12 let (aktivní dovolená pro rodiny s dětmi). Kam za kulturou Vám poradí zde: www.sedmihorskeleto.cz (dovolená pro páry Liberecký kraj). V 600 m vzdálené obci je možné využít jízdárnu, tenisové kurty a víceúčelová hřiště pro míčové sporty (firemní akce školení Turnov a okolí). Nejbližší koupaní naleznete v přírodním areálu: Sedmihorky a víceúčelovém sportovním areálu: KOUPALIŠTĚ MAŠKOVA ZAHRADA , který je vzdálen jednu zastávku vlakem cca 2 km od Penzionu U Marušky (pobyt pro rodiny s dětmi Český ráj).
Za "srdce Českého ráje" je považován Turnov (pobyt s Wi-fi připojením Turnov a okolí). Hlavními dominantami kraje je hora Kozákov a zřícenina hradu Trosky. Významná jsou také skalní města, především Prachovské skály, Příhrazské skály, Hruboskalsko a rybníky, např. Žabakor, Komárovský rybník a rybníky v podtroseckých a podkosteckých údolích. V této oblasti máte spoustu možností k výletům, nudit se určitě nebudete. Penzion U Marušky se na Vás bude těšit (kvalitní levné ubytování Český ráj).
 
kvalitní levné ubytování Liberecký kraj, ubytování pro rodiny s dětmi Turnov a okolí, pobyt pro jednotlivce Liberecký kraj, ubytování s připojením k internetu Český ráj, ubytování s možností parkování Turnov a okolí, ubytování pro seniory Turnov a okolí, ubytování pro cyklisty Český ráj
Pes povolenNekuřáciWC, sprcha na pokojiTV na pokojiVhodné pro dětiRestaurace - pouze snídaně, větší skupiny dle domluvy, 150 m restaurace v okolíInternetBazén - 6 kmSemináře, školeníCykloturistikaJízda na koni - jízdárna v obci 500 mTenis - 400 m

ubytování s připojením k internetu Český ráj
ubytování s možností parkování Turnov a okolí
ubytování pro cyklisty Český ráj
pobyt pro skupiny Turnov a okolí
ubytování s domácím mazlíčkem Turnov a okolí
ubytování s restaurací Český ráj
pobyt pro turisty Český ráj

Mohlo by Vás zajímat
Liberec Zoo - Liberec
Zoo Liberec - tygr bílý

Zoologická zahrada v Liberci je nejstarší zahradou na bývalém území Československa. Byla založena r. 1919 a v současné době se může pochlubit takřka 170 druhy zvířat o celkovém počtu bezmála 1000 jedinců. Kromě široké expozice v jednotlivých specifických pavilonech (pavilon žiraf, slonů, šelem, opů či tropů) zajišťujeme výukové programy pro školy a naleznete zde i širokou nabídku ekologických výchovných programů. V dolní části zahrady se v letních měsících můžete nechat povozit vláčkem, oblíbená je rovněž kontaktní ZOO, kde si mohou návštěvníci některé druhy zvířat přímo pohladit nebo nakrmit.

České Budějovice AGENTURA CHATA TOUR s.r.o.
Chata Radava - ORLÍK - Jižní Čechy

Agentura Chata Tour s.r.o. zajišťuje pronájem rekreačních chat a chalup pro tuzemské i zahraniční hosty. Dipsonuje širokou nabídkou prověřených rekreačních objektů. Chaty k pronájmu a chalupy k pronájmu nabízí nejen v České republice, ale také v zahraniční a to v Chorvatsku, Rakousku, Slovensku, Kypru, Slovinsku, Rumunsku, Itálii, Maďarsku u Balatonu nebo exotické Indonésii na Bali. Najdete zde vhodné objekty pro pobyty rodin s dětmi, chaty a chalupy u vody, chaty a chalupy v přírodě, chaty a chalupy na horách, chaty a chalupy s bazénem v atraktivních oblastech České republiky - jižní Čechy (Šumava, Orlík, Lipno - kde je také možný pronájem hausbótu), jižní Morava, Český Ráj a další.

 
Zvole nad Pernštejnem Western Šiklův mlýn
Western - Šiklův mlýn - Zvole nad Pernštejnem

Vítejte ve westernovém městečku Šiklův mlýn, v největším přírodním zábavným areálu v ČR! Tento nevšední zážitek si mohou vychutnat všichni bez rozdílu věku, náš bohatý program je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i firmy či větší skupiny na Vysočině. Každý letní týden pro Vás připravujeme atraktivní program s vrcholem týdne mimořádnou sobotní akcí. Zajistíme Vám rovněž ubytování, školní výlety či tématické letní a senior tábory na Vysočině.

Dvůr Králové Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové
Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem

Naše krásná zoologická zahrada poskytuje celoročně útočiště nejen 2 500 zvířatům ve více jak 16 pavilonech a řadě dalších expozic, ale díky svému hotelu i Vám všem, kteří si chcete atmosféru Afriky užít déle a intenzivněji. Jen si představte ty zážitky. Po firemním školení se vydat např. na Večerní safari, projet se terénním autem mezi zvířaty nebo se s průvodcem projít po zoo. Navíc se na Vaší dovolené můžete stát na 1 den ošetřovatelem a krmit šelmy, umývat slona či si pohladit žirafu... U nás budete mít ke zvířatům daleko blíž, než jste kdy snili a ony se Vám jistě odmění řadou nezapomenutelných zážitků...

 
 
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
© 2004-2024   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 269     rss: novinky akce   výměna odkazů