ABC ubytováníABC ubytování cestování
Informace
Penzion U Marušky
  Vložit do výběru
Země: Česká republika
Kraj: Liberecký kraj - Liberecko
Oblast: Český ráj
Lokalita: Turnov
GPS: 50°32'60.0"N 15°12'55.5"E

Web: www.umarusky.cz
E-mail: umarusky@atlas.cz
Telefon:
Mobil: +420 603 461 551
FAX:

Typ objektu: penzion
Kapacita: 50
Počet ložnic: 13
Kat.: ***

Cena za osobu a den od: 400 Kč
Cena za osobu a týden od: 2800 Kč
Cena za osobu a den od: 16 EUR
Cena za osobu a týden od: 112 EUR

Kód objektu: CZ-760  
Pošlete odkaz:
Fotografie
kvalitní levné ubytování Liberecký kraj
ubytování pro rodiny s dětmi Turnov a okolí
ubytování pro seniory Turnov a okolí
pobyt pro jednotlivce Liberecký kraj

Penzion U Marušky, Turnov

Kvalitní ubytování v Českém ráji

Penzion U Marušky se nachází 6 km od Turnova směrem na Jičín, poblíž Hruboskalského skalního města, zámku Hrubá Skála (2 km), hradu Valdštejn a lázní Sedmihorky v nádherné rekreační oblasti nazývané Český ráj (kvalitní levné ubytování Liberecký kraj). Penzion U Marušky je na dohled od dominanty Českého ráje, hradu Trosky, tudíž vhodným místem pro pěší turisty, seniory, cyklisty, rodiny s dětmi, firemní pracovníky, krátkodobé i dlouhodobé pobyty, jednotlivce i skupiny (ubytování pro rodiny s dětmi Turnov a okolí). Je skvěle situován, díky tomu je velice dobrá pěší dostupnost k mnoha památkám i přírodním krásám Českého ráje.
 
Výjimečnost těchto turisticky neobyčejně atraktivních oblastí tkví také v tom, že se jedná o pískovcová města různého stáří (ubytování pro seniory Turnov a okolí). V tomto romantickém kraji ležícím na středním toku Jizery se snoubí rozmanitost přírodních krás s bohatými historickými památkami -  hrady, zámky, lidovou architekturu (pobyt pro jednotlivce Liberecký kraj).
 

Penzion U Marušky nabízí ubytování ve 2-5 lůžkových pokojích, 2 vícepokojových apartmánech-bytech. Každý pokoj je vybaven sprchou, WC, TV a  Wi-fi připojením, které je na pokojích zdarma (ubytování s připojením k internetu Český ráj). Na patře je k dispozici společenská kuchyňka, lednice, sporák, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice a základní nádobí, které je možné i na požádání doplnit (ubytování s možností parkování Turnov a okolí). Parkování i pro BUS, dodávky je přímo pod okny Penzionu U Marušky. Úschovna kol je možná po dohodě (ubytování pro cyklisty Český ráj). K večernímu posezení bude od května pro rodiny s dětmi a menší skupiny k dispozici společenská místnost v přízemí s kapacitou 25 osob (pobyt pro skupiny Turnov a okolí). Ve spolupráci se sousedním, 100 m vzdáleným penzionem je možné ubytovací kapacitu navýšit až na 60 osob.

Vaše domácí mazlíčky nemusíte nechávat doma (ubytování s domácím mazlíčkem Turnov a okolí). K ubytování je možnost bohaté snídaně, která je podávána ve formě rautu a švédských stolů (ubytování s restaurací Český ráj).

Restaurace je jinak uzavřena! Pro zájezdy, školy v přírodě, skupiny 20 osob a více, firemní školení, akce teambuilding  je možné domluvit plnou penzi nebo polopenzi, včetně balíčků na cestu. 

Penzion U Marušky Vám nabízí ubytování v obci Radvánovice (6 km od Turnova) na dohled od symbolů Českého ráje, hradu Trosky a zámku Hrubá Skála. Těšíme se na Vaši návštěvu a věříme, že se k nám budete rádi vracet.
Uvaří Vám cokoliv z české a italské kuchyně (hotová jídla, minutky, steaky, těstoviny, velké zeleninové saláty, tatarský biftek, kachnu, husu, vepřová kolena…), zkrátka na co si jen vzpomenete a budete mít chuť (pobyt pro turisty Český ráj). Ani jakákoliv dieta není problém (dovolená pro páry Český ráj). Pro jednotlivce jsou v obci otevřeny další 3 restaurace, kde je možné se dobře najíst, nejbližší 150 m s venkovním posezením a volně přístupným hřištěm se jmenuje Motorest Zavadilka (romantická dovolená Turnov a okolí). V obci Sedmihorky vzdálené 1,6 km od Penzionu U Marušky jsou další restaurace: Bowling Sedmihorky a Motel Even. Vlaková zastávka HRUBÁ SKÁLA  je vzdálená 150 m, BUS Karlovice-Radvánovice (aktivní dovolená Český ráj). V obci vzdálené 80 m jsou dva dobře zásobené obchody s potravinami (víkendové pobyty Turnov a okolí). Malí návštěvníci určitě ocení 300 m vzdálený velký přírodní dětský areál ŠŤASTNÁ ZEMĚ, který je pro cílovou skupinu dětí ve věku 3-12 let (aktivní dovolená pro rodiny s dětmi). Kam za kulturou Vám poradí zde: www.sedmihorskeleto.cz (dovolená pro páry Liberecký kraj). V 600 m vzdálené obci je možné využít jízdárnu, tenisové kurty a víceúčelová hřiště pro míčové sporty (firemní akce školení Turnov a okolí). Nejbližší koupaní naleznete v přírodním areálu: Sedmihorky a víceúčelovém sportovním areálu: KOUPALIŠTĚ MAŠKOVA ZAHRADA , který je vzdálen jednu zastávku vlakem cca 2 km od Penzionu U Marušky (pobyt pro rodiny s dětmi Český ráj).
Za "srdce Českého ráje" je považován Turnov (pobyt s Wi-fi připojením Turnov a okolí). Hlavními dominantami kraje je hora Kozákov a zřícenina hradu Trosky. Významná jsou také skalní města, především Prachovské skály, Příhrazské skály, Hruboskalsko a rybníky, např. Žabakor, Komárovský rybník a rybníky v podtroseckých a podkosteckých údolích. V této oblasti máte spoustu možností k výletům, nudit se určitě nebudete. Penzion U Marušky se na Vás bude těšit (kvalitní levné ubytování Český ráj).
 
kvalitní levné ubytování Liberecký kraj, ubytování pro rodiny s dětmi Turnov a okolí, pobyt pro jednotlivce Liberecký kraj, ubytování s připojením k internetu Český ráj, ubytování s možností parkování Turnov a okolí, ubytování pro seniory Turnov a okolí, ubytování pro cyklisty Český ráj
Pes povolenNekuřáciWC, sprcha na pokojiTV na pokojiVhodné pro dětiRestaurace - pouze snídaně, větší skupiny dle domluvy, 150 m restaurace v okolíInternetBazén - 6 kmSemináře, školeníCykloturistikaJízda na koni - jízdárna v obci 500 mTenis - 400 m

ubytování s připojením k internetu Český ráj
ubytování s možností parkování Turnov a okolí
ubytování pro cyklisty Český ráj
pobyt pro skupiny Turnov a okolí
ubytování s domácím mazlíčkem Turnov a okolí
ubytování s restaurací Český ráj
pobyt pro turisty Český ráj

Doba nástupu na pobyt není pevně stanovena, pokoje jsou uklízeny okolo 13 hodiny, pokud přijedete již po ránu, není problém si dát věci do penzionu nebo oběd. Určitě stejně vyrazíte za krásami Českého ráje. Pokoje se vyklízejí po snídani do 10 hodiny
Mohlo by Vás zajímat
Liberec Zoo - Liberec
Zoo Liberec - tygr bílý

Zoologická zahrada v Liberci je nejstarší zahradou na bývalém území Československa. Byla založena r. 1919 a v současné době se může pochlubit takřka 170 druhy zvířat o celkovém počtu bezmála 1000 jedinců. Kromě široké expozice v jednotlivých specifických pavilonech (pavilon žiraf, slonů, šelem, opů či tropů) zajišťujeme výukové programy pro školy a naleznete zde i širokou nabídku ekologických výchovných programů. V dolní části zahrady se v letních měsících můžete nechat povozit vláčkem, oblíbená je rovněž kontaktní ZOO, kde si mohou návštěvníci některé druhy zvířat přímo pohladit nebo nakrmit.

České Budějovice AGENTURA CHATA TOUR s.r.o.
Chata Radava - ORLÍK - Jižní Čechy

Agentura Chata Tour s.r.o. zajišťuje pronájem rekreačních chat a chalup pro tuzemské i zahraniční hosty. Dipsonuje širokou nabídkou prověřených rekreačních objektů. Chaty k pronájmu a chalupy k pronájmu nabízí nejen v České republice, ale také v zahraniční a to v Chorvatsku, Rakousku, Slovensku, Kypru, Slovinsku, Rumunsku, Itálii, Maďarsku u Balatonu nebo exotické Indonésii na Bali. Najdete zde vhodné objekty pro pobyty rodin s dětmi, chaty a chalupy u vody, chaty a chalupy v přírodě, chaty a chalupy na horách, chaty a chalupy s bazénem v atraktivních oblastech České republiky - jižní Čechy (Šumava, Orlík, Lipno - kde je také možný pronájem hausbótu), jižní Morava, Český Ráj a další.

 
Zvole nad Pernštejnem Western Šiklův mlýn
Western - Šiklův mlýn - Zvole nad Pernštejnem

Vítejte ve westernovém městečku Šiklův mlýn, v největším přírodním zábavným areálu v ČR! Tento nevšední zážitek si mohou vychutnat všichni bez rozdílu věku, náš bohatý program je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i firmy či větší skupiny na Vysočině. Každý letní týden pro Vás připravujeme atraktivní program s vrcholem týdne mimořádnou sobotní akcí. Zajistíme Vám rovněž ubytování, školní výlety či tématické letní a senior tábory na Vysočině.

Dvůr Králové Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové
Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem

Naše krásná zoologická zahrada poskytuje celoročně útočiště nejen 2 500 zvířatům ve více jak 16 pavilonech a řadě dalších expozic, ale díky svému hotelu i Vám všem, kteří si chcete atmosféru Afriky užít déle a intenzivněji. Jen si představte ty zážitky. Po firemním školení se vydat např. na Večerní safari, projet se terénním autem mezi zvířaty nebo se s průvodcem projít po zoo. Navíc se na Vaší dovolené můžete stát na 1 den ošetřovatelem a krmit šelmy, umývat slona či si pohladit žirafu... U nás budete mít ke zvířatům daleko blíž, než jste kdy snili a ony se Vám jistě odmění řadou nezapomenutelných zážitků...

 
 
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
© 2004-2020   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 61     rss: novinky akce   výměna odkazů