ABC ubytováníABC ubytování cestování
Informace
Hotýlek Na Výšince
  Vložit do výběru
Země: Česká republika
Kraj: Liberecký kraj - Liberecko
Oblast: Český ráj
Lokalita: Turnov
GPS: 50°35'00.8"N 15°09'26.9"E

Web: www.navysince.cz
E-mail: umarusky@atlas.cz
Telefon:
Mobil: +420 603 962 743
FAX:

Typ objektu: hotel
Kapacita: 30
Počet ložnic: 5
Kat.: ***

Cena za osobu a den od: 400 Kč
Cena za osobu a týden od: 2800 Kč
Cena za osobu a den od: 16 EUR
Cena za osobu a týden od: 112 EUR

Kód objektu: CZ-760a  
Pošlete odkaz:
Fotografie
kvalitní ubytování Liberecký kraj
aktivní dovolená Český ráj
kvalitní levná dovolená Turnov
ubytování s Wi-Fi připojením Turnov

Hotýlek Na Výšince, Turnov

Klidné, hezké ubytování v okrajové části města Turnova

Hotýlek Na Výšince nabízí velice klidné, hezké ubytování v okrajové části města Turnova s vynikající pěší dostupností do Hruboskalského skalního města, hradu Valdštejn a zámku Hrubý Rohozec v překrásné rekreační oblasti Český ráj (kvalitní ubytování Liberecký kraj). Všude je od Hotýlku Na Výšince blízko – za turistikou, sportem i kulturou a na víc personál Vám velmi rád poradí kam se vydat, co zažít a co vidět (romantické pobyty Turnov). Příroda, pamětihodnosti, koupání, centrum, vše 1 km od Hotýlku Na Výšince. Hotýlek je vhodný pro individuální i skupinovou turistiku, krátkodobé i dlouhodobé, firemní pobyty, pro rodiny s dětmi, seniory, cyklisty a páry (aktivní dovolená Český ráj). Český ráj se vyznačuje mimořádnou členitostí krajiny s charakteristickými skalními městy, rostlinnými a živočišnými společenstvy.Tato rekreační oblast byla hlavním motivem pro vyhlášení první chráněné krajinné oblasti v tehdejší republice (kvalitní levná dovolená Turnov). 

Hotýlek Na Výšince má kapacitu 30 lůžek, pokoje jsou 2-5 lůžkové. Na každém pokoji je sprcha, WC, Wi-Fi v celém hotelu zdarma (ubytování s Wi-Fi připojením Turnov). V patře je k dispozici malá kuchyňka, která neslouží ke klasickému vaření, ale k přípravě malého občerstvení. Kuchyňka je vybavena lednicí, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí (pobyt pro cyklisty Liberecký kraj). Máte možnost parkovat přímo pod okny hotýlku (ubytování s parkovištěm Turnov). Vaše kola a motocykly je možné uschovat v uzamykatelné garáži (oslavy večírky Liberecký kraj). Restaurace je zaměřena především, na českou kuchyni (hotová jídla, minutky). Výběr jídel z jídelního lístku, po dohodě pro zájezdy je možné domluvit polopenzi i plnou penzi (víkendové pobyty Český ráj). Je vhodným místem pro pořádání oslav, školení, hostin, firemních večírků, po dohodě je možné uvařit cokoliv z české kuchyně (ubytování s restaurací Český ráj). V Hotýlku Na výšince máte k dispozici restauraci s kulečníkem, malý salonek pro 10 osob, velký samostatný salonek s krbem pro 40 osob se vchodem na zahradu, kde se v letních měsících otevírá zahradní restaurace s dětským hřištěm (prodloužené pobyty Český ráj). Pískoviště, houpačky, skluzavka, dětská odrážedla jistě potěší Vaše ratolesti (dovolená pro rodiny s dětmi Liberecký kraj). Ani své domácí mazlíčky nemusíte nechávat doma, v Hotýlku na Výšince budou vítáni (pobyt s domácím mazlíčkem Turnov).

Stanoviště TAXI, vlaková zastávka Hlavní nádraží a autobusový terminál Turnov jsou vzdálené 1,6 km od Hotýlku na Výšince (vlaková zastávka Turnov-město 0,8 km, autobusová zastávka Turnov Výšinka 100 m). Do 1 km od Hotýlku Na Výšince jsou k dispozici tyto služby (firemní akce školení Turnov): Mnoho restaurací, se zaměřením na českou italskou, balkánskou kuchyni, kde se dá dobře najíst, posedět (aktivní dovolená Turnov). Většina restaurací má v letních měsících otevřenou i zahrádku s dětským koutkem. Můžete navštívit i krásné letní kino, divadlo a zcela nový kulturní dům (300 m), Tenisovou Halu Turnov (200 m). Součástí jsou dva kryté a čtyři venkovní tenisové kurty, tenisová škola, možnost pronajmutí trenéra, pořádání tenisových a bowlingových turnajů, pronájmu plochy na různá cvičení (Jógu a další), 2 SCI bowlingové dráhy, golfový trenažér Full Swing, badmintonový kurt, funkční trénink MOVE IT pod vedením instruktora (rodinná dovolená Liberec a okolí). Máte možnost se zde i občerstvit (pobyt pro skupiny Liberecký kraj). Bazén Výšinka umožňuje privátní pronájem bazénu cca 20 x 8 m cena 900 Kč/hod pro velké skupiny nebo veřejné plavání (dovolená pro cyklisty Turnov). Venkovní koupaliště je vzdálené 400 m od Hotýlku Na Výšince, kde máte možnost využít k radovánkám velký, malý bazén, tobogány, hokejovou halu, veřejné bruslení, skate park, in-line okruh, hřiště (na malou kopanou, tenis, volejbal, nohejbal, streetball). Všechny tyto plochy je možné si pronajmout, některé kratochvíle jsou zdarma (ubytování pro seniory Český ráj).

Hotýlek na Výšince se na Vás velice těší.

kvalitní ubytování Liberecký kraj, aktivní dovolená Český ráj, kvalitní levná dovolená Turnov, ubytování s Wi-Fi připojením Turnov, pobyt pro cyklisty Liberecký kraj, ubytování s parkovištěm Turnov, oslavy večírky Liberecký kraj, víkendové pobyty Český ráj, ubytování s restaurací Český ráj, firemní akce školení Turnov, aktivní dovolená Turnov, rodinná dovolená Liberec a okolí, pobyt pro skupiny Liberecký kraj, dovolená pro cyklisty Turnov, ubytování pro seniory Český ráj, romantické pobyty Turnov, ubytování pro skupiny Český ráj, ubytování pro jednotlivce Turnov


 

CykloturistikaNekuřáciWC, sprcha na pokojiTV na pokojiVhodné pro dětiRestauraceInternetBazén - 300 mOslavy, večírkyZahradní restaurace - v letních měsícíchBarSemináře, školeníPes povolenTenis - 300 m

pobyt pro cyklisty Liberecký kraj
pobyt pro skupiny Český ráj
dovolená pro cyklisty Liberecký kraj
rodinná dovolená Turnov a okolí
pobyt pro skupiny Liberecký kraj
rodinná dovolená Liberec a okolí
dovolená pro cyklisty Turnov
ubytování pro seniory Český ráj
ubytování pro skupiny Český ráj
romantické pobyty Turnov
ubytování pro jednotlivce Turnov
pobyt pro turisty Turnov
kvalitní levné ubytování Český ráj
aktivní dovolená pro rodiny s dětmi Český ráj
kvalitní ubytování Český ráj
pobyt s Wi-Fi připojením Liberecký kraj
dovolená pro cyklisty Turnov a okolí
ubytování s parkovištěm Český ráj
oslavy večírky Turnov
víkendové pobyty Liberecký kraj
ubytování s restaurací Turnov
firemní akce školení Český ráj
aktivní dovolená Český ráj
firemní akce školení Turnov
ubytování s restaurací Český ráj
víkendové pobyty Český ráj
oslavy večírky Liberecký kraj
ubytování s parkovištěm Turnov
aktivní dovolená Turnov
ubytování pro skupiny Liberecký kraj
romantické pobyty Český ráj
ubytování pro seniory Turnov

Mohlo by Vás zajímat
Liberec Zoo - Liberec
Zoo Liberec - tygr bílý

Zoologická zahrada v Liberci je nejstarší zahradou na bývalém území Československa. Byla založena r. 1919 a v současné době se může pochlubit takřka 170 druhy zvířat o celkovém počtu bezmála 1000 jedinců. Kromě široké expozice v jednotlivých specifických pavilonech (pavilon žiraf, slonů, šelem, opů či tropů) zajišťujeme výukové programy pro školy a naleznete zde i širokou nabídku ekologických výchovných programů. V dolní části zahrady se v letních měsících můžete nechat povozit vláčkem, oblíbená je rovněž kontaktní ZOO, kde si mohou návštěvníci některé druhy zvířat přímo pohladit nebo nakrmit.

České Budějovice AGENTURA CHATA TOUR s.r.o.
Chata Radava - ORLÍK - Jižní Čechy

Agentura Chata Tour s.r.o. zajišťuje pronájem rekreačních chat a chalup pro tuzemské i zahraniční hosty. Dipsonuje širokou nabídkou prověřených rekreačních objektů. Chaty k pronájmu a chalupy k pronájmu nabízí nejen v České republice, ale také v zahraniční a to v Chorvatsku, Rakousku, Slovensku, Kypru, Slovinsku, Rumunsku, Itálii, Maďarsku u Balatonu nebo exotické Indonésii na Bali. Najdete zde vhodné objekty pro pobyty rodin s dětmi, chaty a chalupy u vody, chaty a chalupy v přírodě, chaty a chalupy na horách, chaty a chalupy s bazénem v atraktivních oblastech České republiky - jižní Čechy (Šumava, Orlík, Lipno - kde je také možný pronájem hausbótu), jižní Morava, Český Ráj a další.

 
Zvole nad Pernštejnem Western Šiklův mlýn
Western - Šiklův mlýn - Zvole nad Pernštejnem

Vítejte ve westernovém městečku Šiklův mlýn, v největším přírodním zábavným areálu v ČR! Tento nevšední zážitek si mohou vychutnat všichni bez rozdílu věku, náš bohatý program je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i firmy či větší skupiny na Vysočině. Každý letní týden pro Vás připravujeme atraktivní program s vrcholem týdne mimořádnou sobotní akcí. Zajistíme Vám rovněž ubytování, školní výlety či tématické letní a senior tábory na Vysočině.

Dvůr Králové Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové
Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem

Naše krásná zoologická zahrada poskytuje celoročně útočiště nejen 2 500 zvířatům ve více jak 16 pavilonech a řadě dalších expozic, ale díky svému hotelu i Vám všem, kteří si chcete atmosféru Afriky užít déle a intenzivněji. Jen si představte ty zážitky. Po firemním školení se vydat např. na Večerní safari, projet se terénním autem mezi zvířaty nebo se s průvodcem projít po zoo. Navíc se na Vaší dovolené můžete stát na 1 den ošetřovatelem a krmit šelmy, umývat slona či si pohladit žirafu... U nás budete mít ke zvířatům daleko blíž, než jste kdy snili a ony se Vám jistě odmění řadou nezapomenutelných zážitků...

 
 
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
© 2004-2024   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 211     rss: novinky akce   výměna odkazů