ABC ubytováníABC ubytování cestování
Informace
Penzion U zámku
  Vložit do výběru
Země: Česká republika
Kraj: Královehradecký kraj
Oblast: Krkonoše - KHK
Lokalita: Horní Maršov
GPS: 50°39'41.464"N 15°49'14.142"E

Web: www.penzionuzamku84.cz
E-mail: santec@seznam.cz
Telefon: +420 499 587 329
Mobil: +420 773 025 411
FAX:

Typ objektu: penzion
Kapacita: 55
Počet ložnic: 17
Kat.: ***


Kód objektu: CZ-406  
Pošlete odkaz:
Fotografie
Penzion U Zámku - rodinná dovolená Královehradecký kraj
Penzion U Zámku - kvalitní ubytování Horní Maršov
Penzion U Zámku - svatby Královehradecký kraj
Penzion U Zámku - firemní akce a školení Horní Maršov

Penzion U zámku, Horní Maršov

Penzion s bazénem v centru Krkonoš, Královehradecký kraj

Penzion U zámku nabízí ubytování v centru Krkonoš v obci Horní Maršov (ubytování v penzionu Krkonoše). Obec leží uprostřed krkonošských vrchů, jen pár kilometrů od významného lyžařského střediska Pece pod Sněžkou a lázeňského města Jánské Lázně (horské ubytování Královehradecký kraj). Nedaleko Horního Maršova se rozprostírá i národní park KRNAP (ubytování v penzionu KRNAP).
Ubytování je vhodné pro běžkaře a lyžaře, jelikož se penzion nachází pouhých 10 minut autem od všech lyžařských středisek, k dispozici je také SKI BUS zdarma do všech lyžařských středisek, dále pak dva lyžařské vleky v délce 400 m (pobyty pro lyžaře a běžkaře Horní Maršov a okolí). V okolí vedou značené cyklostezky a pěší turistické stezky (pobyty pro cyklisty a turisty Horní Maršov a okolí) (rodinná dovolená na kolech Krkonoše).

Krkonoše jsou nejvyšší hory České republiky, v jejíž severovýchodní části tvoří přirozené hranice s Polskem. Pro svůj vysokohorský charakter, geologické stáří, jedinečnost přírody a bohatou historii patří k nejzajímavějším a také k nejkrásnějším pohořím Evropy.

Objekt nabízí návštěvníkům 15 pokojů se standardním vybavením, vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí s možností připojení se na internet (levné ubytování pro rodiny Krkonoše). Pro ubytované je k dispozici sauna, víceúčelové hřiště (tenis, volejbal, basketbal atd., ubytování s hřištěm Krkonoše) a v období od května do září vyhřívaný bazén (penzion s vyhřívaným bazénem Krkonoše) (pobyty s dětmi Královehradecký kraj). Celková kapacita penzionu činí 48 lůžek (ubytování pro skupiny Krkonoše). Celý objekt je nekuřácký (nekuřácké ubytování Krkonoše). Hosté mohou parkovat zdarma v areálu objektu (penzion s parkováním zdarma Krkonoše). Stravování je možné jak celodenní, tak i polopenze, nebo jen snídaně (ubytování se stravou Krkonoše). Je také možné se domluvit na jídelníčku či dietních omezeních (cukrovka apod.). Pro skupiny zajistíme domácí zabíjačky, zvěřinové hody, taneční zábavu, ochutnávky vína dle předem domluvených podmínek (kvalitní ubytování Královehradecký kraj). Po náročném dni se můžete objednat na klasické, sportovní či rekondiční masáže nebo na masáž lávovými kameny (relaxace Krkonoše, odpočinková dovolená Krkonoše).

Penzion U Zámku sousedí se školícím střediskem, jenž disponuje prostory pro pořádání různých akcí - svatební hostiny, oslavy, firemní akce, školení, semináře, teambuildingy, přednášky, sympózia Královehradecký kraj.

CykloturistikaSkibusSvatbyNekuřáciLázně - 5 kmWC, sprcha na pokojiTV na pokojiVhodné pro dětiRestauraceFitnessInternetGolf - 5 kmBěžecké lyžováníLyžařský vlekBazénOslavy, večírkySaunaParkování uzavřenéZahradní restauraceBarSemináře, školeníPes povolenTenisJízda na koni - 4 km

Penzion U Zámku - aktivní dovolená Horní Maršov
Penzion U Zámku - pobyty pro rodiny s dětmi Horní Maršov

Mohlo by Vás zajímat
Tanvald Lanové Centrum Proud Harrachov
Lanové Centrum Proud Harrachov Harrachov

Lanové centrum je jedinečnou záležitostí svého druhu. Přispívá k pohybu, napomáhá koncentraci, odbourává strach z výšek, posiluje týmovou práci i důvěru ve druhého člověka. V České republice se nachází celkem 9 těchto center, jsou otevřeny široké veřejnosti, školám i firmám. Našeho programu se mohou zúčastnit jak malé děti, tak i celé rodiny s dětmi či větší skupiny. Zaručujeme Vám nevšední zážitek, na který budete dlouho vzpomínat a snad se i vrátíte zpět.

Dvůr Králové Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové
Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem

Naše krásná zoologická zahrada poskytuje celoročně útočiště nejen 2 500 zvířatům ve více jak 16 pavilonech a řadě dalších expozic, ale díky svému hotelu i Vám všem, kteří si chcete atmosféru Afriky užít déle a intenzivněji. Jen si představte ty zážitky. Po firemním školení se vydat např. na Večerní safari, projet se terénním autem mezi zvířaty nebo se s průvodcem projít po zoo. Navíc se na Vaší dovolené můžete stát na 1 den ošetřovatelem a krmit šelmy, umývat slona či si pohladit žirafu... U nás budete mít ke zvířatům daleko blíž, než jste kdy snili a ony se Vám jistě odmění řadou nezapomenutelných zážitků...

 
České Budějovice AGENTURA CHATA TOUR s.r.o.
Chata Annín - Šumava

Agentura Chata Tour s.r.o. zajišťuje pronájem rekreačních chat a chalup pro tuzemské i zahraniční hosty. Dipsonuje širokou nabídkou prověřených rekreačních objektů. Chaty k pronájmu a chalupy k pronájmu nabízí nejen v České republice, ale také v zahraniční a to v Chorvatsku, Rakousku, Slovensku, Kypru, Slovinsku, Rumunsku, Itálii, Maďarsku u Balatonu nebo exotické Indonésii na Bali. Najdete zde vhodné objekty pro pobyty rodin s dětmi, chaty a chalupy u vody, chaty a chalupy v přírodě, chaty a chalupy na horách, chaty a chalupy s bazénem v atraktivních oblastech České republiky - jižní Čechy (Šumava, Orlík, Lipno - kde je také možný pronájem hausbótu), jižní Morava, Český Ráj a další.

Zvole nad Pernštejnem Western Šiklův mlýn
Western - Šiklův mlýn - Zvole nad Pernštejnem

Vítejte ve westernovém městečku Šiklův mlýn, v největším přírodním zábavným areálu v ČR! Tento nevšední zážitek si mohou vychutnat všichni bez rozdílu věku, náš bohatý program je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i firmy či větší skupiny na Vysočině. Každý letní týden pro Vás připravujeme atraktivní program s vrcholem týdne mimořádnou sobotní akcí. Zajistíme Vám rovněž ubytování, školní výlety či tématické letní a senior tábory na Vysočině.

 
 
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
© 2004-2019   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 38     rss: novinky akce   výměna odkazů