
Kraj: Liberecký kraj
Oblast: Jizerské hory
Lokalita: Karlov
GPS: 50°46'50.09"N 15°11'57.089"E
Web: www.naspenzion.cz
E-mail: info@naspenzion.cz
Telefon: +420 483 381 476
Mobil: +420 725 324 073
FAX:
Typ objektu: penzion
Kapacita: 50
Počet ložnic: 12
Kat.: ***
Kód objektu: CZ-402
Penzion Alberto, Karlov
Levné ubytování v penzionu Jizerské hory
Penzion Alberto se nachází v Karlově, v krásném a klidném prostředí CHKO Jizerských hor. Tento rodinný penzion nabízí kvalitní, levné ubytování na horách se stylovou restaurací a terasou. Penzion je výborným místem pro rodinnou rekreaci, skupiny osob i samostatné páry, seniory, motorkáře, sportovce - lyžaře, běžkaře, cyklisty, turisty, školy v přírodě, školní výlety, svatby, firemní akce v Jizerských horách. Možné je zde také ubytování s Vašimi domácími mazlíčky.
Penzion má ideální polohu pro celoroční rekreaci (celoroční ubytování v Jizerských horách). Nedaleké Hrabětice jsou nástupním místem do udržovaných běžeckých stop jizerské magistrály v zimě (ubytování pro bežkaře Jizerské hory), ráj lyžařů (sjezdařů) je v blízkém skiareálu Severák či skiareálu Bedřochov (ubytování pro lyžaře Jizerské hory). Od jara do podzimu je okolí penzionu rájem pro cyklisty i pěší turisty (cykloturistika v Karlově), dobře značené turistické stezky i cyklostezky vedou do nejkrásnějších částí Jizerských hor (ubytování v penzionu pro cyklisty v Jizerských horách). Přímo kolem penzionu vede značená turistická trasa (ubytování pro turisty Karlov). Koupání je možné v Bedřichově, Jablonci nad Nisou nebo v Aquaparku Babylon v Liberci (ubytování v penzionu pro rodiny s dětmi v Jizerských horách).
Penzion Alberto v Jizerských horách nabízí ubytování v útulně zařízených 2-5 lůžkových pokojích s možností přistýlky (dovolená pro rodiny s dětmi Karlov a okolí). Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou (pobyty pro rodiny s dětmi Karlov a okolí). Stravování je pro naše hosty zajištěno formou polopenze, plné penze nebo snídaně. Snídaně probíhají formou švédského stolu, obědy a večeře jsou servírovány (kvalitní levné ubytování Jizerské hory). Kapacita restaurace je cca 50 míst. Mohou se zde konat svatební hostiny, rodinné oslavy, oslavy jubileí, narozenin či různá setkání jako školní srazy Karlov a okolí. Na přání je možné vytvořit slavnostní tabuli, popřípadě zajistit živou hudbu.
K příjemně strávenému odpočinku Vám bude sloužit nekuřácká restaurace s celodenním provozem (penzion s restaurací Jizerské hory), společenská místnost, TV a SAT v restauraci, stolní tenis, stolní fotbal, automat na šipky, hry, míčové hřiště, dětské hřiště, ruské kuželky, přírodní ohniště i vlastní uzavřené parkoviště Jizerské hory. V penzionu je možné připojit se k internetu pomocí wifi sítě. Celý objekt je nekuřácký. Při teplých letních večerech můžete posedět na příjemné venkovní terase, kde Vaše děti dozajista ocení dětské hřiště s mnoha houpačkami, pískovištěm a skluzavkou (penzion s dětským hřištěm Jizerské hory). V penzionu je také možná úschova lyží a kol, popř. motocyklů v garáži.

Zoologická zahrada v Liberci je nejstarší zahradou na bývalém území Československa. Byla založena r. 1919 a v současné době se může pochlubit takřka 170 druhy zvířat o celkovém počtu bezmála 1000 jedinců. Kromě široké expozice v jednotlivých specifických pavilonech (pavilon žiraf, slonů, šelem, opů či tropů) zajišťujeme výukové programy pro školy a naleznete zde i širokou nabídku ekologických výchovných programů. V dolní části zahrady se v letních měsících můžete nechat povozit vláčkem, oblíbená je rovněž kontaktní ZOO, kde si mohou návštěvníci některé druhy zvířat přímo pohladit nebo nakrmit.

Agentura Chata Tour s.r.o. zajišťuje pronájem rekreačních chat a chalup pro tuzemské i zahraniční hosty. Dipsonuje širokou nabídkou prověřených rekreačních objektů. Chaty k pronájmu a chalupy k pronájmu nabízí nejen v České republice, ale také v zahraniční a to v Chorvatsku, Rakousku, Slovensku, Kypru, Slovinsku, Rumunsku, Itálii, Maďarsku u Balatonu nebo exotické Indonésii na Bali. Najdete zde vhodné objekty pro pobyty rodin s dětmi, chaty a chalupy u vody, chaty a chalupy v přírodě, chaty a chalupy na horách, chaty a chalupy s bazénem v atraktivních oblastech České republiky - jižní Čechy (Šumava, Orlík, Lipno - kde je také možný pronájem hausbótu), jižní Morava, Český Ráj a další.
Vítejte ve westernovém městečku Šiklův mlýn, v největším přírodním zábavným areálu v ČR! Tento nevšední zážitek si mohou vychutnat všichni bez rozdílu věku, náš bohatý program je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i firmy či větší skupiny na Vysočině. Každý letní týden pro Vás připravujeme atraktivní program s vrcholem týdne mimořádnou sobotní akcí. Zajistíme Vám rovněž ubytování, školní výlety či tématické letní a senior tábory na Vysočině.

Naše krásná zoologická zahrada poskytuje celoročně útočiště nejen 2 500 zvířatům ve více jak 16 pavilonech a řadě dalších expozic, ale díky svému hotelu i Vám všem, kteří si chcete atmosféru Afriky užít déle a intenzivněji. Jen si představte ty zážitky. Po firemním školení se vydat např. na Večerní safari, projet se terénním autem mezi zvířaty nebo se s průvodcem projít po zoo. Navíc se na Vaší dovolené můžete stát na 1 den ošetřovatelem a krmit šelmy, umývat slona či si pohladit žirafu... U nás budete mít ke zvířatům daleko blíž, než jste kdy snili a ony se Vám jistě odmění řadou nezapomenutelných zážitků...
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE









