ABC ubytováníABC ubytování cestování
Informace
Penzion Pepicentrum
  Vložit do výběru
Země: Česká republika
Kraj: Zlínský kraj - Zlínsko
Oblast: Beskydy - ZK
Lokalita: Velké Karlovice
GPS: 49°21'39.873"N 18°17'11.385"E

Web: pepicentrum.cz
E-mail: josef.borak@tiscali.cz
Telefon: +420 603 803 803
Mobil: +420 603 823 634
FAX:

Typ objektu: penzion
Kapacita: 38
Počet ložnic: 7 ložnic v penzionu + 6 ložnic ve 3 apartmánech
Kat.: ***

Cena za osobu a den od: 650 Kč
Cena za osobu a týden od: 4340 Kč
Cena za osobu a den od: 25 EUR
Cena za osobu a týden od: 175 EUR

Kód objektu: CZ-437  
Pošlete odkaz:

Fotografie
ubytování v penzionu Beskydy
svatební hostiny Valašsko
ubytování pro rodiny s dětmi Valašsko
ubytování pro cyklisty Beskydy

Penzion Pepicentrum, Velké Karlovice

Penzion s restaurací a bowlingovou dráhou Zlínský kraj

Restaurace a penzion PEPICENTRUM se nachází ve středu malebné obce Velké Karlovice rozprostírající se v podhůří Beskyd a Javorníků (ubytování v penzionu Beskydy). Ubytování v penzionu PEPICENTRUM je ideální pro rodiny s dětmi, pro páry všech věkových skupin, ale i pro přátele, kteří rádi sportují a večer si posedí se skleničkou dobrého pití (ubytování pro sportovce Beskydy). Krajina Velkých Karlovic je díky své členitosti ideální pro cykloturistiku (ubytování pro cyklisty Beskydy). Přímo u penzionu vede nově vybudovaná cyklostezka, která patří k síti Hornovsacké magistrály (dovolená na kolech Beskydy). Je zde pořádán Karlovský Pepimaraton na kolech (dovolená pro cyklisty Beskydy). V zimních měsících bývá tento kraj hojně navštěvován především lyžaři (ubytování pro lyžaře Beskydy). Jsou zde lyžařská střediska s moderními vleky (dovolená pro lyžaře Beskydy). Pro milovníky běžeckého lyžování je zde velké množství hřebenových tras. Ne nadarmo jsou Velké Karlovice nazývány rájem lyžařů. Lyže nebo kola je možné uschovat v uzamykatelné dvojgaráži (ubytování s úschovnou lyží Beskydy).

V zimních měsících bývá tento kraj hojně navštěvován především lyžaři. Jsou zde lyžařská střediska s moderními vleky. Začátečníci a zdatnější lyžaři mají vytvořeny vhodné podmínky. Zájemci o běžecké lyžování mohou využít různě náročné upravené běžecké trasy.

Penzion nabízí ubytování ve stylově zařízených pokojích nebo apartmánech v Beskydech. Pokoje jsou s vlastním sociálním zařízením a ledničkou. Apartmány jsou s koupelnou, WC, televizí plně vybavenou kuchyňkou a terasou či balkónem (ubytování v apartmánu Beskydy). Na přání můžeme připravit rodinné oslavy, obchodní semináře, firemní akce, školení, srazy, pohřby nebo svatby, svatební hostiny, opékání selete, opékání ovce v Beskydech. K dispozici jsou i dvě profesionální bowlingové dráhy (ubytování s bowlingem Beskydy), součástí bowlingu je plně vybavený bar (ubytování s bowlingovou dráhou Beskydy).

Součástí penzionu je i restaurace, ve které si můžete pochutnat na výtečné pizze, kterou pro Vás připravujeme v originální peci na dřevo (penzion s restaurací Beskydy). Nabízíme stylové posezení s nabídkou jídel místních i světových kuchyní, bar a kulečníkovou místnost (penzion s kulečníkem Beskydy). Kapacita je 100 míst u stolu + venkovní posezení na zahrádce. Hned naproti penzionu se nacházejí tenisové kurty s antukovým povrchem (ubytování u tenisových kurtů Beskydy), fotbalové hřiště s umělých povrchem (ubytování u fotbalového hřiště Beskydy) a v letních měsících vás osvěží nově zrekonstruovaný bazén (ubytování s bazénem Beskydy), kde si můžete užít tyto atrakce: velký bazén - skluzavka, masážní trysky, perličky (letní dovolená Beskydy). Po 19 h ve středu a v pátek je k dispozici sauna (za poplatek). V zimních měsících si mimo lyžování můžete také zabruslit na kluzišti vzdáleném cca 2km (bruslení Beskydy, kluziště Beskydy, bruslení v Beskydech).

ubytování v penzionu Valašsko, rodinná dovolená Valašsko, dovolená na kolech Valašsko, ubytování v apartmánu Valašsko, penzion s restaurací Valašsko, ubytování pro rodiny s dětmi Valašsko, bowling Valašsko, penzion s pizzerií Valašsko, dovolená pro cyklisty Valašsko, ubytování pro cyklisty Valašsko, ubytování pro lyžaře Valašsko, rodinné oslavy Valašsko, obchodní semináře Valašsko, firemní akce Valašsko, školení Valašsko, srazy Valašsko, pohřby Valašsko, svatby Valašsko, svatební hostiny Valašsko, opékání selete Valašsko, opékání ovce Valašsko.

CykloturistikaSkibusRybařeníBěžecké lyžováníGolfSvatbyWC, sprcha na pokojiTV na pokojiVhodné pro dětiRestauraceInternetLyžařský vlekOslavy, večírkySaunaParkování uzavřenéZahradní restauraceBarSemináře, školeníPes povolenTenisJízda na koni

dovolená na kolech Beskydy
dovolená pro cyklisty Beskydy
ubytování pro lyžaře Beskydy
dovolená pro lyžaře Beskydy
ubytování s úschovnou lyží Beskydy
Ubytování na horách Velké Karlovice
levné ubytování Pepicentrum
Apartmány Velké Karlovice
ubytování v apartmánu Beskydy
ubytování s bowlingem Beskydy
firemní akce Valašsko
penzion s restaurací Beskydy
ubytování pro děti Velké Karlovice
ubytování s bazénem Beskydy
ubytování u tenisových kurtů Beskydy
ubytování u fotbalového hřiště Beskydy
Ubytování Velké Karlovice

Mohlo by Vás zajímat
České Budějovice AGENTURA CHATA TOUR s.r.o.
Chata Radava - ORLÍK - Jižní Čechy

Agentura Chata Tour s.r.o. zajišťuje pronájem rekreačních chat a chalup pro tuzemské i zahraniční hosty. Dipsonuje širokou nabídkou prověřených rekreačních objektů. Chaty k pronájmu a chalupy k pronájmu nabízí nejen v České republice, ale také v zahraniční a to v Chorvatsku, Rakousku, Slovensku, Kypru, Slovinsku, Rumunsku, Itálii, Maďarsku u Balatonu nebo exotické Indonésii na Bali. Najdete zde vhodné objekty pro pobyty rodin s dětmi, chaty a chalupy u vody, chaty a chalupy v přírodě, chaty a chalupy na horách, chaty a chalupy s bazénem v atraktivních oblastech České republiky - jižní Čechy (Šumava, Orlík, Lipno - kde je také možný pronájem hausbótu), jižní Morava, Český Ráj a další.

Zvole nad Pernštejnem Western Šiklův mlýn
Western - Šiklův mlýn - Zvole nad Pernštejnem

Vítejte ve westernovém městečku Šiklův mlýn, v největším přírodním zábavným areálu v ČR! Tento nevšední zážitek si mohou vychutnat všichni bez rozdílu věku, náš bohatý program je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i firmy či větší skupiny na Vysočině. Každý letní týden pro Vás připravujeme atraktivní program s vrcholem týdne mimořádnou sobotní akcí. Zajistíme Vám rovněž ubytování, školní výlety či tématické letní a senior tábory na Vysočině.

 
Dvůr Králové Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové
Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem

Naše krásná zoologická zahrada poskytuje celoročně útočiště nejen 2 500 zvířatům ve více jak 16 pavilonech a řadě dalších expozic, ale díky svému hotelu i Vám všem, kteří si chcete atmosféru Afriky užít déle a intenzivněji. Jen si představte ty zážitky. Po firemním školení se vydat např. na Večerní safari, projet se terénním autem mezi zvířaty nebo se s průvodcem projít po zoo. Navíc se na Vaší dovolené můžete stát na 1 den ošetřovatelem a krmit šelmy, umývat slona či si pohladit žirafu... U nás budete mít ke zvířatům daleko blíž, než jste kdy snili a ony se Vám jistě odmění řadou nezapomenutelných zážitků...

 
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
© 2004-2024   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 176     rss: novinky akce   výměna odkazů