ABC ubytováníABC ubytování cestování
Informace
Penzion Hradisko
  Vložit do výběru
Země: Česká republika
Kraj: Zlínský kraj - Zlínsko
Oblast: Beskydy - ZK
Lokalita: Hradisko
GPS: 49°27'08.0"N 18°07'09.9"E

Web: www.hradisko.cz
E-mail: info@hradisko.cz
Telefon:
Mobil: +420 775 580 003
FAX:

Typ objektu: penzion
Kapacita: 20
Počet ložnic: 9
Kat.: ***

Cena za osobu a den od: 550 Kč

Kód objektu: CZ-463  
Pošlete odkaz:

Fotografie
Dovolená v přírodě pro větší počet osob Beskydy
Penzion pro skupinové kurzy Zlínský kraj
Ubytování u zvířat v přírodě Beskydy
Ubytování pro skupinové kurzy Rožnov pod Radhoštěm

Penzion Hradisko, Hradisko

Místo aktivního odpočinku v Beskydech

Penzion Hradisko se nachází v samém srdci Valašska v Rožnově pod Radhoštěm na Zlínsku. Ve 14 století na tomto místě pan Vok z Kravař postavil Hrad Rožnov. Dochovaly se zbytky hradeb, brána, příkop s valem. Obklopeni staletými buky můžete na tomto léčebném místě cítit atmosféru starých časů (léčebné místo Zlínsko). Naši předkové pozorováním přírody vybrali ideální místo pro svůj život a vybudovali pod Hradem hospodářskou usedlost - Penzion Hradisko (ubytování v přírodě Zlínský kraj). O několik let později, v době rozkvětu lázeňství v Rožnově, byla vysazena cesta z města na Hradisko lípami (odpočinková dovolená Rožnov pod Radhoštěm a okolí). V létě i v zimě se pěšky touto lipovou alejí dostanete dolů k řece Rožnovské Bečvě a dále pak do centra městečka Rožnova (ubytování na klidném místě Beskydy).

Penzion Hradisko, obklopený pastvinami s pasoucími se koňmi a stády krav, je ideálním místem k aktivnímu odpočinku (aktivní odpočinek Beskydy). K areálu Hradiska patří 20 ha luk a pastvin, které můžete využít k vyjížďkám na koních či relaxaci, procházkám, sbírání lučního kvítí, fotografování (dovolená pro milovníky koní Beskydy). Po putování nádhernou krajinou je čas na šálek dobrého čaje v meditační hale (ubytování s meditační halou Beskydy). Při popíjení čaje a spočinutí pohledem na okolní louky s koňmi, v pozadí s vrcholkem Radhoště se Vám zastaví ČAS (penzion s čajovnou Beskydy).

Penzion nabízí ubytování ve 3 trojlůžkových, 5 dvoulůžkových pokojích a 1 jednolůžkovém pokoji (ubytování pro skupiny Beskydy). Celková kapacita penzionu je 20 lůžek (kvalitní levné ubytování Hradisko a okolí). Každý pokoj má své sociální zařízení se sprchovým koutem (ubytování v penzionu Rožnov pod Radhoštěm a okolí). Pokoje jsou bez TV a rádia. K dispozici je zdarma Wi-Fi připojení a parkování uvnitř areálu. Pro skupiny min. 10 hostů lze po dohodě zajistit stravování v plné penzi či polopenzi (skupinové ubytování se stravou Zlínsko).

Penzion Hradisko poskytuje zázemí pro skupiny, které hledají místo pro své aktivity, místo kontaktu s přírodou, koňmi a sebou samými. Mohou se zde pořádat kurzy jógy, kurzy tanců, muzikoterapie, malování, canisterapie, horseterapie, sebevzdělávací semináře apod. (prostory pro kurzy Zlínský kraj). Dvůr Hradisko nabízí skupinové poznávací pobyty „ Na kole Beskydami“, Poznáváme Beskydy – pěšky „NORD WALKING“, zážitkový pobytový seminář KOVÁŘSTVÍ v naší kovárně (několik úrovní – na pokračování) s uměleckým kovářem Jindřichem Veselým, zážitkový pobytový seminář „Spolu na čajové cestě“ v meditační hale s živým ohněm s milovníkem čajů, který osobně vybírá čaje na farmách v Číně - Radkem Poláškem (skupinové pobyty Zlínsko).

Parkování uzavřenéVhodné pro dětiTenis - do 1 kmPes povolenSemináře, školeníBarBěžecké lyžováníGolfInternetWC, sprcha na pokojiNekuřáciCykloturistikaRestaurace

Penzion s meditační místností Beskydy
Dovolená u koní Beskydy

Zatoužíte-li po klidu, relaxaci, šálku dobrého čaje, zastavte se v Čajovně Hradisko. Při popíjení čaje, spočinutí pohledem na okolní louky se zvířaty, v pozadí s vrcholkem Radhoště se Vám zastaví ČAS.
Mohlo by Vás zajímat
České Budějovice AGENTURA CHATA TOUR s.r.o.
Chata Annín - Šumava

Agentura Chata Tour s.r.o. zajišťuje pronájem rekreačních chat a chalup pro tuzemské i zahraniční hosty. Dipsonuje širokou nabídkou prověřených rekreačních objektů. Chaty k pronájmu a chalupy k pronájmu nabízí nejen v České republice, ale také v zahraniční a to v Chorvatsku, Rakousku, Slovensku, Kypru, Slovinsku, Rumunsku, Itálii, Maďarsku u Balatonu nebo exotické Indonésii na Bali. Najdete zde vhodné objekty pro pobyty rodin s dětmi, chaty a chalupy u vody, chaty a chalupy v přírodě, chaty a chalupy na horách, chaty a chalupy s bazénem v atraktivních oblastech České republiky - jižní Čechy (Šumava, Orlík, Lipno - kde je také možný pronájem hausbótu), jižní Morava, Český Ráj a další.

Zvole nad Pernštejnem Western Šiklův mlýn
Western - Šiklův mlýn - Zvole nad Pernštejnem

Vítejte ve westernovém městečku Šiklův mlýn, v největším přírodním zábavným areálu v ČR! Tento nevšední zážitek si mohou vychutnat všichni bez rozdílu věku, náš bohatý program je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i firmy či větší skupiny na Vysočině. Každý letní týden pro Vás připravujeme atraktivní program s vrcholem týdne mimořádnou sobotní akcí. Zajistíme Vám rovněž ubytování, školní výlety či tématické letní a senior tábory na Vysočině.

 
Dvůr Králové Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové
Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem

Naše krásná zoologická zahrada poskytuje celoročně útočiště nejen 2 500 zvířatům ve více jak 16 pavilonech a řadě dalších expozic, ale díky svému hotelu i Vám všem, kteří si chcete atmosféru Afriky užít déle a intenzivněji. Jen si představte ty zážitky. Po firemním školení se vydat např. na Večerní safari, projet se terénním autem mezi zvířaty nebo se s průvodcem projít po zoo. Navíc se na Vaší dovolené můžete stát na 1 den ošetřovatelem a krmit šelmy, umývat slona či si pohladit žirafu... U nás budete mít ke zvířatům daleko blíž, než jste kdy snili a ony se Vám jistě odmění řadou nezapomenutelných zážitků...

 
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
© 2004-2018   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 128     rss: novinky akce   výměna odkazů