ABC ubytováníABC ubytování cestování
Informace
Zbirožský dvůr
  Vložit do výběru
Země: Česká republika
Kraj: Plzeňský kraj - Plzeňsko
Oblast: Křivoklátsko
Lokalita: Zbiroh
GPS: 49°51'43.2"N 13°46'29.4"E

Web: www.zbiroh-dvur.cz
E-mail: toja.bistro@seznam.cz
Telefon: +420 602 201 321
Mobil: +420 606 755 866
FAX:

Typ objektu: hotel
Kapacita: 44
Počet ložnic: 14
Kat.: ****


Kód objektu: CZ-493  
Pošlete odkaz:

Fotografie
Aktivní dovolená Křivoklátsko a okolí
Odpočinková dovolená Křivoklátsko a okolí
Odpočinková dovolená na Plzeňsku
Ubytování pro rodiny s dětmi Plzeňský kraj

Zbirožský dvůr, Zbiroh

Ubytování, restaurace a park plný prožitků Křivoklátsko

Zbirožský dvůr sídlí v bývalé parastrojní továrně v obci Zbiroh na Křivoklátsku v Plzeňském kraji. Továrna s parním pohonem byla založena roku 1876. Vyráběly se zde dýmky, špičky, troubele a jiné kuřácké potřeby, které se těšily světové pověsti a získávaly na různých výstavách čestná ocenění. Dochované kuřácké náčiní je dnes k vidění v samostatné expozici Muzea města Zbiroh. V areálu bývalé továrny vznikl nový projekt, který se snaží navázat na úsilí zakladatele, schopného pana Václava Jíši. Revitalizace objektu trvala 6 let a dnes nese název Zbirožský dvůr.

Zbirožský dvůr nyní nabízí ubytování ve dvojlůžkových pokojích, nebo apartmánech pro čtyři s možností přistýlky. Pokoje jsou laděny do secesního stylu. Celková kapacita je 44 osob. Chuťové pohárky hostů uspokojí šéfkuchař Zbirožského dvora, Marek Purkart, jenž je prvním českým šéfkuchařem, který získal třikrát ocenění Michelin Bib Gourmand (zážitková gastronomie Plzeňský kraj). Kromě ubytování Zbirožský dvůr nabízí také dokonalé zázemí pro odpočinek všemi smysly i sportovní vyžití pro všechny věkové kategorie – děti, dospělé i seniory (aktivní pobyty Zbiroh).

Zbirožský dvůr leží na rozhraní CHKO Křivoklátsko a brdských lesů. Proto je strategickým místem pro okolní vycházky, cyklistické výjezdy, nebo jen lenošení v krásném parku Zbirožského dvora a blízkého okolí.

V odpočinkovém areálu, zahrnující relaxační park a část dvora, se nachází mnoho míst k odpočinku: jezírko u Středobodu se zpěvem vody, altán u lesíka s venkovními cvičebními prvky, altán Středobodu s výhledem na zámek Zbiroh, pavilion u bylinkové zahrady (pobyt pro seniory Plzeňsko). Pro nejmenší je postaveno unikátní dětské hřiště FLORIÁNEK pro děti ve věku od 1 do 6 let (pobyt pro rodiny s dětmi Křivoklátsko). Dále jsou v parku instalovány venkovní fitness prvky, stezka pro trénink pěti smyslů, konají se zde cvičení na trávníku pro malé i velké, zahrát si můžete kroket a šachy (multifunkční areál Křivoklátsko) nebo uspořádat snídaně a pikniky v trávě. O víkendech se zde koná grilování a hraje živá hudby. Je zde také zázemí pro cvičení dovedností v golfu – chipping a putting. Turisté jistě uvítají možnost úschovy kol a zavazadel, bistro s rychlým občerstvením, toalety a Wi-Fi zdarma (pobyt pro turisty Zbiroh a okolí). Maminkám s miminky je k dispozici přebalovací pult (pobyt pro rodiny s malými dětmi Zbiroh a okolí).

Park s romantickým výhledem na zámek Zbiroh je též ideálním místem pro konání svatebních obřadů, firemních akcí a různých oslav (svatby a svatební hostiny Křivoklátsko). Pro svatební oslavu Zbirožský dvůr nabízí uspořádání obřadu v parku i historickém salonu, focení v zákoutích romantického parku, hostinu i formou rautu, grilování, pečení ve venkovní peci, secesně laděný salon v historické budově pro tradiční rodinný oběd, společenskou stodolu pro posezení i tanec, ubytování ve stylovém svatebním apartmá, dětský koutek s dárkem pro každé dítko, unikátní venkovní dětské hřiště pro malé neposedy a možnost pikniku v parku během svatebního veselí (svatba pod širým nebem Plzeňský kraj).

CykloturistikaSkibusSvatbyNekuřáciRybařeníWC, sprcha na pokojiTV na pokojiVhodné pro dětiRestauraceFitnessInternetBezbariérový přístupGolfBěžecké lyžováníBazénSaunaParkování uzavřenéZahradní restauraceBarSemináře, školeníPes povolen

Luxusní ubytování na Zbirožsku
Ubytování pro novomanžele Zbiroh

S hrdostí si Vám dovolujeme oznámit, že Zbirožský dvůr získal nominaci a Cenu poroty v soutěži Stavba roku Plzeňského kraje 2016 v kategorii Rekonstrukce budov.
Mohlo by Vás zajímat
Plzeň Zoologická a botanická zahrada města Plzně
Zoo Plzeň

Pro všechny milovníky fauny i flóry, pro rodiny s dětmi i školám: Vítejte v Zoologické a botanické zahradě města Plzně! Nevíte, kam vyrazit s rodinou v neděli odpoledne? Nenapadá Vás, čím si zpestřit dovolenou v západočeském regionu? Vydejte se s námi po stopách divokých i krotkých zvířat, vstupte s námi do života hmyzu, poznejte krásné a cizokrajné květiny i rozmanitosti vodního a obojživelného světa. To vše je možno vidět v rámci naší expozice na plzeňském Lochotíně.

Zadov Lanové Centrum Proud Zadov
Lanové Centrum Proud Zadov Zadov

Lanové centrum je jedinečnou záležitostí svého druhu. Přispívá k pohybu, napomáhá koncentraci, odbourává strach z výšek, posiluje týmovou práci i důvěru ve druhého člověka. V České republice se nachází celkem 9 těchto center, jsou otevřeny široké veřejnosti, školám i firmám. Našeho programu se mohou zúčastnit jak malé děti, tak i celé rodiny s dětmi či větší skupiny. Zaručujeme Vám nevšední zážitek, na který budete dlouho vzpomínat a snad se i vrátíte zpět.

 
České Budějovice AGENTURA CHATA TOUR s.r.o.
Chata Radava - ORLÍK - Jižní Čechy

Agentura Chata Tour s.r.o. zajišťuje pronájem rekreačních chat a chalup pro tuzemské i zahraniční hosty. Dipsonuje širokou nabídkou prověřených rekreačních objektů. Chaty k pronájmu a chalupy k pronájmu nabízí nejen v České republice, ale také v zahraniční a to v Chorvatsku, Rakousku, Slovensku, Kypru, Slovinsku, Rumunsku, Itálii, Maďarsku u Balatonu nebo exotické Indonésii na Bali. Najdete zde vhodné objekty pro pobyty rodin s dětmi, chaty a chalupy u vody, chaty a chalupy v přírodě, chaty a chalupy na horách, chaty a chalupy s bazénem v atraktivních oblastech České republiky - jižní Čechy (Šumava, Orlík, Lipno - kde je také možný pronájem hausbótu), jižní Morava, Český Ráj a další.

Zvole nad Pernštejnem Western Šiklův mlýn
Western - Šiklův mlýn - Zvole nad Pernštejnem

Vítejte ve westernovém městečku Šiklův mlýn, v největším přírodním zábavným areálu v ČR! Tento nevšední zážitek si mohou vychutnat všichni bez rozdílu věku, náš bohatý program je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i firmy či větší skupiny na Vysočině. Každý letní týden pro Vás připravujeme atraktivní program s vrcholem týdne mimořádnou sobotní akcí. Zajistíme Vám rovněž ubytování, školní výlety či tématické letní a senior tábory na Vysočině.

 
Dvůr Králové Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové
Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem

Naše krásná zoologická zahrada poskytuje celoročně útočiště nejen 2 500 zvířatům ve více jak 16 pavilonech a řadě dalších expozic, ale díky svému hotelu i Vám všem, kteří si chcete atmosféru Afriky užít déle a intenzivněji. Jen si představte ty zážitky. Po firemním školení se vydat např. na Večerní safari, projet se terénním autem mezi zvířaty nebo se s průvodcem projít po zoo. Navíc se na Vaší dovolené můžete stát na 1 den ošetřovatelem a krmit šelmy, umývat slona či si pohladit žirafu... U nás budete mít ke zvířatům daleko blíž, než jste kdy snili a ony se Vám jistě odmění řadou nezapomenutelných zážitků...

 
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
© 2004-2018   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 104     rss: novinky akce   výměna odkazů