ABC ubytováníABC ubytování cestování
Informace
Hotel Slávie
  Vložit do výběru
Země: Česká republika
Kraj: Ústecký kraj - Ústecko
Oblast: NP České Švýcarsko
Lokalita: Horní Podluží
GPS: 50°52'54.13"N 14°33'11.539"E

Web: www.slaviehp.cz
E-mail: slaviehp@tiscali.cz
Telefon: +420 731 479 876
Mobil: +420 412 379 182
FAX:

Typ objektu: hotel
Kapacita: 16
Počet ložnic: 6
Kat.: ***

Cena za osobu a den od: 490 Kč

Kód objektu: CZ-498  
Pošlete odkaz:
Fotografie
Dovolená pro všechny věkové kategorie Horní Podluží
Kvalitní levné ubytování Horní Podluží a okolí
Ubytování se stravováním Horní Podluží a okolí
Dovolená pro seniory Horní Podluží a okolí

Hotel Slávie, Horní Podluží

Ubytování v hotelu pro všechny věkové kategorie České Švýcarsko

Hotel Slávie se nachází v obci Horní Podluží v Ústeckém kraji. Obec leží v Lužických horách a je zároveň ideálním výchozím bodem pro výlety do NP České Švýcarsko, které je plné pískovcových skalních útvarů. Zřejmě nejznámějším z nich je Pravčická brána (dovolená pro turisty České Švýcarsko). Lákavé jsou také procházky zdejšími lesy, které skýtají výborné podmínky pro růst hub (dovolená pro houbaře Lužické hory). Nejkrásnější místa Lužických hor a Českého Švýcarska můžete poznat také pomocí cyklostezek (dovolená pro cyklisty České Švýcarsko). Asi 1 km od hotelu Slavie vzdálený "Velký rybník" nabízí kouzelnou krajinu a skvělé podmínky pro rybaření (dovolená pro rybáře České Švýcarsko). Tento rybník je také významnou ornitologickou lokalitou, kterou využívá k odpočinku řada druhů tažných ptáků (pobyty pro rybáře Lužické hory). V horkých letních dnech poskytne vítané osvěžení přírodní koupaliště přímo u hotelu Slavie, kde je k dispozici i skokanská věž (rodinná dovolená České Švýcarsko).

V zimě nabízí okolí hotelu dobré podmínky i pro lyžaře (dovolená pro lyžaře České Švýcarsko). 300 m od hotelu Slavie se nachází lyžařská sjezdovka s nočním lyžováním (pobyty pro lyžaře České Švýcarsko). Pro začátečníky je k dispozici lyžařská škola a cvičná sjezdovka (ubytování v blízkosti sjezdovky Lužické hory). Cca 3 km od hotelu Slavie sjezdovka Jedlová. Široká sjezdovka je vedena lesem a nabízí několik možných cest, jak dojet zpět do údolí.

Hotel Slávie nabízí příjemné ubytování v 6ti nově zrekonstruovaných, moderně vybavených pokojích (pobyty pro rodiny s dětmi České Švýcarsko). Na všech pokojích je z důvodu zachování kvality poskytovaných služeb zákaz kouření (ubytování v nekuřáckém hotelu České Švýcarsko). Samozřejmostí je parkování přímo u hotelu (hotel s parkovištěm České Švýcarsko). Součástí hotelu je také nekuřácká restaurace (hotel s restaurací Lužické hory). Hotel nabízí posezení ve třech různých interiérech, které okoření nabídka jídel zdejších vynikajících kuchařů (ubytování se stravou Lužické hory). Hotel je také možné pronajmout celý a využít jej pro školení, teambuildingy a jiné firemní akce, pro oslavy, svatby a další společenské akce (pronájem hotelu České Švýcarsko).

Hotel Slávie je vhodný pro ubytování rodin s dětmi, cyklistů, turistů, rybářů, houbařů v Českém Švýcarsku.

CykloturistikaSvatbyNekuřáciRybaření - v okolíWC, sprcha na pokojiTV na pokojiVhodné pro dětiRestauraceFitnessInternetGolf - Rumburk, MalevilBěžecké lyžováníLyžařský vlekOslavy, večírkyPes povolenTenis - Jířetín pod Jedlovou

Komfortní ubytování Horní Podluží a okolí
Dovolená pro milovníky přírody na severu Čech

Kombinace nádherné krajiny a moderních služeb zaručuje široké spektrum aktivit. Svůj způsob trávení volného času si zde najde zaručeně každý, jakéhokoliv věku.
Mohlo by Vás zajímat
České Budějovice AGENTURA CHATA TOUR s.r.o.
Chata Radava - ORLÍK - Jižní Čechy

Agentura Chata Tour s.r.o. zajišťuje pronájem rekreačních chat a chalup pro tuzemské i zahraniční hosty. Dipsonuje širokou nabídkou prověřených rekreačních objektů. Chaty k pronájmu a chalupy k pronájmu nabízí nejen v České republice, ale také v zahraniční a to v Chorvatsku, Rakousku, Slovensku, Kypru, Slovinsku, Rumunsku, Itálii, Maďarsku u Balatonu nebo exotické Indonésii na Bali. Najdete zde vhodné objekty pro pobyty rodin s dětmi, chaty a chalupy u vody, chaty a chalupy v přírodě, chaty a chalupy na horách, chaty a chalupy s bazénem v atraktivních oblastech České republiky - jižní Čechy (Šumava, Orlík, Lipno - kde je také možný pronájem hausbótu), jižní Morava, Český Ráj a další.

Zvole nad Pernštejnem Western Šiklův mlýn
Western - Šiklův mlýn - Zvole nad Pernštejnem

Vítejte ve westernovém městečku Šiklův mlýn, v největším přírodním zábavným areálu v ČR! Tento nevšední zážitek si mohou vychutnat všichni bez rozdílu věku, náš bohatý program je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i firmy či větší skupiny na Vysočině. Každý letní týden pro Vás připravujeme atraktivní program s vrcholem týdne mimořádnou sobotní akcí. Zajistíme Vám rovněž ubytování, školní výlety či tématické letní a senior tábory na Vysočině.

 
Dvůr Králové Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové
Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem

Naše krásná zoologická zahrada poskytuje celoročně útočiště nejen 2 500 zvířatům ve více jak 16 pavilonech a řadě dalších expozic, ale díky svému hotelu i Vám všem, kteří si chcete atmosféru Afriky užít déle a intenzivněji. Jen si představte ty zážitky. Po firemním školení se vydat např. na Večerní safari, projet se terénním autem mezi zvířaty nebo se s průvodcem projít po zoo. Navíc se na Vaší dovolené můžete stát na 1 den ošetřovatelem a krmit šelmy, umývat slona či si pohladit žirafu... U nás budete mít ke zvířatům daleko blíž, než jste kdy snili a ony se Vám jistě odmění řadou nezapomenutelných zážitků...

 
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
© 2004-2018   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 109     rss: novinky akce   výměna odkazů