ABC ubytováníABC ubytování cestování
Informace
Wellness Hotel Brdy
  Vložit do výběru
Země: Česká republika
Kraj: Plzeňský kraj - Plzeňsko
Oblast: Brdy
Lokalita: Spálené Poříčí
GPS: 49°36'59.3"N 13°36'17.2"E

Web: www.hotelbrdy.cz
E-mail: info@hotelbrdy.cz
Telefon:
Mobil: +420 601 200 226
FAX:

Typ objektu: hotel
Kapacita: 50
Počet ložnic: 22
Kat.: ***

Cena za osobu a den od: 860 Kč

Kód objektu: CZ-181  
Pošlete odkaz:

Přečtěte si

Ubytování v Brdech

Fotografie
Komfortní ubytování ve Spáleném Poříčí
Ubytování pro páry Brdy
Wellness ubytování Plzeňský kraj
Ubytování se snídaní Brdy

Wellness Hotel Brdy, Spálené Poříčí

Hotel na dosah nádherné přírody Brd

Nově zrenovovaný a komfortně vybavený hotel uprostřed nedotčené přírody Brd se nachází ve městě Spálené Poříčí, mezi jehož pamětihodnosti patří například místní zámek, Židovský hřbitov, Panský pivovar či Židovský kupecký dům. Hotel se nachází na dosah Chráněné krajinné oblasti Brdy, která vábí návštěvníky spoustou památek, pomníků, ale hlavně svou dech beroucí přírodou (ubytování pro milovníky přírody Brdy). 

Hotel nabízí ubytování v komfortně zařízených pokojích, které jsou vybaveny LED televizorem, koupelnou s WC, vanou nebo sprchou, včetně ručníků a hotelové kosmetiky (komfortní ubytování Spálené Poříčí). Hosté mají možnost ubytování ve dvoulůžkových nebo trojlůžkových pokojích s možností manželských i oddělených lůžek. Všechny pokoje jsou vybaveny kvalitními matracemi, lůžkovinami a polštáři. Hotel disponuje vlastní restaurací, která nabízí také stravování formou plné penze (ubytování s restaurací Spálené Poříčí). Prostory restaurace jsou ideální pro pořádání svateb, společenských akcí, oslav i soukromých akcí (svatby na klíč Plzeňský kraj). Nedílnou součástí hotelu je také wellness se saunou, vířivkou a relaxační částí, kde hosté mohou využít kvalitních masérských služeb (ubytování s wellness Plzeňský kraj). Pro úplný relaxační zážitek je k hostům dispozici během wellness čerstvé ovoce a nápoje. Lze si také vyžádat láhev dobře vychlazeného sektu (relaxační dovolená Brdy).

Hotel také nabízí výhodné pobytové balíčky pro skupiny a jednotlivce. Jelikož okolí hotelu nabízí nespočet zábavních, zážitkových i sportovních aktivit, je zde k dispozici autobus, který hosty v rámci pobytového balíčku přepravuje na organizované výlety (výlety vlastním autobusem Spálené Poříčí). Parkování v areálu hotelu je pro hosty zcela zdarma (hotel s vlastním parkovištěm Brdy).

Whirpool Brdy, prostory pro pořádání kulturních akcí Spálené Poříčí, prostory pro pořádání koncertů Spálené Poříčí, ubytování pro turisty Brdy, pobytové balíčky Brdy, pořádání svateb Brdy, ubytování pro seniory Spálené Poříčí, odpočinková dovolená Plzeňský kraj, luxusní ubytování Brdy, masáže Spálené Poříčí, dovolená pro pěší turisty Brdy, ubytování pro rodiny Spálené Poříčí, wellness pobyt Brdy, ubytování se stravou Spálené Poříčí.

CykloturistikaSvatbyNekuřáciRybařeníWC, sprcha na pokojiTV na pokojiVhodné pro dětiRestauraceInternetBezbariérový přístupSaunaZahradní restaurace

Svatební hostiny Spálené Poříčí
Aktivní dovolená Brdy

Součástí ceny za ubytování je také snídaně, která probíhá formou bohatých švédských stolů. Vyberte si ze široké nabídky sladkých i slaných snídaňových jídel a ochutnejte čerstvě namletou kávu.
Mohlo by Vás zajímat
Plzeň Zoologická a botanická zahrada města Plzně
Zoo Plzeň

Pro všechny milovníky fauny i flóry, pro rodiny s dětmi i školám: Vítejte v Zoologické a botanické zahradě města Plzně! Nevíte, kam vyrazit s rodinou v neděli odpoledne? Nenapadá Vás, čím si zpestřit dovolenou v západočeském regionu? Vydejte se s námi po stopách divokých i krotkých zvířat, vstupte s námi do života hmyzu, poznejte krásné a cizokrajné květiny i rozmanitosti vodního a obojživelného světa. To vše je možno vidět v rámci naší expozice na plzeňském Lochotíně.

Zadov Lanové Centrum Proud Zadov
Lanové Centrum Proud Zadov Zadov

Lanové centrum je jedinečnou záležitostí svého druhu. Přispívá k pohybu, napomáhá koncentraci, odbourává strach z výšek, posiluje týmovou práci i důvěru ve druhého člověka. V České republice se nachází celkem 9 těchto center, jsou otevřeny široké veřejnosti, školám i firmám. Našeho programu se mohou zúčastnit jak malé děti, tak i celé rodiny s dětmi či větší skupiny. Zaručujeme Vám nevšední zážitek, na který budete dlouho vzpomínat a snad se i vrátíte zpět.

 
České Budějovice AGENTURA CHATA TOUR s.r.o.
Chata Radava - ORLÍK - Jižní Čechy

Agentura Chata Tour s.r.o. zajišťuje pronájem rekreačních chat a chalup pro tuzemské i zahraniční hosty. Dipsonuje širokou nabídkou prověřených rekreačních objektů. Chaty k pronájmu a chalupy k pronájmu nabízí nejen v České republice, ale také v zahraniční a to v Chorvatsku, Rakousku, Slovensku, Kypru, Slovinsku, Rumunsku, Itálii, Maďarsku u Balatonu nebo exotické Indonésii na Bali. Najdete zde vhodné objekty pro pobyty rodin s dětmi, chaty a chalupy u vody, chaty a chalupy v přírodě, chaty a chalupy na horách, chaty a chalupy s bazénem v atraktivních oblastech České republiky - jižní Čechy (Šumava, Orlík, Lipno - kde je také možný pronájem hausbótu), jižní Morava, Český Ráj a další.

Zvole nad Pernštejnem Western Šiklův mlýn
Western - Šiklův mlýn - Zvole nad Pernštejnem

Vítejte ve westernovém městečku Šiklův mlýn, v největším přírodním zábavným areálu v ČR! Tento nevšední zážitek si mohou vychutnat všichni bez rozdílu věku, náš bohatý program je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i firmy či větší skupiny na Vysočině. Každý letní týden pro Vás připravujeme atraktivní program s vrcholem týdne mimořádnou sobotní akcí. Zajistíme Vám rovněž ubytování, školní výlety či tématické letní a senior tábory na Vysočině.

 
Dvůr Králové Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové
Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem

Naše krásná zoologická zahrada poskytuje celoročně útočiště nejen 2 500 zvířatům ve více jak 16 pavilonech a řadě dalších expozic, ale díky svému hotelu i Vám všem, kteří si chcete atmosféru Afriky užít déle a intenzivněji. Jen si představte ty zážitky. Po firemním školení se vydat např. na Večerní safari, projet se terénním autem mezi zvířaty nebo se s průvodcem projít po zoo. Navíc se na Vaší dovolené můžete stát na 1 den ošetřovatelem a krmit šelmy, umývat slona či si pohladit žirafu... U nás budete mít ke zvířatům daleko blíž, než jste kdy snili a ony se Vám jistě odmění řadou nezapomenutelných zážitků...

 
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
© 2004-2018   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 121     rss: novinky akce   výměna odkazů