ABC ubytováníABC ubytování cestování
Informace
Hotel Kovárna
  Vložit do výběru
Země: Česká republika
Kraj: Ústecký kraj - Ústecko
Oblast: České Švýcarsko
Lokalita: Děčín - Nebočady
GPS: 50°43'52.7"N 14°11'26.4"E

Web: www.hotelkovarna.cz
E-mail: info@hotelkovarna.cz
Telefon: +420 412 548 446
Mobil: +420 603 520 465
FAX:

Typ objektu: hotel
Kapacita: 30
Počet ložnic: 10
Kat.: ***

Cena za osobu a den od: 500 Kč

Kód objektu: CZ-333  
Pošlete odkaz:
Fotografie
Komfortní ubytování Děčín a okolí
Ubytování pro páry Děčín a okolí
Ubytování s restaurací Děčínsko
Pořádání společenských akcí na Děčínsku

Hotel Kovárna, Děčín - Nebočady

Rodinný hotel v Českosaském Švýcarsku

Hotel Kovárna nabízí kvalitní ubytování v oblasti malebného Českosaského Švýcarska a sídlí na okraji města Děčín v klidné oblasti čtvrti Nebočady (ubytování pro všechny věkové kategorie Děčín).  Zdejší kraj je unikátní svou florou i faunou a samotný pobyt bude blahodárný pro Vaše zdraví. Díky velmi čisté přírodě zde roste velké množství vzácných rostlin. Hosté mohou navštívit Pravčickou bránu, největší přírodní skalní most v Evropě a řadu nádherných skalních vyhlídek v okolí (ubytování pro pěší turisty České Švýcarsko). Na návštěvu láká i nedaleký skalní zámek v Děčíně, který je chráněn jako kulturní památka České Republiky. Hotel nabízí ubytování pro rodiny s dětmi, které mohou navštívit ZOO či Aquapark v Děčíně, který zahrnuje krytou i venkovní část. Je zde také možnost využití jízdy na koních (ubytování s koňmi Děčín). 

Hotel nabízí již řadu let kvalitní ubytování v komfortních pokojích, které jsou vybaveny televizorem, koupelnou s WC a sprchou (kvalitní ubytování Děčín a okolí). Wifi připojení je zde samozřejmostí (ubytování s internetem České Švýcarsko). Nedílnou součástí hotelu je také restaurace, která nabízí svým hostům vynikající kuchyni za přijatelné ceny (ubytování s restaurací Děčín). Hosté mohou posnídat v restauraci, poobědvat na terase (ubytování s venkovní terasou České Švýcarsko) a večer mohou posedět u sklenky dobrého vína v hotelové vinárně (hotel s vinárnou Děčín a okolí). Prostory restaurace jsou ideální pro pořádání oslav, svateb, večírků a soukromých akcí (pořádání svateb Děčín a okolí). Hostům, kteří přijeli relaxovat, je k dispozici sauna a vířivka (wellness ubytování Děčín). Součástí hotelu je také fitness, kulečník, parkoviště a venkovní bazén, který lze využít během letních měsíců (ubytování s bazénem Děčín a okolí).  V hotelu si lze také zapůjčit jízdní kola (ubytování pro cyklisty Děčín a okolí).

Prostředí hotelu nabízí ideální ubytování pro rodiny s dětmi, skupiny, páry, jednotlivce, seniory, cyklisty, rybáře i pěší turisty, zkrátka pro všechny, kteří chtějí prožít jedinečnou dovolenou v nedotčené přírodě Českého Švýcarska.

Rodinné ubytování Děčín, odpočinková dovolená Děčín, ubytování s koňmi Ústecký kraj, wellness pobyty České Švýcarsko, ubytování se saunou Děčín, hotel s restaurací České Švýcarsko, ubytování s vinárnou Ústecký kraj, ubytování pro rybáře Děčín, dovolená pro malé i velké skupiny Děčín, aktivní dovolená Děčín, rodinná dovolená Ústecký kraj, hotel s parkovištěm Děčín a okolí, prostory pro soukromé akce Děčín, pořádání oslav Děčín a okolí. 

CykloturistikaNekuřáciWC, sprcha na pokojiTV na pokojiVhodné pro dětiRestauraceFitnessInternetBazén - během letní sezónyOslavy, večírkySaunaParkování uzavřenéZahradní restauraceBarJízda na koni - 1 km

Ubytování se saunou České Švýcarsko
Hotel s fitness Ústecký kraj

Vynikající domácí pestrá kuchyně v přijatelných cenách a velmi ochotný personál je Vám vždy plně k dispozici. Spokojený host, který se rád vrací je náš hlavní cíl.
Mohlo by Vás zajímat
České Budějovice AGENTURA CHATA TOUR s.r.o.
Chata Radava - ORLÍK - Jižní Čechy

Agentura Chata Tour s.r.o. zajišťuje pronájem rekreačních chat a chalup pro tuzemské i zahraniční hosty. Dipsonuje širokou nabídkou prověřených rekreačních objektů. Chaty k pronájmu a chalupy k pronájmu nabízí nejen v České republice, ale také v zahraniční a to v Chorvatsku, Rakousku, Slovensku, Kypru, Slovinsku, Rumunsku, Itálii, Maďarsku u Balatonu nebo exotické Indonésii na Bali. Najdete zde vhodné objekty pro pobyty rodin s dětmi, chaty a chalupy u vody, chaty a chalupy v přírodě, chaty a chalupy na horách, chaty a chalupy s bazénem v atraktivních oblastech České republiky - jižní Čechy (Šumava, Orlík, Lipno - kde je také možný pronájem hausbótu), jižní Morava, Český Ráj a další.

Zvole nad Pernštejnem Western Šiklův mlýn
Western - Šiklův mlýn - Zvole nad Pernštejnem

Vítejte ve westernovém městečku Šiklův mlýn, v největším přírodním zábavným areálu v ČR! Tento nevšední zážitek si mohou vychutnat všichni bez rozdílu věku, náš bohatý program je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i firmy či větší skupiny na Vysočině. Každý letní týden pro Vás připravujeme atraktivní program s vrcholem týdne mimořádnou sobotní akcí. Zajistíme Vám rovněž ubytování, školní výlety či tématické letní a senior tábory na Vysočině.

 
Dvůr Králové Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové
Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem

Naše krásná zoologická zahrada poskytuje celoročně útočiště nejen 2 500 zvířatům ve více jak 16 pavilonech a řadě dalších expozic, ale díky svému hotelu i Vám všem, kteří si chcete atmosféru Afriky užít déle a intenzivněji. Jen si představte ty zážitky. Po firemním školení se vydat např. na Večerní safari, projet se terénním autem mezi zvířaty nebo se s průvodcem projít po zoo. Navíc se na Vaší dovolené můžete stát na 1 den ošetřovatelem a krmit šelmy, umývat slona či si pohladit žirafu... U nás budete mít ke zvířatům daleko blíž, než jste kdy snili a ony se Vám jistě odmění řadou nezapomenutelných zážitků...

 
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
© 2004-2019   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 163     rss: novinky akce   výměna odkazů