ABC ubytováníABC ubytování cestování
Informace
U nás doma
  Vložit do výběru
Země: Česká republika
Kraj: Pardubický kraj - Pardubicko
Oblast: Orlické hory
Lokalita: Orličky
GPS: 50°02'09.8"N 16°41'10.4"E

Web: www.unas-doma.cz
E-mail: veronika.tolarova@unas-doma.cz
Telefon: 464 620 320
Mobil:
FAX:

Typ objektu: penzion a chatky
Kapacita: 30+60
Počet ložnic: 6+15
Kat.: ***

Cena za osobu a den od: 416 Kč

Kód objektu: CZ-070  
Pošlete odkaz:
Fotografie
Komfortní ubytování v soukromí Orličky
Aktivní dovolená Orlické hory
Kvalitní ubytování v Orlických horách
Kvalitní levné ubytování Orličky

U nás doma, Orličky

Kvalitní levné ubytování v pokojích a chatkách s polopenzí

U nás doma nabízí komfortní ubytování v soukromí s polopenzí v restauraci v turisticky atraktivní oblasti na úpatí Orlických hor (ubytování se stravou Orličky a okolí). Nejbližší okolí obce Orličky nabízí řadu cílů pro pěší túry či cykloturistiku (dovolená na kolech Orlické hory). Oblast je protkaná hustou sítí turistických cest a komunikací, rekreačních a sportovních zařízení, turistických chat a ubytování v soukromí láká po celý rok všechny, kdo hledají turistiku a přírodní krásy (rodinná dovolená Orličky a okolí). U objektu je pak k dispozici hřiště na malou kopanou, lze si zapůjčit elektronické šipky, stolní tenis, kulečník, horská kola a spoustu her a hraček po děti (aktivní dovolená Orlické hory). V letních měsících mají ubytovaní hosté možnost využít vodní nádrže ke koupání, v zimě k bruslení (rodinné pobyty Orličky a okolí). V zimě si přijdou na své lyžaři a běžkaři, jelikož se poblíž restaurace nachází zastávka skibusu (ubytování pro lyžaře a běžkaře Orlické hory), který vás odveze až ke sjezdovce skiareálu Buková hora (cca 4 km).

Ubytování nabízíme v chatkách nebo na pokojích (pronájem chatky Orličky a okolí). Uvnitř objektu je 1x osmilůžkový pokoj, 1x dvoulůžkový s letištěm a 4x dvou až čtyřlůžkové pokoje (skupinové ubytování Orlické hory). V objektu se nachází společenská místnost s velkou LCD televizí a s volným připojením k Wifi (odpočinková dovolená Orličky a okolí). Dále můžeme nabídnout ubytování v 15 chatkách pro čtyři osoby (ubytování v přírodě Orlické hory). Díky nabídce ubytování se stravováním v restauraci je objekt vhodný pro pořádání školení, pro bankety, rauty, svatby, oslavy apod.

Objekt je vhodný pro pobyty rodin, párů, seniorů, přátel, velkých i malých skupin, sportovce, turisty, cyklisty, běžkaře i lyžaře v obci Orličky v Orlických horách.

CykloturistikaSkibusSvatbyNekuřáciRybařeníVhodné pro dětiRestauraceFitnessInternetBěžecké lyžováníLyžařský vlekOslavy, večírkyZahradní restauraceSemináře, školeníPes povolenTenisJízda na koni

Kvalitní levné ubytování Orličky
Kvalitní levné ubytování Orličky
Romantická dovolená v Orlických horách
Svatby a svatební hostiny Orlické hory
Oslavy a večírky Orlické hory
Ubytování pro lyžaře a běžkaře Orlické hory
Ubytování pro lyžaře a běžkaře Orličky
Kvalitní levné ubytování Orličky
Komfortní ubytování v soukromí s polopenzí Orlické hory
Dovolená pro rodiny s dětmi Orlické hory
Dovolená pro rodiny s dětmi Orlické hory
Kvalitní levné ubytování Orličky
Ubytování pro rodiny s dětmi Orlické hory
Ubytování pro rodiny s dětmi Orlické hory

Vesnice Orličky obdržela své pojmenování podle horního toku potoka Orličky, který se v Jablonném nad Orlicí vlévá do Tiché Orlice, přítoku řeky Orlice. Asi 3,5 km od centra obce se nachází Suchý vrch s rozhlednou.
Mohlo by Vás zajímat
České Budějovice AGENTURA CHATA TOUR s.r.o.
Chata Radava - ORLÍK - Jižní Čechy

Agentura Chata Tour s.r.o. zajišťuje pronájem rekreačních chat a chalup pro tuzemské i zahraniční hosty. Dipsonuje širokou nabídkou prověřených rekreačních objektů. Chaty k pronájmu a chalupy k pronájmu nabízí nejen v České republice, ale také v zahraniční a to v Chorvatsku, Rakousku, Slovensku, Kypru, Slovinsku, Rumunsku, Itálii, Maďarsku u Balatonu nebo exotické Indonésii na Bali. Najdete zde vhodné objekty pro pobyty rodin s dětmi, chaty a chalupy u vody, chaty a chalupy v přírodě, chaty a chalupy na horách, chaty a chalupy s bazénem v atraktivních oblastech České republiky - jižní Čechy (Šumava, Orlík, Lipno - kde je také možný pronájem hausbótu), jižní Morava, Český Ráj a další.

Zvole nad Pernštejnem Western Šiklův mlýn
Western - Šiklův mlýn - Zvole nad Pernštejnem

Vítejte ve westernovém městečku Šiklův mlýn, v největším přírodním zábavným areálu v ČR! Tento nevšední zážitek si mohou vychutnat všichni bez rozdílu věku, náš bohatý program je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i firmy či větší skupiny na Vysočině. Každý letní týden pro Vás připravujeme atraktivní program s vrcholem týdne mimořádnou sobotní akcí. Zajistíme Vám rovněž ubytování, školní výlety či tématické letní a senior tábory na Vysočině.

 
Dvůr Králové Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové
Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem

Naše krásná zoologická zahrada poskytuje celoročně útočiště nejen 2 500 zvířatům ve více jak 16 pavilonech a řadě dalších expozic, ale díky svému hotelu i Vám všem, kteří si chcete atmosféru Afriky užít déle a intenzivněji. Jen si představte ty zážitky. Po firemním školení se vydat např. na Večerní safari, projet se terénním autem mezi zvířaty nebo se s průvodcem projít po zoo. Navíc se na Vaší dovolené můžete stát na 1 den ošetřovatelem a krmit šelmy, umývat slona či si pohladit žirafu... U nás budete mít ke zvířatům daleko blíž, než jste kdy snili a ony se Vám jistě odmění řadou nezapomenutelných zážitků...

 
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
© 2004-2018   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 108     rss: novinky akce   výměna odkazů