ABC ubytováníABC ubytování cestování
Informace
Hotel Hvězda
  Vložit do výběru
Země: Česká republika
Kraj: Zlínský kraj - Zlínsko
Oblast: Moravská brána
Lokalita: Kroměříž
GPS: 49°16'57.9"N 17°23'11.5"E

Web: www.hvezdahotel.cz
E-mail: hvezda.info@email.cz
Telefon: 573339914
Mobil: 774419220
FAX:

Typ objektu: hotel
Kapacita: počet osob: 71
Počet ložnic: počet ložnic: 31
Kat.: **

Cena za osobu a den od: 550 Kč
Cena za osobu a týden od: 3850 Kč
Cena za osobu a den od: 22 EUR
Cena za osobu a týden od: 154 EUR

Kód objektu: CZ-607  
Pošlete odkaz:
Fotografie
ubytování pro cyklisty Kroměříž a okolí
aktivní dovolená Kroměříž a okolí
skupinové ubytování Kroměříž a okolí
ubytování pro rodiny s dětmi Kroměříž
pobyty s domácím mazlíčkem Kroměříž
ubytování s připojením k wifi Kroměříž
ubytování s parkovištěm Kroměříž a okolí
teambuildingy a školení v hotelu Kroměříž
ubytování pro turisty Kroměříž
ubytování pro seniory Kroměříž
dovolená pro rodiny s dětmi Kroměříž
ubytování pro skupiny Kroměříž
romantická dovolená Kroměříž

Hotel Hvězda, Kroměříž

Hotel v Kroměříži

Hotel Hvězda se nachází na okraji Kroměříže. V Kroměříži a blízkém okolí je možné navštívit spoustu míst a kulturních akcí, které zpříjemní pobyt v Kroměříži a hotelu Hvězda. Za zmínku stojí Arcibiskupský zámek Kroměříž, Květná zahrada, ZOO Zlín - Zámek Lešná nebo nedaleká Chropyně a chropyňský zámek. Pro turisty a cyklisty je zde řada cyklostezek v okolí (ubytování pro cyklisty Kroměříž a okolí). Lokalita nabízí i mnoho dalších sportovních aktivit, kterým je možné se během pobytu věnovat (aktivní dovolená Kroměříž a okolí).

Hotel Hvězda disponuje 30ti dvou a čtyřlůžkovými pokoji o celkové kapacitě 71 lůžek (skupinové ubytování Kroměříž a okolí). Pokoje jsou plně vybaveny nábytkem, televizí, vlastním sociálním zařízením s koupelnou (ubytování pro rodiny s dětmi Kroměříž). Na vyžádání je možné zdarma zapůjčit větrák, fén, dětskou postýlku či set na přípravu kávy či čaje.

Hotel Hvězda poskytuje ubytování na solidní úrovni a nabízí své služby ve velmi přijatelných cenových relacích. Recepce je otevřena non-stop. Máme k dispozici 31 pokojů, celkem 71 lůžek, a jsou pro vás připraveny po celý rok. Každý pokoj je vybaven nábytkem, koupelnou.

V hotelu je možné se ubytovat i se zvířecím mazlíčkem (pobyty s domácím mazlíčkem Kroměříž).

V celém hotelu Hvězda je k dispozici bezdrátové Wi-Fi připojení k internetu (ubytování s připojením k wifi Kroměříž).
Pro hosty je přímo před hotelem k dispozici prostorné parkoviště, které umožňuje i parkování velkých automobilů a zájezdních autobusů (ubytování s parkovištěm Kroměříž a okolí).
Pro teambuildingy či školení je v hotelu připravena konferenční místnost s vybavením (plátno, dataprojektor,…) (teambuildingy a školení v hotelu Kroměříž).
V případě volných kapacit je možné zajistit díky Non-Stop provozu ubytování v podstatě kdykoli. Ubytovat se lze oficiálně kterýkoli den od 14:00 a ukončení pobytu je vždy poslední den do 12:00 hodin. Denní úklid pokojů je samozřejmostí.
Čas příjezdu a odjezdu lze kdykoliv dohodnout dle přání hosta.

Hotel Hvězda nabízí ubytování ve vybavených pokojích s televizí. Parkoviště pro osobní auta i autobusy je přímo u hotelu. Možnost ubytování s domácími mazlíčky. Těšíme se na Vás.
Mohlo by Vás zajímat
České Budějovice AGENTURA CHATA TOUR s.r.o.
Chata Radava - ORLÍK - Jižní Čechy

Agentura Chata Tour s.r.o. zajišťuje pronájem rekreačních chat a chalup pro tuzemské i zahraniční hosty. Dipsonuje širokou nabídkou prověřených rekreačních objektů. Chaty k pronájmu a chalupy k pronájmu nabízí nejen v České republice, ale také v zahraniční a to v Chorvatsku, Rakousku, Slovensku, Kypru, Slovinsku, Rumunsku, Itálii, Maďarsku u Balatonu nebo exotické Indonésii na Bali. Najdete zde vhodné objekty pro pobyty rodin s dětmi, chaty a chalupy u vody, chaty a chalupy v přírodě, chaty a chalupy na horách, chaty a chalupy s bazénem v atraktivních oblastech České republiky - jižní Čechy (Šumava, Orlík, Lipno - kde je také možný pronájem hausbótu), jižní Morava, Český Ráj a další.

Zvole nad Pernštejnem Western Šiklův mlýn
Western - Šiklův mlýn - Zvole nad Pernštejnem

Vítejte ve westernovém městečku Šiklův mlýn, v největším přírodním zábavným areálu v ČR! Tento nevšední zážitek si mohou vychutnat všichni bez rozdílu věku, náš bohatý program je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i firmy či větší skupiny na Vysočině. Každý letní týden pro Vás připravujeme atraktivní program s vrcholem týdne mimořádnou sobotní akcí. Zajistíme Vám rovněž ubytování, školní výlety či tématické letní a senior tábory na Vysočině.

 
Dvůr Králové Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové
Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem

Naše krásná zoologická zahrada poskytuje celoročně útočiště nejen 2 500 zvířatům ve více jak 16 pavilonech a řadě dalších expozic, ale díky svému hotelu i Vám všem, kteří si chcete atmosféru Afriky užít déle a intenzivněji. Jen si představte ty zážitky. Po firemním školení se vydat např. na Večerní safari, projet se terénním autem mezi zvířaty nebo se s průvodcem projít po zoo. Navíc se na Vaší dovolené můžete stát na 1 den ošetřovatelem a krmit šelmy, umývat slona či si pohladit žirafu... U nás budete mít ke zvířatům daleko blíž, než jste kdy snili a ony se Vám jistě odmění řadou nezapomenutelných zážitků...

 
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
© 2004-2020   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 149     rss: novinky akce   výměna odkazů