ABC ubytováníABC ubytování cestování
Informace
Horský hotel Štumpovka, Horská bouda Dvoračky
  Vložit do výběru
Země: Česká republika
Kraj: Liberecký kraj - Liberecko
Oblast: Krkonoše - LBK
Lokalita: Rokytnice nad Jizerou
GPS: 50°44'53.5"N 15°30'44.5"E

Web: www.dvoracky.cz
E-mail: info@dvoracky.cz
Telefon: +420 720 983 033
Mobil: +420 720 983 034
FAX:

Typ objektu: hotel
Kapacita: 140
Počet ložnic: 35
Kat.: ***

Cena za osobu a den od: 500 Kč

Kód objektu: CZ-700  
Pošlete odkaz:

Fotografie
rodinná dovolená Krkonoše
kvalitní levné ubytování Krkonoše
ubytování pro rodiny s dětmi Krkonoše
ubytování v krkonošském stylu Liberecký kraj

Horský hotel Štumpovka, Horská bouda Dvoračky, Rokytnice nad Jizerou

ubytování, restaurace, zábava a relax na horách

Horský hotel Štumpovka a Horská bouda Dvoračky leží v nadmořské výšce 1140 m n. m. v Krkonoších, na křižovatce turistických cest Dvoračky – Rokytnice nad Jizerou, Harrachov, Mísečky, Špindlerův Mlýn, Rezek (rodinná dovolená Krkonoše).
 
Horský hotel Štumpovka nabízí komfortní ubytování v pokojích a apartmánech v krkonošském horském stylu (kvalitní levné ubytování Krkonoše). Veškerý nábytek je masivní, pokoje jsou obložené dřevem, ale především na Vás čeká rodinná atmosféra (ubytování pro rodiny s dětmi Krkonoše). K dispozici jsou prostorné roubené dvoulůžkové pokoje a rodinné apartmány (ubytování v krkonošském stylu Liberecký kraj).
 
Krkonoše nabízí mnoho možností volnočasového vyžití – lanová centra, bobovky, motokáry a další
 
Restaurace s celoročním provozem na Horském hotelu Štumpovka nabízí výbornou domácí kuchyni s vlastní pekárnou, horské speciality a přijatelné ceny (ubytování se stravou Krkonoše). Restaurace má velkou venkovní terasou a s panoramatickým výhledem (rodinné pobyty Krkonoše) Pro ubytované hosty je stravování formou se snídaní, polopenzí i plnou penzí, možnost vegetariánské stravy a bezlepkové diety (hotel s restaurací Krkonoše). Návštěvníci restaurace nebo ubytované děti se mohou od jara do podzimu zabavit na venkovním hřišti, které je pod terasou (hotel s dětským hřištěm Krkonoše). K dispozici je velká trampolína, houpačky, klouzačka a pískoviště. Oddělený salonek na Horském hotelu ŠTUMPOVKA pro 40 osob je přímo ideální pro firemní akce a prezentace, školení různého typu, svatby, oslavy narozenin, třídní srazy, zábavu a hry s kulečníkem, biliárem a stolním fotbálkem. Po náročném dni po lyžování, běžkách nebo pěším výletě zregenerovat v sauně (horský hotel s infrasaunou Krkonoše).
 
Horská bouda Dvoračky nabízí ubytování ve 2 až 6-ti lůžkových pokojích a je ideální pro velké skupiny a školy. Restaurace se salónkem slouží pouze pro ubytované hosty v zimním období a je vhodná též jako společenský prostor pro večerní programy školních kurzů a škol v přírodě (skupinové ubytování s restaurací Krkonoše). V letním období je možný pronájem pro pořádání různých společenských akcí jako jsou rodinné sešlosti, oslavy, školení, svatby – možnost uspořádání svatebního obřadu přímo zde na Dvoračkách s panoramatickým výhledem (svatební obřad na horách Krkonoše). K dispozici je velkoplošná televize a WIFI připojení zdarma (ubytování se stravou pro velké skupiny Krkonoše).
 
K dispozici je také lyžařský vlek Dvoračky s večerním lyžováním dlouhý 250m (ubytování u vleku Krkonoše). V případě zájmu lze zajistit instruktory pro Vás i Vaše děti (horský hotel s výukou lyžování Krkonoše).
 
Ubytování je v hodné pro všechny věkové kategorie, pro rodiny s dětmi, pro páry, skupiny přátel, seniory, školní skupiny, zájmové kroužky, sportovce, cyklisty, turisty, lyžaře a běžkaře v Rokytnici nad Jizerou.
 
CykloturistikaWC, sprcha na pokojiTV na pokojiVhodné pro dětiRestauraceInternetBezbariérový přístupGolfBěžecké lyžováníLyžařský vlekOslavy, večírkySaunaParkování uzavřenéZahradní restauraceBarSemináře, školení

hotel s dětským hřištěm Krkonoše
ubytování pro seniory Krkonoše
horský hotel s infrasaunou Krkonoše
svatební obřad na horách Krkonoše
Aktivní dovolená Liberecko
Hotel s restaurací na horách Liberecký kraj
skupinové ubytování s restaurací Krkonoše
ubytování u vleku Krkonoše
horský hotel s výukou lyžování Krkonoše
Hotel s hernou pro děti Liberecký kraj
ubytování se stravou Krkonoše
rodinné pobyty Krkonoše
hotel s restaurací Krkonoše
Horské ubytování Liberecko

Jsme na křižovatce běžeckých stop s napojením na Krkonošskou běžeckou magistrálu. Přímo pod Štumpovkou a Dvoračkami upravujeme nenáročné běžecké stopy v celkové délce 20km.
Mohlo by Vás zajímat
Liberec Zoo - Liberec
Zoo Liberec - tygr bílý

Zoologická zahrada v Liberci je nejstarší zahradou na bývalém území Československa. Byla založena r. 1919 a v současné době se může pochlubit takřka 170 druhy zvířat o celkovém počtu bezmála 1000 jedinců. Kromě široké expozice v jednotlivých specifických pavilonech (pavilon žiraf, slonů, šelem, opů či tropů) zajišťujeme výukové programy pro školy a naleznete zde i širokou nabídku ekologických výchovných programů. V dolní části zahrady se v letních měsících můžete nechat povozit vláčkem, oblíbená je rovněž kontaktní ZOO, kde si mohou návštěvníci některé druhy zvířat přímo pohladit nebo nakrmit.

České Budějovice AGENTURA CHATA TOUR s.r.o.
Chata Radava - ORLÍK - Jižní Čechy

Agentura Chata Tour s.r.o. zajišťuje pronájem rekreačních chat a chalup pro tuzemské i zahraniční hosty. Dipsonuje širokou nabídkou prověřených rekreačních objektů. Chaty k pronájmu a chalupy k pronájmu nabízí nejen v České republice, ale také v zahraniční a to v Chorvatsku, Rakousku, Slovensku, Kypru, Slovinsku, Rumunsku, Itálii, Maďarsku u Balatonu nebo exotické Indonésii na Bali. Najdete zde vhodné objekty pro pobyty rodin s dětmi, chaty a chalupy u vody, chaty a chalupy v přírodě, chaty a chalupy na horách, chaty a chalupy s bazénem v atraktivních oblastech České republiky - jižní Čechy (Šumava, Orlík, Lipno - kde je také možný pronájem hausbótu), jižní Morava, Český Ráj a další.

 
Zvole nad Pernštejnem Western Šiklův mlýn
Western - Šiklův mlýn - Zvole nad Pernštejnem

Vítejte ve westernovém městečku Šiklův mlýn, v největším přírodním zábavným areálu v ČR! Tento nevšední zážitek si mohou vychutnat všichni bez rozdílu věku, náš bohatý program je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i firmy či větší skupiny na Vysočině. Každý letní týden pro Vás připravujeme atraktivní program s vrcholem týdne mimořádnou sobotní akcí. Zajistíme Vám rovněž ubytování, školní výlety či tématické letní a senior tábory na Vysočině.

Dvůr Králové Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové
Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem

Naše krásná zoologická zahrada poskytuje celoročně útočiště nejen 2 500 zvířatům ve více jak 16 pavilonech a řadě dalších expozic, ale díky svému hotelu i Vám všem, kteří si chcete atmosféru Afriky užít déle a intenzivněji. Jen si představte ty zážitky. Po firemním školení se vydat např. na Večerní safari, projet se terénním autem mezi zvířaty nebo se s průvodcem projít po zoo. Navíc se na Vaší dovolené můžete stát na 1 den ošetřovatelem a krmit šelmy, umývat slona či si pohladit žirafu... U nás budete mít ke zvířatům daleko blíž, než jste kdy snili a ony se Vám jistě odmění řadou nezapomenutelných zážitků...

 
 
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
© 2004-2020   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 53     rss: novinky akce   výměna odkazů