ABC ubytováníABC ubytování cestování
Informace
Hotel U Hada
  Vložit do výběru
Země: Česká republika
Kraj: Ústecký kraj - Ústecko
Oblast: Louny
Lokalita: Žatec
GPS: 50°19'46.7"N 13°32'42.2"E

Web: www.zatec-hotel.cz
E-mail: recepce@zatec-hotel.cz
Telefon: +420 415 711 000
Mobil: +420 702 053 640
FAX:

Typ objektu: hotel
Kapacita: 0
Počet ložnic: 20
Kat.: ***

Cena za osobu a den od: 1150 Kč

Kód objektu: CZ-708  
Pošlete odkaz:
Fotografie
Ubytování v hotelu Žatec a okolí
hotel s restaurací Ústecký kraj
Ubytování pro obchodníky Ústecký kraj
Ubytování pro firmy Ústecký kraj
Hotel pro obchodníky Ústecký kraj
firemní semináře Ústecký kraj
firemní akce Ústecký kraj
obchodní semináře Ústecký kraj
Hotel pro všechny věkové kategorie Ústecký kraj
pobyt se zábavou Ústecký kraj
hotel v centru města Ústecký kraj
hotel v historickém centru města Žatec
ubytování Žatec a okolí
ubytování se zábavou Žatec a okolí

Hotel U Hada, Žatec

Celoroční ubytování v hotelu - Žatec

Hotel U Hada se nachází přímo na hlavním náměstí v historickém centru města Žatce (pobyt v hotelu Žatec a okolí). Město Žatec je právem považováno jako jedno z nejstarších měst Čech (ubytování v historickém centru Žatec a okolí). Dobrá poloha hotelu zajišťuje cestu z Prahy nebo cestu z mezinárodního letiště okolo 50 minut (hotel blízko letiště Ústecký kraj).

Kombinace dlouhé historie města Žatce a unikátní pozice hotelu definuje výjimečné ubytování v regionu (ubytování pro firmy Ústecký kraj). Nedávná rekonstrukce měšťanského domu postaveného v 16. století vytváří zajímavou kombinaci soudobého dekóru a historizujících prvků jako jsou klenuté stropy, mnohočetná trámoví či nepravidelná dispozice pokojů (komfortní hotel pro skupiny Ústecký kraj).

Hotel nabízí dvacet komfortně zařízených pokojů různých velikostí (dovolená pro všechny věkové kategorie Ústecký kraj). Každý pokoj je proto tak trochu unikátní (kvalitní klidné ubytování v Ústeckém kraji). Nové vybavení dělá z pokojů čisté a pohodlné prostředí pro příjemný pobyt (odpočinkový pobyt Ústecký kraj).

Pokoje disponují vybavením a doplňky, které jsou v moderním hotelu samozřejmostí, jako je vlastní koupelna, toaleta či TV nebo vysoušeč vlasů (hotel s nadstandartním vybavením Žatec a okolí). Pracovní stůl v každém pokoji vytváří vhodné prostředí i pro ty klienty, kteří navštíví hotel za účelem byznysu (firemní ubytování Ústecký kraj a okolí). Hotel nabízí snídaně formou bufetu v nové restauraci (hotel s restaurací Žatec a okolí). Hotelové parkování je zdarma, před hotelem, nebo v postranní ulici hotelu (ubytování s parkováním zdarma Ústecký kraj). Hotel je perfektní místo pro uspořádání firemních akcích, seminářů, oslav jubileí nebo pro teambuildingy.

ubytování pro skupiny Ústecký kraj a okolí, ubytování pro sportovce Ústecký kraj, dovolená pro sportovce Žatec a okolí, odpočinková dovolená Ústecký kraj, turistické ubytování Ústecký kraj a okolí, pobyty pro rodiny s dětmi Ústecký kraj, aktivní dovolená Žatec a okolí, hotel pro obchodní zástupce Ústecký kraj 

Semináře, školeníSvatbyVinné sklepyNekuřáciWC, sprcha na pokojiTV na pokojiVhodné pro dětiInternetOslavy, večírkyZahradní restauraceBarCykloturistikaPes povolen

Komfortně zařízené pokoje zaručuji příjemný pobyt v klidném prostředí historické budovy pocházející až ze 13. století. Stylová výzdoba hotelu odráží dlouhou historii města.
Mohlo by Vás zajímat
České Budějovice AGENTURA CHATA TOUR s.r.o.
Chata Radava - ORLÍK - Jižní Čechy

Agentura Chata Tour s.r.o. zajišťuje pronájem rekreačních chat a chalup pro tuzemské i zahraniční hosty. Dipsonuje širokou nabídkou prověřených rekreačních objektů. Chaty k pronájmu a chalupy k pronájmu nabízí nejen v České republice, ale také v zahraniční a to v Chorvatsku, Rakousku, Slovensku, Kypru, Slovinsku, Rumunsku, Itálii, Maďarsku u Balatonu nebo exotické Indonésii na Bali. Najdete zde vhodné objekty pro pobyty rodin s dětmi, chaty a chalupy u vody, chaty a chalupy v přírodě, chaty a chalupy na horách, chaty a chalupy s bazénem v atraktivních oblastech České republiky - jižní Čechy (Šumava, Orlík, Lipno - kde je také možný pronájem hausbótu), jižní Morava, Český Ráj a další.

Zvole nad Pernštejnem Western Šiklův mlýn
Western - Šiklův mlýn - Zvole nad Pernštejnem

Vítejte ve westernovém městečku Šiklův mlýn, v největším přírodním zábavným areálu v ČR! Tento nevšední zážitek si mohou vychutnat všichni bez rozdílu věku, náš bohatý program je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i firmy či větší skupiny na Vysočině. Každý letní týden pro Vás připravujeme atraktivní program s vrcholem týdne mimořádnou sobotní akcí. Zajistíme Vám rovněž ubytování, školní výlety či tématické letní a senior tábory na Vysočině.

 
Dvůr Králové Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové
Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem

Naše krásná zoologická zahrada poskytuje celoročně útočiště nejen 2 500 zvířatům ve více jak 16 pavilonech a řadě dalších expozic, ale díky svému hotelu i Vám všem, kteří si chcete atmosféru Afriky užít déle a intenzivněji. Jen si představte ty zážitky. Po firemním školení se vydat např. na Večerní safari, projet se terénním autem mezi zvířaty nebo se s průvodcem projít po zoo. Navíc se na Vaší dovolené můžete stát na 1 den ošetřovatelem a krmit šelmy, umývat slona či si pohladit žirafu... U nás budete mít ke zvířatům daleko blíž, než jste kdy snili a ony se Vám jistě odmění řadou nezapomenutelných zážitků...

 
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
© 2004-2019   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 154     rss: novinky akce   výměna odkazů