ABC ubytováníABC ubytování cestování
Informace
Pension Kalista
  Vložit do výběru
Země: Česká republika
Kraj: Plzeňský kraj - Plzeňsko
Oblast: Klatovy a okolí
Lokalita: Vrhoveč
GPS: 49°19'38.1"N 13°18'12.6"E

Web: www.pensionkalista.cz/
E-mail: vera.bourova@seznam.cz
Telefon: 376399176
Mobil: 739088336
FAX:

Typ objektu: penzion
Kapacita: 40
Počet ložnic: 0
Kat.: ***

Cena za osobu a den od: 340 Kč
Cena za osobu a týden od: 2380 Kč
Cena za osobu a den od: 14 EUR
Cena za osobu a týden od: 98 EUR

Kód objektu: CZ-720  
Pošlete odkaz:
Fotografie
Ubytování pro rodiny s dětmi Klatovy a okolí
Ubytování pro cyklisty Klatovy a okolí
Ubytování v apartmánech Klatovy
Dovolená v penzionu s bazénem Klatovy a okolí

Pension Kalista, Vrhoveč

Rodinná dovolená na Šumavě

Pension Kalista se nachází v obci Radinovy, blízko královského města Klatovy v Plzeňském kraji. Vzhledem ke klidnému prostředí, krásné přírodě a vybavení, je vhodný zejména pro pobyty rodin s dětmi (penzion pro rodinné pobyty Klatovy a okolí). Pension nabízí rovněž ubytování pro cyklisty, turisty i romantické pobyty pro páry, a to ve velmi hezkých a stylových apartmánech ve třech blízko sebe stojících domech (ubytování pro cyklisty Klatovy a okolí). Pension je zasazen do malebné krajiny, která láká k odpočinku i aktivní turistice. Apartmány jsou pro 2-7 osob a všechny mají k dispozici obývací pokoj s televizí, kuchyň vybavenou vařičem, lednicí a varnou konvicí (ubytování v apartmánech Klatovy). Tento objekt nabízí klasické celoroční ubytování.

Hosté velmi ocení přítomnost 2 bazénů a k aktivnímu odpočinku je jim k dispozici stolní tenis (dovolená v penzionu s bazénem Klatovy a okolí). Pro příjemně strávené chvíle poslouží venkovní posezení na zahradě, které disponuje i ohništěm a grilem (grilování Klatovy a okolí). Rovněž je pro hosty zařízeno soukromé parkování zdarma přímo na zahradě u objektu (ubytování s vlastním parkováním Klatovy a okolí). Venkovní posezení nabízí ideální prostředí k pořádání různých rodinných oslav, výročí, menších firemních akcí a důležitých životních událostí (oslavy, výročí, firemní akce v penzionu na Klatovsku).V pensionu taktéž uvítají i Vašeho čtyřnohého miláčka (pobyty se psem Klatovy a okolí). V areálu pensionu je pro děti připraveno také hřiště, kde se mohou zabavit zatímco se budete věnovat příjemnému posezení (ubytování pro rodiny s dětmi Klatovy a okolí).

V okolí pensionu se nachází mnoho kulturních a přírodních památek a sportovního využití, které jistě ocení cyklisté, turisté i houbaři. Níže se můžete dozvědět pár tipů, jak si zpříjemnit dovolenou pěším výletem, či na kole:

Klatovy
V 8 kilometrů vzdáleném historickém městě Klatovy najdete například Černou věž, sloužící jako rozhledna, jednu z nejstarších lékáren v Evropě, nebo jezuitský kostel a katakomby (ubytování pro turisty Klatovy a okolí).

 
Železná Ruda
Nejen v zimě Vás přivítá 30 kilometrů vzdálené hraniční město Železná Ruda, které je v mnohém zimním i letním střediskem Šumavy. Je zde možnost výletu do Bavorska, nebo sedačkovou lanovkou na Pancíř, kde se nachází rozhledna (aktivní dovolená pro skupiny Klatovy a okolí).
Šumava
V krásné přírodě Šumavy můžete obdivovat například jezera ledovcového původu - Černé
a Čertovo, jezero Laka, či hory jako Ostrý, Prenet nebo Velký Javor (výlety a turistika Klatovy a okolí).
Hrady a zámky
Na hrady a zámky Vás pozveme například na Rabí, Velhartice, Švihov, Klenová s místní galerií či Kašperk. Možnost výletu i do Českého Krumlova nebo na Hlubokou.
Cyklotrasa č. 38
Penzion je na cyklotrase “Šumavská cyklotrasa č. 38” (Degendorf - Železná Ruda – Klatovy – Dobřany), na které leží nedaleko penzionu (cca 10 minut) příjemné občerstvení s posezením. Další sportovní využití najdete například v Klatovech v plaveckém bazénu, či na zimním stadionu(dovolená pro cyklisty Klatovy a okolí)
 
Ubytování pro rodiny s dětmi Klatovy a okolí, pobyty s domácími mazlíčky Klatovy a okolí, ubytování pro skupiny Plzeňský kraj, pobyty pro cyklisty Klatovy a okolí, romantická dovolená v penzionu Klatovy a okolí, penzion s bazénem Klatovsko a okolí, aktivní dovolená na Klatovsku, pobyty pro seniory Klatovy a okolí, oslavy a výročí v penzionu na Klatovsku, firemní večírky Klatovy a okolí
 
 
CykloturistikaNekuřáciWC, sprcha na pokojiTV na pokojiVhodné pro dětiInternetBazénParkování uzavřenéPes povolen

Ubytování pro rodiny s dětmi Klatovy a okolí
Oslavy, výročí, firemní akce v penzionu na Klatovsku

Mohlo by Vás zajímat
Plzeň Zoologická a botanická zahrada města Plzně
Zoo Plzeň

Pro všechny milovníky fauny i flóry, pro rodiny s dětmi i školám: Vítejte v Zoologické a botanické zahradě města Plzně! Nevíte, kam vyrazit s rodinou v neděli odpoledne? Nenapadá Vás, čím si zpestřit dovolenou v západočeském regionu? Vydejte se s námi po stopách divokých i krotkých zvířat, vstupte s námi do života hmyzu, poznejte krásné a cizokrajné květiny i rozmanitosti vodního a obojživelného světa. To vše je možno vidět v rámci naší expozice na plzeňském Lochotíně.

Zadov Lanové Centrum Proud Zadov
Lanové Centrum Proud Zadov Zadov

Lanové centrum je jedinečnou záležitostí svého druhu. Přispívá k pohybu, napomáhá koncentraci, odbourává strach z výšek, posiluje týmovou práci i důvěru ve druhého člověka. V České republice se nachází celkem 9 těchto center, jsou otevřeny široké veřejnosti, školám i firmám. Našeho programu se mohou zúčastnit jak malé děti, tak i celé rodiny s dětmi či větší skupiny. Zaručujeme Vám nevšední zážitek, na který budete dlouho vzpomínat a snad se i vrátíte zpět.

 
České Budějovice AGENTURA CHATA TOUR s.r.o.
Chata Annín - Šumava

Agentura Chata Tour s.r.o. zajišťuje pronájem rekreačních chat a chalup pro tuzemské i zahraniční hosty. Dipsonuje širokou nabídkou prověřených rekreačních objektů. Chaty k pronájmu a chalupy k pronájmu nabízí nejen v České republice, ale také v zahraniční a to v Chorvatsku, Rakousku, Slovensku, Kypru, Slovinsku, Rumunsku, Itálii, Maďarsku u Balatonu nebo exotické Indonésii na Bali. Najdete zde vhodné objekty pro pobyty rodin s dětmi, chaty a chalupy u vody, chaty a chalupy v přírodě, chaty a chalupy na horách, chaty a chalupy s bazénem v atraktivních oblastech České republiky - jižní Čechy (Šumava, Orlík, Lipno - kde je také možný pronájem hausbótu), jižní Morava, Český Ráj a další.

Zvole nad Pernštejnem Western Šiklův mlýn
Western - Šiklův mlýn - Zvole nad Pernštejnem

Vítejte ve westernovém městečku Šiklův mlýn, v největším přírodním zábavným areálu v ČR! Tento nevšední zážitek si mohou vychutnat všichni bez rozdílu věku, náš bohatý program je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i firmy či větší skupiny na Vysočině. Každý letní týden pro Vás připravujeme atraktivní program s vrcholem týdne mimořádnou sobotní akcí. Zajistíme Vám rovněž ubytování, školní výlety či tématické letní a senior tábory na Vysočině.

 
Dvůr Králové Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové
Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem

Naše krásná zoologická zahrada poskytuje celoročně útočiště nejen 2 500 zvířatům ve více jak 16 pavilonech a řadě dalších expozic, ale díky svému hotelu i Vám všem, kteří si chcete atmosféru Afriky užít déle a intenzivněji. Jen si představte ty zážitky. Po firemním školení se vydat např. na Večerní safari, projet se terénním autem mezi zvířaty nebo se s průvodcem projít po zoo. Navíc se na Vaší dovolené můžete stát na 1 den ošetřovatelem a krmit šelmy, umývat slona či si pohladit žirafu... U nás budete mít ke zvířatům daleko blíž, než jste kdy snili a ony se Vám jistě odmění řadou nezapomenutelných zážitků...

 
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
© 2004-2021   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 229     rss: novinky akce   výměna odkazů