ABC ubytováníABC ubytování cestování
Informace
Penzion Náš Palác
  Vložit do výběru
Země: Česká republika
Kraj: Olomoucký kraj - Olomoucko
Oblast: Jeseníky - OLK
Lokalita: Lipová - lázně
GPS: 50°13'14.0"N 17°10'13.6"E

Web: www.penzionnaspalac.cz/
E-mail: naspalacjesenik@seznam.cz
Telefon: 733 534 915
Mobil:
FAX:

Typ objektu: penzion
Kapacita: 47
Počet ložnic: 10
Kat.: ***

Cena za osobu a den od: 250 Kč
Cena za osobu a týden od: 1750 Kč
Cena za osobu a den od: 10 EUR
Cena za osobu a týden od: 70 EUR

Kód objektu: CZ-750  
Pošlete odkaz:

Fotografie
ubytování v soukromí v Jeseníkách
mezonetové apartmány v Jeseníkách
dovolená pro rodiny s dětmi Lipová-lázně
penzion se snídaní Jeseníky

Penzion Náš Palác, Lipová - lázně

Romantické ubytování v soukromí Jeseníků

Penzion Náš Palác je přesně to pravé pro milovníky soukromí a odpočinkového stylu dovolené, ale zároveň i pro aktivní turisty a cyklisty, kteří mají rádi  výlety po okolí (penzion pro cyklisty Lipová-lázně). Penzion se nachází v malebné obci Bobrovník, což je drobná vesnice, která je částí obce Lipová-lázně. Nachází se na severním svahu Javoříku mezi Lipovou-lázněmi a Jeseníkem                (ubytování v soukromí v Jeseníkách). Objekt je rekonstruovaný a skládá se ze třech částí - chalupy s kapacitou až 17 lůžek, 3 mezonetových apartmánů pro 4 až 6 osob a 6 jednotlivých pokojů pro dvě osoby s možností přistýlky

(relaxační dovolená v Jeseníkách). V chalupě  je k dispozici kuchyně vybavená sporákem s troubou, mikrovlnou troubou, varnou konvicí, kávovarem, grilem a lednicí. Pro společné trávení času je zde pro Vás i společenská místnost se sedačkou, stolem se židlemi, televizí se set top boxem a DVD. Ubytování se nachází v 1. patře, kde jsou 4 pokoje (3 pokoje po 5 lůžkách a 1 pokoj s manželskou postelí) a velká koupelna s vanou a sprchovým koutem (dovolená pro rodiny s dětmi Lipová-lázně). S sebou můžete vzít i Vašeho malého domácího mazlíčka (penzion pro turisty v Jeseníkách). V hlavní budově jsou dvě jídelny s barem, pro ty, kteří využijí možnost si k pronájmu pokojů dokoupit snídani formou švédských stolů (ubytování se snídaní Lipová-lázně). Mezonetové apartmány mají svůj vlastní kuchyňský a jídelní kout, samozřejmostí je vlastní sociální zařízení. Jednotlivé pokoje mají taktéž vlastní koupelnu. Chalupa i všechny pokoje disponují televizí a WiFi připojením (mezonetové apartmány v Jeseníkách). U penzionu je hostům pro jejich potřebu připraveno velké parkoviště.

V okolí penzionu je bezpočet míst, které Vám zpestří Váš pobyt. Jedním takovým jsou i Termály Losiny - unikátní termální park, který je jediný svého druhu v České republice. Vyzkoušet si můžete devatero termálních bazénů či vodní atrakce (ubytování s lázněmi v olomouckém kraji). V blízkém okolí penzionu se nachází dva jeskyní komplexy - Jeskyně Na Pomezíkteré jsou největším zpřístupněným jeskynním systémem v České republice vzniklým rozpouštěním mramoru a Jeskyně Na Špičáku, které potěší zejména průzkumníky (dovolená pro větší skupiny v Jeseníkách). Pro milovníky horské turistiky jsou těmi pravými cíly Rozhledna Zlatý Chlum a Vysílač Praděd (penzion pro rodiny s dětmi v olomouckém kraji). Rozhledna Praděd se nachází ve druhé, vyšší prosklené plošině televizního vysílače ve výšce 73 m od paty věže a je přístupná výtahem.

V zimním období je zde možnost navštívit lyžařeká střediska (dovolená pro lyžaře Lipová-lázně), a to zejména Ski Areál Ramzová, kde můžete sjezdovku sjet na sněhovém člunu a také Ski Areál Miroslav (zimní dovolená olomoucký kraj). Vaše ratolesti jistě uchvátí možnost prohlídky skanzenu Zlatorudné mlýny, kde si mohou vyzkoušet rýžování zlata a prohlédnout středověké hornické mlýny (pobyty pro turisty olomoucký kraj). Vašim výletům by neměl uniknout ani překrásný Zámek Jánský Vrchkterý myslí i na nejmenší a poskytuje prohlídkové okruhy pro nejmenší děti, jejichž útrobami je provádí průvodce v dobovém kostýmu.

Penzion Náš Palác se bude těšit na Vaši návštěvu.

ubytování v soukromí Jeseníky, dovolená pro turisty v Jeseníkách, pobyty pro cyklisty Lipová-lázně, aktivní dovolená pro lyžaře v Jeseníkách, penzion se snídaní Jeseníky, dovolená pro rodiny s dětmi v Jeseníkách, ubytování v penzionu Jeseník


 

Vhodné pro dětiLázně - nedaleké Termály LosinyWC, sprcha na pokojiTV na pokojiCykloturistikaPes povolen - pouze malá plemenaLyžařský vlekInternet

ubytování v penzionu Jeseník
penzion pro cyklisty Lipová-lázně
ubytování se snídaní Lipová-lázně
dovolená pro lyžaře Lipová-lázně
pobyty pro turisty v Jeseníkách

Mohlo by Vás zajímat
Malá Morávka Lanové centrum PROUD Jeseníky
Lanové centrum PROUD Jeseníky Karlov pod Pradědem

Lanové centrum je jedinečnou záležitostí svého druhu. Přispívá k pohybu, napomáhá koncentraci, odbourává strach z výšek, posiluje týmovou práci i důvěru ve druhého člověka. V České republice se nachází celkem 9 těchto center, jsou otevřeny široké veřejnosti, školám i firmám. Našeho programu se mohou zúčastnit jak malé děti, tak i celé rodiny s dětmi či větší skupiny. Zaručujeme Vám nevšední zážitek, na který budete dlouho vzpomínat a snad se i vrátíte zpět.

Masáže a pedikúra - Alena Brabencová
Masáže a pedikúra - Alena Brabencová

V okrajové části města Jeseník nabízí majitelka Apartmánů Brabenec - Ubytování v soukromí a Apartmány Na Mýtince - služby masáže a pedikúry přímo v objektu. V nabídce je masáž klasická, rekondiční, sportovní, relaxační, aroma masáž s výběrem aromaolejů dle vlastního výběru, masáž lávovými kameny, rašelinové obklady na šíji a bedra a baňkování v Jeseníkách.

Dále nabízí pedikúru klasickou včetně masáže chodidel, ošetření zarostlých nehtů bezbolestnou metodou pomocí špon, odstranění kuřího oka. Pedikúra se může uskutečnit i v pohodlí Vašeho domova - dle tel.dohody (pedikúra v soukromí Jeseník a okolí), (pedikúra doma Jeseník a okolí).

 
České Budějovice AGENTURA CHATA TOUR s.r.o.
Chata Annín - Šumava

Agentura Chata Tour s.r.o. zajišťuje pronájem rekreačních chat a chalup pro tuzemské i zahraniční hosty. Dipsonuje širokou nabídkou prověřených rekreačních objektů. Chaty k pronájmu a chalupy k pronájmu nabízí nejen v České republice, ale také v zahraniční a to v Chorvatsku, Rakousku, Slovensku, Kypru, Slovinsku, Rumunsku, Itálii, Maďarsku u Balatonu nebo exotické Indonésii na Bali. Najdete zde vhodné objekty pro pobyty rodin s dětmi, chaty a chalupy u vody, chaty a chalupy v přírodě, chaty a chalupy na horách, chaty a chalupy s bazénem v atraktivních oblastech České republiky - jižní Čechy (Šumava, Orlík, Lipno - kde je také možný pronájem hausbótu), jižní Morava, Český Ráj a další.

Zvole nad Pernštejnem Western Šiklův mlýn
Western - Šiklův mlýn - Zvole nad Pernštejnem

Vítejte ve westernovém městečku Šiklův mlýn, v největším přírodním zábavným areálu v ČR! Tento nevšední zážitek si mohou vychutnat všichni bez rozdílu věku, náš bohatý program je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i firmy či větší skupiny na Vysočině. Každý letní týden pro Vás připravujeme atraktivní program s vrcholem týdne mimořádnou sobotní akcí. Zajistíme Vám rovněž ubytování, školní výlety či tématické letní a senior tábory na Vysočině.

 
Dvůr Králové Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové
Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem

Naše krásná zoologická zahrada poskytuje celoročně útočiště nejen 2 500 zvířatům ve více jak 16 pavilonech a řadě dalších expozic, ale díky svému hotelu i Vám všem, kteří si chcete atmosféru Afriky užít déle a intenzivněji. Jen si představte ty zážitky. Po firemním školení se vydat např. na Večerní safari, projet se terénním autem mezi zvířaty nebo se s průvodcem projít po zoo. Navíc se na Vaší dovolené můžete stát na 1 den ošetřovatelem a krmit šelmy, umývat slona či si pohladit žirafu... U nás budete mít ke zvířatům daleko blíž, než jste kdy snili a ony se Vám jistě odmění řadou nezapomenutelných zážitků...

 
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
© 2004-2019   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 48     rss: novinky akce   výměna odkazů