ABC ubytováníABC ubytování cestování
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
Požadavek na zajištění služby
Datum nástupu    počet dospělých   počet dětí   věk dětí

žádám o cenovou nabídku/katalog    zaslání potvrzení poptávky

* jméno   + telefon   + e-mail

Sdělení pro poskytovatele služby přání požadavky, představy:


       *) povinný údaj   +) vyplňte alespoň jeden z údajů
Informace
Název služby: Statek Bernard - Centrum tradičních řemesel
  Vložit do výběru
Typ služby: Volnočasové aktivity

Země: Česká republika
Kraj: Karlovarský kraj - Karlovarsko
Oblast: Karlovy Vary a okolí

Web: www.statek-bernard.cz
E-mail: info.bernard@seznam.cz
Telefon: +420 352 629 722
Mobil: +420 737 136 766
FAX:


Kód služby: CZ-233
Pošlete odkaz:
Fotografie
Statek Bernard – Centrum tradičních řemesel Karlovarsko
Statek Bernard – Centrum tradičních řemesel u Karlových Varů
Statek Bernard – Centrum tradičních řemesel Karlovarsko
Statek Bernard – Centrum tradičních řemesel u Karlových Varů

Statek Bernard - Centrum tradičních řemesel, Královské Poříčí

Statek Bernard – Centrum tradičních řemesel a Zábavné centrum řeky Ohře. To je spousta zábavy, zážitků, ale i hodinové rychlokurzy a kurzy několikadenní, po kterých získáte v řemesle základní zručnost. Centrum tradičních řemesel v Královském Poříčí leží 10 minut autem od Karlových Varů. Statek Bernard, to je také ubytování pro rodiny s dětmi na Karlovarsku. Tento útulný penzion u Karlových Varů má navíc ideální polohu a to jak pro výlety, tak pro aktivní dovolenou. V blízkém okolí se nacházejí významné památky i přírodní zajímavosti a také spousta cyklostezek (dovolená pro cyklisty na Karlovarsku). Statek Bernard si oblíbili i snoubenci jako místo, odkud se vydají na společnou cestu životem (tj. svatby Karlovarsko).

Od srpna 2011 je na statku Bernard novinkou ojedinělá expozice Zábavného centra řeky Ohře. Pomocí interaktivních modelů Vám jsou představeny zajímavosti z celého toku řeky. Na obrovském modelu Ohře jsou umístěny dotykové obrazovky s videospoty na kterých zhlédnete více než 80 zajímavostí jak z německé, tak z české strany. Expozice je inspirativním zdrojem informací také pro děti, neboť je prezentována přístupnou a zábavnou formou. Modely všech mostů, dolů, staveb a jezů jsou interaktivní (interaktivní výstava u Karlových Varů), sami si tedy zvolíte, jak moc chcete být o dané atrakci informováni. Získáte zde navíc spoustu zajímavých tipů na výlety do okolí nejen v Čechách, ale i v německém příhraničí.

Statek Bernard – Centrum tradičních řemesel na Karlovarsku
Statek Bernard – Centrum tradičních řemesel Karlovy Vary

Statek Bernard - centrum tradičních řemesel
Statek Bernard - dovolená pro rodiny s dětmi Karlovy Vary

Statek Bernard v Královském Poříčí kromě příjemného rodinného ubytování na venkově (Ubytování na statku Karlovy Vary a okolí) nedaleko Karlových Varů nabízí možnost seznámit se s tradičními řemesly. Jsou pro Vás připraveny řemeslné dílničky a kurzy (dílna vonných svící, truhlárna, dílna designu, apatyka) nebo moderní expozice Fotomuzea řemesel. Kromě toho, že se zde dozvíte mnohé o životě na venkově, zemědělství a zvycích našich předků, máte jedinečnou možnost se u nás vyfotit s tematickými fotokulisami a rekvizitami. Pošlete svým přátelům selfie, jak pečete chleba, řezničíte na zabijačce nebo se vezete v kočáře.

Hotel Nautilus
aktivní dovolená Karlovy Vary a okolí

Hotel Nautilus se nachází v Chodově vzdáleném 6 km od Karlových Varů (aktivní dovolená Karlovy Vary a okolí). Tento hotel má kapacitu 21 pokojů se 46 lůžky. Převážná většina pokojů je dvoulůžkových, ale k dispozici má hotel pokoje třílůžkové i jednolůžkové. Součástí pokojů je  koupelna s toaletou i TV se satelitním příjmem a připojení Wifi. Parkování pro automobily je k dispozici buď v areálu hotelu nebo na přilehlém parkovišti přímo před hotelem. Hotel poskytuje také ubytování pro firmy a jejich zaměstnance (firemní akce školení Karlovarský kraj). Hotelová restaurace zajišťuje hostům snídaně, oslavy, večírky a různé firemní akce (svatby a svatební hostiny Karlovy Vary a okolí). Vaří na základě objednávek teplé i studené pokrmy, nebo formou rautu spolu s širokou nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů. Točí se zde Plzeňský Prazdroj, Gambrinus 11 Exelent a Master 13. V nabídce mají také kvalitní bílá vína z vinařství Znovín Znojmo a dále pak široký výběr jihoafrických vín. Sportovně laděným návštěvníkům je k dispozici bowling a moderně řešená kuželna se dvěma plně automatizovanými dráhami, kde je pro Vás k dispozici i bar s obsluhou (rodinná dovolená Karlovy Vary a okolí).

Přibližně 500 m od hotelu se nachází přírodní koupaliště zvané Bílá voda, kolem kterého se nachází cyklostezska č.2012 Chodov - Nová Role, která vede přes Smolnickou výsypku (dovolená pro cyklisty na Karlovarsku). Sportovní nadšenci si zde přijdou na své, jelikož se tu nachází sportovní areál s běžeckým okruhem 1 míle, posilovací stroje lemující celé jezero. Dále pak se tady nachází  Pumptrek pro kola i osm Beach volejbalových kurtů, a také dvě fotbalová hřiště (sportovní pobyty Karlovarský kraj).

 
 
© 2004-2020   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 185     rss: novinky akce   výměna odkazů