ABC ubytováníABC ubytování cestování
Mapa CR
Karlovy Vary
Penzion Javor

Ubytování Karlovarský kraj - hotely, penziony západní Čechy

Karlovarský kraj je nejzápadnějším krajem České republiky a tvoří jej pouze tři okresy (Karlovy Vary, Cheb, Sokolov). Návštěvníky lákají zvláště vyhlášená lázeňská místa, kterých zde najdeme několik (Karlovy Vary, Františkovy Lázně, Mariánské Lázně), Ubytování v Karlovarském kraji. Kromě zajímavé přírody pak pozornost upoutají i historicky cenná místa (hrad Loket, hrad Cheb, zámek v Bečově s relikviářem sv. Maura), Ubytování Karlovy Vary a okolí. Karlovarský kraj se skládá ze tří okresů (Cheb, Sokolov, Karlovy Vary) a nabízí turistům množství přírodních zajímavostí, kulturních památek a míst vhodných k odpočinku a regeneraci, Ubytování s relaxací Karlovy Vary a okolí. Vzhledem k četnosti léčivých pramenů zde můžete zažít neopakovatelnou atmosféru lázeňských měst (Karlovy Vary, Mariánské Lázně, Františkovy Lázně, Lázně Kynžvart).   pokračování...

Po 14.07.2014
polojasno, přeháňky 10/22 °C
Út 15.07.2014
polojasno, přeháňky 12/22 °C
St 16.07.2014
polojasno, přeháňky 12/22 °C
Čt 17.07.2014
polojasno, přeháňky 12/23 °C
kraj: Karlovarský kraj - Karlovarsko
oblast: Krušné hory
web: www.laznejachymov.cz
e-mail: info@laznejachymov.cz
telefon: +420 353 833 333
code: CZ-033
  Vložit do výběru

Rezervace pobytu & Zobrazit detail

Léčebné lázně Jáchymov byly založeny v roce 1992. Naše lázně nabízejí léčbu pohybového aparátu pomocí radonové vody, která má energetické účinky (Lázeňské radonové koupele Karlovarský kraj). Přírodním bohatstvím je funkční důl Svornost ve kterém se nacházejí radonové vody pojmenované např. po Akademiku Běhounkovi nebo Marii Curii - Sklodowské. Lázně používají z dolu Svornost čtyři prameny (Radonové lázně Karlovarský kraj). Voda je jímána do bazénu, poté čerpána do akumulační nádrže, dále je spouštěna na patro Daniel a odtud je vedena do jednotlivých balneoprovozů. Radon je chemicky inertní plyn, který je zdrojem měkkého ionizujícího záření alfa, vyvěrá v krušnohorských pramenech a rozpouští se v podzemních pramenech. Při radonových koupelích se aktivují všechny složky imunitního systému a tím dochází ke zklidnění bolestivých a zánětlivých potíží (Léčba pohybového aparátu Karlovarský kraj) - Klasické lázeňské léčebné pobyty Karlovarský kraj.

kraj: Karlovarský kraj - Karlovarsko
oblast: Karlovy Vary a okolí
web: www.statek-bernard.cz
e-mail: statek.bernard@seznam.cz
telefon: +420 352 629 722
mobil: +420 737 136 766
cena za osobu a den od: 350 Kč
code: CZ-057
  Vložit do výběru

Rezervace pobytu & Zobrazit detail

Statek Bernard v Královském Poříčí nabízí rodinné ubytování na venkově (Ubytování na statku Karlovy Vary a okolí). Kromě příjemného ubytování nedaleko Karlových Varů máte možnost seznámení se s tradičními řemesly, expozice přibližuje život na venkově, můžete si prohlédnout zemědělskou expozici, sbírku historických kočárů a motocyklů, ukázku výroby železa, nebo si můžete zkusit vymlátit obilí či vyzkoušet brnění (Ubytování na venkově Karlovy Vary a okolí). V provozu je v současné době sedm dílen (kovárna, vonné svíce, tkalcovství, originální ruční práce…), o další budeme náš areál rozšiřovat (Dovolená s možností vyzkoušení tradičních řemesel). Celková kapacita objektu je 20 lůžek.

kraj: Karlovarský kraj - Karlovarsko
oblast: Františkovy Lázně a okolí
web: www.kurhotel-brussel.cz
e-mail: info@kurhotel-brussel.cz
telefon: +420 351 013 200
code: CZ-037
  Vložit do výběru

Rezervace pobytu & Zobrazit detail

V lázeňském městě Františkovy lázně, naleznete čtyřhvězdičkový Kurhotel Brussel, který se nachází v tiché Anglické ulici (Komfortní hotel Františkovy lázně) - Hotel v centru Františkovy lázně. Hotel svojí polohou v centru je ideálním místem pro městské ubytování ve Františkových lázních. Kurhotel Brussel, to je komfortní ubytování nejen pro turisty, ale i pro firemní klientelu (Firemní ubytování Karlovarský kraj). Hotel nabízí lázeňské pobyty, ozdravné pobyty, relaxační pobyty, romantické pobyty a ubytování pro rodiny s dětmi v Karlovarském kraji. Široké možnosti sportovního i turistického využití jsou ve Františkových lázní samozřejmostí (Dovolená pro cyklisty Františkovy lázně a okolí).

kraj: Karlovarský kraj - Karlovarsko
oblast: Mariánské Lázně a okolí
web: www.marienbad.com/holiday
e-mail: holiday@marienbad.com
telefon: +420 354 623 194
mobil: +420 604 688 324
cena za osobu a den od: 450 Kč
code: CZ-048
  Vložit do výběru

Rezervace pobytu & Zobrazit detail

Rodinný pension Holiday je situovaný nedaleko centra města Mariánské Lázně (cca 10 minut chůze, 5 minut od autobusového a vlakového nádraží) - Rodinné ubytování Mariánské lázně. Tento hotel poskytuje pěkné vybavení pro rodinné pobyty v Mariánských lázních (ubytování pro rodiny s dětmi Mariánské lázně), tak i skvělé zázemí pro společenské, firemní akce, školení, svatby a teambuildingy, školní srazy, svatební a rodinné oslavy v Mariánských lázních. Poloha hotelu vybízí v zimě k návštěvě nedalekých běžkařských stop a v létě k vyznačeným cyklostezkám a cyklotrasám (dovolená pro cyklisty Mariánské lázně) - aktivní dovolená Mariánské lázně. Kapacita objektu je 24 lůžek.

kraj: Karlovarský kraj - Karlovarsko
oblast: Karlovy Vary a okolí
web: www.jkpegas.cz
e-mail: jkpegas@jkpegas.cz
telefon: +420 353 851 000
mobil: +420 776 280 541
cena za osobu a den od: 250 Kč
code: CZ-059
  Vložit do výběru

Rezervace pobytu & Zobrazit detail

Obec Děpoltovice se nachází zhruba 8 Km od Karlových Varů a nabízí možnost rodinného ubytování v Penzionu Pegas (Dovolená pro rodiny s dětmi Karlovy Vary a okolí). Ubytování se nachází v příjemném prostředí pro rodiny s dětmi u Karlových Varů a především pro milovníky koní (Ubytování u koní Karlovy Vary a okolí). Tento penzion poskytuje pěkné vybavení jak pro rodinné pobyty, ubytování pro sportovce, dovolená pro seniory, dovolená pro skupiny, ubytování pro velké skupiny, ubytování pro jednotlivce v Karlových Varech a okolí, tak i skvělé zázemí pro společenské, firemní akce, školení, teambuildingy, školní srazy, přednášky a svatby u Karlových Varů (Hotely penziony Karlovy Vary a okolí). Z oken penzionu mohou naši hosté obdivovat výhled na překrásnou přírodu krajiny Karlovarského kraje. Kapacita objektu je 40 lůžek.

kraj: Karlovarský kraj - Karlovarsko
oblast: Františkovy Lázně a okolí
web: www.hotel-skalna.cz
e-mail: kirchova.m@seznam.cz
telefon: +420 354 594 137
mobil: +420 777 141 385
cena za osobu a den od: 310 Kč
code: CB-151
  Vložit do výběru

Rezervace pobytu & Zobrazit detail

Hotel Garni Vildštejn poskytuje kvalitní a útulné ubytování v okolí Františkových Lázní (5 km) a Chebu (15 km) nedaleko od hraničních přechodů se SRN (Kvalitní levné ubytování Františkovy lázně). Obec Skalná s vodním románským hradem Vildštejn z 12. století nabízí ideální podmínky pro aktivní vyžit - aktivní dovolená Skalná. Moderní sportovní hala s posilovnou, fotbalové hřiště i tenisové kurty jsou rozhodující při výběru ubytování pro sportovní kluby Františkovy lázně. Hotel zároveň poskytuje příjemné zázemí pro rodiny s dětmi Františkovy lázně, v blízkém okolí pak hosté naleznou bohaté kulturní památky, jako hrady Seeberg, Loket či Chebský hrad. Aktivní dovolená, cykloturistika i okolní příroda jsou důvody, proč na dovolenou právě k nám. V okolí krásné přírody se nacházejí značené cyklostezky a cyklotrasy, které zaujmou cyklisty (Dovolená pro cyklisty Františkovy lázně) a spousty značených tras pro pěší turisty (Ubytování pro pěší turisty Františkovy lázně). Kapacita objektu je 62 lůžek.

kraj: Karlovarský kraj - Karlovarsko
oblast: Krušné hory
web: www.kpj.cz
e-mail: info@kpj.cz
telefon: +420 353 541 770
mobil: +420 606 728 170
code: CB-011
  Vložit do výběru

Rezervace pobytu & Zobrazit detail

Ubytování v Krušných horách v obci Horní Blatná se nachází horský rodinný Penzion Javor v nadmořské výšce 900 m (ubytování v horách Karlovarský kraj). Ubytování nabízí celoroční ubytování (celoroční ubytování Karlovarský kraj). Objekt poskytuje pěkné vybavení pro rodinné pobyty (dovolená pro rodiny s dětmi Krušné hory a okolí). Poloha penzionu je přímo určená pro výlety v krušných horách (výlety s ubytováním Krušné hory) a to pěšky nebo na kole (dovolená pro cyklisty Krušnohorsko) - aktivní dovolená Horní Blatná. Čisté ovzduší, bohaté rekreační vyžití jehož zázemí je vhodné pro jednotlivce nebo skupinové pobyty v Krušných horách. V penzionu Javor načerpáte znovu síly, dopřejte si kýžený odpočinek a nechte se inspirovat okolní přírodou.

kraj: Karlovarský kraj - Karlovarsko
oblast: Karlovy Vary a okolí
web: www.farma-hory.cz
e-mail: info@farma-hory.cz
mobil: +420 724 619 599
code: CB-065
  Vložit do výběru

Rezervace pobytu & Zobrazit detail

Penzion Farma Hory je stylový areál nabízející ubytování a agroturistické služby na pěkném místě mezi městy Karlovy Vary a Loket (Dovolená agroturismus Karlovy Vary a okolí). Objekt je zasazen v krásné lesnaté krajině a je obklopen rozlehlou oborou s daňčí, jelení a mufloní zvěří (Dovolená pro rodiny s malými dětmi Karlovy Vary a okolí). Pokud hledáte ubytování u koní v Karlovarském kraji, jste na správném místě. Součástí areálu je jezdecký areál s možností bohatého využití (Dovolená u koní Karlovy Vary a okolí). Ubytování poskytuje: ubytování pro rodiny s dětmi, ozdravné pobyty, pobyty pro seniory, skupinové pobyty, pobyty pro jednotlivce a víkendové pobyty v Karlových Varech a okolí.

kraj: Karlovarský kraj - Karlovarsko
oblast: Krušné hory
web: www.horyakola.cz
e-mail: marianska@horyalyze.cz
mobil: +420 602 878 888
code: CZ-011
  Vložit do výběru

Rezervace pobytu & Zobrazit detail

Mariánská je obec, která leží zhruba 2 km na jihozápad od Jáchymova. V této obci se nachází Horská chata U rybníka. Chata poskytuje ubytování v Krušných horách jak pro rodiny s dětmi, tak pro skupiny i jednotlivce. Svou polohou u vleku pro začátečníky (Lyžařský vlek Nicole) v Krušných horách je ideálním místem pro lyžařské pobyty Karlovarský kraj - Ubytování u sjezdovky Krušné hory a okolí. V blízkosti horské chaty naleznete sjezdovky vhodné jak pro začátečníky, tak pro náročné lyžaře a snowboardisty. Mariánská nabízí řadu možností aktivního využití volného času nejen v zimním období, ale i během letní dovolené – cykloturistika (Dovolená pro cyklisty Krušné hory a okolí), značené turistické trasy (Ubytování pro pěší turisty Krušné hory a okolí), koupání v místním rybníku nebo v novém Jáchymovském Aqauparku.

Františkovy Lázně a okolí Karlovy Vary a okolí Krušné hory Mariánské Lázně a okolí pronájem chat a chalup Karlovarský kraj - Karlovarsko
Počet objektů: 9
Podrobné vyhledávání
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
© 2004-2014   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena | Počet přístupů:  on-line: 184     rss: novinky akce   výměna odkazů