ABC ubytováníABC ubytování cestování
Mapa CR
Františkovy Lázně

Ubytování Karlovarský kraj-hotely Karlovarský kraj, penziony Karlovarský kraj, ubytování Karlovarsko

Karlovarský kraj je nejzápadnějším krajem České republiky a tvoří jej pouze tři okresy (Karlovy Vary, Cheb, Sokolov). Návštěvníky lákají zvláště vyhlášená lázeňská místa, kterých zde najdeme několik (Karlovy Vary, Františkovy Lázně, Mariánské Lázně), Ubytování v Karlovarském kraji. Kromě zajímavé přírody pak pozornost upoutají i historicky cenná místa (hrad Loket, hrad Cheb, zámek v Bečově s relikviářem sv. Maura), Ubytování Karlovy Vary a okolí. Karlovarský kraj se skládá ze tří okresů (Cheb, Sokolov, Karlovy Vary) a nabízí turistům množství přírodních zajímavostí, kulturních památek a míst vhodných k odpočinku a regeneraci, Ubytování s relaxací Karlovy Vary a okolí. Vzhledem k četnosti léčivých pramenů zde můžete zažít neopakovatelnou atmosféru lázeňských měst (Karlovy Vary, Mariánské Lázně, Františkovy Lázně, Lázně Kynžvart).   pokračování...

Statek Bernard Vás zve
Statek Bernard - centrum tradičních řemesel
Hotel Garni
Hotel Garni Vildštejn
Zámecké wellness
Zámek Červený Hrádek
kraj: Karlovarský kraj - Karlovarsko
oblast: Krušné hory
web: www.laznejachymov.cz
e-mail: info@laznejachymov.cz
telefon: +420 353 833 333
code: CZ-033
  Vložit do výběru

Rezervace pobytu & Zobrazit detail

Léčebné lázně Jáchymov byly založeny v roce 1992. Naše lázně nabízejí léčbu pohybového aparátu pomocí radonové vody, která má energetické účinky (Lázeňské radonové koupele Karlovarský kraj). Přírodním bohatstvím je funkční důl Svornost ve kterém se nacházejí radonové vody pojmenované např. po Akademiku Běhounkovi nebo Marii Curii - Sklodowské. Lázně používají z dolu Svornost čtyři prameny (Radonové lázně Karlovarský kraj). Voda je jímána do bazénu, poté čerpána do akumulační nádrže, dále je spouštěna na patro Daniel a odtud je vedena do jednotlivých balneoprovozů. Radon je chemicky inertní plyn, který je zdrojem měkkého ionizujícího záření alfa, vyvěrá v krušnohorských pramenech a rozpouští se v podzemních pramenech. Při radonových koupelích se aktivují všechny složky imunitního systému a tím dochází ke zklidnění bolestivých a zánětlivých potíží (Léčba pohybového aparátu Karlovarský kraj) - Klasické lázeňské léčebné pobyty Karlovarský kraj.

kraj: Karlovarský kraj - Karlovarsko
oblast: Františkovy Lázně a okolí
web: www.hotel-skalna.cz
e-mail: kirchova.m@seznam.cz
telefon: +420 354 594 137
mobil: +420 777 141 385
cena za osobu a den od: 310 Kč
code: CB-151
  Vložit do výběru

Rezervace pobytu & Zobrazit detail

Hotel Garni Vildštejn poskytuje kvalitní a útulné ubytování v okolí Františkových Lázní (5 km) a Chebu (15 km) nedaleko od hraničních přechodů se SRN (Kvalitní levné ubytování Františkovy lázně). Obec Skalná s vodním románským hradem Vildštejn z 12. století nabízí ideální podmínky pro aktivní vyžit - aktivní dovolená Skalná. Moderní sportovní hala s posilovnou, fotbalové hřiště i tenisové kurty jsou rozhodující při výběru ubytování pro sportovní kluby Františkovy lázně. Hotel zároveň poskytuje příjemné zázemí pro rodiny s dětmi Františkovy lázně, v blízkém okolí pak hosté naleznou bohaté kulturní památky, jako hrady Seeberg, Loket či Chebský hrad. Aktivní dovolená, cykloturistika i okolní příroda jsou důvody, proč na dovolenou právě k nám. V okolí krásné přírody se nacházejí značené cyklostezky a cyklotrasy, které zaujmou cyklisty (Dovolená pro cyklisty Františkovy lázně) a spousty značených tras pro pěší turisty (Ubytování pro pěší turisty Františkovy lázně). Kapacita objektu je 62 lůžek.

kraj: Karlovarský kraj - Karlovarsko
oblast: Karlovy Vary a okolí
web: www.statek-bernard.cz
e-mail: statek.bernard@seznam.cz
telefon: +420 352 629 722
mobil: +420 737 136 766
cena za osobu a den od: 350 Kč
code: CZ-057
  Vložit do výběru

Rezervace pobytu & Zobrazit detail

Statek Bernard v Královském Poříčí nabízí rodinné ubytování na venkově (Ubytování na statku Karlovy Vary a okolí). Kromě příjemného ubytování nedaleko Karlových Varů máte možnost seznámení se s tradičními řemesly, expozice přibližuje život na venkově, můžete si prohlédnout zemědělskou expozici, sbírku historických kočárů a motocyklů, ukázku výroby železa, nebo si můžete zkusit vymlátit obilí či vyzkoušet brnění (Ubytování na venkově Karlovy Vary a okolí). V provozu je v současné době sedm dílen (kovárna, vonné svíce, tkalcovství, originální ruční práce…), o další budeme náš areál rozšiřovat (Dovolená s možností vyzkoušení tradičních řemesel). Celková kapacita objektu je 20 lůžek.

kraj: Karlovarský kraj - Karlovarsko
oblast: Františkovy Lázně a okolí
web: www.hotel-melodie.cz
e-mail: hotel-melodie@seznam.cz
telefon: +420 354 543 577
mobil: +420 723 609 555
cena za osobu a den od: 530 Kč
code: CZ-455
  Vložit do výběru

Rezervace pobytu & Zobrazit detail

Rodinný Hotel Melodie se nachází v lázeňském městě Františkovy Lázně, v jeho klidové zóně na okraji městského lesoparku (kvalitní ubytování ve Františkových Lázních). Město i lázně vznikly v roce 1793 z nařízení císaře Františka I. a jsou umístěné uprostřed krásných parků a lesoparků. Dodnes jsou vyhledávaným centrem lázeňské léčby, relaxace i aktivního odpočinku (odpočinková dovolená ve Františkových Lázních). Celé město a jeho okolí jsou jako stvořené pro cykloturistiku (dovolená pro cyklisty ve Františkových Lázních). Po celý rok je v provozu akvapark Aquaforum, nejkrásnější a největší akvapark českých lázní (rodinná dovolená ve Františkových Lázních). Na přání Vám ochotný personál zprostředkuje lázeňské procedury, slatinné koupele a zábaly, vstup do solné jeskyně, sportovní aktivity ve Františkových Lázních.

kraj: Karlovarský kraj - Karlovarsko
oblast: Karlovy Vary a okolí
web: www.jkpegas.cz
e-mail: jkpegas@jkpegas.cz
telefon: +420 353 851 000
mobil: +420 776 280 541
cena za osobu a den od: 250 Kč
code: CZ-059
  Vložit do výběru

Rezervace pobytu & Zobrazit detail

Obec Děpoltovice se nachází zhruba 8 Km od Karlových Varů a nabízí možnost rodinného ubytování v Penzionu Pegas (Dovolená pro rodiny s dětmi Karlovy Vary a okolí). Ubytování se nachází v příjemném prostředí pro rodiny s dětmi u Karlových Varů a především pro milovníky koní (Ubytování u koní Karlovy Vary a okolí). Tento penzion poskytuje pěkné vybavení jak pro rodinné pobyty, ubytování pro sportovce, dovolená pro seniory, dovolená pro skupiny, ubytování pro velké skupiny, ubytování pro jednotlivce v Karlových Varech a okolí, tak i skvělé zázemí pro společenské, firemní akce, školení, teambuildingy, školní srazy, přednášky a svatby u Karlových Varů (Hotely penziony Karlovy Vary a okolí). Z oken penzionu mohou naši hosté obdivovat výhled na překrásnou přírodu krajiny Karlovarského kraje. Kapacita objektu je 40 lůžek.

kraj: Karlovarský kraj - Karlovarsko
oblast: Karlovy Vary a okolí
web: www.uhvezdy.cz
e-mail: ub.hvezda@seznam.cz
telefon: 602 429 800
mobil: 777 900 601
code: CZ-428
  Vložit do výběru

Rezervace pobytu & Zobrazit detail

Naše ubytovací zařízení, situované na klidném místě, vzdáleném pouhé 2 km od centra Karlových Varů, nabízí dvě kategorie ubytování. Nové, kompletně vybavené apartmány s bezbariérovým přístupem a vlastním vchodem poskytují pohodlné ubytování penzionového typu v Karlových Varech (penzion s bezbariérovým přístupem Karlovy Vary a okolí). Zároveň nabízíme v Karlových Varech nepříliš častou možnost levného ubytování v naší ubytovně. Ta je vhodná nejen pro turisty, ale i pro ubytování firem na Karlovarsku. Nemalou výhodou je i snadná dostupnost ubytovacího zařízení využitím MHD. V samotném areálu se nachází velké, kamerovým systémem hlídané parkoviště (ubytování s hlídaným parkovištěm Karlovy Vary a okolí).

kraj: Karlovarský kraj - Karlovarsko
oblast: Ašsko
web: www.penzion-navyhledech.cz
e-mail: restauracenavyhledech@seznam.cz
telefon: 354 594 322
mobil: 602 406 922
code: CZ-429
  Vložit do výběru

Rezervace pobytu & Zobrazit detail

Penzion Na Výhledech se nachází v obci Výhledy v krásné přírodní krajině podhůří Bílého Halštrova na západě Čech. Penzion byl nově vybudován a inspirován moderním klasickým stylem Alpských horských chat (ubytování v penzionu Františkovy lázně a okolí). Záměrem bylo také reagovat na poptávky za účelem ubytování vyznavačů golfu z nového zařízení společnosti Golf resort Františkovy lázně a jeho pomezí v části Hazlov Ovčín, které je od penzionu vzdálené necelé dva kilometry. Obcí Výhledy vede zelená turistická trasa (pobyty pro turisty Ašsko). Vzhledem k tomu, že region Ašsko má jednu z nejhustších sítí značených cyklotras v Karlovarském kraji, je okolí rájem pro cyklisty (ubytování cyklistů Aš a okolí).

8.

Hotel Anna Nejdek

Kat. ***
kraj: Karlovarský kraj - Karlovarsko
oblast: Krušné hory
web: http://www.annahotelnejdek.eu
e-mail: info@hotel-penzionanna.cz
telefon: 353 825 756
mobil: 774 708 585
code: CZ-430
  Vložit do výběru

Rezervace pobytu & Zobrazit detail

Hotel Anna s rodinnou atmosférou se nachází v centru města Nejdek, uprostřed masivu Krušných hor a poskytuje pohodlné zázemí pro Vaše aktivity po celý rok (aktivní dovolená Krušné hory). Celková kapacita hotelu je 45 lůžek, z toho 2 apartmá (levné ubytování pro rodinu Krušné hory). Každý pokoj je vybaven koupelnou, televizí se satelitním příjmem, telefonem s přímou volbou a nabízí možnost připojení na internet. V penzionu ANNA, 100 metrů od lesa, najde pohodlné ubytování 12 osob (+ 4 přistýlky). V pokojích s TV + satelitem, telefonem s přímou volbou a koupelnou (WC + sprcha) relaxujte po namáhavém dni, naberte sílu po sportovním výkonu, vychutnejte blízkost přírody (horské ubytování Karlovarský kraj). K dispozici je Vám kuchyňka, společenská místnost, minibar a zahrada s posezením u ohně. Zajistíme pro Vás lázeňské pobyty, turistické výlety, návštěvy pamětihodností a kulturních akcí dle přání. V zimě můžete navštívit Nejdecký lyžařský areál a projet se pohádkovou krajinou (ubytování pro běžkaře Krušné hory).

kraj: Karlovarský kraj - Karlovarsko
oblast: Krušné hory
web: www.laznejachymov.cz
e-mail: agricola@laznejachymov.cz
telefon: +420 353 836 000
cena za osobu a den od: 970 Kč
code: CZ-456
  Vložit do výběru

Rezervace pobytu & Zobrazit detail

Hotel Astoria je součástí Léčebných Lázní Jáchymov. Léčebné lázně Jáchymov byly založeny v roce 1992 a poskytují unikátní léčbu pohybového aparátu pomocí radonové vody (lázeňské ubytování Krušné hory). Hotel Astoria vznikl spojením budov Seidel, Mariánský dům a Astoria na začátku 20. století (léčebné pobyty v Krušných horách). Nachází se přímo v centru lázeňské části města naproti aquacentru Agricola, ve kterém kromě moderního aquacentra naleznete také širokou nabídku wellness procedur (pobyt v lázních Karlovarský kraj).

kraj: Karlovarský kraj - Karlovarsko
oblast: Františkovy Lázně a okolí
web: www.penzioneduard.cz
e-mail: info@penzioneduard.cz
telefon: +420 730 136 919
mobil: +420 774 431 464
cena za osobu a den od: 700 Kč
code: CZ-494
  Vložit do výběru

Rezervace pobytu & Zobrazit detail

Rodinná restaurace a penzion Eduard se nachází ve Františkových Lázních u hlavní silnice na výjezdu do Chebu (ubytování v rodinném penzionu Františkovy Lázně a okolí). Penzion je umístěn pouhých 300 metrů od centra a oblíbené kolonády ve Františkových Lázních a tak jsou lázně a léčebné prameny skutečně na dosah (ubytování v blízkosti centra Františkovy Lázně). Wellness služby jako slatinné zábaly a koupele, uhličité koupele, plynové injekce, fyzikální terapie, magnetoterapie a další procedury je možné s ochotným personálem předem domluvit v partnerských provozovnách (wellness dovolená Františkovy Lázně a okolí). Rybáři jistě ocení možnost rybolovu na dobře zarybněném soukromém rybníku, kde lze provozovat lov ryb na udici, odpočinout si a relaxovat (ubytování pro rybáře Františkovy Lázně a okolí). Rybník se nachází 5 km od penzionu směrem na Vojtanov a rybolov je zpoplatněn částkou 200,-Kč, přičemž žádnou jinou povolenku již není nutné pořizovat (dovolená pro rybáře Karlovarsko). Ulovené ryby lze nechat připravit v restauraci (rybářská dovolená Karlovarsko).

Ašsko Františkovy Lázně a okolí Karlovy Vary a okolí Krušné hory pronájem chat a chalup Ubytování Karlovarsko dovolená
Počet objektů: 10
Podrobné vyhledávání
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
© 2004-2016   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena | Počet přístupů:  on-line: 40     rss: novinky akce   výměna odkazů