ABC ubytováníABC ubytování cestování
Mapa CR
Karlovarský kraj
Karlovy Vary
Penzion Javor

Ubytování Karlovarský kraj-hotely Karlovarský kraj, penziony Karlovarský kraj, ubytování Karlovarsko

Karlovarský kraj je nejzápadnějším krajem České republiky a tvoří jej pouze tři okresy (Karlovy Vary, Cheb, Sokolov). Návštěvníky lákají zvláště vyhlášená lázeňská místa, kterých zde najdeme několik (Karlovy Vary, Františkovy Lázně, Mariánské Lázně), Ubytování v Karlovarském kraji. Kromě zajímavé přírody pak pozornost upoutají i historicky cenná místa (hrad Loket, hrad Cheb, zámek v Bečově s relikviářem sv. Maura), Ubytování Karlovy Vary a okolí. Karlovarský kraj se skládá ze tří okresů (Cheb, Sokolov, Karlovy Vary) a nabízí turistům množství přírodních zajímavostí, kulturních památek a míst vhodných k odpočinku a regeneraci, Ubytování s relaxací Karlovy Vary a okolí. Vzhledem k četnosti léčivých pramenů zde můžete zažít neopakovatelnou atmosféru lázeňských měst (Karlovy Vary, Mariánské Lázně, Františkovy Lázně, Lázně Kynžvart).   pokračování...

Lečební v lázních Jáchymov
Léčebné lázně Jáchymov
Lázeňské procedury
Kurhotel Brussel
kraj: Karlovarský kraj - Karlovarsko
oblast: Karlovy Vary a okolí
web: www.statek-bernard.cz
e-mail: statek.bernard@seznam.cz
telefon: +420 352 629 722
mobil: +420 737 136 766
cena za osobu a den od: 350 Kč
code: CZ-057
  Vložit do výběru

Rezervace pobytu & Zobrazit detail

Statek Bernard v Královském Poříčí nabízí rodinné ubytování na venkově (Ubytování na statku Karlovy Vary a okolí). Kromě příjemného ubytování nedaleko Karlových Varů máte možnost seznámení se s tradičními řemesly, expozice přibližuje život na venkově, můžete si prohlédnout zemědělskou expozici, sbírku historických kočárů a motocyklů, ukázku výroby železa, nebo si můžete zkusit vymlátit obilí či vyzkoušet brnění (Ubytování na venkově Karlovy Vary a okolí). V provozu je v současné době sedm dílen (kovárna, vonné svíce, tkalcovství, originální ruční práce…), o další budeme náš areál rozšiřovat (Dovolená s možností vyzkoušení tradičních řemesel). Celková kapacita objektu je 20 lůžek.

kraj: Karlovarský kraj - Karlovarsko
oblast: Františkovy Lázně a okolí
web: www.hotel-skalna.cz
e-mail: kirchova.m@seznam.cz
telefon: +420 354 594 137
mobil: +420 777 141 385
cena za osobu a den od: 310 Kč
code: CB-151
  Vložit do výběru

Rezervace pobytu & Zobrazit detail

Hotel Garni Vildštejn poskytuje kvalitní a útulné ubytování v okolí Františkových Lázní (5 km) a Chebu (15 km) nedaleko od hraničních přechodů se SRN (Kvalitní levné ubytování Františkovy lázně). Obec Skalná s vodním románským hradem Vildštejn z 12. století nabízí ideální podmínky pro aktivní vyžit - aktivní dovolená Skalná. Moderní sportovní hala s posilovnou, fotbalové hřiště i tenisové kurty jsou rozhodující při výběru ubytování pro sportovní kluby Františkovy lázně. Hotel zároveň poskytuje příjemné zázemí pro rodiny s dětmi Františkovy lázně, v blízkém okolí pak hosté naleznou bohaté kulturní památky, jako hrady Seeberg, Loket či Chebský hrad. Aktivní dovolená, cykloturistika i okolní příroda jsou důvody, proč na dovolenou právě k nám. V okolí krásné přírody se nacházejí značené cyklostezky a cyklotrasy, které zaujmou cyklisty (Dovolená pro cyklisty Františkovy lázně) a spousty značených tras pro pěší turisty (Ubytování pro pěší turisty Františkovy lázně). Kapacita objektu je 62 lůžek.

kraj: Karlovarský kraj - Karlovarsko
oblast: Krušné hory
web: www.laznejachymov.cz
e-mail: info@laznejachymov.cz
telefon: +420 353 833 333
code: CZ-033
  Vložit do výběru

Rezervace pobytu & Zobrazit detail

Léčebné lázně Jáchymov byly založeny v roce 1992. Naše lázně nabízejí léčbu pohybového aparátu pomocí radonové vody, která má energetické účinky (Lázeňské radonové koupele Karlovarský kraj). Přírodním bohatstvím je funkční důl Svornost ve kterém se nacházejí radonové vody pojmenované např. po Akademiku Běhounkovi nebo Marii Curii - Sklodowské. Lázně používají z dolu Svornost čtyři prameny (Radonové lázně Karlovarský kraj). Voda je jímána do bazénu, poté čerpána do akumulační nádrže, dále je spouštěna na patro Daniel a odtud je vedena do jednotlivých balneoprovozů. Radon je chemicky inertní plyn, který je zdrojem měkkého ionizujícího záření alfa, vyvěrá v krušnohorských pramenech a rozpouští se v podzemních pramenech. Při radonových koupelích se aktivují všechny složky imunitního systému a tím dochází ke zklidnění bolestivých a zánětlivých potíží (Léčba pohybového aparátu Karlovarský kraj) - Klasické lázeňské léčebné pobyty Karlovarský kraj.

kraj: Karlovarský kraj - Karlovarsko
oblast: Karlovy Vary a okolí
web: www.jkpegas.cz
e-mail: jkpegas@jkpegas.cz
telefon: +420 353 851 000
mobil: +420 776 280 541
cena za osobu a den od: 250 Kč
code: CZ-059
  Vložit do výběru

Rezervace pobytu & Zobrazit detail

Obec Děpoltovice se nachází zhruba 8 Km od Karlových Varů a nabízí možnost rodinného ubytování v Penzionu Pegas (Dovolená pro rodiny s dětmi Karlovy Vary a okolí). Ubytování se nachází v příjemném prostředí pro rodiny s dětmi u Karlových Varů a především pro milovníky koní (Ubytování u koní Karlovy Vary a okolí). Tento penzion poskytuje pěkné vybavení jak pro rodinné pobyty, ubytování pro sportovce, dovolená pro seniory, dovolená pro skupiny, ubytování pro velké skupiny, ubytování pro jednotlivce v Karlových Varech a okolí, tak i skvělé zázemí pro společenské, firemní akce, školení, teambuildingy, školní srazy, přednášky a svatby u Karlových Varů (Hotely penziony Karlovy Vary a okolí). Z oken penzionu mohou naši hosté obdivovat výhled na překrásnou přírodu krajiny Karlovarského kraje. Kapacita objektu je 40 lůžek.

kraj: Karlovarský kraj - Karlovarsko
oblast: Františkovy Lázně a okolí
web: www.kurhotel-brussel.cz
e-mail: info@kurhotel-brussel.cz
telefon: +420 351 013 200
code: CZ-037
  Vložit do výběru

Rezervace pobytu & Zobrazit detail

V lázeňském městě Františkovy lázně, naleznete čtyřhvězdičkový Kurhotel Brussel, který se nachází v tiché Anglické ulici (Komfortní hotel Františkovy lázně) - Hotel v centru Františkovy lázně. Hotel svojí polohou v centru je ideálním místem pro městské ubytování ve Františkových lázních. Kurhotel Brussel, to je komfortní ubytování nejen pro turisty, ale i pro firemní klientelu (Firemní ubytování Karlovarský kraj). Hotel nabízí lázeňské pobyty, ozdravné pobyty, relaxační pobyty, romantické pobyty a ubytování pro rodiny s dětmi v Karlovarském kraji. Široké možnosti sportovního i turistického využití jsou ve Františkových lázní samozřejmostí (Dovolená pro cyklisty Františkovy lázně a okolí).

kraj: Karlovarský kraj - Karlovarsko
oblast: Krušné hory
web: www.kpj.cz
e-mail: info@kpj.cz
telefon: +420 353 541 770
mobil: +420 606 728 170
code: CB-011
  Vložit do výběru

Rezervace pobytu & Zobrazit detail

Ubytování v Krušných horách v obci Horní Blatná se nachází horský rodinný Penzion Javor v nadmořské výšce 900 m (ubytování v horách Karlovarský kraj). Ubytování nabízí celoroční ubytování (celoroční ubytování Karlovarský kraj). Objekt poskytuje pěkné vybavení pro rodinné pobyty (dovolená pro rodiny s dětmi Krušné hory a okolí). Poloha penzionu je přímo určená pro výlety v Krušných horách (výlety s ubytováním Krušné hory) a to pěšky nebo na kole (dovolená pro cyklisty Krušnohorsko) - aktivní dovolená Horní Blatná. Čisté ovzduší, bohaté rekreační vyžití jehož zázemí je vhodné pro jednotlivce nebo skupinové pobyty v Krušných horách. V penzionu Javor načerpáte znovu síly, dopřejte si kýžený odpočinek a nechte se inspirovat okolní přírodou.

kraj: Karlovarský kraj - Karlovarsko
oblast: Františkovy Lázně a okolí
web: www.pensionceska.cz
e-mail: info@pensionceska.cz
telefon: 777 154 159
code: CZ-426
  Vložit do výběru

Rezervace pobytu & Zobrazit detail

Pension Česká se nachází pouhých 10 minut chůze od centra města Františkových Lázní a slavné lázeňské kolonády (moderní ubytování v centru Františkových lázní). V penzionu jsou samostatné bytové jednotky s veškerým zázemím pro trávení rodinné dovolené nebo několikadenního relaxačního pobytu (relaxační pobyty Františkovy lázně). Apartmány mají velikost 2+kk, jsou plně vybavené a moderně zařízené v nově zrekonstruovaném domě (moderní ubytování Františkovy lázně). U apartmánů 1 a 4 je z ložnice přímý vstup na balkon.  Ke standardu apartmánů patří kuchyňská linka s možnosti vlastního vaření, obývací pokoj s televizí a parkování v uzamčeném dvoře (ubytování v apartmánu Františkovy lázně). Ručníky jsou k dispozici v dostatečném množství a v případě potřeby Vám je ochotná obsluha ráda vymění (komfortní ubytování Františkovy lázně). Celková kapacita domu je 7 apartmánů.

kraj: Karlovarský kraj - Karlovarsko
oblast: Karlovy Vary a okolí
web: www.uhvezdy.cz
e-mail: ub.hvezda@seznam.cz
telefon: 602 429 800
mobil: 777 900 601
code: CZ-428
  Vložit do výběru

Rezervace pobytu & Zobrazit detail

Naše ubytovací zařízení, situované na klidném místě, vzdáleném pouhé 2 km od centra Karlových Varů, nabízí dvě kategorie ubytování. Nové, kompletně vybavené apartmány s bezbariérovým přístupem a vlastním vchodem poskytují pohodlné ubytování penzionového typu v Karlových Varech (penzion s bezbariérovým přístupem Karlovy Vary a okolí). Zároveň nabízíme v Karlových Varech nepříliš častou možnost levného ubytování v naší ubytovně. Ta je vhodná nejen pro turisty, ale i pro ubytování firem na Karlovarsku. Nemalou výhodou je i snadná dostupnost ubytovacího zařízení využitím MHD. V samotném areálu se nachází velké, kamerovým systémem hlídané parkoviště (ubytování s hlídaným parkovištěm Karlovy Vary a okolí).

kraj: Karlovarský kraj - Karlovarsko
oblast: Ašsko
web: www.penzion-navyhledech.cz
e-mail: restauracenavyhledech@seznam.cz
telefon: 354 594 322
mobil: 602 406 922
code: CZ-429
  Vložit do výběru

Rezervace pobytu & Zobrazit detail

Penzion byl zcela nově vybudován a inspirován moderním klasickým stylem Alpských horských chat včetně interiérů (ubytování v penzionu Aš a okolí). Nachází se v krásné přírodní krajině podhůří Bílého Halštrova na samém západu Čech, v malé obci Výhledy sousedící s nedalekým německým Saskem a Bavorskem (ubytování v penzionu Františkovy lázně a okolí). Naším záměrem bylo reagovat na poptávky za účelem ubytování vyznavačů golfu z nového zařízení společnosti Golf resort Františkovy lázně a jeho pomezí v části Hazlov Ovčín, které je od našeho penzionu vzdálené necelé dva kilometry. Reagovali jsme také na rozvíjející se cykloturistiku a turistiku v regionu (pobyty pro turisty Ašsko). Ašsko je region, který má jednu z nejhustších sítí značených cyklotras v Karlovarském kraji (ubytování cyklistů Aš a okolí).

10.

Hotel Anna Nejdek

Kat. ***
kraj: Karlovarský kraj - Karlovarsko
oblast: Krušné hory
web: http://www.annahotelnejdek.eu
e-mail: info@hotel-penzionanna.cz
telefon: 353 825 756
mobil: 774 708 585
code: CZ-430
  Vložit do výběru

Rezervace pobytu & Zobrazit detail

Hotel Anna s rodinnou atmosférou se nachází v centru města Nejdek, uprostřed masivu Krušných hor a poskytuje pohodlné zázemí pro Vaše aktivity po celý rok (aktivní dovolená Krušné hory). Celková kapacita hotelu je 45 lůžek, z toho 2 apartmá (levné ubytování pro rodinu Krušné hory). Každý pokoj je vybaven koupelnou, televizí se satelitním příjmem, telefonem s přímou volbou a nabízí možnost připojení na internet. V penzionu ANNA, 100 metrů od lesa, najde pohodlné ubytování 12 osob (+ 4 přistýlky). V pokojích s TV + satelitem, telefonem s přímou volbou a koupelnou (WC + sprcha) relaxujte po namáhavém dni, naberte sílu po sportovním výkonu, vychutnejte blízkost přírody (horské ubytování Karlovarský kraj). K dispozici je Vám kuchyňka, společenská místnost, minibar a zahrada s posezením u ohně. Zajistíme pro Vás lázeňské pobyty, turistické výlety, návštěvy pamětihodností a kulturních akcí dle přání. V zimě můžete navštívit Nejdecký lyžařský areál a projet se pohádkovou krajinou (ubytování pro běžkaře Krušné hory).

Ašsko Františkovy Lázně a okolí Karlovy Vary a okolí Krušné hory pronájem chat a chalup Ubytování Karlovarsko dovolená
Počet objektů: 11
Podrobné vyhledávání
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
© 2004-2015   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena | Počet přístupů:  on-line: 41     rss: novinky akce   výměna odkazů