ABC ubytováníABC ubytování cestování
Informace
Penzion a restaurace Maštal
  Vložit do výběru
Země: Česká republika
Kraj: jižní Čechy - Jihočeský kraj
Oblast: Český Krumlov
Lokalita: Český Krumlov
GPS: 48°48'39.136"N 14°18'55.76"E

Web: penzionmastal.satlava.cz
E-mail: penzion.mastal@satlava.cz
Telefon:
Mobil: +420 608 973 700
FAX:

Typ objektu: penzion
Kapacita: 10
Počet ložnic: 4
Kat.:

Cena za osobu a den od: 1190 Kč
Cena za osobu a týden od: 8330 Kč
Cena za osobu a den od: 47 EUR
Cena za osobu a týden od: 329 EUR

Kód objektu: CZ-114c  
Pošlete odkaz:
Fotografie
Ubytování pro všechny věkové kategorie Český Krumlov
Penzion na náměstí v Českém Krumlově
Penzion Maštal - ubytování v centru Českého Krumlova
Romantická dovolená v centru Český Krumlov
Stylová dovolená v Českém Krumlově
Stylové oslavy s ubytováním v Českém Krumlově

Penzion a restaurace Maštal, Český Krumlov

Ubytování pro cizince a turisty v centru Český Krumlov

Penzion Maštal poskytuje ubytování na náměstí v Českém Krumlově. Malý příjemný penzion je situovaný přímo v centru Českého Krumlova a nabízí výhled na zámek (ubytování s výhledem Český Krumlov a okolí), Dovolená v centru Český Krumlov. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením se sprchovým koutem, televizí + SAT, internetovým připojením a apartmán kuchyňským koutem, Dovolená pro cizince v Českém Krumlově. Snídaně podáváme od 8:00 do 10:00 v restauraci Pod Radnicí, která je vzdálena cca 20m od penzionu, Penzion se snídaní v centru Český Krumlov. Kromě příjemného ubytování v Českém Krumlově Vám rádi zajistímě vypůjčení raftu nebo jízdních kol, Zapůjčení raftu a kol Český Krumlov. Milovníci rybolovu mohou využít soukromý rybník situovaný 10 km od města (ubytování pro rybáře Český Krumlov), Dovolená pro rybáře s ubytováním Český Krumlov a okolí.

Restaurace Maštal je vhodná ke stravování zájezdů, Ubytování se stravou pro větší skupiny Český Krumlov a okolí. Specializujeme se na přípravu převážně hovězích steaků z Angusu, ale i steaků kuřecích, vepřových a rybích, nabízíme také roštovaná jídla připravovaná na otevřeném ohni, Steaky a roštovaná jídla na ohni Český Krumlov. Penzion a restaurace Maštal je tím pravým místem pro strávení Vaší ideální dovolené. Využijete-li možnosti ubytování v penzionu, čeká na Vás za odměnu příjemná rodinná dovolená a odpočinek v malebné a klidné části Českého Krumlova (dovolená pro rodiny s dětmi Český Krumlov a okolí).

Abyste se u nás cítili co nejpohodlněji a měli všeho dostatek, máme pro Vás připravené prostory pro pobyty s dětmi, pobyty pro seniory, tak i firemní akce, školení, přednášky, srazy, oslavy a společenské akce v Českém Krumlově. Ubytování s letitou tradicí je skvělou základnou pro turistiku a poskytuje skvělé podmínky pro rekreační a společenské vyžití v centru Českého Krumlova. Pro příznivce turistiky jsou k dispozici nedaleké stezky (pěší turistika Český Krumlov a okolí) a pro cyklisty značené cyklostezky a cyklotrasy (Dovolená pro cyklisty Český Krumlov a okolí) - aktivní dovolená Český Krumlov.

Oslavy, večírkySvatbyInternetBarSemináře, školeníTenisJízda na koniCykloturistikaRybařeníVhodné pro dětiBěžecké lyžováníTV na pokojiWC, sprcha na pokojiRestaurace

Mohlo by Vás zajímat
České Budějovice AGENTURA CHATA TOUR s.r.o.
Chata Radava - ORLÍK - Jižní Čechy

Agentura Chata Tour s.r.o. zajišťuje pronájem rekreačních chat a chalup pro tuzemské i zahraniční hosty. Dipsonuje širokou nabídkou prověřených rekreačních objektů. Chaty k pronájmu a chalupy k pronájmu nabízí nejen v České republice, ale také v zahraniční a to v Chorvatsku, Rakousku, Slovensku, Kypru, Slovinsku, Rumunsku, Itálii, Maďarsku u Balatonu nebo exotické Indonésii na Bali. Najdete zde vhodné objekty pro pobyty rodin s dětmi, chaty a chalupy u vody, chaty a chalupy v přírodě, chaty a chalupy na horách, chaty a chalupy s bazénem v atraktivních oblastech České republiky - jižní Čechy (Šumava, Orlík, Lipno - kde je také možný pronájem hausbótu), jižní Morava, Český Ráj a další.

Hluboká nad Vltavou Zoo - Ohrada Hluboká nad Vltavou
Zoo Ohrada - Hluboká nad Vltavou - Medvěd hnědý

Areál Zoo Ohrada se rozprostírá v kouzelném prostředí mezi loveckým zámkem Ohrada a Munickým rybníkem v blízkosti města Hluboká nad Vltavou. Pro návštěvníky je připravena pestrá expozice zvířat České republiky, Evropy a mírného pásu Asie. Nechybí ani představitelé drobnějších druhů ryze exotických zvířat z jiných kontinentů. Nabízíme rovněž bohaté programy pro školy všech stupňů,v letní sezoně můžete s dětmi navštívit i divadelní představení se zvířecí tématikou. Přijeďte si k nám odpočinout a zároveň se dozvědět něco více o zázracích přírody.

 
Zvole nad Pernštejnem Western Šiklův mlýn
Western - Šiklův mlýn - Zvole nad Pernštejnem

Vítejte ve westernovém městečku Šiklův mlýn, v největším přírodním zábavným areálu v ČR! Tento nevšední zážitek si mohou vychutnat všichni bez rozdílu věku, náš bohatý program je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i firmy či větší skupiny na Vysočině. Každý letní týden pro Vás připravujeme atraktivní program s vrcholem týdne mimořádnou sobotní akcí. Zajistíme Vám rovněž ubytování, školní výlety či tématické letní a senior tábory na Vysočině.

Dvůr Králové Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové
Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem

Naše krásná zoologická zahrada poskytuje celoročně útočiště nejen 2 500 zvířatům ve více jak 16 pavilonech a řadě dalších expozic, ale díky svému hotelu i Vám všem, kteří si chcete atmosféru Afriky užít déle a intenzivněji. Jen si představte ty zážitky. Po firemním školení se vydat např. na Večerní safari, projet se terénním autem mezi zvířaty nebo se s průvodcem projít po zoo. Navíc se na Vaší dovolené můžete stát na 1 den ošetřovatelem a krmit šelmy, umývat slona či si pohladit žirafu... U nás budete mít ke zvířatům daleko blíž, než jste kdy snili a ony se Vám jistě odmění řadou nezapomenutelných zážitků...

 
 
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
© 2004-2024   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 250     rss: novinky akce   výměna odkazů