ABC ubytováníABC ubytování cestování
Informace
Dvořákova Bouda
  Vložit do výběru
Země: Česká republika
Kraj: Královehradecký kraj
Oblast: Krkonoše - KHK
Lokalita: Špindlerův Mlýn
GPS: 50°46'10.935"N 15°36'18.561"E

Web: www.dvorakovabouda.cz/
E-mail: moravska@seznam.cz
Telefon: +420 777 238 703
Mobil: +420 604 684 140
FAX:

Typ objektu: chata
Kapacita: 0
Počet ložnic: 0
Kat.: ***

Cena za osobu a den od: 595 Kč
Cena za osobu a týden od: 4165 Kč
Cena za osobu a den od: 24 EUR
Cena za osobu a týden od: 168 EUR

Kód objektu: CZ-090a  
Pošlete odkaz:

Fotografie
Ubytování v Krkonoších
Ubytování ve Špindlerově Mlýně
Kvalitní ubytování Špindlerův Mlýn
Ubytování na chatě v Krkonoších

Dvořákova Bouda, Špindlerův Mlýn

Celoroční ubytování na horách Krkonoše a okolí

Ubytování v Krkonoších, blízko turisticky známého střediska Špindlerův Mlýn, v lokalitě Sedmidolí nabízí horská Dvořákova Bouda ležící v nadmořské výšce 1.235 m n.m. (dovolená na horách Krkonoše). Tato chata s celoročním provozem (celoroční ubytování Špindlerův Mlýn a okolí) poskytuje pěkné vybavení pro rodinné pobyty (dovolená pro rodiny s dětmi Krkonoše). Poloha chaty je přímo určená pro výlety ve Špindlerově Mlýně a jeho okolí (výlety s ubytováním Krkonoše), ať pěšky či na kole (dovolená pro cyklisty Špindlerův Mlýn a okolí). Lokalita nabízí svým návštěvníkům bohaté rekreační vyžití v letním i zimním období (skupinové pobyty v Krkonoších).

Hledáte ubytování v Krkonoších ve Špindlerově Mlýně? Dvořákova Bouda je horská chata, která leží v lokalitě zvané Sedmidolí, nachází se v nadmořské výšce 1 235 m n.m. a je jako stvořená pro strávení jarní dovolené.

Ubytování je zajištěno v šesti dvou až pětilůžkových pokojích se sociálním zařízením, jedním pokojem se sprchou, pěti pokoji s umyvadlem nebo v turistickém šestilůžkovém pokoji (rodinná dovolená Špindlerův Mlýn a okolí). Po dohodě je možno se ubytovat i s Vašimi čtyřnohými miláčky (ubytování se zvířaty Špindlerův mlýn a okolí). V celém objektu je k dispozici Wi-fi připojení. K penzionu patří také vlastní nekuřácká restaurace, která slouží pro všechny návštěvníky objektu (penzion s vlastní restaurací Špindlerův Mlýn a okolí). Dvořákova Bouda disponuje saunou (sauna Sedmidolí). Sjezdovky naleznete přímo u chaty. Jeden vlek je 300 m dlouhý. Druhý vlek, který na tento malý vlek navazuje, je 1 200 m dlouhý (ubytování u sjezdovky Špindlerův Mlýn a okolí). Pro běžkaře zde najdete upravené běžecké tratě a pro děti i dospělé sáňkařskou dráhu (ubytování pro běžkaře Špindlerův Mlýn a okolí).

V letních měsících je parkování zajištěno přímo u chaty. V zimních měsících je parkování cca 2 km od chaty a hosté se mohou dostat do chaty z parkoviště sněžným skútrem, rolbou a sportovci i pěšky.

Ubytování se saunou Sedmidolí, rodinné ubytování Krkonoše, ubytování pro lyžaře a běžkaře Špindlerův Mlýn, celoroční ubytování Krkonoše, rodinná dovolená Krkonoše, penzion se saunou Špindlerův Mlýn, ubytování pro všechny věkové kategorie Krkonoše. 

CykloturistikaRestauraceTenis - 10 km Špindlerův MlýnNekuřáciWC, sprcha na pokojiVhodné pro dětiInternetBěžecké lyžováníLyžařský vlekSaunaPes povolen

Levné ubytování Královehradecký kraj
Chata s restaurací v Krkonoších
Ubytování pro páry Špindlerův Mlýn
Ubytování na chatě v Krkonoších
Ubytování pro rodiny s dětmi
Chata v Krkonoších pro rodiny
Rodinné ubytování Špindlerův Mlýn

Mohlo by Vás zajímat
Tanvald Lanové Centrum Proud Harrachov
Lanové Centrum Proud Harrachov Harrachov

Lanové centrum je jedinečnou záležitostí svého druhu. Přispívá k pohybu, napomáhá koncentraci, odbourává strach z výšek, posiluje týmovou práci i důvěru ve druhého člověka. V České republice se nachází celkem 9 těchto center, jsou otevřeny široké veřejnosti, školám i firmám. Našeho programu se mohou zúčastnit jak malé děti, tak i celé rodiny s dětmi či větší skupiny. Zaručujeme Vám nevšední zážitek, na který budete dlouho vzpomínat a snad se i vrátíte zpět.

Dvůr Králové Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové
Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem

Naše krásná zoologická zahrada poskytuje celoročně útočiště nejen 2 500 zvířatům ve více jak 16 pavilonech a řadě dalších expozic, ale díky svému hotelu i Vám všem, kteří si chcete atmosféru Afriky užít déle a intenzivněji. Jen si představte ty zážitky. Po firemním školení se vydat např. na Večerní safari, projet se terénním autem mezi zvířaty nebo se s průvodcem projít po zoo. Navíc se na Vaší dovolené můžete stát na 1 den ošetřovatelem a krmit šelmy, umývat slona či si pohladit žirafu... U nás budete mít ke zvířatům daleko blíž, než jste kdy snili a ony se Vám jistě odmění řadou nezapomenutelných zážitků...

 
České Budějovice AGENTURA CHATA TOUR s.r.o.
Chata Radava - ORLÍK - Jižní Čechy

Agentura Chata Tour s.r.o. zajišťuje pronájem rekreačních chat a chalup pro tuzemské i zahraniční hosty. Dipsonuje širokou nabídkou prověřených rekreačních objektů. Chaty k pronájmu a chalupy k pronájmu nabízí nejen v České republice, ale také v zahraniční a to v Chorvatsku, Rakousku, Slovensku, Kypru, Slovinsku, Rumunsku, Itálii, Maďarsku u Balatonu nebo exotické Indonésii na Bali. Najdete zde vhodné objekty pro pobyty rodin s dětmi, chaty a chalupy u vody, chaty a chalupy v přírodě, chaty a chalupy na horách, chaty a chalupy s bazénem v atraktivních oblastech České republiky - jižní Čechy (Šumava, Orlík, Lipno - kde je také možný pronájem hausbótu), jižní Morava, Český Ráj a další.

Zvole nad Pernštejnem Western Šiklův mlýn
Western - Šiklův mlýn - Zvole nad Pernštejnem

Vítejte ve westernovém městečku Šiklův mlýn, v největším přírodním zábavným areálu v ČR! Tento nevšední zážitek si mohou vychutnat všichni bez rozdílu věku, náš bohatý program je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i firmy či větší skupiny na Vysočině. Každý letní týden pro Vás připravujeme atraktivní program s vrcholem týdne mimořádnou sobotní akcí. Zajistíme Vám rovněž ubytování, školní výlety či tématické letní a senior tábory na Vysočině.

 
 
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
© 2004-2024   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 297     rss: novinky akce   výměna odkazů