ABC ubytováníABC ubytování cestování
Informace
Benešovský mlýn
  Vložit do výběru
Země: Česká republika
Kraj: jižní Čechy - Jihočeský kraj
Oblast: Písecko
Lokalita: Heřmaň u Písku
GPS: 49°14'5.512"N 14°9'20.867"E

Web: www.benesovskymlyn.cz
E-mail: benesovsky.mlyn@seznam.cz
Telefon:
Mobil: +420 777 663 390
FAX:

Typ objektu: penzion a bungalovy
Kapacita: 160
Počet ložnic: 0
Kat.: ***

Cena za osobu a den od: 300 Kč
Cena za osobu a týden od: 2100 Kč
Cena za osobu a den od: 12 EUR
Cena za osobu a týden od: 84 EUR

Kód objektu: CZ-022  
Pošlete odkaz:
Fotografie
Ubytování pro rodiny s dětmi Písek a okolí
Dovolená pro cyklisty na Písecku
Penzion s restaurací a vinárnou Písecko
Firemní akce Písek a okolí

Benešovský mlýn, Heřmaň u Písku

Rodinné ubytování v penzionu a bungalovech na Písecku

Benešovský mlýn se nachází v klidné vesničce Heřmaň, která je vzdálená pouhých 13 km od města Písek, Ubytování penziony hotely Písek a okolí. Benešovský mlýn poskytuje ubytování pro rodiny s dětmi, ubytování pro školy v přírodě, ozdravné pobyty, pobyty pro seniory, skupinové pobyty, pobyty pro jednotlivce, ubytování pro cyklisty, zájezdy od cestovních kanceláří a víkendové pobyty v Písku a okolí. Poloha ubytování je v atraktivní lokalitě v dosahu všech služeb letního i zimního rekreačního vyžití, je ideální k těmto sportům: pěší turistika, cykloturistika, nordic walking aj. aktivní dovolená Heřmaň u Písku. Benešovský mlýn nabízí kvalitní levné ubytování v nádherné přírodě Písecka.

Tento mlýn je rodištěm známého režiséra, spisovatele a scénáristy Václava Krška (1900 - 1969). Benešovský mlýn leží v krásném prostředí na zlatonosné řece Blanici, jejíž slepé rameno mlýnem přímo protéká a roztáčí tak funkční mlýnské kolo.

Ubytování v hlavní budově disponuje 1-4 lůžkovými pokoji s vlastním sociálním zařízením. Kapacita ubytování je 60 lůžek. Benešovský mlýn dále nabízí ubytování v bungalovech, které se nachází vedle hlavní budovy, Ubytování v bungalovech Písek a okolí. Každý bungalov disponuje vlastním sociálním zařízením, teplou a studenou vodou. Bungalovy jsou k dispozici návštěvníkům pouze v letních měsících, Dovolená bungalovy Písek a okolí. Kapacita jednoho bungalovu je max. 8 osob, celková kapacita bungalovů je 100 lůžek. Lze dohodnout skupinové slevy na ubytování. Dále je možné ubytování ve vlastních stanech okolo mlýna, poř. možnost karavanů, volného ustájení koní, úschovna kol, kotviště lodí na Písecku.

Hostům je k dispozici i restaurace, kde mohou ochutnat českou i mezinárodní kuchyni, Ubytování s restaurací Písek a okolí. Restaurace ubytování je vhodná pro oslavy, rauty, školení, bankety, plesy, zábavy, školní srazy a svatby v Písku a okolí. Kapacita restaurace s krbem činí 100 osob, Penzion s restaurací Písecko. Vzhledem k tomu, že se ubytování nachází na samotě u Písku, je možné pořádat i hlučnější akce. Dále si ubytování pro své hosty připravilo útulnou vinárnu, která je připravená až pro 50 osob a také salónek, který pojme 60 - 70 osob, Ubytování vinárna se salónkem Písek a okolí. Ubytování disponuje letní terasou, půjčovnou jízdních kol a připojením k internetu, Ubytování s půjčovnou kol Písek a okolí.

Ubytování pro všechny věkové kategorie na Písecku, dovolená pro cyklisty na Písecku, penziony na Písecku, penzion s restaurací Písecko, víkendové pobyty Písek a okolí, ubytování v bungalovech Písek a okolí, rodinná dovolená na Písecku, penziony s vinárnou na Písecku.

CykloturistikaJízda na koniNekuřáciInternetSvatbyWC, sprcha na pokojiTV na pokojiVhodné pro dětiRestauraceBěžecké lyžováníOslavy, večírkyZahradní restaurace

Svatby a svatební hostiny u Písku
Aktivní dovolená na Písecku

Mohlo by Vás zajímat
České Budějovice AGENTURA CHATA TOUR s.r.o.
Chata Radava - ORLÍK - Jižní Čechy

Agentura Chata Tour s.r.o. zajišťuje pronájem rekreačních chat a chalup pro tuzemské i zahraniční hosty. Dipsonuje širokou nabídkou prověřených rekreačních objektů. Chaty k pronájmu a chalupy k pronájmu nabízí nejen v České republice, ale také v zahraniční a to v Chorvatsku, Rakousku, Slovensku, Kypru, Slovinsku, Rumunsku, Itálii, Maďarsku u Balatonu nebo exotické Indonésii na Bali. Najdete zde vhodné objekty pro pobyty rodin s dětmi, chaty a chalupy u vody, chaty a chalupy v přírodě, chaty a chalupy na horách, chaty a chalupy s bazénem v atraktivních oblastech České republiky - jižní Čechy (Šumava, Orlík, Lipno - kde je také možný pronájem hausbótu), jižní Morava, Český Ráj a další.

Hluboká nad Vltavou Zoo - Ohrada Hluboká nad Vltavou
Zoo Ohrada - Hluboká nad Vltavou - Medvěd hnědý

Areál Zoo Ohrada se rozprostírá v kouzelném prostředí mezi loveckým zámkem Ohrada a Munickým rybníkem v blízkosti města Hluboká nad Vltavou. Pro návštěvníky je připravena pestrá expozice zvířat České republiky, Evropy a mírného pásu Asie. Nechybí ani představitelé drobnějších druhů ryze exotických zvířat z jiných kontinentů. Nabízíme rovněž bohaté programy pro školy všech stupňů,v letní sezoně můžete s dětmi navštívit i divadelní představení se zvířecí tématikou. Přijeďte si k nám odpočinout a zároveň se dozvědět něco více o zázracích přírody.

 
Zvole nad Pernštejnem Western Šiklův mlýn
Western - Šiklův mlýn - Zvole nad Pernštejnem

Vítejte ve westernovém městečku Šiklův mlýn, v největším přírodním zábavným areálu v ČR! Tento nevšední zážitek si mohou vychutnat všichni bez rozdílu věku, náš bohatý program je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i firmy či větší skupiny na Vysočině. Každý letní týden pro Vás připravujeme atraktivní program s vrcholem týdne mimořádnou sobotní akcí. Zajistíme Vám rovněž ubytování, školní výlety či tématické letní a senior tábory na Vysočině.

Dvůr Králové Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové
Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem

Naše krásná zoologická zahrada poskytuje celoročně útočiště nejen 2 500 zvířatům ve více jak 16 pavilonech a řadě dalších expozic, ale díky svému hotelu i Vám všem, kteří si chcete atmosféru Afriky užít déle a intenzivněji. Jen si představte ty zážitky. Po firemním školení se vydat např. na Večerní safari, projet se terénním autem mezi zvířaty nebo se s průvodcem projít po zoo. Navíc se na Vaší dovolené můžete stát na 1 den ošetřovatelem a krmit šelmy, umývat slona či si pohladit žirafu... U nás budete mít ke zvířatům daleko blíž, než jste kdy snili a ony se Vám jistě odmění řadou nezapomenutelných zážitků...

 
 
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
© 2004-2018   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 91     rss: novinky akce   výměna odkazů