ABC ubytováníABC ubytování cestování
Informace
Rekreační domek
  Vložit do výběru
Země: Česká republika
Kraj: jižní Čechy - Jihočeský kraj
Oblast: Lipno
Lokalita: Černá v Pošumaví
GPS: 48°44'8.703"N 14°6'0.125"E

Web: www.hotel-racek.cz/
E-mail: hotelracek@seznam.cz
Telefon: +420 380 744 103
Mobil: 775 577 882, 775 577 883
FAX: +420 380 744 101

Typ objektu: rekreační domy
Kapacita: 30
Počet ložnic: 5
Kat.: **

Cena za osobu a den od: 300 Kč
Cena za osobu a týden od: 2100 Kč
Cena za osobu a den od: 12 EUR
Cena za osobu a týden od: 84 EUR

Kód objektu: CZ-114 b  
Pošlete odkaz:

Fotografie
Rekreační domek - Chata pro větší skupiny na Lipně
Rekreační domek - Ubytování v chatě na Lipně
Rekreační domek - Silvestr ubytování chaty na Lipně
Rekreační domek - Dovlená pro skupiny Černá v Pošumaví

Rekreační domek, Černá v Pošumaví

Chata na Lipně pro větší skupiny

Obec Černá v Pošumaví se nachází v okrese Český Krumlov, kraj Jihočeský, na levém břehu Lipenské přehrady zhruba 18 km jihozápadně od Českého Krumlova. Pokud hledáte klidné místo pro skupinovou dovolenou, firemní akci nebo větší chatu pro partu přátel na Lipně, nemohli jste si vybrat lépe (Dovolená pro větší skupiny v chatě na Lipně). Představujeme Vám Rekreační domek, který se nachází v Černé v Pošumaví blízko hotelu Racek na břehu Lipna. Černá v Pošumaví je ideálním výchozím bodem pro provozování cykloturistiky, houbaření a vodních sportů. Pronájem chaty je možný v letní i zimní sezóně, kdy přichází ke slovu lyžování ve skiareálu Lipno a na Hochfichtu (Ubytování v chatě s lyžováním na Lipně) - Celoroční ubytování na Lipně. V okolí se nachází nesčetné množství běžkařských tratí (Ubytování v chatě pro běžkaře Lipno) - Aktivní dovolená Černá v Pošumaví.

Kapacita objektu je 30 lůžek. K dispozici je celkem 5 pokojů - 1x desetilůžkový, 2x šestilůžkový a 2x čtyřlůžkový pokoj. Všechny pokoje jsou vybaveny TV a mají společné sociální zařízení. V domku se nachází sušárna, která slouží pro úschovnu kol (Chata pro cyklisty na Šumavě) nebo lyžařského vybavení (Chata pro lyžaře na Šumavě). Stravování se nachází v příjemném prostředí hotelové restaurace, která se nachází poblíž domku. Stravování je možné zakoupit formou snídaně, polopenze nebo plné penze. Kromě stravování je možné využít wellness služby, které se nachází v hotelovém komplexu. Ubytování v domku je vhodné pro více rodin, ubytování větších skupin, ubytování pro cyklisty, ubytování pro lyžaře a běžkaře v chatě na Lipně.

CykloturistikaSkibusSvatbyNekuřáciRybařeníTV na pokojiVhodné pro dětiRestauraceFitnessInternetBěžecké lyžováníOslavy, večírkySaunaZahradní restauraceSemináře, školeníPes povolenTenis

Rekreační domek - Ubytování v chatě pro cyklisty na Lipně
Rekreační domek - Dovolená pro lyžaře v chatě na Lipně

Mohlo by Vás zajímat
České Budějovice AGENTURA CHATA TOUR s.r.o.
Chata Radava - ORLÍK - Jižní Čechy

Agentura Chata Tour s.r.o. zajišťuje pronájem rekreačních chat a chalup pro tuzemské i zahraniční hosty. Dipsonuje širokou nabídkou prověřených rekreačních objektů. Chaty k pronájmu a chalupy k pronájmu nabízí nejen v České republice, ale také v zahraniční a to v Chorvatsku, Rakousku, Slovensku, Kypru, Slovinsku, Rumunsku, Itálii, Maďarsku u Balatonu nebo exotické Indonésii na Bali. Najdete zde vhodné objekty pro pobyty rodin s dětmi, chaty a chalupy u vody, chaty a chalupy v přírodě, chaty a chalupy na horách, chaty a chalupy s bazénem v atraktivních oblastech České republiky - jižní Čechy (Šumava, Orlík, Lipno - kde je také možný pronájem hausbótu), jižní Morava, Český Ráj a další.

Hluboká nad Vltavou Zoo - Ohrada Hluboká nad Vltavou
Zoo Ohrada - Hluboká nad Vltavou - Medvěd hnědý

Areál Zoo Ohrada se rozprostírá v kouzelném prostředí mezi loveckým zámkem Ohrada a Munickým rybníkem v blízkosti města Hluboká nad Vltavou. Pro návštěvníky je připravena pestrá expozice zvířat České republiky, Evropy a mírného pásu Asie. Nechybí ani představitelé drobnějších druhů ryze exotických zvířat z jiných kontinentů. Nabízíme rovněž bohaté programy pro školy všech stupňů,v letní sezoně můžete s dětmi navštívit i divadelní představení se zvířecí tématikou. Přijeďte si k nám odpočinout a zároveň se dozvědět něco více o zázracích přírody.

 
Zvole nad Pernštejnem Western Šiklův mlýn
Western - Šiklův mlýn - Zvole nad Pernštejnem

Vítejte ve westernovém městečku Šiklův mlýn, v největším přírodním zábavným areálu v ČR! Tento nevšední zážitek si mohou vychutnat všichni bez rozdílu věku, náš bohatý program je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i firmy či větší skupiny na Vysočině. Každý letní týden pro Vás připravujeme atraktivní program s vrcholem týdne mimořádnou sobotní akcí. Zajistíme Vám rovněž ubytování, školní výlety či tématické letní a senior tábory na Vysočině.

Dvůr Králové Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové
Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem

Naše krásná zoologická zahrada poskytuje celoročně útočiště nejen 2 500 zvířatům ve více jak 16 pavilonech a řadě dalších expozic, ale díky svému hotelu i Vám všem, kteří si chcete atmosféru Afriky užít déle a intenzivněji. Jen si představte ty zážitky. Po firemním školení se vydat např. na Večerní safari, projet se terénním autem mezi zvířaty nebo se s průvodcem projít po zoo. Navíc se na Vaší dovolené můžete stát na 1 den ošetřovatelem a krmit šelmy, umývat slona či si pohladit žirafu... U nás budete mít ke zvířatům daleko blíž, než jste kdy snili a ony se Vám jistě odmění řadou nezapomenutelných zážitků...

 
 
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
© 2004-2024   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 267     rss: novinky akce   výměna odkazů