ABC ubytováníABC ubytování cestování
Informace
Penzion na Vysočině
  Vložit do výběru
Země: Česká republika
Kraj: Vysočina
Oblast: Českomoravská vrchovina
Lokalita: Hartmanice
GPS: 49°37'27.0"N 16°22'34.7"E

Web: www.penzionnavysocine.eu
E-mail: info@penzionnavysocine.eu
Telefon:
Mobil: +420 736 177 256
FAX:

Typ objektu: penzion
Kapacita: 60
Počet ložnic: 20
Kat.: ***

Cena za osobu a den od: 400 Kč
Cena za osobu a týden od: 2800 Kč
Cena za osobu a den od: 15 EUR
Cena za osobu a týden od: 107 EUR

Kód objektu: CZ-486  
Pošlete odkaz:

Přečtěte si

Penzion na Vysočině

Fotografie
Penzion se saunou a bazénem Vysočina
Kvalitní levné ubytování Hartmanice a okolí
Ubytování v penzionu pro rodiny s dětmi Vysočina

Penzion na Vysočině, Hartmanice

Penzion zaměřený na rodiny s dětmi Vysočina

Penzion na Vysočině se nachází na okraji obce Hartmanice na pomezí Pardubického kraje, Jihomoravského kraje a kraje Vysočina (ubytování v penzionu Hartmanice a okolí). Vzhledem ke klidnému prostředí, krásné přírodě a vybavení, je vhodný zejména pro pobyty rodin s dětmi (rodinná dovolená Českomoravská vrchovina). V létě se turisté mohou vydat po blízkých naučných stezkách - obcí prochází zeleně značená turistická cesta, která vede z Bystrého na hrad Svojanov (letní pobyty pro turisty Vysočina). V zimě jsou v okolí k dispozici běžkařské tratě a 2 km od penzionu je upravovaná a osvětlená sjezdovka v Hamrech, v 6 km vzdálené Olešnici je zase nově vybudovaný lyžařský areál (zimní pobyty pro lyžaře a běžkaře Vysočina).

Penzion nabízí ubytování v 18ti dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích s možností přistýlek a ve 2 nadstandardních chatách, které se nacházejí do 40ti metrů od penzionu (pronájem chaty na Vysočině). Všechny pokoje a obě chaty jsou včetně sociálního zařízení a TV (skupinové ubytování Vysočina). V chatách je dále k dispozici lednička, varná konvice a mikrovlnka (ubytování v chatě Vysočina). Pro rodiny s malými dětmi je připraveno veškeré potřebné vybavení jako jídelní židličky a servis, dětské postýlky včetně povlečení a peřinek, vaničky a chůvičky (rodinné pobyty Hartmanice a okolí). Celková kapacita je 60 osob (ubytování pro skupiny Českomoravská vrchovina). Parkování v areálu penzionu je pro hosty poskytováno zdarma (kvalitní levné ubytování Českomoravská vrchovina).

Součástí penzionu je velký areál, kde naleznete vše pro aktivní i odpočinkovou dovolenou (odpočinková dovolená Hartmanice a okolí). Sportovci mohou využít hřiště na plážový volejbal, hřiště travnaté hřiště na nohejbal a fotbal nebo tenisový kurt (penzion s hřištěm Vysočina). Dále se zde nachází venkovní bazén a dětské brouzdaliště, krytý bazén se slanou vodou o teplotě 28oC a sauna (ubytování s bazénem, brouzdalištěm a saunou Vysočina). Na zahradě je pro děti k dispozici vyžití v podobě houpacího koně, houpaček, prolézaček a pískoviště (dovolená s dětmi na Českomoravské vrchovině). V objektu jsou také 2 dětské herny s částečným vybavením (ubytování pro rodiny s malými dětmi Vysočina). Na přání lze zajistit zapůjčení kol a koloběžek nebo  vyjížďky na koních a ponících na ranči ve Stašově (aktivní dovolená Hartmanice a okolí). Zahrát si můžete i streetball a pétanque (rodinná dovolená Vysočina). Pro dokonalou relaxaci těla je pro zájemce možné domluvit masáže přímo v penzionu (odpočinková dovolená Vysočina). Příjemné jistě bude také posezení u krbu či u ohniště.

CykloturistikaNekuřáciWC, sprcha na pokojiTV na pokojiVhodné pro dětiRestauraceInternetBěžecké lyžováníLyžařský vlekBazénOslavy, večírkySaunaParkování uzavřenéZahradní restauraceBarSemináře, školeníPes povolenTenisJízda na koni

Dovolená s malými dětmi Českomoravská vrchovina
Dovolená s bazénem na Vysočině

Penzion je vhodný jak pro letní, tak i pro zimní pobyty. V okolí jsou běžkařské tratě, 2 km od penzionu je upravovaná a osvětlená sjezdovka v Hamrech, v 6 km vzdálené Olešnici nově vybudovaný lyžařský areál.
Mohlo by Vás zajímat
Žďár nad Sázavou Zámek Žďár nad Sázavou
Zámek Žďár nad Sázavou

Skutečné historické centrum města Žďáru nad Sázavou se nachází v areálu bývalého areálu cisterciáckého kláštera, dnešního zámku v majetku Dr. Radslava Kinského. V současné době zde najdete vedle Správy hospodářství Dr. Kinského a Správy farnosti několik zajímavých expozic a výstav. Světoznámé je muzeum knihy, největší toho druhu v Evropě, stálá výstava "Umění baroka" ze sbírek NG v Praze, expozice ze života architekta Jana Santiniho Aichla, Galerie Kinských a další příležitostné výstavy.

Jihlava Zoologická zahrada Jihlava
Zoo Jihlava - Lvíčci

Vítejte v našem areálu Zoo, který je situovaný v malebném údolí řeky Jihlávky. Pestrá a poutavá expozice zvířat je vzdálena pouhých 10 minut chůze od centra města. Během chvíle se tak ocitnete uprostřed krajiny s vodními plochami, zalesněnými svahy, loukami i skálami. Zoo bez mříží je domovem pro takřka 150 druhů exotických zvířat, včetně druhů ohrožených vyhubením. Specializuje se na chov kočkovitých šelem, plazů a opic.

 
Zvole nad Pernštejnem Western Šiklův mlýn
Western - Šiklův mlýn - Zvole nad Pernštejnem

Vítejte ve westernovém městečku Šiklův mlýn, v největším přírodním zábavným areálu v ČR! Tento nevšední zážitek si mohou vychutnat všichni bez rozdílu věku, náš bohatý program je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i firmy či větší skupiny na Vysočině. Každý letní týden pro Vás připravujeme atraktivní program s vrcholem týdne mimořádnou sobotní akcí. Zajistíme Vám rovněž ubytování, školní výlety či tématické letní a senior tábory na Vysočině.

Dolní Rožínka 5 Strašidelný zámek DraXmoor
Strašidelný zámek DraXmoor Dolní Rožínka - Vysočina

Strašidelný zámek DraXmoor je jeden z areálů komplexu Šikland. Jedná se o ojedinělý projekt umístěný v majestátní budově bývalé zámecké sýpky ze 14. století tyčící se nad ponurým jezerem (Výlety s dětmi Vysočina). Zámek návštěvníkům nabídne strašidelně-fantastickou expozici kombinovanou atraktivními exponáty, originálními sklepními prostory a středověko-pohádkovým tržištěm. 3D Kino představí film, který Vás uvede do světa fantazie v exkluzivní podobě trojrozměrných obrázků - 3D technologie. Zámek návštěvníkům nabídne strašidelně-fantastickou expozici (Zážitkové programy pro rodiny s dětmi Vysočina).

 
České Budějovice AGENTURA CHATA TOUR s.r.o.
Chata Annín - Šumava

Agentura Chata Tour s.r.o. zajišťuje pronájem rekreačních chat a chalup pro tuzemské i zahraniční hosty. Dipsonuje širokou nabídkou prověřených rekreačních objektů. Chaty k pronájmu a chalupy k pronájmu nabízí nejen v České republice, ale také v zahraniční a to v Chorvatsku, Rakousku, Slovensku, Kypru, Slovinsku, Rumunsku, Itálii, Maďarsku u Balatonu nebo exotické Indonésii na Bali. Najdete zde vhodné objekty pro pobyty rodin s dětmi, chaty a chalupy u vody, chaty a chalupy v přírodě, chaty a chalupy na horách, chaty a chalupy s bazénem v atraktivních oblastech České republiky - jižní Čechy (Šumava, Orlík, Lipno - kde je také možný pronájem hausbótu), jižní Morava, Český Ráj a další.

Dvůr Králové Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové
Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem

Naše krásná zoologická zahrada poskytuje celoročně útočiště nejen 2 500 zvířatům ve více jak 16 pavilonech a řadě dalších expozic, ale díky svému hotelu i Vám všem, kteří si chcete atmosféru Afriky užít déle a intenzivněji. Jen si představte ty zážitky. Po firemním školení se vydat např. na Večerní safari, projet se terénním autem mezi zvířaty nebo se s průvodcem projít po zoo. Navíc se na Vaší dovolené můžete stát na 1 den ošetřovatelem a krmit šelmy, umývat slona či si pohladit žirafu... U nás budete mít ke zvířatům daleko blíž, než jste kdy snili a ony se Vám jistě odmění řadou nezapomenutelných zážitků...

 
 
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
© 2004-2020   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 187     rss: novinky akce   výměna odkazů