ABC ubytováníABC ubytování cestování
Informace
Penzion Dřevák
  Vložit do výběru
Země: Česká republika
Kraj: Ústecký kraj - Ústecko
Oblast: NP České Švýcarsko
Lokalita: Jetřichovice
GPS: 50°51'10.8"N 14°23'33.0"E

Web: www.pension-drevak.cz
E-mail: info@pension-drevak.cz
Telefon: +420 412 555 015
Mobil:
FAX:

Typ objektu: penzion
Kapacita: 23
Počet ložnic: 10
Kat.: ***

Cena za osobu a den od: 525 Kč

Kód objektu: CZ-497  
Pošlete odkaz:

Fotografie
pobyty pro turisty České Švýcarsko
aktivní dovolená České Švýcarsko
ubytování pro turisty České Švýcarsko
rodinná dovolená České Švýcarsko
pobyty pro skupiny České Švýcarsko
rodinné pobyty České Švýcarsko
ubytování se stravou České Švýcarsko
firemní akce České Švýcarsko
penzion s hlídaným parkovištěm České Švýcarsko
restaurace s terasou České Švýcarsko
ubytování se zahradou České Švýcarsko
nekuřácký penzion České Švýcarsko
ubytování pro spřátelené rodiny České Švýcarsko
ubytování pro turisty České Švýcarsko

Penzion Dřevák, Jetřichovice

Kvalitní levné ubytování v Českém Švýcarsku

Rodinný Pension Dřevák se nachází v centru obce Jetřichovice, v údolí obklopeném nádhernými skalními útvary a rozsáhlými lesy v NP České Švýcarsko (pobyty pro turisty České Švýcarsko). V obci se nacházejí domy s malebnou lidovou architekturou, samotná budova pensionu pochází z 19. století (rodinná dovolená České Švýcarsko). Okolí nabízí mnoho možností aktivního vyžití (aktivní dovolená České Švýcarsko): turistické a běžecké trasy, horolezectví, cyklostezky, rybaření, golf, jízdárna, koupaliště, sauna, kuželky, živá hudba, kadeřnictví, nákupní možnosti, historické památky (ubytování pro turisty České Švýcarsko).

Rodinný Pension Dřevák se nachází v centru obce Jetřichovice, v údolí obklopeném nádhernými skalními útvary a rozsáhlými lesy v NP České Švýcarsko. Součástí pensionu je také malá restaurace s celodenním provozem, která je vyhlášena kvalitní domácí kuchyní.

Penzion Dřevák nabízí ubytování v 10ti vkusně zařízených pokojích (pobyty pro skupiny České Švýcarsko). Všechny pokoje jsou vybaveny sprchovým koutem, toaletou, TV se SAT, po dohodě je možné připojení WIFI (rodinné pobyty České Švýcarsko). Celková kapacita pensionu je 23 lůžek (skupinové ubytování České Švýcarsko).

Součástí pensionu je také malá restaurace s celodenním provozem, která je vyhlášena kvalitní domácí kuchyní a příjemnou obsluhou (ubytování se stravou České Švýcarsko). V letním období nabízí restaurace Dřevák příjemné posezení na terase s obsluhou (restaurace s terasou České Švýcarsko). Po domluvě je možné grilování. V restauraci lze uspořádat rodinné oslavy, podnikové a abiturientské večírky s kapacitou restaurace a salonku pro 40 osob (firemní akce České Švýcarsko). Ubytovaní hosté mohou k odpočinku využít zahradu (ubytování se zahradou České Švýcarsko). Do 300 m od penzionu se nachází bazén, sauna a kuželky. Celý pension je nekuřácký (nekuřácký penzion České Švýcarsko). K dispozici je také parkoviště, za poplatek možnost hlídaného parkoviště (penzion s hlídaným parkovištěm České Švýcarsko).

Penzion je díky své útulné a domácké atmosféře vhodný pro spřátelené rodiny, turisty, cyklisty, jednotlivce, páry i skupiny.

Pes povolenSvatbyNekuřáciWC, sprcha na pokojiTV na pokojiRestauraceInternetBazén - 200 mOslavy, večírkyZahradní restaurace

Malý rodinný pension z 19. století naleznete uprostřed obce Jetřichovice, jedné z nejhezčích obcí Českého Švýcarska!
Mohlo by Vás zajímat
České Budějovice AGENTURA CHATA TOUR s.r.o.
Chata Radava - ORLÍK - Jižní Čechy

Agentura Chata Tour s.r.o. zajišťuje pronájem rekreačních chat a chalup pro tuzemské i zahraniční hosty. Dipsonuje širokou nabídkou prověřených rekreačních objektů. Chaty k pronájmu a chalupy k pronájmu nabízí nejen v České republice, ale také v zahraniční a to v Chorvatsku, Rakousku, Slovensku, Kypru, Slovinsku, Rumunsku, Itálii, Maďarsku u Balatonu nebo exotické Indonésii na Bali. Najdete zde vhodné objekty pro pobyty rodin s dětmi, chaty a chalupy u vody, chaty a chalupy v přírodě, chaty a chalupy na horách, chaty a chalupy s bazénem v atraktivních oblastech České republiky - jižní Čechy (Šumava, Orlík, Lipno - kde je také možný pronájem hausbótu), jižní Morava, Český Ráj a další.

Zvole nad Pernštejnem Western Šiklův mlýn
Western - Šiklův mlýn - Zvole nad Pernštejnem

Vítejte ve westernovém městečku Šiklův mlýn, v největším přírodním zábavným areálu v ČR! Tento nevšední zážitek si mohou vychutnat všichni bez rozdílu věku, náš bohatý program je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i firmy či větší skupiny na Vysočině. Každý letní týden pro Vás připravujeme atraktivní program s vrcholem týdne mimořádnou sobotní akcí. Zajistíme Vám rovněž ubytování, školní výlety či tématické letní a senior tábory na Vysočině.

 
Dvůr Králové Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové
Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem

Naše krásná zoologická zahrada poskytuje celoročně útočiště nejen 2 500 zvířatům ve více jak 16 pavilonech a řadě dalších expozic, ale díky svému hotelu i Vám všem, kteří si chcete atmosféru Afriky užít déle a intenzivněji. Jen si představte ty zážitky. Po firemním školení se vydat např. na Večerní safari, projet se terénním autem mezi zvířaty nebo se s průvodcem projít po zoo. Navíc se na Vaší dovolené můžete stát na 1 den ošetřovatelem a krmit šelmy, umývat slona či si pohladit žirafu... U nás budete mít ke zvířatům daleko blíž, než jste kdy snili a ony se Vám jistě odmění řadou nezapomenutelných zážitků...

 
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
© 2004-2024   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 220     rss: novinky akce   výměna odkazů