ABC ubytováníABC ubytování cestování
Informace
Hotel Žákova Hora
  Vložit do výběru
Země: Česká republika
Kraj: Vysočina
Oblast: Žďárské vrchy
Lokalita: Herálec
GPS: 49°41'25.9"N 15°59'41.2"E

Web: www.hotelzakovahora.cz
E-mail: info@hotelzakovahora.cz
Telefon:
Mobil: +420 603 843 800
FAX:

Typ objektu: hotel
Kapacita: 50
Počet ložnic: 19
Kat.: ***

Cena za osobu a den od: 650 Kč

Kód objektu: CZ-555  
Pošlete odkaz:
Fotografie
Ubytování pro seniory Českomoravská vysočina
Luxusní dovolená s wellness na Vysočině
Ubytování s dětmi Českomoravská vysočina
Aktivní dovolená Českomoravská vysočina

Hotel Žákova Hora, Herálec

Wellness hotel uprostřed Žďárských vrchů

Hotel se nachází v obci Herálec, kterou protéká řeka Svratka, uprostřed Českomoravské vysočiny, která spolu s Šumavou patří k nejstarším pohořím Českého masívu (ubytování uprostřed Českomoravské vysočiny).   

Hotel nabízí k ubytování 6 dvoulůžkových pokojů s manželskými lůžky, 8 dvoulůžkových pokojů s oddělenými lůžky, 2 třílůžkové pokoje, 2 jednolůžkové pokoje a nadstandardní dvoulůžkový pokoj s vířivou vanou (luxusní ubytování Žďárské vrchy). Wifi připojení je zde samozřejmostí. Hosté si mohou vybrat z široké nabídky aktivit jako je kulečník, pétanque či hotelové šachy. Součástí hotelu je také hotelový park, kde si hosté mohou zahrát kuželky. Pro nejmenší hosty je zde k dispozici dětské hřiště s horolezeckou stěnou a dětské hřiště s trampolínou a pískovištěm. Je zde možnost zapůjčení hůlek pro nordic walking (hotel s půjčovnou sportovních potřeb Žďárské vrchy). Součástí hotelu je dále také salónek, který je ideální pro firemní akce, semináře, školení a teambuildingy.  Hotel nabízí ubytování s domácím mazlíčkem, podmínkou je předložení očkovacího průkazu. 

Hotel Žákova hora je situován do samého centra Žďárských vrchů, do klidného a malebného zákoutí Českomoravské vysočiny. Hotel je svou velikostí a polohou vhodný pro pořádání menších a středních školení, prezentací, fotoshopů, seminářů s kapacitou 46 osob.

Součástí hotelu je také wellness, kde je k dispozici sauna, infrasauna, whirlpool pro 6 osob, masérský salón a vlastní fitness centrum. Hotel také nabízí výhodné relaxační balíčky (relaxační ubytování Českomoravská vysočina). Hotel disponuje vlastní restaurací, která uspokojí chuťové buňky každého návštěvníka. Od jara do podzimu je také v provozu venkovní terasa. V restauraci je možné pořádat společenské akce a oslavysvatby, rodinné oslavy apod. Catering je zajištěn za Vás (ubytování s restaurací Českomoravská vysočina).

V okolí můžete navštívit vrch Devět Skal, nejvyšší vrchol Žďárských vrchů. Hosté dále mohou navštívit zámek Nové Hrady, zříceninu Zubštejn či hrad Pernštejn.

Ubytování pro všechny věkové kategorie Českomoravská vysočina, aktivní dovolená Českomoravská vysočina, ubytování v luxusních pokojích Žďárské vrchy, dovolená pro turisty Českomoravská vysočina, ubytování pro rodiny s dětmi Českomoravská vysočina, hotel s vlastním parkem na Vysočině.

CykloturistikaGolf - 4 kmLyžařský vlek - 4 kmSvatbyNekuřáciRybařeníWC, sprcha na pokojiTV na pokojiVhodné pro dětiRestauraceFitnessInternetBezbariérový přístupBěžecké lyžováníSaunaParkování uzavřenéZahradní restauraceBarSemináře, školeníPes povolenTenisJízda na koni

Wellness procedury Žďárské vrchy
Celoroční ubytování Českomoravská vysočina

Hotel zajišťuje doprovodný program na firemních akcích. Lze zajistit paintball, čtyřkolky, motorky, buggy, trampolíny či pronájem golfového hřiště.
Mohlo by Vás zajímat
Žďár nad Sázavou Zámek Žďár nad Sázavou
Zámek Žďár nad Sázavou

Skutečné historické centrum města Žďáru nad Sázavou se nachází v areálu bývalého areálu cisterciáckého kláštera, dnešního zámku v majetku Dr. Radslava Kinského. V současné době zde najdete vedle Správy hospodářství Dr. Kinského a Správy farnosti několik zajímavých expozic a výstav. Světoznámé je muzeum knihy, největší toho druhu v Evropě, stálá výstava "Umění baroka" ze sbírek NG v Praze, expozice ze života architekta Jana Santiniho Aichla, Galerie Kinských a další příležitostné výstavy.

Jihlava Zoologická zahrada Jihlava
Zoo Jihlava - Lvíčci

Vítejte v našem areálu Zoo, který je situovaný v malebném údolí řeky Jihlávky. Pestrá a poutavá expozice zvířat je vzdálena pouhých 10 minut chůze od centra města. Během chvíle se tak ocitnete uprostřed krajiny s vodními plochami, zalesněnými svahy, loukami i skálami. Zoo bez mříží je domovem pro takřka 150 druhů exotických zvířat, včetně druhů ohrožených vyhubením. Specializuje se na chov kočkovitých šelem, plazů a opic.

 
Zvole nad Pernštejnem Western Šiklův mlýn
Western - Šiklův mlýn - Zvole nad Pernštejnem

Vítejte ve westernovém městečku Šiklův mlýn, v největším přírodním zábavným areálu v ČR! Tento nevšední zážitek si mohou vychutnat všichni bez rozdílu věku, náš bohatý program je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i firmy či větší skupiny na Vysočině. Každý letní týden pro Vás připravujeme atraktivní program s vrcholem týdne mimořádnou sobotní akcí. Zajistíme Vám rovněž ubytování, školní výlety či tématické letní a senior tábory na Vysočině.

Dolní Rožínka 5 Strašidelný zámek DraXmoor
Strašidelný zámek DraXmoor Dolní Rožínka - Vysočina

Strašidelný zámek DraXmoor je jeden z areálů komplexu Šikland. Jedná se o ojedinělý projekt umístěný v majestátní budově bývalé zámecké sýpky ze 14. století tyčící se nad ponurým jezerem (Výlety s dětmi Vysočina). Zámek návštěvníkům nabídne strašidelně-fantastickou expozici kombinovanou atraktivními exponáty, originálními sklepními prostory a středověko-pohádkovým tržištěm. 3D Kino představí film, který Vás uvede do světa fantazie v exkluzivní podobě trojrozměrných obrázků - 3D technologie. Zámek návštěvníkům nabídne strašidelně-fantastickou expozici (Zážitkové programy pro rodiny s dětmi Vysočina).

 
České Budějovice AGENTURA CHATA TOUR s.r.o.
Chata Radava - ORLÍK - Jižní Čechy

Agentura Chata Tour s.r.o. zajišťuje pronájem rekreačních chat a chalup pro tuzemské i zahraniční hosty. Dipsonuje širokou nabídkou prověřených rekreačních objektů. Chaty k pronájmu a chalupy k pronájmu nabízí nejen v České republice, ale také v zahraniční a to v Chorvatsku, Rakousku, Slovensku, Kypru, Slovinsku, Rumunsku, Itálii, Maďarsku u Balatonu nebo exotické Indonésii na Bali. Najdete zde vhodné objekty pro pobyty rodin s dětmi, chaty a chalupy u vody, chaty a chalupy v přírodě, chaty a chalupy na horách, chaty a chalupy s bazénem v atraktivních oblastech České republiky - jižní Čechy (Šumava, Orlík, Lipno - kde je také možný pronájem hausbótu), jižní Morava, Český Ráj a další.

Dvůr Králové Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové
Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem

Naše krásná zoologická zahrada poskytuje celoročně útočiště nejen 2 500 zvířatům ve více jak 16 pavilonech a řadě dalších expozic, ale díky svému hotelu i Vám všem, kteří si chcete atmosféru Afriky užít déle a intenzivněji. Jen si představte ty zážitky. Po firemním školení se vydat např. na Večerní safari, projet se terénním autem mezi zvířaty nebo se s průvodcem projít po zoo. Navíc se na Vaší dovolené můžete stát na 1 den ošetřovatelem a krmit šelmy, umývat slona či si pohladit žirafu... U nás budete mít ke zvířatům daleko blíž, než jste kdy snili a ony se Vám jistě odmění řadou nezapomenutelných zážitků...

 
 
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
© 2004-2018   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 110     rss: novinky akce   výměna odkazů