ABC ubytováníABC ubytování cestování
Informace
Hotel Horní Dvůr
  Vložit do výběru
Země: Česká republika
Kraj: Vysočina
Oblast: Žďárské vrchy
Lokalita: Horní Dvůr
GPS: 49°33'21.9"N 16°04'51.7"E

Web: www.hotelhornidvur.cz
E-mail: info@hotelhornidvur.cz
Telefon:
Mobil: +420 737 806 507
FAX:

Typ objektu: hotel
Kapacita: 30
Počet ložnic: 12
Kat.: ***

Cena za osobu a den od: 1450 Kč

Kód objektu: CZ-129  
Pošlete odkaz:
Fotografie
Luxusní ubytování Žďársko
Dovolená pro náročné Žďárské vrchy
Restaurace s moderní kuchyní Žďárské vrchy
Relaxační ubytování Žďárské vrchy

Hotel Horní Dvůr, Horní Dvůr

Nadstandardní ubytování na Vysočině

Hotel Horní Dvůr nabízí komfortní ubytování ve zrekonstruovaném statku, jehož historie sahá až do šestnáctého století. Statek se nachází v CHKO Žďárské vrchy u Nového města na Moravě. Mimo jiné se statek zabývá historickým, tradičním chovem ovcí mastných plemen, Burských koz či Přeštických černostrakatých vepřů. Statku také náleží přilehlé pozemky, kde hosté mohou navštívit tři Nebeské rybníky s Velrybími kameny, ve kterých je chováno mnoho druhů sladkovodních ryb (ubytování pro milovníky přírody Žďárské vrchy).

Užijte si relax ve WELLNESS odpočinkové zóně hotelu Horní Dvůr. Solná jeskyně je rozšířena o vanu whirlpool a možnost nechat se před dobrou večeří příjemně namasírovat nebo se nahřát v nové sauně.

Hotel svým hostům nabízí luxusní ubytování v pokojích a apartmánech. Jedná se o 9 dvoulůžkových pokojů, 2 mezonetové apartmány a 1 apartmán s kuchyňským koutem. Všechny pokoje disponují nadstandardním vybavením. Wifi připojení, LCD televizor a minibar jsou zde samozřejmostí. Hotel rovněž poskytuje zvýhodněné pobytové balíčky se snídaní či polopenzí a vstupem do wellness. Hotel splňuje všechny podmínky pro strávení relaxační dovolené. Návštěvníkům je k dispozici wellness se solnou jeskyní, sauna a vana whirlplool. Návštěvníci mohou také využít masérské služby, kde si mohou vybrat z pestré nabídky relaxačních masáží. Hotel disponuje vlastní restaurací, která nabízí tradiční českou kuchyni v moderním duchu, ale i pokrmy připravované výhradně z produktů statku Horní Dvůr. Návštěvníci si mohou vybrat ze široké nabídky kvalitních moravských i zahraničních vín (ubytování s vlastní restaurací Žďárské vrchy). Hotel je ideálním místem pro uspořádání firemní akce, svatby, oslavy či soukromého večírku. Pro tyto příležitosti má hotel k dispozici party stan s kapacitou pro 150 osob. Hosté si tak mohou užívat oslav, zatímco jsou obklopeni jezírky, malebnou zahradou a zoo koutkem. Hotel v případě zájmu také zajišťuje přepravu hostů.  Luxusní vozidlo návštěvníky vyzvedne na požadovaném místě. K dispozici je také minibus, který hosty přepravuje na výlety či letiště. 

Hotel Horní Dvůr nabízí vhodné ubytování pro rodiny s dětmi, páry, jednotlivce, skupiny, turisty, cyklisty, seniory, milovníky přírody i rybáře.

Ubytování v luxusních apartmánech Žďárské vrchy, dovolená s wellness Nové město na Moravě a okolí, svatby na klíč Žďárské vrchy, svatební hostiny Žďárské vrchy, pořádání firemních akcí Žďársko, teambuildingy Žďárské vrchy, pořádání svatebních hostin Žďársko, ubytování pro všechny věkové kategorie Žďársko, nadstandardní ubytování v hotelu na Vysočině, kvalitní ubytování Žďárské vrchy, ubytování s chovem zvířat Žďárské vrchy, ubytování v historickém statku Žďárské vrchy, ubytování se solnou jeskyní Žďárské vrchy, ubytování s kvalitní restaurací Žďárské vrchy, ubytování v luxusně vybavených pokojích Žďárské vrchy. 

 

Jízda na koniSkibusSvatbyNekuřáciLázněRybařeníWC, sprcha na pokojiTV na pokojiVhodné pro dětiRestauraceInternetBěžecké lyžováníLyžařský vlekOslavy, večírkySaunaParkování uzavřenéZahradní restauraceBarSemináře, školeníPes povolenCykloturistika

Ubytování pro náročné na Vysočině
Historický chov zvířat Žďársko

Chtěli byste uspořádat dokonalou rodinnou oslavu či firemní večírek?Zajistěte si párty v restauraci hotelu Horní Dvůr a Vaši hosté budou u vytržení.Krásné prostředí nově zrekonstruovaného historického statku Vás vtáhne zpět do minulosti.
Mohlo by Vás zajímat
Žďár nad Sázavou Zámek Žďár nad Sázavou
Zámek Žďár nad Sázavou

Skutečné historické centrum města Žďáru nad Sázavou se nachází v areálu bývalého areálu cisterciáckého kláštera, dnešního zámku v majetku Dr. Radslava Kinského. V současné době zde najdete vedle Správy hospodářství Dr. Kinského a Správy farnosti několik zajímavých expozic a výstav. Světoznámé je muzeum knihy, největší toho druhu v Evropě, stálá výstava "Umění baroka" ze sbírek NG v Praze, expozice ze života architekta Jana Santiniho Aichla, Galerie Kinských a další příležitostné výstavy.

Jihlava Zoologická zahrada Jihlava
Zoo Jihlava - Lvíčci

Vítejte v našem areálu Zoo, který je situovaný v malebném údolí řeky Jihlávky. Pestrá a poutavá expozice zvířat je vzdálena pouhých 10 minut chůze od centra města. Během chvíle se tak ocitnete uprostřed krajiny s vodními plochami, zalesněnými svahy, loukami i skálami. Zoo bez mříží je domovem pro takřka 150 druhů exotických zvířat, včetně druhů ohrožených vyhubením. Specializuje se na chov kočkovitých šelem, plazů a opic.

 
Zvole nad Pernštejnem Western Šiklův mlýn
Western - Šiklův mlýn - Zvole nad Pernštejnem

Vítejte ve westernovém městečku Šiklův mlýn, v největším přírodním zábavným areálu v ČR! Tento nevšední zážitek si mohou vychutnat všichni bez rozdílu věku, náš bohatý program je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i firmy či větší skupiny na Vysočině. Každý letní týden pro Vás připravujeme atraktivní program s vrcholem týdne mimořádnou sobotní akcí. Zajistíme Vám rovněž ubytování, školní výlety či tématické letní a senior tábory na Vysočině.

Dolní Rožínka 5 Strašidelný zámek DraXmoor
Strašidelný zámek DraXmoor Dolní Rožínka - Vysočina

Strašidelný zámek DraXmoor je jeden z areálů komplexu Šikland. Jedná se o ojedinělý projekt umístěný v majestátní budově bývalé zámecké sýpky ze 14. století tyčící se nad ponurým jezerem (Výlety s dětmi Vysočina). Zámek návštěvníkům nabídne strašidelně-fantastickou expozici kombinovanou atraktivními exponáty, originálními sklepními prostory a středověko-pohádkovým tržištěm. 3D Kino představí film, který Vás uvede do světa fantazie v exkluzivní podobě trojrozměrných obrázků - 3D technologie. Zámek návštěvníkům nabídne strašidelně-fantastickou expozici (Zážitkové programy pro rodiny s dětmi Vysočina).

 
České Budějovice AGENTURA CHATA TOUR s.r.o.
Chata Radava - ORLÍK - Jižní Čechy

Agentura Chata Tour s.r.o. zajišťuje pronájem rekreačních chat a chalup pro tuzemské i zahraniční hosty. Dipsonuje širokou nabídkou prověřených rekreačních objektů. Chaty k pronájmu a chalupy k pronájmu nabízí nejen v České republice, ale také v zahraniční a to v Chorvatsku, Rakousku, Slovensku, Kypru, Slovinsku, Rumunsku, Itálii, Maďarsku u Balatonu nebo exotické Indonésii na Bali. Najdete zde vhodné objekty pro pobyty rodin s dětmi, chaty a chalupy u vody, chaty a chalupy v přírodě, chaty a chalupy na horách, chaty a chalupy s bazénem v atraktivních oblastech České republiky - jižní Čechy (Šumava, Orlík, Lipno - kde je také možný pronájem hausbótu), jižní Morava, Český Ráj a další.

Dvůr Králové Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové
Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem

Naše krásná zoologická zahrada poskytuje celoročně útočiště nejen 2 500 zvířatům ve více jak 16 pavilonech a řadě dalších expozic, ale díky svému hotelu i Vám všem, kteří si chcete atmosféru Afriky užít déle a intenzivněji. Jen si představte ty zážitky. Po firemním školení se vydat např. na Večerní safari, projet se terénním autem mezi zvířaty nebo se s průvodcem projít po zoo. Navíc se na Vaší dovolené můžete stát na 1 den ošetřovatelem a krmit šelmy, umývat slona či si pohladit žirafu... U nás budete mít ke zvířatům daleko blíž, než jste kdy snili a ony se Vám jistě odmění řadou nezapomenutelných zážitků...

 
 
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
© 2004-2018   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 138     rss: novinky akce   výměna odkazů