ABC ubytováníABC ubytování cestování
Informace
Penzion Zvoneček
  Vložit do výběru
Země: Česká republika
Kraj: Ústecký kraj - Ústecko
Oblast: NP České Švýcarsko
Lokalita: Vysoká Lípa
GPS: 50°51'21.5"N 14°20'55.9"E

Web: www.penzion-zvonecek.cz
E-mail: penzion.zvonecek@seznam.cz
Telefon: +420 603 119 692
Mobil: +420 732 278 467
FAX:

Typ objektu: penzion
Kapacita: 50
Počet ložnic: 8
Kat.: ***

Cena za osobu a den od: 600 Kč
Cena za osobu a týden od: 4200 Kč
Cena za osobu a den od: 24 EUR
Cena za osobu a týden od: 168 EUR

Kód objektu: CZ-740  
Pošlete odkaz:

Fotografie
kvalitní levné ubytování NP České Švýcarsko
kvalitní levné ubytování Ústecký kraj
aktivní dovolená Ústecký kraj
dovolená v přírodě pro rodiny s dětmi Ústecko
ubytování pro turisty NP České Švýcarsko
dovolená na kolech NP České Švýcarsko
ubytování pro rodiny s dětmi NP České Švýcarsko
dovolená pro cyklisty Ústecký kraj
dovolená pro turisty Ústecko
ubytování pro jednotlivce Ústecký kraj
dovolená pro páry Ústecký kraj
ubytování pro seniory  NP České Švýcarsko
romantické ubytování NP České Švýcarsko

Penzion Zvoneček, Vysoká Lípa

Překrásné ubytování České Švýcarsko

Penzion Zvoneček se nachází v Ústeckém kraji v nádherné rekreační oblasti České Švýcarsko v obci Vysoká Lípa (kvalitní levné ubytování NP České Švýcarsko). Obec je součástí Jetřichovic v okrese Děčín ležící při potoku Jetřichovická Bělá, vznikla koncem 14. století v souvislosti s hradem Falkenštejnem, postaveným na ochranu České silnice, která spojovala Čechy se Saskem a Lužicí a její část vedoucí ke státní hranici je dnes oblíbenou turistickou trasou (aktivní dovolená Ústecký kraj)Penzion Zvoneček nabízí ubytování v apartmánech, které mají svou ložnici i obývací část s kuchyňkou a koupelnou. Dále k vybavenosti pokojů patří dostupný internet, TV a satelit. Ubytování v tomto penzionu je vždy se snídaní a není možnost polopenze (kvalitní levné ubytování Ústecký kraj). Také má své vlastní parkoviště v areálu s kamerovým systémem (ubytování pro turisty NP České Švýcarsko).

Penzion Zvoneček je vhodným místem pro cyklisty, páry, rodiny s dětmi, firemní akce, svatby, narozeninové oslavy, ale také i pro Vaše čtyřnohé mazlíčky. V těsném sousedství Penzionu Zvoneček je dětské hřiště (vybíjená, malá kopaná, stolní tenis, společenské hry apod.) (dovolená v přírodě pro rodiny s dětmi Ústecko). Rodiny s dětmi mohou navštívit aquapark v Děčíně, nebo lázeňské a relaxační centrum Toscana v Bad Schandau.

Penzion se nachází v nádherné krajině národního parku České Švýcarsko. Okolní krajina je stvořená pro turistiku a sporty, ale je také vhodná k procházkám a relaxaci. Z terasy naší restaurace se můžete kochat opravdu krásným výhledem na panorama Jetřichovických stěn.

Tipů na výlet v této oblasti je opravdu moc (dovolená pro turisty Ústecko). Je zde mnoho cyklostezek, pro milovníky in- line bruslí i cyklisty vede oblíbená trasa podél Labe z Děčína až do Hamburku (dovolená na kolech NP České Švýcarsko). Okolní Labské pískovce jsou jedna z nejvýznamnějších lezeckých, pískovcových oblastí- Labské údolí, Tisá, Ostrov, Jetřichovické skály. Za návštěvu určitě stojí Vilemína stěna i Rudolfův kámen - ostroh, které se nachází přímo v obci Jetřichovice (ubytování pro rodiny s dětmi NP České Švýcarsko).

Mezi nejznámější turistické cíle v této oblasti patří Pravčická brána, Ferdinandovy soutěsky, Dolský mlýn a loupežnický hrádek Šaunštejn s vyhlídkou. 

 

CykloturistikaSvatbyNekuřáciLázněWC, sprcha na pokojiTV na pokojiVhodné pro dětiInternetGolf - Janov cca 15 kmOslavy, večírkyParkování uzavřenéBarSemináře, školeníPes povolenTenisJízda na koni

Mohlo by Vás zajímat
České Budějovice AGENTURA CHATA TOUR s.r.o.
Chata Radava - ORLÍK - Jižní Čechy

Agentura Chata Tour s.r.o. zajišťuje pronájem rekreačních chat a chalup pro tuzemské i zahraniční hosty. Dipsonuje širokou nabídkou prověřených rekreačních objektů. Chaty k pronájmu a chalupy k pronájmu nabízí nejen v České republice, ale také v zahraniční a to v Chorvatsku, Rakousku, Slovensku, Kypru, Slovinsku, Rumunsku, Itálii, Maďarsku u Balatonu nebo exotické Indonésii na Bali. Najdete zde vhodné objekty pro pobyty rodin s dětmi, chaty a chalupy u vody, chaty a chalupy v přírodě, chaty a chalupy na horách, chaty a chalupy s bazénem v atraktivních oblastech České republiky - jižní Čechy (Šumava, Orlík, Lipno - kde je také možný pronájem hausbótu), jižní Morava, Český Ráj a další.

Zvole nad Pernštejnem Western Šiklův mlýn
Western - Šiklův mlýn - Zvole nad Pernštejnem

Vítejte ve westernovém městečku Šiklův mlýn, v největším přírodním zábavným areálu v ČR! Tento nevšední zážitek si mohou vychutnat všichni bez rozdílu věku, náš bohatý program je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i firmy či větší skupiny na Vysočině. Každý letní týden pro Vás připravujeme atraktivní program s vrcholem týdne mimořádnou sobotní akcí. Zajistíme Vám rovněž ubytování, školní výlety či tématické letní a senior tábory na Vysočině.

 
Dvůr Králové Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové
Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem

Naše krásná zoologická zahrada poskytuje celoročně útočiště nejen 2 500 zvířatům ve více jak 16 pavilonech a řadě dalších expozic, ale díky svému hotelu i Vám všem, kteří si chcete atmosféru Afriky užít déle a intenzivněji. Jen si představte ty zážitky. Po firemním školení se vydat např. na Večerní safari, projet se terénním autem mezi zvířaty nebo se s průvodcem projít po zoo. Navíc se na Vaší dovolené můžete stát na 1 den ošetřovatelem a krmit šelmy, umývat slona či si pohladit žirafu... U nás budete mít ke zvířatům daleko blíž, než jste kdy snili a ony se Vám jistě odmění řadou nezapomenutelných zážitků...

 
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
© 2004-2024   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 261     rss: novinky akce   výměna odkazů