ABC ubytováníABC ubytování cestování
Informace
Hotel a restaurace Koníček
  Vložit do výběru
Země: Česká republika
Kraj: Zlínský kraj - Zlínsko
Oblast: Bílé Karpaty
Lokalita: Uherské Hradiště
GPS: 49°4'0.75"N 17°28'47.33"E

Web: www.hkonicek.cz
E-mail: hotel@hkonicek.cz
Telefon: +420 572 551 011
Mobil: +420 725 247 055
FAX:

Typ objektu: hotel
Kapacita: 48
Počet ložnic: 22
Kat.: ****

Cena za osobu a den od: 1170 Kč
Cena za osobu a týden od: 8190 Kč
Cena za osobu a den od: 45 EUR
Cena za osobu a týden od: 316 EUR

Kód objektu: CZ-707  
Pošlete odkaz:

Fotografie
kvalitní levné ubytování Zlínský kraj
hotel s restaurací Uherské Hradiště
prodloužené pobyty Zlínský kraj
kvalitní levné ubytování Uherské Hradiště
ubytování s připojením k internetu Uherské Hradiště
ubytování pro skupiny Uherské Hradiště
romantické pobyty Uherské Hradiště
firemní akce školení Zlínský kraj
svatební hostiny Uherské Hradiště
ubytování s možností parkování Uherské Hradiště
pobyty pro rodiny s dětmi Uherské Hradiště
pobyt pro cyklisty Uherské Hradiště
dovolená pro páry Uherské Hradiště
dovolená pro jednotlivce Uherské Hradiště
hotel s restaurací Zlínský kraj
prodloužené pobyty Uherské Hradiště
ubytování s připojením k internetu Zlínský kraj
ubytování pro skupiny Zlínský kraj
romantické pobyty Zlínský kraj
firemní akce školení Uherské Hradiště

Hotel a restaurace Koníček, Uherské Hradiště

Hotel a restaurace v Uherském Hradišti

Hotel a restaurace Koníček, který má za sebou kus historie, se nachází v Uherském Hradišti, a to ve východní části zvané Mařatice (kvalitní levné ubytování Zlínský kraj). Tento stylový hotel láká nejen svým interiérem, ale i výbornou moravskou a světovou kuchyní (hotel s restaurací Uherské Hradiště). Také je velice dobře situovaný, jelikož se nachází blízko centra Uherského Hradiště i v oblasti vinohradů (prodloužené pobyty Zlínský kraj)
 
Historie tohoto hotelu sahá až do roku 1872, kdy bratři Ján a Tomáš Hrčkovi společně s Eduardem Neugebauerem koupili bývalou sýpku a zřídili v ní výrobu přepychových vozů a kočárů. Uherské Hradiště, kde se Hotel a restaurace Koníček nachází, je městem s bohatou historií (kvalitní levné ubytování Uherské Hradiště). Na jeho území byla v roce 1990 vyhlášena městská památková zóna. V roce 2011 město, ležící na dolním toku řeky Moravy v nadmořské výšce od 180 m n. m. do 320 m n. m., získalo prestižní titul „Historické město“.
 
Hotel a restaurace Koníček nabízí svým zákazníkům komfortní ubytování ve dvojlůžkových pokojích s možností přistýlek. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, koupelnou, lednicí, TV a telefonem s možností připojením k internetu (ubytování s připojením k internetu Uherské Hradiště). Recepce je otevřena non-stop. Restaurace i hotel, včetně pokojů, jsou klimatizovány (ubytování pro skupiny Uherské Hradiště). Některé pokoje mají dokonce horkou lázeň i lehátka. Za příplatek si také můžete objednat masáže, které Vám pobyt jistě ještě zpříjemní (romantické pobyty Uherské Hradiště).
Hotel dále nabízí možnost pořádání konferencí, firemních večírků (firemní akce školení Zlínský kraj), rodinných oslav a svateb, a to v salóncích pro 40 a 70 osob (svatební hostiny Uherské Hradiště). Parkování u hotelu je samozřejmě zdarma (ubytování s možností parkování Uherské Hradiště). Výhodou také je, že na dovolenou či pobyt můžete vzít do tohoto stylového hotelu i svého čtyřnohého mazlíčka (pobyty pro rodiny s dětmi Uherské Hradiště).
 

Sportovní nadšenci si také rozhodně přijdou na své. Ve vzdálenosti 17 km od hotelu se nachází Rekreační středisko Pahrbek s.r.o., kde máte možnost cykloturistiky, turistiky, koupání, míčových her, stolního tenisu, ruských kuželek, poetických plaveb lodí, vodních šlapacích kol i rybolovu (pobyt pro cyklisty Uherské Hradiště). Přírodní koupání je možné cca ve 4 km vzdálené bývalé štěrkovně, a nebo můžete navštívit 19 km vzdálený Aquapark Delfín v Uherském Brodě (dovolená pro páry Uherské Hradiště). Milovníci adrenalinových sportů nemusí být pozadu, jelikož v okolí Hotelu a restaurace Koníček můžou vyzkoušet horolezectví v Chřibech v 11 km vzdáleném Břesteku (dovolená pro jednotlivce Uherské Hradiště). Dále je možnost tandemových seskoků padákem, vyhlídkových letů, nebo vyhlídkových letů balónem.

 
kvalitní levné ubytování Zlínský kraj, hotel s restaurací Uherské Hradiště, prodloužené pobyty Zlínský kraj, kvalitní levné ubytování Uherské Hradiště, ubytování s připojením k internetu Uherské Hradiště, ubytování pro skupiny Uherské hradiště, romantické pobyty Uherské Hradiště, firemní akce školení Zlínský kraj, svatební hostiny Uherské Hradiště, ubytování s možností parkování Uherské Hradiště, pobyty pro rodiny s dětmi Uherské Hradiště, pobyt pro cyklisty Uherské Hradiště, dovolená pro páry Uherské Hradiště, dovolená pro jednotlivce Uherské Hradiště, ubytování pro seniory Uherské hradiště, víkendové pobyty Uherské Hradiště, prodloužené pobyty Uherské Hradiště, aktivní dovolená pro rodiny s dětmi Uherské Hradiště
 
 
 
 
 
 
CykloturistikaVinné sklepySvatbyNekuřáciRybaření - 16 km Rekreační středisko Pahrbek s.r.o.WC, sprcha na pokojiTV na pokojiVhodné pro dětiRestauraceInternetBezbariérový přístupBěžecké lyžováníBazén - 21 km Aquapark delfínOslavy, večírkyParkování uzavřenéZahradní restauraceBarSemináře, školeníPes povolen

svatební hostiny Zlínský kraj

Mohlo by Vás zajímat
České Budějovice AGENTURA CHATA TOUR s.r.o.
Chata Radava - ORLÍK - Jižní Čechy

Agentura Chata Tour s.r.o. zajišťuje pronájem rekreačních chat a chalup pro tuzemské i zahraniční hosty. Dipsonuje širokou nabídkou prověřených rekreačních objektů. Chaty k pronájmu a chalupy k pronájmu nabízí nejen v České republice, ale také v zahraniční a to v Chorvatsku, Rakousku, Slovensku, Kypru, Slovinsku, Rumunsku, Itálii, Maďarsku u Balatonu nebo exotické Indonésii na Bali. Najdete zde vhodné objekty pro pobyty rodin s dětmi, chaty a chalupy u vody, chaty a chalupy v přírodě, chaty a chalupy na horách, chaty a chalupy s bazénem v atraktivních oblastech České republiky - jižní Čechy (Šumava, Orlík, Lipno - kde je také možný pronájem hausbótu), jižní Morava, Český Ráj a další.

Zvole nad Pernštejnem Western Šiklův mlýn
Western - Šiklův mlýn - Zvole nad Pernštejnem

Vítejte ve westernovém městečku Šiklův mlýn, v největším přírodním zábavným areálu v ČR! Tento nevšední zážitek si mohou vychutnat všichni bez rozdílu věku, náš bohatý program je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i firmy či větší skupiny na Vysočině. Každý letní týden pro Vás připravujeme atraktivní program s vrcholem týdne mimořádnou sobotní akcí. Zajistíme Vám rovněž ubytování, školní výlety či tématické letní a senior tábory na Vysočině.

 
Dvůr Králové Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové
Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem

Naše krásná zoologická zahrada poskytuje celoročně útočiště nejen 2 500 zvířatům ve více jak 16 pavilonech a řadě dalších expozic, ale díky svému hotelu i Vám všem, kteří si chcete atmosféru Afriky užít déle a intenzivněji. Jen si představte ty zážitky. Po firemním školení se vydat např. na Večerní safari, projet se terénním autem mezi zvířaty nebo se s průvodcem projít po zoo. Navíc se na Vaší dovolené můžete stát na 1 den ošetřovatelem a krmit šelmy, umývat slona či si pohladit žirafu... U nás budete mít ke zvířatům daleko blíž, než jste kdy snili a ony se Vám jistě odmění řadou nezapomenutelných zážitků...

 
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
© 2004-2024   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 92     rss: novinky akce   výměna odkazů