ABC ubytováníABC ubytování cestování
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
Požadavek na zajištění služby
Datum nástupu    počet dospělých   počet dětí   věk dětí

žádám o cenovou nabídku/katalog    zaslání potvrzení poptávky

* jméno   + telefon   + e-mail

Sdělení pro poskytovatele služby přání požadavky, představy:


       *) povinný údaj   +) vyplňte alespoň jeden z údajů
Informace
Název služby: Western Šiklův mlýn
  Vložit do výběru
Typ služby: Volnočasové aktivity

Země: Česká republika
Kraj: Vysočina
Oblast: Žďárské vrchy
GPS: 49°28'29.853"N 16°10'4.736"E

Web: www.sikland.cz
E-mail: info@western.cz
Telefon: +420 566 567 400
Mobil: +420 602 750 130
FAX: +420 566 567 400


Kód služby: CB-057
Pošlete odkaz:
Fotografie
Western - Šiklův mlýn - Zvole nad Pernštejnem
Western - Šiklův mlýn - Zvole nad Pernštejnem
Western - Šiklův mlýn - Zvole nad Pernštejnem
Western - Šiklův mlýn - Zvole nad Pernštejnem

Western Šiklův mlýn, Zvole nad Pernštejnem

Westernové městečko pro rodiny s dětmi na Vysočině

Vítejte ve westernovém městečku Šiklův mlýn, v největším přírodním zábavným areálu v ČR! Tento nevšední zážitek si mohou vychutnat všichni bez rozdílu věku, náš bohatý program je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i firmy či větší skupiny na Vysočině. Každý letní týden pro Vás připravujeme atraktivní program s vrcholem týdne mimořádnou sobotní akcí. Zajistíme Vám rovněž ubytování, školní výlety či tématické letní a senior tábory na Vysočině.

Po celé léto nabízí celodenní program (pondělí bez programu): humorné a akční divadlo, westernová a zvířecí show, indiánská vesnice, stylové restaurace, bary a občerstvení, kavárna v zóně dětských atrakcí, ZOO, skákací hrady, trampolíny, vláček Union Pacific, lukostřelba, jízda na koni, jízda na el. býkovi, hod tomahawkem, půjčovna dobových kostýmů a mnoho dalšího. V areálu též najdete aquapark s přírodním koupalištěm „biotopem“ s tobogánem, plážovým barem, lehátky a megatramopolínou. Také tenisové kurty, volejbalové a nohejbalové hřiště, půjčovnu kol a sportovního vybavení.  Offroadovou a military zónu, kde si můžete zkusit jízdu na čtyřkolkách a v BVP (bojové vozidlo pěchoty) či paintball a disgcolf. A také rybářskou zónu a letiště.  Rovněž můžete navštívit Strašidelný zámek Draxmoor a Fotopark Krokodýl v Dolní Rožínce, Přijeďte s rodinou, kamarády či kolegy s práce, těšíme se na Vás!

Western - Šiklův mlýn - Zvole nad Pernštejnem
Western - Šiklův mlýn - Zvole nad Pernštejnem

Hotelová ubytovna ŽĎAS
ubytování pro rodiny s dětmi Žďár nad Sázavou

Hledáte kvalitní a přitom levné ubytování na Vysočině? Hotelová Ubytovna Žďas ve Žďáru nad Sázavou zajistí pohodlné a levné ubytování pro všechny věkové kategorie. Hotelová ubytovna Žďas poskytuje ubytování pro rodiny s dětmi, ubytování pro cyklisty, ubytování pro skupiny, ubytování pro jednotlivce i ubytování pro obchodní cestující na Vysočině, ale také kvalitní rekreační vyžití a dokonalé zázemí pro Vaše výlety po Žďársku (Dovolená pro pěší turisty Žďár nad Sázavou a okolí). Pro cyklisty je připravena úschovna kol, kde se lze v klidu připravit na další cyklostezky na Vysočině a v okolí Žďáru nad Sázavou (Dovolená pro cyklisty s úschovnou kol Žďár nad Sázavou). V okolí hotelové ubytovny se nacházejí upravované běžecké tratě, značené cyklostezky a cyklotrasy (Ubytování pro běžkaře a lyžaře Žďárské Vrchy).

Šikland u Zvole nad Pernštejnem

Největší přírodní zábavní areál v ČR – Šiklův mlýn – vítá ve svém areálu všechny milovníky zábavy, krásné přírody a aktivní dovolené s pestrou a originální nabídkou služeb (Aktivní dovolená se zábavou Vysočina). Šiklův mlýn je jeden ze zábavních areálů komplexu Šikland. Abyste u nás mohli pobýt delší čas a využít tak co největšího množství lákadel, připravili jsme pro Vás ubytování různého typu všech cenových relací, přes komfortní hotelysrubychatky až po kemp, který je ideální volbou pro ubytování s dětmi na Vysočině (Komfortní hotel pro rodiny s dětmi Vysočina). Hotel Colorado Grand*** v mexickém stylu nabízí pohodlí a styl, nová residence Arizona disponuje moderními pohodlnými dvoulůžkovými pokoji s nadčasovým designem a splňuje požadavky těch nejnáročnějších klientů a luxusně vybavený Kemp „Crazy river“ v sobě snoubí přírodu a příjemné zázemí (Ubytování pro školy v přírodě na Vysočině). V hotelu a residenci je možné se ubytovat pouze v letních měsících červenec-srpen nebo ve vybrané termíny pro zimní pobytové balíčky (Letní ubytování Vysočina).

Hotel poskytuje ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích a apartmánech s vlastním sociálním zařízením a televizorem se satelitním příjmem. Součástí objektu je i lobby bar a příjemné foyae s pohodlnými křesly. Vířivá vana, solárium a dvě konferenční místnosti tvoří suterén hotelu. Residence Arizona disponuje zcela novými dvoulůžkovými pokoji. Každý pokoj má moderní koupelnu se sprchovým koutem, televizi se satelitním příjmem, minibar a trezor. Díky modernímu libovolně nastavitelnému led osvětlení, si sami zvolíte atmosféru pokoje. V nabídce jsou dvoulůžkové pokoje a část z nich je doplněna přistýlkou.

 
 
© 2004-2024   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 202     rss: novinky akce   výměna odkazů