ABC ubytováníABC ubytování cestování
Mapa CR
Beskydy
Velké Karlovice

Ubytování Zlínský kraj – hotely Zlínský kraj, penziony Zlínský kraj, ubytování Zlínsko

Zlínský kraj patří mezi nejrozmanitější regiony České Republiky Hotely penziony Zlínský kraj. Zlínský kraj se táhne od Hané až k hranicím se Slovenském, Ubytování Zlínsko. Nikde jinde v republice nenajdete tak široké spektrum krajinné scenerie, folklóru, historických i technických památek jako právě zde, Dovolená pro turisty Zlínský kraj. Turisticky vyhledávaná místa jsou jistě pohoří Chřiby, Hostínsko-vsetínská hornatina, CHKO Bílé Karpaty a CHKO BeskydyBeskydy Vás přivítají kilometry značených horských tras, pro pěší turistiku i cykloturistiku nebo v zimě trasy pro běžecké lyžování, naleznete zde rovněž kvalitní tratě pro sjezdové lyžování a snowboarding v Beskydech, Ubytování na horách Zlínský kraj.    pokračování...

Penzion U Boženky
Penzion U Boženky
Hotel Hvězda
Hotel Hvězda
Penzion v Horní Bečvě
Penzion U Přehrady
Akce na klíč v Beskydech
Penzion Pepicentrum
kraj: Zlínský kraj - Zlínsko
oblast: Moravská brána
web: www.hvezdahotel.cz
e-mail: hvezda.info@email.cz
telefon: 573339914
mobil: 774419220
cena za osobu a den od: 550 Kč
code: CZ-607
  Vložit do výběru

Rezervace pobytu & Zobrazit detail

Hotel Hvězda se nachází na okraji Kroměříže. V Kroměříži a blízkém okolí je možné navštívit spoustu míst a kulturních akcí, které zpříjemní pobyt v Kroměříži a hotelu Hvězda. Za zmínku stojí Arcibiskupský zámek Kroměříž, Květná zahrada, ZOO Zlín - Zámek Lešná nebo nedaleká Chropyně a chropyňský zámek. Pro turisty a cyklisty je zde řada cyklostezek v okolí (ubytování pro cyklisty Kroměříž a okolí). Lokalita nabízí i mnoho dalších sportovních aktivit, kterým je možné se během pobytu věnovat (aktivní dovolená Kroměříž a okolí).

Hotel Hvězda disponuje 30ti dvou a čtyřlůžkovými pokoji o celkové kapacitě 71 lůžek (skupinové ubytování Kroměříž a okolí). Pokoje jsou plně vybaveny nábytkem, televizí, vlastním sociálním zařízením s koupelnou (ubytování pro rodiny s dětmi Kroměříž). Na vyžádání je možné zdarma zapůjčit větrák, fén, dětskou postýlku či set na přípravu kávy či čaje.

kraj: Zlínský kraj - Zlínsko
oblast: Uherské Hradiště
web: www.hkonicek.cz
e-mail: hotel@hkonicek.cz
telefon: +420 572 551 011
mobil: +420 725 247 055
cena za osobu a den od: 1170 Kč
code: CZ-707
  Vložit do výběru

Rezervace pobytu & Zobrazit detail

Hotel a restaurace Koníček, který má za sebou i kus historie se nachází v Uherském Hradišti ve východní části zvané Mařatice (kvalitní levné ubytování Zlínský kraj). Tento stylový hotel láká nejen svým interiérem, ale i výbornou moravskou a světovou kuchyní. Také je velice dobře situovaný, jelikož se nachází blízko centra Uherského Hradiště i vinohradů (prodloužené pobyty Zlínský kraj). Historie tohoto hotelu je také velice zajímavá, sahá až do roku 1872, kdy bratři Ján a Tomáš Hrčkovi společně s Eduardem Neugebauerem koupili bývalou sýpku a zřídili v ní výrobu přepychových vozů a kočárů. Uherské Hradiště, kde se Hotel a restaurace Koníček nachází je městem s bohatou historií (kvalitní levné ubytování Uherské Hradiště a okolí). Na jeho území byla v roce 1990 vyhlášena městská památková zóna. V roce 2011 město získalo prestižní titul „Historické město“, leží na dolním toku řeky Moravy v nadmořské výšce od 180 m n. m. do 320 m n. m.

Hotel a restaurace Koníček nabízí svým zákazníkům komfortní ubytování ve dvojlůžkových pokojích s možností přistýlek. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, koupelnou, lednicí, TV, telefonem s možností připojení na internet (ubytování s připojením k internetu Uherské Hradiště a okolí). Recepce je otevřena non-stop. Restaurace i hotel, včetně pokojů jsou klimatizovány (romantické pobyty Uherské Hradiště a okolí). Hotel dále pak nabízí možnost pořádání konferencí, firemních večírků (firemní akce školení Zlínský kraj), rodinných oslav a svateb v salóncích pro 40 a 70 osob (svatební hostiny Uherské Hradiště).

kraj: Zlínský kraj - Zlínsko
oblast: Beskydy - ZK
web: www.mecova.cz
e-mail: info@mecova.cz
telefon: +420 571 645 309
mobil: +420 777 200 157
code: CZ-110
  Vložit do výběru

Rezervace pobytu & Zobrazit detail

V obci Horní Bečva se nachází Horská chata Mečová ve výšce 800 m nad mořem (Ubytování na horách Vsetínsko), která nabízí překrásný výhled na okolí (Ubytování na horách pro rodiny s dětmi Vsetín a okolí). Široké možnosti sportovního i turistického vyžití jsou v Horní Bečvě samozřejmostí. A to jak v zimě - denně upravovaná sjezdovka, možnost nočního lyžování, půjčovna lyží a snowboardů na Zlínsku, běžecké tratě - zimní dovolená ve Zlínském kraji, tak i v létě - turistické a cyklistické trasy, lezecká stěna (Aktivní dovolená Vsetín a okolí). Horská chata Mečová slouží jako ubytování pro cyklisty, ubytování pro rodiny s malými dětmi, rodinné pobyty, školy v přírodě, ubytování pro lyžaře, ubytování pro běžkaře, pobyty jednotlivců i skupin na Vsetínsku.

kraj: Zlínský kraj - Zlínsko
oblast: Beskydy - ZK
web: pepicentrum.cz
e-mail: josef.borak@tiscali.cz
telefon: 571 454 321
mobil: +420 603 823 634
cena za osobu a den od: 350 Kč
code: CZ-437
  Vložit do výběru

Rezervace pobytu & Zobrazit detail

Restaurace a penzion PEPICENTRUM se nachází ve středu malebné obce Velké Karlovice rozprostírající se v podhůří Beskyd a Javorníků (ubytování v penzionu Beskydy). Ubytování v penzionu PEPICENTRUM je ideální pro rodiny s dětmi, pro páry všech věkových skupin, ale i pro přátele, kteří rádi sportují a večer si posedí se skleničkou dobrého pití (ubytování pro sportovce Beskydy). Krajina Velkých Karlovic je díky své členitosti ideální pro cykloturistiku (ubytování pro cyklisty Beskydy). Přímo u penzionu vede nově vybudovaná cyklostezka, která patří k síti Hornovsacké magistrály (dovolená na kolech Beskydy). Je zde pořádán Karlovský Pepimaraton na kolech (dovolená pro cyklisty Beskydy). V zimních měsících bývá tento kraj hojně navštěvován především lyžaři (ubytování pro lyžaře Beskydy). Jsou zde lyžařská střediska s moderními vleky (dovolená pro lyžaře Beskydy). Pro milovníky běžeckého lyžování je zde velké množství hřebenových tras. Ne nadarmo jsou Velké Karlovice nazývány rájem lyžařů. Lyže nebo kola je možné uschovat v uzamykatelné dvojgaráži (ubytování s úschovnou lyží Beskydy).

kraj: Zlínský kraj - Zlínsko
oblast: Beskydy - ZK
web: www.ubozenky.cz
e-mail: info@ubozenky.cz
mobil: +420 775 220 016
cena za osobu a den od: 375 Kč
code: CZ-505
  Vložit do výběru

Rezervace pobytu & Zobrazit detail

Rodinný penzion U Boženky se nachází v obci Vigantice, 3 km od Rožnova pod Radhoštěm směrem na Hutisko-Solanec, Velké Karlovice (ubytování v penzionu Vigantice a okolí). Penzion je situován v samém srdci Valašska (rodinná dovolená Valašsko). V blízkém okolí jsou vhodné podmínky pro sportovní a volnočasové aktivity v zimním i letním období (dovolená pro rodiny s dětmi Beskydy). V Rožnově pod Radhoštěm se nachází Valašské muzeum v přírodě, které je tvořeno souborem originálních dřevěných lidových staveb přenesených z valašského regionu do prostředí městského parku - Dřevěné městečko a na přilehlou stráň - Valašská dědina a Mlýnská dolina (stylové ubytování na Valašsku).

kraj: Zlínský kraj - Zlínsko
oblast: Beskydy - ZK
web: www.penzionsklar.cz
e-mail: penzionsklar@seznam.cz
telefon: + 420 608 466 149
mobil: + 420 602 452 525
cena za osobu a den od: 365 Kč
code: CZ-071
  Vložit do výběru

Rezervace pobytu & Zobrazit detail

Penzion a restaurace Sklář se nachází v centru města Karolinka v srdci Valašských kopců, v CHKO Beskydy, asi 23 km od okresního města Vsetín (rodinná dovolená Zlínský kraj). Ve městě jsou různá sportovní zařízení, jako travnaté hřiště na kopanou, tenisové a volejbalové kurty, posilovna. V zimě je v provozu SKI areál Karolinka, kam hosty pohodlně dopraví skibus, který jezdí přímo od penzionu (ubytování pro lyžaře Beskydy a okolí). Dále je možné navštívit lyžařské areály na Soláni a v okolních obcích Velké Karlovice a Nový Hrozenkov (lyžařská dovolená v Beskydech). Pro běžkaře je k dispozici množství udržovaných a značených tras, ať už z centra města na okolní hřebeny, či v nejbližším okolí, zejména ve Velkých Karlovicích (pobyty pro běžkaře Beskydy). V samotné Karolince i jejím okolí je pro turisty řada značených stezek a pro cyklisty nově i cyklostezek (pobyty pro cyklisty a turisty Beskydy). Okolní lesy jsou zase rájem pro houbaře (aktivní dovolená Karolinka a okolí).

kraj: Zlínský kraj - Zlínsko
oblast: Beskydy - ZK
web: www.penzionuprehrady.webnode.cz
e-mail: emil.malenak@centrum.cz
telefon: 608 145 729
mobil: 737 155 238
cena za osobu a den od: 300 Kč
code: CZ-706
  Vložit do výběru

Rezervace pobytu & Zobrazit detail

Penzion se nachází u přehrady na Horní Bečvě v klidné a slunné poloze s krásným výhledem (ubytování Horní Bečva a okolí). Penzion je dobře přístupný z hlavní cesty a přitom se nachází v blízkosti lesa (pobyt v blízkosti lesa Zlínský kraj). Široká škála možností sportovního i turistického vyžití jsou v Horní Bečvě samozřejmostí (dovolená pro sportovce Beskydy a okolí).

Ubytování v penzionu nabízí celkem 5 pokojů se 16 lůžky (ubytování pro rodiny s malými dětmi Beskydy a okolí). Na každém pokoji se nachází sociální zařízení se sprchou (penzion s vlastním sociálním zařízením Zlínský kraj a okolí). Možnost připojení na wi-fi na každém pokoji (ubytování s možností wi-fi připojení Beskydy a okolí). Dále lze využít vnitřní posezení s krbem, TV a možností zakoupení alko a nealko nápojů (dovolená pro jednotlivce i skupiny Beskydy a okolí). Ubytování v penzionu se pohybuje již od 430,-Kč.

Ubytování v chatkách nabízí celkem 6 chatek (ubytování v chatkách Beskydy a okolí). Každá má samostatnou sprchu a sociální zařízení (dovolená v chatkách Beskydy a okolí). V chatkách se lze také připojit k wi-fi (rodinné pobyty Zlínský kraj a okolí). Chata č.1 a č.2 je každá pro 6 osob (rodinná chatka Zlínský kraj). V každé chatce se nachází 3 místnosti pro dvě osoby, kuchyňka a lednička (ubytování s možností vaření Horní Bečva). Chata č.3 je pro 4 osoby, 2 místnosti pro dvě osoby, mini kuchyň a lednička (aktivní dovolená pro skupinu Beskydy a okolí). Chata č.4 pro 3 osoby je s možností menšího vaření (pobyt pro jednotlivce Zlínský kraj). Chata č.5 a č.6 pro 2 osoby, bez možnosti vaření (pobyt v přírodě Horní Bečva). U každé chatky se nachází venkovní posezení (pobyt v chatkách Zlínský kraj). Letní zábavu lze najít v podobě dětského hřiště, venkovních kuželek nebo letní zahrádky (ubytování s venkovním posezením Beskydy a okolí). Ubytování v chatkách je již od 300,-Kč.

Beskydy - ZK Moravská brána Uherské Hradiště pronájem chat a chalup Ubytování Zlínský kraj dovolená
Počet objektů: 7
Podrobné vyhledávání
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
© 2004-2019   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 177     rss: novinky akce   výměna odkazů