ABC ubytováníABC ubytování cestování
Mapa CR
Mikulčice

Unterkunft Areal von Lednice – Valtice – Hotels – Pensionen – Suiten

Das Areal von Lednice – Valtice, das im Jahr 1996 in die Liste vom Kulturerbe UNESCO eingetragen wurde, bietet seinen Gästen einmalige Naturszenerien und eine ganze Menge von Kulturdenkmälern und Attraktivitäten an. Die ehemalige Liechtensteiner Herrschaft schmücken majestätische Schlösser umgeben von Gärten, Feldern, Teichen und grünen Wäldern. Das Areal von Lednice – Valtice ist ein einmaliger Platz für Erholung und Entspannung, es bietet eine ganze Menge von radtouristischen Trassen, Reiten und Weintrassen an.   Fortsetzung...

Region: jižní Morava Jihomoravský kraj
Gebiet: Lednicko-valtický areál
Web: http://vinarstvi-spevak.cz/
E-mail: janaspevakova@seznam.cz
Mobil: 608 608 228
code: CZ-604s
  Insert into selection

Forderung zu senden & Detail zu zeigen

Rodinné vinařství Spěvák s penzionem se nachází v malebném kraji kolem Velkých Bílovic. Velké Bílovice leží v mírném údolí otevřeném na západ k Pavlovským vrchům, s Lednicko-valtickým areálem v bezprostřední blízkosti.

Kořeny současného vinařství rodiny Spěvákovy sahají do 30. let minulého století. Malovinaření otce Františka se postupně rozrůstalo, ale od sedmdesátých let až do roku 1999 vyrábělo vinařství pouze sudová vína. Od vinobraní 2012 sídlí vinařství ve zcela novém, moderním objektu. Od června 2015 je pro řízené degustace s občerstvením a posezením otevřen nový kvelbený sklep s kapacitou cca 50 osob a křížový sklep s kapacitou cca 15lidí.

Velké Bílovice
Brno-venkov Lednicko-valtický areál Moravský kras a okolí Pálava a okolí Podluží Znojemsko
Anzahl des Objektes: 1
Detailaufsuchung
Persönlich -berprüfte Objekte
die Preise ohne Aufwertung
© 2004-2024   ABC - UNTERKUNFT - REISEN, all rights reserved |  on-line: 195     rss: new action   link exchange