ABC ubytováníABC ubytování cestování
Mapa CR
Region: jižní Morava Jihomoravský kraj
Gebiet: Pálava a okolí
Web: www.ubytovanipalavapavlov.cz
E-mail: ivetkinclova@seznam.cz
Mobil: +420 602 570 147
Preis für Person und Tag von: 550 Kč
code: CZ-414
  Insert into selection

Reservation & Detail zu zeigen

Pension Na Vyhlídce befindet sich im Weindorf Pavlov in Südmähren. Die Lage der Unterkunft in Südmähren ist ideal für Touristen und Radfahrer (Aktivurlaub in Pálava und Umgebung). Dieser Bereich ist mit einem Netz von Fahrradwegen und Weinstraßen verwoben, und die Pension verfügt über einen Fahrradkeller (Unterkunft mit Fahrradabstellraum in Pálava und Umgebung). In der Nähe sind auch Mušovská Seen und Lednice-Valtice Areal (Lednice-Valtice Bereich Unterkunft in der Pension). Unterkunft eignet sich auch für Familien mit Kindern (Familienurlaub Pálava und Umgebung), für die es ein Kinderspielzimmer (Unterkunft mit Kinderecke Pálava und Umgebung) vorbereitet ist. Eltern können bei einem Glas guten Wein unter der Pergola mit Grill oder auf der Terrasse im Hof sitzen (erholsamer Urlaub in Südmähren). Von der Pension hat man einen schönen Blick auf die Burg Děvičky.

Region: jižní Morava Jihomoravský kraj
Gebiet: Pálava a okolí
Web: www.penzion-palava.cz
E-mail: martincova.helena@centrum.cz
Telefon: +420 519 515 350
Mobil: +420 722 117 199
Preis für Person und Tag von: 350 Kč
code: CZ-097
  Insert into selection

Reservation & Detail zu zeigen

Nabízíme Vám příjemné ubytování u Mikulova v obci Klentnice (rodinná dovolená Klentnice a okolí). Rodinný penzion s vinným sklepem leží na úpatí Pálavských vrchů a poskytuje tak skvělý výchozí bod pro poznávání krás jižní Moravy, (dovolená pro rodiny s dětmi na Pálavě). Z penzionu můžete obdivovat výhled na Mušovská jezera, daleko není ani Lednicko-valtický areál či hrad Děvín (dovolená pro všechny věkové kategorie Klentnice a okolí). Ubytování Pálava je vhodné pro turistiku a cykloturistiku (dovolená pro cyklisty Pálava a okolí), rybolov a yachting (dovoelná pro rybáře Klentnice a okolí). Vyhledávanou a specifickou aktivitou je vinařská turistika, díky níž poznáte nejen místní krajinu (dovolená pro milovníky vína na Pálavě), ale také kulturu vinařství a místní folklor (vinařská turistika s ubytováním Pavlov a okolí). Penzion Ubytování Pálava disponuje celkem 14 lůžky (ubytování pro skupiny Klentnice a okolí).

Ašsko Beskydy - ZK Bílé Karpaty Brno-venkov Českomoravská vrchovina Český Krumlov Františkovy Lázně a okolí Hluboká nad Vltavou Jeseníky - OLK Jizerské hory Karlovy Vary a okolí Klatovy a okolí Krkonoše - KHK Krkonoše - LBK Lednicko-valtický areál Lipno NP České Švýcarsko Orlické hory Pálava a okolí Podblanicko Poděbrady a okolí Podluží Podyjí Praha a okolí Slovácko Žďárské vrchy
Anzahl des Objektes: 2
Detailaufsuchung
Persönlich -berprüfte Objekte
die Preise ohne Aufwertung
© 2004-2020   ABC - UNTERKUNFT - REISEN, all rights reserved |  on-line: 40     rss: new action   link exchange