ABC ubytováníABC ubytování cestování
Mapa CR

Ubytování Žďárské vrchy - hotely - penziony - apartmány

Žďárské vrchy leží na rozhraní Čech a Moravy a tvoří součást Českomoravské vrchovinyPenziony, hotely Žďárské vrchy jsou ideální pro všechny návtěvníky, kteří mají rádi přírodu, cykloturistiku i pěší výlety. Zdejší členitá krajina je charakteristická pestrým střídáním luk, pastvin, polí, lesů a rybníků a dodnes si zachovala charakter vyvážené a svým způsobem zachovalé kulturní krajiny. V roce 1970 byla na území Žďárských vrchů zřízena Chráněná krajinná oblast Žďárské vrchy.   pokračování...

kraj: Vysočina
oblast: Žďárské vrchy
web: www.sikland.cz
e-mail: info@western.cz
telefon: +420 566 567 400
mobil: +420 602 750 130
code: CB-057
  Vložit do výběru

Poslat požadavek & Zobrazit detail

Vítejte ve westernovém městečku Šiklův mlýn, v největším přírodním zábavným areálu v ČR! Tento nevšední zážitek si mohou vychutnat všichni bez rozdílu věku, náš bohatý program je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i firmy či větší skupiny na Vysočině. Každý letní týden pro Vás připravujeme atraktivní program s vrcholem týdne mimořádnou sobotní akcí. Zajistíme Vám rovněž ubytování, školní výlety či tématické letní a senior tábory na Vysočině.

kraj: Vysočina
oblast: Žďárské vrchy
web: www.sikland.cz
e-mail: info@draxmoor.cz
telefon: +420 566 567 400
mobil: +420 602 319 990
code: CZ-057b
  Vložit do výběru

Poslat požadavek & Zobrazit detail

Strašidelný zámek DraXmoor je jeden z areálů komplexu Šikland. Jedná se o ojedinělý projekt umístěný v majestátní budově bývalé zámecké sýpky ze 14. století tyčící se nad ponurým jezerem (Výlety s dětmi Vysočina). Zámek návštěvníkům nabídne strašidelně-fantastickou expozici kombinovanou atraktivními exponáty, originálními sklepními prostory a středověko-pohádkovým tržištěm. 3D Kino představí film, který Vás uvede do světa fantazie v exkluzivní podobě trojrozměrných obrázků - 3D technologie. Zámek návštěvníkům nabídne strašidelně-fantastickou expozici (Zážitkové programy pro rodiny s dětmi Vysočina).

kraj: Vysočina
oblast: Žďárské vrchy
web: www.zamekzdar.cz
e-mail: itc@zamekzdar.cz
telefon: +420 566 629 152
mobil: +420 602 565 309
code: CZ-068a
  Vložit do výběru

Poslat požadavek & Zobrazit detail

Skutečné historické centrum města Žďáru nad Sázavou se nachází v areálu bývalého areálu cisterciáckého kláštera, dnešního zámku v majetku Dr. Radslava Kinského. V současné době zde najdete vedle Správy hospodářství Dr. Kinského a Správy farnosti několik zajímavých expozic a výstav. Světoznámé je muzeum knihy, největší toho druhu v Evropě, stálá výstava "Umění baroka" ze sbírek NG v Praze, expozice ze života architekta Jana Santiniho Aichla, Galerie Kinských a další příležitostné výstavy.

Dolní Rožínka Zvole nad Pernštejnem Žďár nad Sázavou
Českomoravská vrchovina Žďárské vrchy
Počet objektů: 3
Podrobné vyhledávání
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
© 2004-2024   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 199     rss: novinky akce   výměna odkazů