ABC ubytováníABC ubytování cestování
Informace
Lázně Mšené
  Vložit do výběru
Země: Česká republika
Kraj: střední Čechy Středočeský kraj
Oblast: Praha a okolí
Lokalita: Mšené - Lázně
GPS: 50°21'50.523"N 14°7'55.884"E

Web: www.msene.cz
E-mail: lazne@msene.cz
Telefon: +420 385 510 192
Mobil:
FAX:

Typ objektu: lázně
Kapacita: 220
Počet ložnic: 100
Kat.: ****


Kód objektu: CZ-044  
Pošlete odkaz:

Fotografie
Lázně Mšené - léčení pohybového aparátu Praha a okolí
Lázně Mšené - pokoje s plným příslušenstvím
Lázně Mšené- regenerace těla a mysli Praha a okolí
Lázně Mšené - masáže Praha a okolí

Lázně Mšené, Mšené - Lázně

Rodinné lázně pro všechny věkové skupiny střední Čechy a okolí

Nedaleko města Roudnice nad Labem se nacházejí Lázně Mšené, jsou významnými lázněmi České republiky a jejich historie se začala psát před 217 lety. Lázně jsou vyhlášené svojí specializací na léčbu pohybového aparátu od roku 1796 a v novodobé historii léčí záněty nervů, pooperační stavy a onemocnění páteře (léčení pohybového aparátu Praha a okolí). Lázně vyjma tradiční léčby nabízejí také týdenní a víkendové relaxační pobyty i další služby pro Vaše zdraví. Ubytování je nabízeno v sedmi zrekonstruovaných pavilonech, tyto pavilony se nachází v krásném údolí Mšenského potoka uprostřed rozlehlého parku s rybníkem (regenerace těla a mysli Praha a okolí).

Léčení pohybového aparátu bylo založeno na aplikaci slatiny a přírodní minerální vody, proto lázně nabízí celou škálu léčebných prostředků: slatinné zábaly, vodní koupele přísadové, perličkové koupele, podvodní masáže, elektroléčbu, parafinové zábaly, klasické masáže,rehabilitace, léčebný tělocvik,reflexní terapie a plynové injekce.

Naše lázně dále nabízí také balneo i wellness procedury (balneo procedury Praha a okolí) : Bylinná koupel z Lázní Mšené, konopný peeling, zábal z mořských řas, koupele ze solí z Mrtvého moře, čokoládové a medové koupele, reflexní terapie ploskou nohy, klasická masáž, baňkové masáže, podvodní masáž, peloidní zábaly, mobilizace magnetoterapie a mnoho dalších procedur, které rádi využijete.

Lázeňské domy disponují ubytováním v jednolůžkových a dvojlůžkových pokojích s plným příslušenstvím (toaleta, sprchový kout a možnost využití TV) nebo můžete vyzkoušet z nabídky apartmánů. Těchto domů je celkem 6 (Praděd, Říp s centrálním Balneo provozem, Vítkov, Blaník, Kyselka, Slovanka). Všem hostům je k dispozici příjemné venkovní posezení s možností grilování (grilování Mšené Lázně).

Součástí lázní je restaurace (lázně s restaurací Praha a okolí), která nabízí českou a mezinárodní kuchyni nebo můžete vyzkoušet dietní jídla, které pro Vás připraví naše specializovaní šéfkuchaři. V secesní budově Dvorana, která kromě stravování slouží i pro pořádání firemních akcí a školení (školení Praha a okolí), cateringy, společenské akce, teambuildingy, školní srazy, rauty při seminářích a školeních (rauty Praha a okolí).

Hosté mohou využít také Wellness centra (wellness centrum Praha a okolí), kde na Vás čeká sauna, kadeřnictví, masáže, manikúra, pedikúra, kosmetika, posilovna.

CykloturistikaSvatbyNekuřáciLázněRybařeníWC, sprcha na pokojiTV na pokojiVhodné pro dětiRestauraceFitnessInternetBezbariérový přístupBazénOslavy, večírkySaunaParkování uzavřenéZahradní restauraceSemináře, školeníPes povolenTenis

Lázně Mšené - léčení pohybového aparátu Praha a okolí
Lázně Mšené-Vila Kyselka, dovolená pro seniory střední Čechy
Lázně Mšené-Vila Kyselka, dvoulůžkový pokoj

Navštivte Lázně Mšené, které nabízejí ubytování v šesti lázeňských domech. Lázně jsou známé svými slatinovými zabály a lázeňskými procedurami, které uspokojí i nejnáročnější klienty. Naši odborní specialisté a lékaři Vám poradí s výběrem.
Mohlo by Vás zajímat
Benešov u Prahy Zámek Konopiště
Zámek Konopiště - letecký pohled

Zámek Konopiště, jeden z nejnavštěvovanějších zámků v Čechách, byl založen jako koncem 13. století jako středověká pevnost a postupem času se na Konopišti vystřídalo mnoho šlechtických rodů, mezi jinými Šternberkové či Lobkowitzové. V roce 1887 koupil panství arcivévoda František Ferdinand d'Este a přebudoval Konopiště na velkolepé sídlo budoucího císaře. Do zámku umístil své rozáhlé sbírky a založil Růžovou zahradu se skleníky. V takovéto podobě se zachoval zámek až do dnešního dne, kdy je přístupný návštěvníkům.

Dobříš Zámek Dobříš

Impozantní budova zámku Dobříš je nepřehlédnutelnou dominantou středních Čech a láká ze svého blízkého i vzdáleného okolí všechny milovníky historie, rodiny s dětmi i celé skupiny obdivovatelů. Současná rokoková podoba zámku pochází z pol. 18. století a od té doby patří rodu Colloredo - Mannsfeld. Zámek je v provozu celý rok a nabídne Vám širokou a uchvacující expozici včetně možnosti procházky ve francouzském parku. Prostory zámku lze rovněž využít pro pořádání svateb, konferencí, galavečerů či zahradních párty. Při pobytu na dvě a více nocí anebo při zaplnění hotelu více než 50% je sleva na ubytování 15%.

 
Orlík nad Vltavou Lodní doprava Quarter
Lodní doprava Quarter - Orlík nad Vltavou  - přístav

Chcete si atraktivním způsobem zpestřit svou dovolenou či si udělat pěkný jednodenní výlet po krajině středního Povltaví z lodní perspektivy? Naše společnost Quarter nabízí pravidelnou i nepravidelnou lodní přepravu na přehradách Kořensko, Orlík, Kamýk, Slapy a Dalešice. 113 km dlouhý úsek Vám nabídne překrásný pohled na tuto krajinu plnou kopců, strání a lesů. Krásná přírodní scenerie je navíc okořeněna mnohými historickými památkami i technickými zajímavostmi.

České Budějovice AGENTURA CHATA TOUR s.r.o.
Chata Annín - Šumava

Agentura Chata Tour s.r.o. zajišťuje pronájem rekreačních chat a chalup pro tuzemské i zahraniční hosty. Dipsonuje širokou nabídkou prověřených rekreačních objektů. Chaty k pronájmu a chalupy k pronájmu nabízí nejen v České republice, ale také v zahraniční a to v Chorvatsku, Rakousku, Slovensku, Kypru, Slovinsku, Rumunsku, Itálii, Maďarsku u Balatonu nebo exotické Indonésii na Bali. Najdete zde vhodné objekty pro pobyty rodin s dětmi, chaty a chalupy u vody, chaty a chalupy v přírodě, chaty a chalupy na horách, chaty a chalupy s bazénem v atraktivních oblastech České republiky - jižní Čechy (Šumava, Orlík, Lipno - kde je také možný pronájem hausbótu), jižní Morava, Český Ráj a další.

 
Zvole nad Pernštejnem Western Šiklův mlýn
Western - Šiklův mlýn - Zvole nad Pernštejnem

Vítejte ve westernovém městečku Šiklův mlýn, v největším přírodním zábavným areálu v ČR! Tento nevšední zážitek si mohou vychutnat všichni bez rozdílu věku, náš bohatý program je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i firmy či větší skupiny na Vysočině. Každý letní týden pro Vás připravujeme atraktivní program s vrcholem týdne mimořádnou sobotní akcí. Zajistíme Vám rovněž ubytování, školní výlety či tématické letní a senior tábory na Vysočině.

Dvůr Králové Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové
Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem

Naše krásná zoologická zahrada poskytuje celoročně útočiště nejen 2 500 zvířatům ve více jak 16 pavilonech a řadě dalších expozic, ale díky svému hotelu i Vám všem, kteří si chcete atmosféru Afriky užít déle a intenzivněji. Jen si představte ty zážitky. Po firemním školení se vydat např. na Večerní safari, projet se terénním autem mezi zvířaty nebo se s průvodcem projít po zoo. Navíc se na Vaší dovolené můžete stát na 1 den ošetřovatelem a krmit šelmy, umývat slona či si pohladit žirafu... U nás budete mít ke zvířatům daleko blíž, než jste kdy snili a ony se Vám jistě odmění řadou nezapomenutelných zážitků...

 
 
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
© 2004-2018   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 121     rss: novinky akce   výměna odkazů