ABC ubytováníABC ubytování cestování
Informace
Penziony a vinárna u Bednářů
  Vložit do výběru
Země: Česká republika
Kraj: jižní Morava Jihomoravský kraj
Oblast: Pálava a okolí
Lokalita: Pavlov
GPS: 48°52'25.281"N 16°40'31.063"E

Web: www.penzionubednaru.cz
E-mail: info@penzionubednaru.cz
Telefon: +420 607 108 450
Mobil: +420 607 722 144
FAX:

Typ objektu: penzion
Kapacita: 70
Počet ložnic: 23
Kat.: ***

Cena za osobu a den od: 500 Kč

Kód objektu: CZ-412  
Pošlete odkaz:
Fotografie

Penziony a vinárna u Bednářů, Pavlov

Rodinný penzion na jižní Moravě

Rodinný penzion U Bednářů se nachází ve vinařské obci Pavlov na jižní Moravě. Pavlov leží na území chráněné krajinné oblasti Pálava a v těsném sousedství třetí Novomlýnské nádrže. Poloha ubytování je vhodná zejména pro turisty a cyklisty, kteří se mohou vydat po Naučné vinařské stezce Valtice (dovolená pro cyklisty a turisty Pavlov a okolí) a po mnoha dalších vinařských stezkách (aktivní dovolená Pavlov, ubytování pro cyklisty Pavlov a okolí). K dispozici je úschovna kol (penzion s úschovnou kol Pavlov a okolí). V blízkosti se také nachází Lednicko-Valtický areál, jenž je zapsán na seznamu světového přírodního a kulturního bohatství UNESCO (ubytování pro rodiny s dětmi Pavlov a okolí)). Milovníci vodních hrátek a koupání jistě ocení 10 % slevu do komplexu Aqualand Moravia, jenž je poskytována všem hostům (dovolená pro rodiny s dětmi Pavlov a okolí). Díky přístavišti pod obcí se sem sjíždějí jachtaři z celé republiky (ubytování pro jachtaře Pavlov a okolí). V areálu se nacházejí dva samostatné penziony (ubytování v penzionu v Pavlově).

Penzion U Bednářů disponuje deseti pokoji a čtyřmi apartmány o celkové kapacitě 41 lůžek (ubytování v apartmánech Pálava a okolí). Apartmány jsou vybaveny kuchyňkou včetně ledničky (ubytování v apartmánu Pavlov a okolí). Každý z pokojů je vybaven televizí, vlastním telefonem a sociálním zařízením (kvalitní levné ubytování Pavlov a okolí). V penzionu se také nachází vinný sklep (ubytování u vinného sklepu na Pálavě), kde můžete ochutnat speciality rodiny Bednářů jako kachnu se zelím a knedlíkem či s pečenými koleny (penzion s vinným sklepem Pavlov a okolí, pobyty ve vinném sklípku Pavlov a okolí). K tomu můžete popíjet vína od místních i okolních vinařů (ochutnávka vín v Pavlově) a poslechnout si cimbálovou muziku (řízená degustace jna Pálavě). Rádi Vám také zajistíme řízenou degustaci vín (řízená degustace Pavlov a okolí). K dispozici je také salonek, kde se púořádají rauty, catering, teambuilding, školení, firemní akce, konference, obchodní jednání, rodinné oslavy, svatby a školní srazy v Pavlově (ubytování pro manažery Pálava a okolí). Salonek je vybaven velkoplošnou obrazovkou (audiovizuální technika) pro promítání filmů, sportovních přenosů apod, dataprojektor, promítací plátno, flipchart. Samozřejmostí je WiFi připojení k internetu. Kapacita salonku je 50 osob (penzion se salonkem Pálava a okolí).

V druhém penzionu Aurelius se podávají snídaně formou bufetu pro oba penziony. V případě pěkného počasí je zde možnost posnídat na venkovní terase s výhledem na jezero (romantická dovolená Pavlov a okolí). K dispozici je až jedenáct dvoulůžkových a dva trojlůžkové pokoje. V případě nutnosti možnost až dvanáct přistýlek (rodinná dovolená Pavlov a okolí). Každý z pokojů je vybaven televizí, vlastním telefonem a sociálním zařízením. Pro hosty obou penzionů je v areálu k dispozici soukromé oplocené parkoviště (ubytování s parkováním Pálava a okolí, penzion s parkovištěm Pálava a okolí).

Spolu s Vámi ubytujeme i Vaše domácí mazlíčky (ubytování se psem Pavlov, ubytování s kočkou Pálava).

CykloturistikaVinné sklepyWC, sprcha na pokojiTV na pokojiVhodné pro dětiRestauraceInternet

Mohlo by Vás zajímat
Dolní Dunajovice Vinařství Hrnčíř
Prodej kvalitních vín Pálava a okolí

Malé rodinné Vinařství Hrnčíř sídlí v jedné z významných vinařských obcí Dolní Dunajovice na dohled od Pálavských kopců. Tato vinařská obec se nachází v Mikulovské vinařské podoblasti. Vinařství má k dispozici 3 hektary vlastních vinic. Při zpracování hroznů dodržuje zásady integrované produkce jako omezení chemické ochrany, redukce násady hroznů, kvalitní zelené práce, ruční sběr. 

Perná Penzion, vinařství a vinný sklep U Skrášků

Penzion, vinařství a vinný sklep U Skrášků je rodinné vinařství, kde je díky výborným klimatickým podmínkám, poloze viničních tratí a šetrnému přístupu k vinicím, zaručena velmi vysoká kvalita hroznů.
Hlavním zaměřením je výroba kvalitních moravských vín a poskytování služeb související s vinařskou turistikou. 

Díky výborným klimatickým podmínkám, poloze viničních tratí a šetrnému přístupu k vinicím, je zaručena velmi vysoká kvalita hroznů. Díky všem těmto aspektům se produkují kvalitní přívlastková vína. V nabídce naleznete široký sortiment převážně bílých vín, ale i růžových a červených. Chloubou vinice jsou odrůdy Pálava a Aurelius se svým nezaměnitelným aroma. Za zmínku také stojí Ryzlink vlašský, který má díky vápencovému podloží svěží chuť a jemnou kyselinku. Právě Ryzlink vlašský získal ocenění „Nejlepší víno z Perné".

 

 
Brno Lanové centrum PROUD Brno
Lanové centrum PROUD Brno Brno

Lanové centrum je jedinečnou záležitostí svého druhu. Přispívá k pohybu, napomáhá koncentraci, odbourává strach z výšek, posiluje týmovou práci i důvěru ve druhého člověka. V České republice se nachází celkem 9 těchto center, jsou otevřeny široké veřejnosti, školám i firmám. Našeho programu se mohou zúčastnit jak malé děti, tak i celé rodiny s dětmi či větší skupiny. Zaručujeme Vám nevšední zážitek, na který budete dlouho vzpomínat a snad se i vrátíte zpět.

Modřice Vonka Racing Team
Vonka Racing Team - zážitkové programy nejen pro firmy

Vonka Racing má pro Vás připraveny individuální a skupinové výcvikové programy pro začínající řidiče i automobilové závodníky. Programy jsou Základní: Jak zdokonalit svoje řidičské dovednosti? Sportovní: Pro majitele silných automobilů. Závodní: získání licence automobilového závodníka, již závodící závodníci se zde mohou dále zdokonalit. Škola smyku: pro všechny řidiče, kteří se chtějí zdokonalit v řízení vozu v extrémních podmínkách např.: náledí, sníh, mokro atd. Vonka Racing pro Vás či Vaše obchodní partnery zajistí zajímavé firemní akce z oblasti motorsportu od jízdy zručnosti až po svezení v závodním speciálu.

 
České Budějovice AGENTURA CHATA TOUR s.r.o.
Chata Annín - Šumava

Agentura Chata Tour s.r.o. zajišťuje pronájem rekreačních chat a chalup pro tuzemské i zahraniční hosty. Dipsonuje širokou nabídkou prověřených rekreačních objektů. Chaty k pronájmu a chalupy k pronájmu nabízí nejen v České republice, ale také v zahraniční a to v Chorvatsku, Rakousku, Slovensku, Kypru, Slovinsku, Rumunsku, Itálii, Maďarsku u Balatonu nebo exotické Indonésii na Bali. Najdete zde vhodné objekty pro pobyty rodin s dětmi, chaty a chalupy u vody, chaty a chalupy v přírodě, chaty a chalupy na horách, chaty a chalupy s bazénem v atraktivních oblastech České republiky - jižní Čechy (Šumava, Orlík, Lipno - kde je také možný pronájem hausbótu), jižní Morava, Český Ráj a další.

Zvole nad Pernštejnem Western Šiklův mlýn
Western - Šiklův mlýn - Zvole nad Pernštejnem

Vítejte ve westernovém městečku Šiklův mlýn, v největším přírodním zábavným areálu v ČR! Tento nevšední zážitek si mohou vychutnat všichni bez rozdílu věku, náš bohatý program je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i firmy či větší skupiny na Vysočině. Každý letní týden pro Vás připravujeme atraktivní program s vrcholem týdne mimořádnou sobotní akcí. Zajistíme Vám rovněž ubytování, školní výlety či tématické letní a senior tábory na Vysočině.

 
Dvůr Králové Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové
Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem

Naše krásná zoologická zahrada poskytuje celoročně útočiště nejen 2 500 zvířatům ve více jak 16 pavilonech a řadě dalších expozic, ale díky svému hotelu i Vám všem, kteří si chcete atmosféru Afriky užít déle a intenzivněji. Jen si představte ty zážitky. Po firemním školení se vydat např. na Večerní safari, projet se terénním autem mezi zvířaty nebo se s průvodcem projít po zoo. Navíc se na Vaší dovolené můžete stát na 1 den ošetřovatelem a krmit šelmy, umývat slona či si pohladit žirafu... U nás budete mít ke zvířatům daleko blíž, než jste kdy snili a ony se Vám jistě odmění řadou nezapomenutelných zážitků...

 
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
© 2004-2019   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 67     rss: novinky akce   výměna odkazů