ABC ubytováníABC ubytování cestování
Informace
Ubytování na Podluží
  Vložit do výběru
Země: Česká republika
Kraj: jižní Morava Jihomoravský kraj
Oblast: Podluží
Lokalita: Lanžhot
GPS: 48°43'20.486"N 16°58'7.589"E

Web: www.ubytovani-podluzi.cz
E-mail: dovolena@ubytovani-podluzi.cz
Telefon:
Mobil: 777 701 501
FAX:

Typ objektu: apartmány
Kapacita: 12
Počet ložnic: 3
Kat.: ***

Cena za osobu a den od: 330 Kč
Cena za osobu a týden od: 2310 Kč
Cena za osobu a den od: 13 EUR
Cena za osobu a týden od: 91 EUR

Kód objektu: CZ-421  
Pošlete odkaz:
Fotografie
Ubytování na Podluží - ubytování v apartmánu Lanžhot
Ubytování na Podluží - ubytování v apartmánu na jižní Moravě
Ubytování na Podluží - ubytování s kuchyní  jižní Morava
Ubytování na Podluží - ubytování pro rodiny Podluží

Ubytování na Podluží, Lanžhot

Rodinný penzion Lanžhot

Ubytování na Podluží se nachází v nejjižnější obci na Moravě v obci Lanžhot. Obcí prochází cyklotrasa Moravská stezka a jako tip na přírodní zajímavost se dají nabídnout přírodní rezervace Ranšpurk a Cahnov – Soutok, které chrání části lesa pralesovitého charakteru. Region Podluží nabízí také folklórní akce, vinařství a vinné sklepy (dovolená pro turisty Podluží). V okolí se nachází množství zámků, navštívit můžete např. Břeclavský renesanční zámek, zámek Lednice, zámek Valtice, zámek Mikulov či pseudogotickou napodobeninu hradní zříceniny Janův hrad. Díky své poloze je ubytování v penzionu skvělou volbou pro všechny hledající ubytování v blízkosti obce Lednice (ubytování Lednicko-valtický areál).

Nabízíme vám možnost prožití nezapomenutelného pobytu v krásném prostředí a služby, které uspokojí každého hosta. Jeho ideální poloha je skvělou volbou pro všechny hledající ubytování Lednice a okolí.

Nabízíme ubytování v komfortně zařízených pokojích s vlastní plně vybavenou kuchyní, sociálním zařízením, sprchovým koutem, barevným televizorem a s připojením na internet (ubytování s kuchyní Podluží). K dispozici jsou dva apartmány, z nichž jeden je laděn do béžové barvy a druhý do zelené. Béžový apartmán je rozlehlejší a disponuje vlastním vstupem přímo z terasy (ubytování v apartmánu na jižní Moravě). Svým prostorem a samostatným WC je vhodný i pro ubytování osob s omezenou pohybovou schopností. Oba dva apartmány lze v případě větší skupiny přátel propojit (rodinná dovolená na jižní Moravě). Každý pokoj má vlastní vinotéku ve sklepě (apartmán s vlastní vinotékou jižní Morava).

Na rozlehlém oploceném pozemku se nachází posezení s ohništěm, terasa s posezením, pískoviště pro děti se skluzavkou a trampolína (dovolená pro rodiny s dětmi Podluží). Vaše děti se mohou bezstarostně pohybovat po oplocené zahradě (rodinná dovolená Podluží). Pod vzrostlými stromy naleznete v horkých dnech příjemný chládek (odpočinková dovolená na jižní Moravě). V objektu můžete uschovat kola, která si po příjezdu můžete zdarma umýt (ubytování s úschovnou kol Podluží). K dispozici jsou stojany na kola (pobyty pro cyklisty Podluží). Nedaleko objektu se nachází tenisové, volejbalové kurty, minigolf a kuželna (aktivní dovolená Podluží). V případě zájmu si můžete objednat vyjížďku na koních (ubytování u koní jižní Morava). Rybáři i ostatní pro zábavu mohou využít nedaleký rybník, kde je možno si za poplatek chytit a odnést kapra (ubytování pro rybáře na jižní Moravě).

Ubytování v penzionu  je vhodné pro cyklisty, turisty, rybáře, sportovce, skupiny přátel, rodiny s dětmi, skupinové pobyty v obci Lanžhot na jižní Moravě.

CykloturistikaNekuřáciLázně - 11 kmRybaření - 400 mWC, sprcha na pokojiTV na pokojiVhodné pro dětiRestaurace - 200 mFitnessInternetLyžařský vlek - 30 kmBazén - 8 kmParkování uzavřenéBar - 300 mPes povolenTenis - 800 mJízda na koni - 400 m

Ubytování na Podluží - kvalitní levné ubytování Podluží
Ubytování na Podluží - ubytování v apartmánu Podluží

Nabízíme vám ubytování Lanžhot, kde na vás čeká klid a pohoda s dostatkem soukromí. Ať již na jednu, nebo více nocí, věříme, že i vy se u nás budete cítit jako doma. Jako rodinný penzion nabízíme především individuální přístup ke každému hostovi.
Mohlo by Vás zajímat
Mikulčice Vinařství Maláník - Osička

Vinařství Maláník-Osička s.r.o. - Mikulčice je malou rodinnou firmou, zabývající se pěstováním révy vinné a výrobou kvalitních přívlastkových vín. Vinařství vychází z dlouholeté vinařské tradice.
Vinařství obhospodařuje 6ha vinic, rozkládajících se jihozápadně od obce Mikulčice, v podoblasti Slovácké, viniční trati Kněžské, kde jsou pěstovány bílé a červené odrůdy.
Vinařství je založeno na filosofii, která se ubírá směrem kvalitního a moderního zpracování hroznů, z nichž získává jakostní a přívlastková vína s jedinečným charakterem, která získávají řadu ocenění.

Brno Lanové centrum PROUD Brno
Lanové centrum PROUD Brno Brno

Lanové centrum je jedinečnou záležitostí svého druhu. Přispívá k pohybu, napomáhá koncentraci, odbourává strach z výšek, posiluje týmovou práci i důvěru ve druhého člověka. V České republice se nachází celkem 9 těchto center, jsou otevřeny široké veřejnosti, školám i firmám. Našeho programu se mohou zúčastnit jak malé děti, tak i celé rodiny s dětmi či větší skupiny. Zaručujeme Vám nevšední zážitek, na který budete dlouho vzpomínat a snad se i vrátíte zpět.

 
Modřice Vonka Racing Team
Vonka Racing Team - zážitkové programy nejen pro firmy

Vonka Racing má pro Vás připraveny individuální a skupinové výcvikové programy pro začínající řidiče i automobilové závodníky. Programy jsou Základní: Jak zdokonalit svoje řidičské dovednosti? Sportovní: Pro majitele silných automobilů. Závodní: získání licence automobilového závodníka, již závodící závodníci se zde mohou dále zdokonalit. Škola smyku: pro všechny řidiče, kteří se chtějí zdokonalit v řízení vozu v extrémních podmínkách např.: náledí, sníh, mokro atd. Vonka Racing pro Vás či Vaše obchodní partnery zajistí zajímavé firemní akce z oblasti motorsportu od jízdy zručnosti až po svezení v závodním speciálu.

České Budějovice AGENTURA CHATA TOUR s.r.o.
Chata Radava - ORLÍK - Jižní Čechy

Agentura Chata Tour s.r.o. zajišťuje pronájem rekreačních chat a chalup pro tuzemské i zahraniční hosty. Dipsonuje širokou nabídkou prověřených rekreačních objektů. Chaty k pronájmu a chalupy k pronájmu nabízí nejen v České republice, ale také v zahraniční a to v Chorvatsku, Rakousku, Slovensku, Kypru, Slovinsku, Rumunsku, Itálii, Maďarsku u Balatonu nebo exotické Indonésii na Bali. Najdete zde vhodné objekty pro pobyty rodin s dětmi, chaty a chalupy u vody, chaty a chalupy v přírodě, chaty a chalupy na horách, chaty a chalupy s bazénem v atraktivních oblastech České republiky - jižní Čechy (Šumava, Orlík, Lipno - kde je také možný pronájem hausbótu), jižní Morava, Český Ráj a další.

 
Zvole nad Pernštejnem Western Šiklův mlýn
Western - Šiklův mlýn - Zvole nad Pernštejnem

Vítejte ve westernovém městečku Šiklův mlýn, v největším přírodním zábavným areálu v ČR! Tento nevšední zážitek si mohou vychutnat všichni bez rozdílu věku, náš bohatý program je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i firmy či větší skupiny na Vysočině. Každý letní týden pro Vás připravujeme atraktivní program s vrcholem týdne mimořádnou sobotní akcí. Zajistíme Vám rovněž ubytování, školní výlety či tématické letní a senior tábory na Vysočině.

Dvůr Králové Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové
Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem

Naše krásná zoologická zahrada poskytuje celoročně útočiště nejen 2 500 zvířatům ve více jak 16 pavilonech a řadě dalších expozic, ale díky svému hotelu i Vám všem, kteří si chcete atmosféru Afriky užít déle a intenzivněji. Jen si představte ty zážitky. Po firemním školení se vydat např. na Večerní safari, projet se terénním autem mezi zvířaty nebo se s průvodcem projít po zoo. Navíc se na Vaší dovolené můžete stát na 1 den ošetřovatelem a krmit šelmy, umývat slona či si pohladit žirafu... U nás budete mít ke zvířatům daleko blíž, než jste kdy snili a ony se Vám jistě odmění řadou nezapomenutelných zážitků...

 
 
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
© 2004-2020   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 55     rss: novinky akce   výměna odkazů