ABC ubytováníABC ubytování cestování
Informace
Osada Havranů
  Vložit do výběru
Země: Česká republika
Kraj: jižní Morava Jihomoravský kraj
Oblast: Znojemsko
Lokalita: Hnanice
GPS: 48°47'55.600"N 15°58'58.024"E

Web: http://www.abc-hotel.cz/cz/
E-mail: info@abc-hotel.cz
Telefon: +420 385 510 191
Mobil:
FAX:

Typ objektu: penzion
Kapacita: 24
Počet ložnic: 12
Kat.: ***

Cena za osobu a den od: 480 Kč
Cena za osobu a týden od: 3360 Kč
Cena za osobu a den od: 19 EUR
Cena za osobu a týden od: 133 EUR

Kód objektu: CZ-427  
Pošlete odkaz:
Fotografie
Osada havranů Hnanice-dovolená pro rodiny s dětmi Podyjí
Osada havranů Hnanice
Osada havranů Hnanice-posezení ve vinném sklípku Podyjí
ubytování s parkováním v uzavřeném areálu Konice a okolí

Osada Havranů, Hnanice

Penzion Podyjí, ubytování v penzionu Hnanice, ubytování v chatkách Hnanice, Popice, Šatov, Konice, Retz

Osada Havranů se nachází na okraji vinařské vesnice Hnanice na jižní Moravě, v těsné blízkosti Národního parku Podyjí (ubytování v penzionu s vinným sklepem Podyjí). Poloha areálu tedy vybízí k poznávání krás tohoto parku či blízkých obcí Šatov, Popice, Konice, Retz nebo města Znojmo. Okolí je vhodné pro příznivce pěší turistiky, cyklistiky i Nordic walking (ubytování cykloturistika Popice a okolí). Ubytování v penzionu je vhodné i pro rodiny s dětmi. Penzion nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a Wifi (ubytování pro turisty i cyklisty Podyjí). Ubytovací kapacita penzionu je 24 pevných lůžek (rodinná dovolená Hnanice a okolí). Penzion také disponuje vlastním uzavřeným parkovištěm a úschovou kol. V areálu mohou hosté využít víceúčelové hřiště, můžete si zahrát i stolní tenis či billiard (ubytování pro tenisty Konice a okolí). K dispozici jsou také 2 chatkové apartmány se 7 lůžky, WiFi připojením a kolárnou zdarma (ubytování v chatkách Šatov a okolí).

Milovníci zvířat ocení přítomnost koní v areálu (ubytování u koní Podyjí). Jejich majitelé zajistí vodění na koni v kryté, temperované hale nebo vyjížďku v přírodě (vyjížďka na koni Retz a okolí) i individuální výukové hodiny (léčebně pedagogicko-psychologické ježdění na koni jižní Morava), (výuka jízdy na koních Šatov a okolí). Nevšedním zážitkem jistě bude i jízda výletním, zaplachtovaným povozem taženým párem koní (dovolená s koňmi Hnanice a okolí). V areálu se dále nachází vinný sklep (ubytování s vinným sklepem Podyjí), kde se Vám nabízí degustace vín, prohlídka sklepních prostor s výkladem či hodování (penzion s vinným sklepem Podyjí). Ve vinném labyrintu je možný pronájem privátních boxů (penzion se sklípkem Hnanice a okolí). V podzemní části vinného sklepa se nachází Rytířský sál s krbem, kde si můžete vychutnat středověkou hostinu (středověké hostiny Podyjí). Sudové víno zde teče proudem, nechybí ani pochutiny servírované na prkně (středověká kuchyně Popice a okolí). Samozřejmostí je vydatná středověká večeře (penzion se středověkou restaurací Podyjí). Budova nabízí i atypickou konferenční místnost s vybavením pro obchodní jednání o kapacitě do 26 osob (salónek pro obchodní jednání Retz a okolí). Následně si můžete dopřát hostinu nebo jiné občerstvení - lze zajistit coffee break, obědy, večeře, rauty ze zdejší výtečné kuchyně (prostory pro firemní akce Hnanice a okolí). Areál Osady havranů nabízí rozsáhlý, krytý, vytápěný prostor pro pořádání velkých společenských událostí, jakými jsou firemní akce, školení, semináře, teambuildingy, narozeninové oslavy, oslavy jubilí, oslavy výročí, svatby a svatební hostiny v obci Hnanice v Podyjí. Parkování je možné přímo u chatek v uzavřeném areálu Osady (ubytování s parkováním v uzavřeném areálu Konice a okolí).

Ubytování pro rodiny s dětmi Popice a okolí, rodinné ubytování Konice a okolí, rodinná dovolená Popice a okolí, ubytování pro cyklisty Šatov a okolí, penzion se sklípkem Konice a okolí, firemní akce Retz a okolí, ubytování Šatov, ubytování Konice, ubytování Retz
CykloturistikaSvatbyVinné sklepyNekuřáciWC, sprcha na pokojiTV na pokojiVhodné pro dětiRestauraceInternetOslavy, večírkyParkování uzavřenéSemináře, školeníPes povolen - pouze u chatekTenisJízda na koni

Osada havranů Hnanice-stylové ubytování Podyjí
penzion se středověkou restaurací Podyjí
Osada havranů Hnanice-firemní a společenské akce Podyjí
Osada havranů Hnanice-konání svateb a svatebních hostin
salónek pro obchodní jednání Retz a okolí
Osada havranů Hnanice-levné ubytování v chatkách Podyjí
Osada havranů Hnanice-penzion u koní Podyjí jižní Morava

Mohlo by Vás zajímat
Vinařství Dobrovolný
Vinařství Dobrovolný

Vinařství Dobrovolný se nachází v obci Nový Šaldorf, která spadá do Znojemské vinařské podoblasti (vinné sklepy Podyjí). Obec, ve které naleznete víc jak 200 vinných sklepů, leží u historického královského města Znojmo a Národního parku Podyjí (vinařská turistika Znojemsko). Vinařství Dobrovolný disponuje rozsáhlým komplexem sklepních chodeb tesaných v pískovci. Sklep je v rámci celého komplexu Modrých sklepů v Novém Šaldorfu unikátní tím, že je vytesán do pískovce ve slohu gotickém, zatímco většina ostatních sklepů má charakter klenby románské (vinný sklep na Znojemsku). Dnešní funkční podoba sklepa si vyžádala nákladnou rekonstrukci. Rekonstrukcí objektu sklepa sousedícího s již existujícím komplexem byl vybudován penzion (ubytování v penzionu s vinným sklepem Znojemsko) s kapacitou 28 lůžek ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením (penzion s vinařstvím Podyjí) poskytující kvalitní ubytování v Podyjí. Na přání lze zajistit snídani formou švédského stolu (penzion s vinným sklepem Podyjí).

Brno Lanové centrum PROUD Brno
Lanové centrum PROUD Brno Brno

Lanové centrum je jedinečnou záležitostí svého druhu. Přispívá k pohybu, napomáhá koncentraci, odbourává strach z výšek, posiluje týmovou práci i důvěru ve druhého člověka. V České republice se nachází celkem 9 těchto center, jsou otevřeny široké veřejnosti, školám i firmám. Našeho programu se mohou zúčastnit jak malé děti, tak i celé rodiny s dětmi či větší skupiny. Zaručujeme Vám nevšední zážitek, na který budete dlouho vzpomínat a snad se i vrátíte zpět.

 
Modřice Vonka Racing Team
Vonka Racing Team - zážitkové programy nejen pro firmy

Vonka Racing má pro Vás připraveny individuální a skupinové výcvikové programy pro začínající řidiče i automobilové závodníky. Programy jsou Základní: Jak zdokonalit svoje řidičské dovednosti? Sportovní: Pro majitele silných automobilů. Závodní: získání licence automobilového závodníka, již závodící závodníci se zde mohou dále zdokonalit. Škola smyku: pro všechny řidiče, kteří se chtějí zdokonalit v řízení vozu v extrémních podmínkách např.: náledí, sníh, mokro atd. Vonka Racing pro Vás či Vaše obchodní partnery zajistí zajímavé firemní akce z oblasti motorsportu od jízdy zručnosti až po svezení v závodním speciálu.

České Budějovice AGENTURA CHATA TOUR s.r.o.
Chata Radava - ORLÍK - Jižní Čechy

Agentura Chata Tour s.r.o. zajišťuje pronájem rekreačních chat a chalup pro tuzemské i zahraniční hosty. Dipsonuje širokou nabídkou prověřených rekreačních objektů. Chaty k pronájmu a chalupy k pronájmu nabízí nejen v České republice, ale také v zahraniční a to v Chorvatsku, Rakousku, Slovensku, Kypru, Slovinsku, Rumunsku, Itálii, Maďarsku u Balatonu nebo exotické Indonésii na Bali. Najdete zde vhodné objekty pro pobyty rodin s dětmi, chaty a chalupy u vody, chaty a chalupy v přírodě, chaty a chalupy na horách, chaty a chalupy s bazénem v atraktivních oblastech České republiky - jižní Čechy (Šumava, Orlík, Lipno - kde je také možný pronájem hausbótu), jižní Morava, Český Ráj a další.

 
Zvole nad Pernštejnem Western Šiklův mlýn
Western - Šiklův mlýn - Zvole nad Pernštejnem

Vítejte ve westernovém městečku Šiklův mlýn, v největším přírodním zábavným areálu v ČR! Tento nevšední zážitek si mohou vychutnat všichni bez rozdílu věku, náš bohatý program je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i firmy či větší skupiny na Vysočině. Každý letní týden pro Vás připravujeme atraktivní program s vrcholem týdne mimořádnou sobotní akcí. Zajistíme Vám rovněž ubytování, školní výlety či tématické letní a senior tábory na Vysočině.

Dvůr Králové Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové
Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem

Naše krásná zoologická zahrada poskytuje celoročně útočiště nejen 2 500 zvířatům ve více jak 16 pavilonech a řadě dalších expozic, ale díky svému hotelu i Vám všem, kteří si chcete atmosféru Afriky užít déle a intenzivněji. Jen si představte ty zážitky. Po firemním školení se vydat např. na Večerní safari, projet se terénním autem mezi zvířaty nebo se s průvodcem projít po zoo. Navíc se na Vaší dovolené můžete stát na 1 den ošetřovatelem a krmit šelmy, umývat slona či si pohladit žirafu... U nás budete mít ke zvířatům daleko blíž, než jste kdy snili a ony se Vám jistě odmění řadou nezapomenutelných zážitků...

 
 
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
© 2004-2024   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 125     rss: novinky akce   výměna odkazů