ABC ubytováníABC ubytování cestování
Informace
Hotel Kácov
  Vložit do výběru
Země: Česká republika
Kraj: střední Čechy Středočeský kraj
Oblast: Kutnohorsko
Lokalita: Kácov
GPS: 49°46'41.9"N 15°01'45.1"E

Web: www.hotelkacov.cz
E-mail: hotel@hotelkacov.cz
Telefon: +420 327 324 218
Mobil: +420 724 205 920, +420 732 272 308
FAX:

Typ objektu: hotel
Kapacita: 55
Počet ložnic: 20
Kat.: ***

Cena za osobu a den od: 640 Kč

Kód objektu: CZ-496  
Pošlete odkaz:

Fotografie
Dovolená pro všechny věkové kategorie Kácov
Ubytování v hotelu Kutnohorsko
Pobyty se stravou Kutnohorsko
Ubytování se stravou Kutnohorsko

Hotel Kácov, Kácov

Hotel s restaurací a sportovním areálem na Kutnohorsku

Hotel Kácov se nachází v turistické lokalitě Posázaví, nedaleko dálnice D1 (EXIT 49) v městečku Kácov. Obcí protéká řeka Sázava, která je vyhledávaným cílem vodáků (ubytování na Sázavě). Podél řeky se nachází mnoho historických a přírodních zajímavostí, které do zdejší lokality lákají i turisty a cyklisty (ubytování pro turisty a cyklisty Posázaví). Přímo u hotelu naleznete nejvýznamnější památky Kácova (pobyty pro turisty Posázaví). Hosté mohou podniknout výlet do historického města Kutná Hora, které je významnou městskou památkovou rezervací, jenž je zapsána na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO (rodinná dovolená Kutnohorsko).

Hotel Kácov nabízí ubytování ve 20 standardně vybavených pokojích s možností přistýlek (rodinné pobyty Kutnohorsko). Celková kapacita je 55 osob (skupinové pobyty Posázaví). Každý pokoj má vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem a LCD televizor se satelitními stanicemi (komfortní ubytování Posázaví). Wi-Fi připojení k internetu je v celém areálu zdarma (kvalitní levné ubytování Kutnohorsko). Po domluvě lze zajistit dopravu z letiště do hotelu a zpět. Součástí hotelu je také restaurace, kde se podává tradiční česká kuchyně (hotel s restaurací Kutnohorsko). V letních měsících je pro hosty otevřena venkovní zahrádka, kde lze uspořádat grilování. Restaurace společně s přilehlým salónkem pojme až 80 hostů (restaurace se salónkem Kutnohorsko). Salónek, jehož kapacita je 35 osob, je vhodný k pořádání menších společenských a firemních akcí. Pro větší akce jako školení, semináře či svatební hostiny, je k dispozici větší sál s barovým pultem, který pojme až 70 osob (prostory pro firemní akce Kutnohorsko). Součástí hotelového komplexu je i nově postavené školicí středisko určené zejména pro školení v oboru polygrafie (školicí prostory Kutnohorsko).

K hotelu také patří sportovní areál, kde je možné pořádat sportovní soustředění (sportovní pobyty Kutnohorsko). Ze širokého spektra sportovních ploch lze sestavit soustředění dle vlastních požadavků a možností (ubytování u sportovního areálu Kutnohorsko). K dispozici jsou 2 travnatá fotbalová hřiště, UMT 3. generace, tenisový kurt s povrchem z umělé trávy DOMO SERVICE a volejbalové a nohejbalové hřiště s povrchem CABRITA DOMO SERVICE (hotel s fotbalovým a tenisovým hřištěm Posázaví).
Pro dokonalou relaxaci lze v hotelu využít whirlpool a saunu (hotel se saunou Kutnohorsko).
 
CykloturistikaSvatbyNekuřáci - hotel i restauraceRybaření - 4 km - možnost odvozu, místní řeka 500 mWC, sprcha na pokojiTV na pokojiVhodné pro dětiRestauraceInternetBezbariérový přístup - pouze do restaurace a 1 pokojeGolf - 1 kmBazén - od roku 2017Oslavy, večírkyParkování uzavřenéZahradní restauraceBarSemináře, školeníPes povolen - malé plemenoTenis

Svatby a svatební hostiny Kutnohorsko
Ubytování s možností grilování Posázaví

Na trase Praha–Kácov se několikrát ročně konají jízdy historických vlaků s parní lokomotivou, která Vás přiveze i na tradiční srpnovou pouť. Příznivce krásných automobilů rádi přivítáme na konci prázdnin na veterán Rallye Posázaví.
Mohlo by Vás zajímat
Benešov u Prahy Zámek Konopiště
Zámek Konopiště - letecký pohled

Zámek Konopiště, jeden z nejnavštěvovanějších zámků v Čechách, byl založen jako koncem 13. století jako středověká pevnost a postupem času se na Konopišti vystřídalo mnoho šlechtických rodů, mezi jinými Šternberkové či Lobkowitzové. V roce 1887 koupil panství arcivévoda František Ferdinand d'Este a přebudoval Konopiště na velkolepé sídlo budoucího císaře. Do zámku umístil své rozáhlé sbírky a založil Růžovou zahradu se skleníky. V takovéto podobě se zachoval zámek až do dnešního dne, kdy je přístupný návštěvníkům.

Dobříš Zámek Dobříš

Impozantní budova zámku Dobříš je nepřehlédnutelnou dominantou středních Čech a láká ze svého blízkého i vzdáleného okolí všechny milovníky historie, rodiny s dětmi i celé skupiny obdivovatelů. Současná rokoková podoba zámku pochází z pol. 18. století a od té doby patří rodu Colloredo - Mannsfeld. Zámek je v provozu celý rok a nabídne Vám širokou a uchvacující expozici včetně možnosti procházky ve francouzském parku. Prostory zámku lze rovněž využít pro pořádání svateb, konferencí, galavečerů či zahradních párty. Při pobytu na dvě a více nocí anebo při zaplnění hotelu více než 50% je sleva na ubytování 15%.

 
Orlík nad Vltavou Lodní doprava Quarter
Lodní doprava Quarter - Orlík nad Vltavou  - přístav

Chcete si atraktivním způsobem zpestřit svou dovolenou či si udělat pěkný jednodenní výlet po krajině středního Povltaví z lodní perspektivy? Naše společnost Quarter nabízí pravidelnou i nepravidelnou lodní přepravu na přehradách Kořensko, Orlík, Kamýk, Slapy a Dalešice. 113 km dlouhý úsek Vám nabídne překrásný pohled na tuto krajinu plnou kopců, strání a lesů. Krásná přírodní scenerie je navíc okořeněna mnohými historickými památkami i technickými zajímavostmi.

České Budějovice AGENTURA CHATA TOUR s.r.o.
Chata Annín - Šumava

Agentura Chata Tour s.r.o. zajišťuje pronájem rekreačních chat a chalup pro tuzemské i zahraniční hosty. Dipsonuje širokou nabídkou prověřených rekreačních objektů. Chaty k pronájmu a chalupy k pronájmu nabízí nejen v České republice, ale také v zahraniční a to v Chorvatsku, Rakousku, Slovensku, Kypru, Slovinsku, Rumunsku, Itálii, Maďarsku u Balatonu nebo exotické Indonésii na Bali. Najdete zde vhodné objekty pro pobyty rodin s dětmi, chaty a chalupy u vody, chaty a chalupy v přírodě, chaty a chalupy na horách, chaty a chalupy s bazénem v atraktivních oblastech České republiky - jižní Čechy (Šumava, Orlík, Lipno - kde je také možný pronájem hausbótu), jižní Morava, Český Ráj a další.

 
Zvole nad Pernštejnem Western Šiklův mlýn
Western - Šiklův mlýn - Zvole nad Pernštejnem

Vítejte ve westernovém městečku Šiklův mlýn, v největším přírodním zábavným areálu v ČR! Tento nevšední zážitek si mohou vychutnat všichni bez rozdílu věku, náš bohatý program je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i firmy či větší skupiny na Vysočině. Každý letní týden pro Vás připravujeme atraktivní program s vrcholem týdne mimořádnou sobotní akcí. Zajistíme Vám rovněž ubytování, školní výlety či tématické letní a senior tábory na Vysočině.

Dvůr Králové Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové
Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem

Naše krásná zoologická zahrada poskytuje celoročně útočiště nejen 2 500 zvířatům ve více jak 16 pavilonech a řadě dalších expozic, ale díky svému hotelu i Vám všem, kteří si chcete atmosféru Afriky užít déle a intenzivněji. Jen si představte ty zážitky. Po firemním školení se vydat např. na Večerní safari, projet se terénním autem mezi zvířaty nebo se s průvodcem projít po zoo. Navíc se na Vaší dovolené můžete stát na 1 den ošetřovatelem a krmit šelmy, umývat slona či si pohladit žirafu... U nás budete mít ke zvířatům daleko blíž, než jste kdy snili a ony se Vám jistě odmění řadou nezapomenutelných zážitků...

 
 
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
© 2004-2018   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 107     rss: novinky akce   výměna odkazů