ABC ubytováníABC ubytování cestování
Informace
Hotel Lotrinský****
  Vložit do výběru
Země: Česká republika
Kraj: jižní Morava Jihomoravský kraj
Oblast: Lednicko-valtický areál
Lokalita: Velké Pavlovice
GPS: 48°53'55.0"N 16°49'01.1"E

Web: www.hotel-lotrinsky.cz
E-mail: recepce@hotel-lotrinsky.cz
Telefon: +420 515 535 828
Mobil: +420 703 424 328
FAX:

Typ objektu: hotel
Kapacita: 80
Počet ložnic: 42
Kat.: ****


Kód objektu: CZ-704  
Pošlete odkaz:

Fotografie
Luxusní ubytování jižní Morava
Ubytování na úrovni jižní Morava
Zážitková gastronomie jižní Morava
Kvalitní hotel jižní Morava

Hotel Lotrinský****, Velké Pavlovice

Luxusní pobyt v hotelu s restaurací na jižní Moravě

Hotel Lotrinský****, nejluxusnější hotel na jižní Moravě, je kombinací luxusu a zážitkové gastronomie snoubené s degustací vyšlechtěných vín Modrých hor (luxusní dovolená Lednicko-valtický areál a okolí). Hotel vznikl rekonstrukcí shořelé kontribuční sýpky z roku 1780. Tehdejší sýpka nesla jméno císaře Františka Štěpána Lotrinského​. Hotel se nachází ve vinařské obci Velké Pavlovice a disponuje 42 pokoji. Hotel nabízí ubytování v plně komfortních a designových pokojích. Hotelové pokoje kategorie KOMFORT a DELUX jsou vybaveny kvalitními postelemi anglické značky VISPRING. Pokoje kategorie HÄSTENS poskytují díky posteli značky HÄSTENS ten nejvyšší možný komfort dosažený kombinací nejkvalitnějších přírodních materiálů a precizní ruční práce.Bohatá kontinentální snídaně je v ceně pobytu (ubytování v hotelu se snídaní Lednicko-valtický areál a okolí). Samozřejmostí je také denní úklid pokojů a pokojová služba (ubytování pro náročné Lednicko-valtický areál a okolí). Recepce je pro hosty otevřena každý den nonstop. Hotel dále nabízí Wi-Fi připojení zdarma v celém areálu hotelu a parkování na hotelovém parkovišti též zdarma.

Máte v plánu požádat svou životní partnerku o ruku? Nenapadá vás, jak to udělat? Rádi vám se vším pomůžeme. Vybereme vhodné místo v přírodě nebo v interiéru hotelu. Připravíme vše potřebné, aby na tento den nikdy nezapomněla. Napište nám a my už se o všechno postaráme!

V barokní restauraci si můžete vychutnat gastronomické lahůdky. Můžete ochutnat tradiční i netradiční pokrmy od hotelových kuchařů. Vyhlášené jsou také cukrářské delikatesy od Tuniského cukráře. Restaurace nabízí širokou nabídku vín od místních vinařů (luxusní hotel s restaurací Velké Pavlovice). V restauraci jsou podávány snídaně formou bufetu s nabídkou teplých, studených a sladkých pokrmů (ubytování se stravou Lednicko-valtický areál). Celková kapacita restaurace je 80 míst (luxusní restaurace Lednicko-valtický areál a okolí). Od dubna do října je pro Vás otevřená zahrádka s venkovním posezením (zážitková gastronomie Velké Pavlovice). Při pravidelných řízených degustacích ve sklepích Františka Lotrinského můžete ochutnat víno od místních, ale i zahraničních vinařů (ochutnávky vína s ubytováním Lednicko-valtický areál a okolí). K degustaci se podává vhodné menu z místních surovin (řízená degustace vín Velké Pavlovice). Pravidelné degustace za účasti vinařů z Velkých Pavlovic a okolních obcí probíhají každé úterý a pátek (degustace s vinařem Lednicko-valtický areál a okolí).

Hotel Lotrinský**** poskytuje originální prostory pro firemní i rodinná setkání v srdci vinic uprostřed jižní Moravy (rodinné oslavy ve Velkých Pavlovicích). K dispozici je malý sál s kapacitou 15 míst a velký sál s kapacitou 60 míst (hotel pro semináře, školení Lednicko-valtický areál a okolí). V malém sálu je k dispozici plátno, dataprojektor, flipchart. Velký sál poskytuje dataprojektor, flipchart, řečnický pult, možnost ozvučení a mikrofonu. Postaráme se o zajištění celé firemní akce na klíč - coffee break, raut, polední menu atd. Hotel je také vhodný pro uspořádání romantické svatby, můžete si dopřát svatební menu i prostředí jako na zámku (svatby a svatební hostiny Lednicko-valtický areál). Vše je na jednom místě - obřad, hostina, hudba, výzdoba i ubytování ve Velkých Pavlovicích. V letních měsících je možné uspořádat obřad na nejromantičtějším místě uprostřed vinic Modrých hor (romantická svatba pod širým nebem Lednicko-valtický areál). Mimo hotelové ubytování jsou pro Vás připraveny také zvýhodněné pobytové balíčky.

CykloturistikaVinné sklepySvatbyNekuřáciLázně - 10 kmWC, sprcha na pokojiTV na pokojiRestauraceInternetBezbariérový přístupGolf - 15 kmBazén - 10 kmOslavy, večírkyParkování uzavřenéZahradní restauraceBarSemináře, školeníJízda na koni - 10 km

Hotel pro firemní akce jižní Morava
Školení, semináře, teambuildingy jižní Morava

Už jste někdy zažili noc, vychutnali si lahodné pokrmy a degustovali víno v barokní sýpce a sklepě z 18. století?
Pokud ne, navštivte nejluxusnější hotel na jižní Moravě - Hotel Lotrinský****.
Mohlo by Vás zajímat
Velké Bílovice Ubytování s vinným sklepem

Obec Velké Bílovice a její okolí jsou známé především pro svojí vinařskou kulturu (vinařské stezky Velké Bílovice) i pro příjemnou atmosféru a srdečnost místních obyvatel (ubytování s degustací Velké Bílovice). V této oblasti se nachází ubytování s vinným sklepem, jehož zázemí je vhodné pro rodinné pobyty (dovolená pro rodiny s dětmi Velké Bílovice), tak i pro firemní a společenské akce (firemní akce Lednicko-Valtický areál). Vinařství vzniklo v roce 2007, kdy majitel Erik Lanžhotský navázal na tradici svých předků a věnuje se dále vinařství.

Velké Bílovice Rodinné vinařství Spěvák
Rodinné vinařství na jižní Moravě

Rodinné vinařství Spěvák s penzionem se nachází v malebném kraji kolem Velkých Bílovic. Velké Bílovice leží v mírném údolí otevřeném na západ k Pavlovským vrchům, s Lednicko-valtickým areálem v bezprostřední blízkosti.

Kořeny současného vinařství rodiny Spěvákovy sahají do 30. let minulého století. Malovinaření otce Františka se postupně rozrůstalo, ale od sedmdesátých let až do roku 1999 vyrábělo vinařství pouze sudová vína. Od vinobraní 2012 sídlí vinařství ve zcela novém, moderním objektu. Od června 2015 je pro řízené degustace s občerstvením a posezením otevřen nový kvelbený sklep s kapacitou cca 50 osob a křížový sklep s kapacitou cca 15lidí.

 
Brno Lanové centrum PROUD Brno
Lanové centrum PROUD Brno Brno

Lanové centrum je jedinečnou záležitostí svého druhu. Přispívá k pohybu, napomáhá koncentraci, odbourává strach z výšek, posiluje týmovou práci i důvěru ve druhého člověka. V České republice se nachází celkem 9 těchto center, jsou otevřeny široké veřejnosti, školám i firmám. Našeho programu se mohou zúčastnit jak malé děti, tak i celé rodiny s dětmi či větší skupiny. Zaručujeme Vám nevšední zážitek, na který budete dlouho vzpomínat a snad se i vrátíte zpět.

Modřice Vonka Racing Team
Vonka Racing Team - zážitkové programy nejen pro firmy

Vonka Racing má pro Vás připraveny individuální a skupinové výcvikové programy pro začínající řidiče i automobilové závodníky. Programy jsou Základní: Jak zdokonalit svoje řidičské dovednosti? Sportovní: Pro majitele silných automobilů. Závodní: získání licence automobilového závodníka, již závodící závodníci se zde mohou dále zdokonalit. Škola smyku: pro všechny řidiče, kteří se chtějí zdokonalit v řízení vozu v extrémních podmínkách např.: náledí, sníh, mokro atd. Vonka Racing pro Vás či Vaše obchodní partnery zajistí zajímavé firemní akce z oblasti motorsportu od jízdy zručnosti až po svezení v závodním speciálu.

 
České Budějovice AGENTURA CHATA TOUR s.r.o.
Chata Radava - ORLÍK - Jižní Čechy

Agentura Chata Tour s.r.o. zajišťuje pronájem rekreačních chat a chalup pro tuzemské i zahraniční hosty. Dipsonuje širokou nabídkou prověřených rekreačních objektů. Chaty k pronájmu a chalupy k pronájmu nabízí nejen v České republice, ale také v zahraniční a to v Chorvatsku, Rakousku, Slovensku, Kypru, Slovinsku, Rumunsku, Itálii, Maďarsku u Balatonu nebo exotické Indonésii na Bali. Najdete zde vhodné objekty pro pobyty rodin s dětmi, chaty a chalupy u vody, chaty a chalupy v přírodě, chaty a chalupy na horách, chaty a chalupy s bazénem v atraktivních oblastech České republiky - jižní Čechy (Šumava, Orlík, Lipno - kde je také možný pronájem hausbótu), jižní Morava, Český Ráj a další.

Zvole nad Pernštejnem Western Šiklův mlýn
Western - Šiklův mlýn - Zvole nad Pernštejnem

Vítejte ve westernovém městečku Šiklův mlýn, v největším přírodním zábavným areálu v ČR! Tento nevšední zážitek si mohou vychutnat všichni bez rozdílu věku, náš bohatý program je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i firmy či větší skupiny na Vysočině. Každý letní týden pro Vás připravujeme atraktivní program s vrcholem týdne mimořádnou sobotní akcí. Zajistíme Vám rovněž ubytování, školní výlety či tématické letní a senior tábory na Vysočině.

 
Dvůr Králové Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové
Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem

Naše krásná zoologická zahrada poskytuje celoročně útočiště nejen 2 500 zvířatům ve více jak 16 pavilonech a řadě dalších expozic, ale díky svému hotelu i Vám všem, kteří si chcete atmosféru Afriky užít déle a intenzivněji. Jen si představte ty zážitky. Po firemním školení se vydat např. na Večerní safari, projet se terénním autem mezi zvířaty nebo se s průvodcem projít po zoo. Navíc se na Vaší dovolené můžete stát na 1 den ošetřovatelem a krmit šelmy, umývat slona či si pohladit žirafu... U nás budete mít ke zvířatům daleko blíž, než jste kdy snili a ony se Vám jistě odmění řadou nezapomenutelných zážitků...

 
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
© 2004-2019   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 168     rss: novinky akce   výměna odkazů